0

Co tak ronaldo marnuje

0

Krystian Ronaldowski z golem
Remontada Portugalii

0

Tusk już by się cieszyl

0

50,3% do 49,7% Dla Trzaska wg IPSOS

1

Narazie Trzaskowski prowadzi ale dzieli ich mała różnica

3

Wisła Płock wraca do Ekstraklasy po 2 latach
Czyli to są beniaminkowie:
- Arka Gdynia
- Bruk-Bet Termalica
- Wisła Płock (po barażach)

0

@KondiCules pewnie z yamalem jeszcze

1

@ranger3120 Jeszcze ajax i man united

1

Zajebisty sezon miał, trochę szkoda że małe szanse ma złotą piłkę

0

Yamal dalej lepszy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ShawnC Tylko oni przegrali z prime Realem przynajmniej strzelając cos

4

Inter teraz to takie Juve 2015-2017 ale tylko oni nie przegrywali tak wysoko i nie z klubami napędzanymi ropa a hiszpańskimi potegami

0

Aż biało-czarne i niebiesko-czerwone części serca nie będą krwawić dzis

0

@Hindus Ale to też mocny kandydat będzie

0

Oficjalne info: Inter przegrywa wszystko w miesiąc i zostaje największym frajerem 2025

5

Jebac to jedziemy za rok i kosimy frajerow

4

Powtarzam że my z takim ścierwem odpadliśmy

0

PSG z LM przed 6 LM dla nas

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Chiellini tego dziada zjada na śniadanie

5

502 Bad Gateway na stronie merd xddd

2

Może za rok tam bedziemy….

0

za rok z mocniejszym składem trzeba będzie próbować bo ten inter wygląda do przejscia

0

Ciekawe czy Flick obejrzy ten finał i wyciągnie wnioski

3

Jprdl a my z takim gownem odpadliśmy

3

inter merda, inter merda

1

rozpoczynamy ten spektakl

1

Przynajmniej Real tam nie gra

1

Trochę szkoda że my nie jesteśmy w finale bo mogliśmyby usłyszeć podobne słowa:
"IVAN RAKITIĆ GOL! Ależ rozklepali Juventus!"

1

Najlepszy wynik tego meczu: Niech spadnie meteoryt na stadion i będe zadowolony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?