CurryTheGoat30
Dołączył/a: luty 2025
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@kamillek88
0
To co we wtorek pewnie potężny Vedat Muriqi hat tricka strzela
0
kończyc ten mecz
1
Nie zesrać się teraz
1
o kurwa strzelili
1
8 minut doliczyli
0
dawać jeszcze 2 gole
1
czemu zawsze jakieś ogórki nam hat tricka jebią
0
jakoś odwrócili
1
może odwrócą jakoś z atletico odwrócili
0
kurwa mogłem iść pobiegać
0
iglesas z hattrickiem
0
Celta za bardzo nas pressuje
0
No i iglesas z dubletem
0
może myślmy o tryplecie po 25 maja?
0
Kogo my potrzebujemy ściągnąć w naśtepnym okienku?
0
Te statystyki są bezsensowne.... pewnie znowu się zmienią po 1 meczach w 1/2
0
Mocna była wczoraj ta magia na bernabeu
3
@Ryoumen będzie najprawdopodobniej przelozony
5
A do nie dawna odpadaliśmy z eintrachtem w lidze europy
1
myśle że jak radziliśmy sobie z Atletico to powinniśmy poradzić sobie również z Interem.
Wystarczy dobrze grać u siebie i w rewanżu
1
Ciężko będzie z Interem w półfinale, ale wierze że uda się wygrać
0
notatnik już pęka
1
największy Syzyf świata wyrównuje
0
Inter wyrównał :o
0
narazie nieźle idzie ta remontada realu
1
takie coś to karny
0
Oby taki doping był na San Siro czy na Alianz Arena
0
@Ajan123 w akademii grał
0
Dzisiaj poznamy z kim będziemy grać w polfinale