0

Które pół jest większe: większe pół czy mniejsze pół?

0

@michal26 Nie, wtedy jest to "dzisiaj" z jego perspektywy

0

@nuevojugador Jeszcze tylko żeby wzmocnić wyniki sportowe Barcy w tym wieku.
Zestawienie sportowych osiągnięć wybitnego Pereza vs zgnieceni prezesi Barcy

Mistrzostwa kraju: Barca 10-5
Puchar Kraju: Barca 7-2
LM: Real 5-4
SP Europy: Real 4-3
SP Hiszpanii: Barca 8-5

Odechciewa się dyskutować z kimś kto ma tak tunelowe widzenie jak Ty.

10

@CzarnyRycerz Ale pozostałe 2 jeszcze wypracował rozegraniem

0

@nuevojugador Nie ma jednego odpowiednika Pereza w Barcy, ale sumarycznie Barca wygrała więcej w 21 wieku i zbudowała potęgę finansową. Słowo "gniecie" obnaża Cię jako ignoranta. I dalej nie wiem dlaczego tak się czepiasz faktu, że Barca miała wielu prezesów.

Piszę, że Perez zbudował finanse klubu profesjonalnie, a Ty na to, że ja go deprecjonuję. Poza tym znowu oceniasz prezesów Barcy poprzez Bartomeu, który wprowadził nas w bagno i stąd żądania Moriby. Jeden Bartomeu, a Ty piszesz, że naszym (w liczbie mnogiej) by się przydało.

I dobrze piszesz, Perez "zrobił" 3 LM, bo trudno nazwać to wygranymi. Tu przewyższył wszystkich talentami.

0

@Xxxbarca4ever Ja bym to zrobił inaczej, czyli podzielił finał na 2 fazy po 3 rzuty, żeby uatrakcyjnić widowisko. Po pierwszych 3 rzutach awansuje topowa powiedzmy piątka i wtedy nie będzie tak, że wyjdzie Ci jeden pierwszy rzut i zdobywasz złoto.
W ścisłym finale trzeba pokazać klasę jeszcze raz.
Jak rzekę, to wszystko jest do uzgodnienia.

0

@clyde Na Twój przykład podałem odmienny. To nie jest tak, że zasad nie można zmieniać. Świetna analogia z koszykówką, ale właśnie sama się podważyłaś.

Zgadzam się z Twoja domyślną sugestią, że niech zawody w oszczepie wygra ktoś kto ma najdłuższą sumę kilku rzutów (czyli jak w koszu pracuje przez całe zawody na wysokim poziomie), a nie jeden rzut (nie ważne czy pierwszy, środkowy, czy ostatni).

0

@Xxxbarca4ever Ja nie mówię, że to dobry pomysł z oszczepem, i sam bym zostawił obecne zasady, ale to nie jest tak, że zawsze rekord świata na imprezie równa się tytuł mistrza świata.

0

@nuevojugador Nie mówię, finanse Realu zbudował profesjonalnie. Ten aspekt ma opanowany pięknie. Ale prezesi Barcy też zbudowali finansowego kolosa. Różnicę dalej stanowi ignorant Bartomeu.
Poza tym jest też aspekt sportowy, a tu niezmiennie Perez zrezygnował w 2006 bo Real zawodził pod względem sportowym, co Pereza mocno obciążało.

Tak jak piszesz, oby Laporta zadziałał skutecznie, bo po poprzednim błaźnie odziedziczyliśmy dramatyczną sytuację.

0

@VamosRakieta Nie ma racjonalnego powodu by Argentyna to wygrała. Messi i jego jakość to uzasadnienie romantyczne. Oby jego rodacy wyszli na wojnę i postawili się Canarinhos

0

@clyde A powiedz mi. Czy złoty medal w biegu na 100m zdobywa ten, który ustanowił rekord świata w eliminacjach, czy wygrał finał, czyli ostatni bieg?

I co? W biegach majstrują?

0

@nuevojugador Historii? Mówisz o początku 21 wieku? Ale on ustąpił ze stanowiska, bo zespół przez 3 sezony niczego nie wygrał. Także, chyba go trochę idealizujesz, co?

