0

jeszcze 7 minut doliczone

2

kurwa 90 minuta i gol dla newcastle, mocna nerwówka przed końcem

1

niech wejdzie casado

2

ależ klepisko w mecz,
a i pierwsza polowe obejrzalem w jakies 30 jezykow

0

de czempions!!!

0

DO BOJU I PO 3 PUNKTY!!!!

1

Ktoś się dziwił?

0

żeby nie było wpadki jak z monaco rok temu

1

@Comentateiro 3:2 mocna nerwówka w końcówce

2

@arasz1819 2:1 jest

0

zaraz na cruyffie zagramy całą ligę mistrzów

6

Promocje nie są dla Premier League

8

Lewadinho na Newcastle i proste jak ruszyło, jest w formie więc niech gra

1

Mbappe już ma konkurentów

1

No i Lewandinho x2 i na newcastle

0

nie ma spalonego

0

No i lewandinho

0

Dobra, dawać teraz tego lewego

0

Dobra a teraz, dawać lewego

0

i valencia strzeli z niczego

0

Precież tu się prosi o lewego, co jest nie można tu zmienic go?

1

Lewy i Rapha na drugą połowe

0

żeby kibiców gości słyszeć zamiast naszych to dramat

2

dramat, gdzie lewy

2

dramat ten stadion

0

a lewy to kiedyś zagra?

7

Oby nie potknąć się znowu

1

dawać sociedad 2 gole jeszcze

0

Dramat, kompromitacja dalej się toczy, średnia firma robi camp nou na polecenie gościa który cały czas kłamie o tym powrocie na CN, a ligowe mecze gramy na stadionie rezerw

0

@Bzyczekk mecz zaległy jeszcze mają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?