2

Gol na miare poziomu obu drużyn

1

to wygląda jak mecz w najlepszej lidze świata czyli ekstraklasie

0

kto ten finał komentuje?

0

Może i przyjść Messi, Diaz, Salah, Van Dijk, Haaland, Isak, Dibu, Wirtz, Rodri, Rice, Alvarez, Kane, Bastoni, Nico Williams, Gyokeres i wiele więcej a za trenera może przyjść Klopp, Guardiola, Zidane, Luis Enrique, Inzaghi, Mourinho a o plotkach dotycząch powrotu Neymara dalej będziemy słyszeć

2

W sumie jak dadzą dobre pieniądze i będzie regularnie grać to może iść

1

@Coutinho007 U nas by nawet pasował ale nie wiem czy skończy się tak samo jak z griezmannem, że wydamy kupe kasy a chłop nie wypali

0

Ile taki Alvarez kosztuje?

0

@Encore A on nie był czasem dogadany z bayernem?

0

Są jakieś alternatywy jakby Tah poszedł do Bayernu?

0

@blakkudium al duhail? czy czasem countinho tam nie gral?

0

@Krystiansigma2734 nie dadzą tego walkowera bo przecież odwołali go

4

Szczęsny musi zagrać na Bilbao i tyle Ter statuę sprzedać

2

Taki klasyczek w 2 turze czyli PIS VS PO tak jak Real VS Barcelona

1

Szczena na Bilbao i tyle

10

potężny real dopiero teraz strzelił bramkę z 9 osobową sevillą

3

@kulek22 najlepiej żeby oba spadli

1

@blakkudium troche jak gol messiego z bayernem w 2015

0

2 celne 2 gole villarealu no co jest

1

mówiłem że będzie comeback

2

czemu realowcy męczą się z 10 osobowa sevilla?

1

to co dziś kolejna remontada

0

syn pereza nam strzelił ale pamiętajcie że gramy o pietruchę i o comebackach

1

Powtórka jak w 2023 jeszcze niech kibice zacną biegać

1

Espanyol to takie Getafe Barcelony

0

Teraz dowieźć to do końca

0

ciężary jak z leganes będą, oby jakiś farfocel wpadł

0

mecz z alaves się przypomina na olimpijskim

2

kolejny mecz przepchnięty kolanem po golu ze spalonego w 95 minucie jprdl kurwa a tak blisko było

0

niby człowiek wiedział a jednak się łudził

0

musiało się zesrać jak zwykle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?