0

Znowu PSG na farcie

0

Cały marzec bez porażki - nieźle

27

Lewandowski po dzisiejszym meczu jest 20 najlepszym strzelcem Barcelony w historii do Pedro zostało mu 2 gole a do top 15 traci 8 goli

0

dawać la manite

0

Według mnie najlepszych sędziów ma liga włoska

0

czemu na flashscore pokazuje się że eric garcia strzelił gola

0

Oby dziś Leganes strzeliło szybko i zamurowało

2

Yildiz na 1-0 dla Juventusu

0

Czy gole wyjazdowe robiły by jakiś sens w dzisiejszej lidze mistrzów?

0

Od kiedy Krychowiak gra dla Osasuny

0

Jakoś stan tego stadionu nie wygląda jakby miał się otworzyć w następnym sezonie

0

@F3DO Aha. Czyli jakbyśmy trafili na Bayern lub Inter w 1/2 to 2 mecz na Alianz Arena/San Siro?

0

Ej a jak dotrzemy do półfinału Ligi Mistrzów to 1 mecz u siebie czy na wyjeździe?

1

japierdole zakończcie już ten mecz

1

Tylko nie sfrajerzyć się teraz

2

Jeszcze jeden gol strzelcie proszę

1

moze jeszcze jest szansa na remis

0

Przecież my tego nie wygramy

2

I autobus przez 45 minut

1

@Filipem Bardziej to sedes toaletowy

0

A jutro Atletico na wyjeżdzie.......

0

Niech jutro Wielki Polak strzeli coś

3



Villareal 1-0

0

@PrzemekK95 jeszcze vasquez jest

1

fajnie jakby przywrócili gole wyjazdowe

0

@regatta52 Może jak otworzą nowe Camp Nou to może będzie taki klimat jak kiedyś

4

Czemu nie ma takich opraw i klimatu u nas co na Metropolitano? Szkoda trochę

0

no to szybko poszło

0

Barcelona-BVB w ćwierćfinale,
czyli jakby przejść to w 1/2 może być jakiś Inter czy Bayern

0

1:1 - mecz zaczyna się od nowa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?