CurryTheGoat30
Dołączył/a: luty 2025
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znowu PSG na farcie
0
Cały marzec bez porażki - nieźle
27
Lewandowski po dzisiejszym meczu jest 20 najlepszym strzelcem Barcelony w historii do Pedro zostało mu 2 gole a do top 15 traci 8 goli
0
dawać la manite
0
Według mnie najlepszych sędziów ma liga włoska
0
czemu na flashscore pokazuje się że eric garcia strzelił gola
0
Oby dziś Leganes strzeliło szybko i zamurowało
2
Yildiz na 1-0 dla Juventusu
0
Czy gole wyjazdowe robiły by jakiś sens w dzisiejszej lidze mistrzów?
0
Od kiedy Krychowiak gra dla Osasuny
0
Jakoś stan tego stadionu nie wygląda jakby miał się otworzyć w następnym sezonie
0
@F3DO Aha. Czyli jakbyśmy trafili na Bayern lub Inter w 1/2 to 2 mecz na Alianz Arena/San Siro?
0
Ej a jak dotrzemy do półfinału Ligi Mistrzów to 1 mecz u siebie czy na wyjeździe?
1
japierdole zakończcie już ten mecz
1
Tylko nie sfrajerzyć się teraz
2
Jeszcze jeden gol strzelcie proszę
1
moze jeszcze jest szansa na remis
0
Przecież my tego nie wygramy
2
I autobus przez 45 minut
1
@Filipem Bardziej to sedes toaletowy
0
A jutro Atletico na wyjeżdzie.......
0
Niech jutro Wielki Polak strzeli coś
3
Villareal 1-0
0
@PrzemekK95 jeszcze vasquez jest
1
fajnie jakby przywrócili gole wyjazdowe
0
@regatta52 Może jak otworzą nowe Camp Nou to może będzie taki klimat jak kiedyś
4
Czemu nie ma takich opraw i klimatu u nas co na Metropolitano? Szkoda trochę
0
no to szybko poszło
0
Barcelona-BVB w ćwierćfinale,
czyli jakby przejść to w 1/2 może być jakiś Inter czy Bayern
0
1:1 - mecz zaczyna się od nowa