1

A będzie flick w widzewie?

4

na stadionie cisza jak w konfensjonale

0

No nie ten pape gej ;(

2

W końcu można wyjść normalnie ubrany po tej zimie

0

nowa wojna?

2

Szybkie 2 gole Lechi i zaczynamy od początku

1

Pięknie Negreira posmarowal

3

Negreiro posmaruj dziś

1

Oby negreira posmarował w losowaniu

25

I cyk na L4 w najważniejszym momencie sezonu

5

Calcio is back hehe

0

Znowu jesteśmi r*****i przez tych idiotów z gwidzkiem i na varze

0

Oby dzisiaj manita lub więcej

0

@Redakcja czas zaaktualizować artykul

0

Jak można tego lookmana nie wziać, chłop byłby dobry

0

@BorzyKrzys Jak po meczu?

0

Co za beznadziejny komentator

1

Kolejny beton trenerski z tą linią spalonego
Nie można zmienić taktyki, jak nie mamy odpowiednich piłkarzy żeby tym grać?

5

Jeszcze w LM wpierdol od PSG i kończymy zabawe

0

Balde przy pierwszej lepszej ofercie powinien byc sprzedany

0

Parodyści WOOON!

0

Dlaczego w tym klubie nie może być dobrej obrony?

0

Kolejny beton trenerski z tą linią spalonego

0

Kurwa mać, to była szansa

5

Hahaha, dobrze strzeliłem z tym sędzią

4

@szymonekk niestety nie

4

wałek sędziowski

0

Inter to włoski real

1

No i będzie bez atmosfery w ważnym meczu

3


Niech wrócą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?