4

0

To co we wtorek pewnie potężny Vedat Muriqi hat tricka strzela

0

kończyc ten mecz

1

Nie zesrać się teraz

1

o kurwa strzelili

1

8 minut doliczyli

0

dawać jeszcze 2 gole

1

czemu zawsze jakieś ogórki nam hat tricka jebią

0

jakoś odwrócili

1

może odwrócą jakoś z atletico odwrócili

0

kurwa mogłem iść pobiegać

0

iglesas z hattrickiem

0

Celta za bardzo nas pressuje

0

No i iglesas z dubletem

0

może myślmy o tryplecie po 25 maja?

0

Kogo my potrzebujemy ściągnąć w naśtepnym okienku?

0

Te statystyki są bezsensowne.... pewnie znowu się zmienią po 1 meczach w 1/2

0

Mocna była wczoraj ta magia na bernabeu

3

@Ryoumen będzie najprawdopodobniej przelozony

5

A do nie dawna odpadaliśmy z eintrachtem w lidze europy

1

myśle że jak radziliśmy sobie z Atletico to powinniśmy poradzić sobie również z Interem.
Wystarczy dobrze grać u siebie i w rewanżu

1

Ciężko będzie z Interem w półfinale, ale wierze że uda się wygrać

0

notatnik już pęka

1

największy Syzyf świata wyrównuje

0

Inter wyrównał :o

0

narazie nieźle idzie ta remontada realu

1

takie coś to karny

0

Oby taki doping był na San Siro czy na Alianz Arena

0

@Ajan123 w akademii grał

0

Dzisiaj poznamy z kim będziemy grać w polfinale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?