4

fajnie że my umiemy odrabiać wynik ale my nie możemy tracić takich głupich goli

2

@XELO no tylko my graliśmy rezerwami, ale oczywiście żartuję :)

13

no no no real wygrał u siebie z zawsze groźną osasuna 1:0 po karnym i 0:3 z beniaminkiem, już wszystkie europejskie potęgi w strachu przed wielką maszyną xabiego alonso, real idzie po wpizduliontet niestety

8

Jeszcze ta pierdoła strzela

4

żeby chłop uciszał zawsze mocne real oviedo

0

przecież tego nie da się na trzeźwo oglądać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

xavi own goal is back bitches

3

Nie zesrać się teraz

0

najgorsze jest w tym, że kreujemy te sytuacje a nie umiemy ich wykończyć

0

czy coś ruszy w 2 połowie?

10

przegrywamy z beniaminkiem 2:0 no do kurwy

1

przecież my nic nie gramy

0

ile jeszcze bedzie strzałów w bramkarza?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pierwsza remontada w tym sezonie?

0

teraz postawią autobus

0

zawsze groźny morales

0

@Kubsoleon oni zawsze gowno graja

1

kuźwa dojebali tych transferów w Atletico ze niewiadomo kto tam gra

0

@JordiAlbion mecz jeszcze trwa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Ile jeszcze trzeba czekać na rejestrację piłkarzy? przecież to są jaja

0

Dramat, dzisiaj mecz a piłkarze dalej niezarejestrowani. Kombinują jak koń po górke i gówno to daje. I na pewno ten pseudozarząd wygra wybory w 2026

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

a czy elche może go wykupić?

0

najgorsze jest w tym, że dużo klubów go chce i jest blisko każdego, a skończy się tak jak zwykle czyli zostanie

0

I cyk 1:2 dla pogoni

4

@Herbert coś się wykombinuje ;D

9

Jak nie macie gdzie grać to zapraszam was na szkolny kompleks sportowy w moim mieście. Wystarczy, że zarezerwujecie, dogadacie się i macie pełnowymiarowe boisko gdzie możecie trenować, szatnie, basen, bieżnie. Wszystko do waszej dyspozycji! Jedynie widzów może nie być ale pozbijacie piątki, dacie autografy, zrobicie zdjęcie z lokalnymi dzieciakami. Cena dla was promocyjna! Zapraszam!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?