11

@Gregor1899 rezerwy graja w 4 lidze

0

a kiedy zarejestrują pozostałych piłkarzy? jutro mecz jest

15

To ma być ostatnia kadencja laporty w tym klubie, potrzeba tu bardziej kompetentnego prezydenta i nowego zarządu, który będzie składał się z profesjonalistów, a nie półamatorów i członków rodziny, który nie ma pojęcia o zarządzaniu klubu. Koniec z kolesiostwem i nepotyzmem w tym klubie

0

nie można poczekać aż tego stadionu wybudują? tylko teraz chcą wracać?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

za rok flicka tu nie będzie i pewnie wróci denzel bo „dna barcelony”

1

@Muszynianka z rayo u siebie 17 lutego w poniedzialek, a w piątek nie pamiętam więc chyba tylko 1 raz

2

jakoś w innych ligach nie ma cyrku z rejestracją piłkarzy, tylko w tej jest, szczególnie u nas

2

bodo już 4:0 z grazem

0

@FcPortoFan1999 ale progres niesamowity zaliczyli

5

takie Bodo to powinien być przykład dla polskich klubów

1

@sidi12843 28 sierpnia o 18 chyba

5

Kurwa jeden gada, że nie ma mieć minut i jest na sprzedaż, a ddrugi że nie chce sprzedawać. Ciężko się tu połapać

29

a romeu to kiedy odejdzie?

39

sprzedajcie tego półamatora który nazywa się deco

4

30 mln to mało dla klubów z premier league serio?

1

za chwilę beziemy grać mecze na palau blaugrana, tam gdzie hokeiści, koszykarze itd.

0

90 minut zmarnowane

0

@4drian0 predzej to by xavi powiedział

0

@DonCarletto a u nas chcieli walkower za martineza

0

a tam nie będzie wnioskowany walkower dla osasuny?

1

Krychowiak osasuny prowokuje karnego dla realu

0

@Encore gdyby nie kontuzje to może by wypalił w realu

0

aż się nasz meczyk z mallorcą przypomina, ale po 30 minutach prowadziliśmy 0:2

20

z tym fatim to my będziemy jeszcze długo się p******ć hehe

1

no i espanyol wychodzi na prowadzenie

5

klasyczek atletico

0

@Firestone jak będzie stać hehehe

7

w chuj dziwny mecz

1

Na razie ten kolumbijski scottie pippen dobrze radzi sobie z yamalem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?