2

Gdyby nie te kompromitacje to byśmy wygrali wieciej lm

0

@JBgomeS no i dobrze bo araujo to był dziś kryminał

0

Następnym razem proszę nie grać tak samo jak dziś, bo z interem czy bayernem może źle się skończyć

0

niech martinez gra az do finalu lm nie obchodzi mnie to ze zolte kartki

1

niby jest ten awans ale jakim kosztem

0

kryminał w tym meczu

0

dlaczego jest dalej araujo na boisku

0

no i murzyn hat trick

0

od kiedy grubas hazard gra w borussi

0

niech wejdzie ferran i olmo

1

prosze tylko nie to

0

Pedri, Olmo, Martinez na 2 połowe

0

może szczesny bedzie mecz zycia

1

żeby nie bylo powtorek z poprzednich lat

1

@Raf1976 u siebie

2

Jorge Saenz de Miera Colmeiro - dziękujemy!

1

@RinooniR 4 minuty

0

Może podpiszmy tego saenza bo bramki dla nas strzela

0

jeszcze jakies 20 minut

0

niech tu wejdzie ferran

1

Niech to i Getafe spadnie do segunda

1


yildiz na 2-0 dla juventusu

2

https://x.com/GoalsXtra/status/1911129431961116804
koopmeiners na 1-0 dla juventusu

0

zara hat tricka walnie

0

Na razie to wygląda jak mecz z Gironą. Niech się bardziej obudzą po 2 połowie

0

jak lewy by to trafił to był by gol życia

0

czy adeyemi będzie w rewanżu grac

0

taki tap in ale niech bedzie pressować dalej

0

Tylko żeby znowu to nie wyglądało jak mecz z betisem u siebie

3

Jutro nie sfrajerzyc się z borussia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?