1

@nuevojugador Pechem Barcelony stał się Bartomeu i to raczej on obniża normy prezesowania w naszym klubie. Perez nie jest wybitnym prezesem, Real ma teraz swoje problemy, co widać po słabującej kadrze i po braku transferów. A jak już się trafił Hazard, to transfer jest niewypałem.

2

@nuevojugador W Madrycie nigdy nie było tak wybitnego piłkarza jak Messi

1

@BART97 I Twój wpis jest właśnie tym co opisałem w głównym wpisie, czyli gadaniem trola. Zupełnie jakby turniej zaczął się w finale a Argentyna była wielkim faworytem z fenomenalnymi graczami i świetnym trenerem. A Argentyna nie była nawet pewniakiem do półfinałów.
Messi w finale prawdopodobnie będzie wyłączony z gry jeśli nie dostanie wsparcia od:
a) trenera, który powinien przygotować odpowiednią taktykę
b) kolegów, którzy nie mogą czekać na to robi Messi.

Kompletnie nie bierzesz pod uwagę jak przeciętnie gra Argentyna na tym turnieju z wyjątkiem wybitnego Leo

2

@puyol_presidend5 Ja mówię raczej o wybitnym występie na turnieju, a nie takim w stylu Ronaldo z 2016, kiedy pokazał się w 2 meczach, a w pozostałych ostrzeliwał publiczność. To nie była kwestia CR7 w finale, on grał wtedy relatywnie słabo w większości meczów.
Ale to jest dobry przykład jak po finale Ronaldo był chwalony za poprowadzenie do wygranej klaskaniem przy linii, a Messi grając obecnie turniej na poziomie Maradony z 1986 roku najpewniej będzie zjedzony przez troli. Oczywiście jeśli przegrają. Klasyka obwiniania Leo o wszystko.

1

@Geble Tu nie ma niespójności, jeśli Argentyna wygra to w dużej mierze dzięki świetnemu turniejowi Messiego, jeśli przegra to pomimo świetnego turnieju Leo. Czy to nowość w świecie piłki? Np. zawodnik na tyle podnosi jakość drużyny, że ta wychodzi z grupy na jakimś turnieju, ale odpada w 1/8 bo zespół jest za słaby, a lidera można wyłączyć z gry?


1

@Geble O właśnie tego typu wpisy miałem na myśli "jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz". Spodziewam się eksplozji takich "mądrości" po meczu.

Inną sprawą będzie rozczarowanie kibiców wynikiem, co jest naturalną sprawą.

25

Jest to chore. Ciężko chore.

25

Istnieje groźba, że jutro od rana będziemy słyszeć znaną opowiastkę troli - o tym jak Messi spuszcza głowę, jak nie daje rady, jakim złym jest kapitanem, jak mu nie zależy, jak nie umie poprowadzić zespołu do wygranej na turnieju.

I to wszystko będzie na reprezentatywnej próbce 1 z 7 meczów, którego bez Leo najpewniej by nie było.

3

@matirix20 Nie wprowadzaj w błąd. Godzina 2 jest już jutro.

0

@IronSanHybrid Nie, jutro w nocy

2

@D44H Ja sam sobie szyję ubrania, z różnych skrawków, zżynków, które znajdę tu i ówdzie, wyproszę u sąsiadów itp.

2

@VirtuoZ A to nie spodziewałem się środowiska wodnego, jestem zaskoczony. Dzięki za wyjaśnienie

7

@adambądkowski93 Węgrzyn jest tragiczny z tym swoim głosem i na dodatek nic nie wnosi merytorycznie

0

@tomek8756 Ale raz tylko tylko trafić? Bo na ekranie widziałem jakieś cyferki i one są różne. I skąd wiadomo do której sieci wrzucić piłkę?

0

@Pilka_jest_okragla No niech się pokażą

0

A w tym całym futbolu to o co chodzi? Kto komu wrzuci więcej piłek do tej dużej siatki czy jak?

1

@nabial Forma nie ta, ale głos ma jak zawsze piorunujący - zdecydowanie najlepszy. To ma być jego ostatni turniej.

0

@SteuerFreiMoney Przyznam się, że nie widziałem ani jednego meczu Brazylii. Czytam tylko w relacjach, że jest pragmatyczna i wyrachowana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?