Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@matirix20 Nie wprowadzaj w błąd. Godzina 2 jest już jutro.
0
@IronSanHybrid Nie, jutro w nocy
2
@D44H Ja sam sobie szyję ubrania, z różnych skrawków, zżynków, które znajdę tu i ówdzie, wyproszę u sąsiadów itp.
2
@VirtuoZ A to nie spodziewałem się środowiska wodnego, jestem zaskoczony. Dzięki za wyjaśnienie
7
@adambądkowski93 Węgrzyn jest tragiczny z tym swoim głosem i na dodatek nic nie wnosi merytorycznie
0
@tomek8756 Ale raz tylko tylko trafić? Bo na ekranie widziałem jakieś cyferki i one są różne. I skąd wiadomo do której sieci wrzucić piłkę?
0
@Pilka_jest_okragla No niech się pokażą
0
A w tym całym futbolu to o co chodzi? Kto komu wrzuci więcej piłek do tej dużej siatki czy jak?
1
@nabial Forma nie ta, ale głos ma jak zawsze piorunujący - zdecydowanie najlepszy. To ma być jego ostatni turniej.
0
@SteuerFreiMoney Przyznam się, że nie widziałem ani jednego meczu Brazylii. Czytam tylko w relacjach, że jest pragmatyczna i wyrachowana
1
@Deviler Przecież od patrzenia na obecną Argentyne można zepsuć sobie oczy
4
@kaziks W latach 90-tych byłem za Bulls ze względu na Jordana. Do dziś w NBA kibicuję graczom, nie klubom.
Jednak w piłce nożnej tylko klubom.
3
@l0Messini Pisali to inni, napisze jeszcze ja?
Ile razy można powtarzać, że szczepionka nie chroni przed zachorowaniem na Covid, tylko przed ciężkim przebiegiem choroby?
Czego Ty człowieku nie rozumiesz w tym prostym zdaniu? Czy wasze (tej antynaukowej sekty, w której jesteś) nieuctwo ma jakieś granice? Nie znasz tematu to siedź w dziupli i obieraj orzeszki, zamiast siać dezinformację.
4
@Shapiro Ach to zamiłowanie ludzi do mitologii
1
@ViscaBarca123 Ty te perełeczki wydobywasz na światło dzienne, rano Gavi, teraz ten wywiad.
15
@FC1899Barca No ale mamy TVP zasilane wyłącznie polskim kapitałem i efektem jest w 100% kłamliwe, propagandowe gówno. W krajach, które wymieniłeś telewizja publiczna prezentuje określony przyzwoity/wysoki poziom.
Jeżeli jedyną niezależną polską stacją telewizyjną, na przyzwoitym poziomie ma być ta z zachodnim kapitałem, to wolę taką sytuację niż zakłamaną polską rynsztokową telewizję za złotówki.
Zasadniczo czepiasz się faktu pochodzenia kapitału, a nie zwracasz uwagi na efekt.
Trochę zaściankowo myślisz.
Analogicznie, wolisz gówniany sernik z polskich składników, niż pyszny z zagranicznych. Ciebie interesują składniki, a mnie to co serwują mi na talerzu.
Walczysz o zakalec, bo tak to wygląda w polskich realiach.
3
@Criss18Barca Harry Potter i więzień Azkabanu
0
@Odcinkowy Aż tak Cię trafiło? Pechowiec
0
@Jakchcesz Twój rozum jest chyba bardzo chłopski, co?
3
Julio, o czym jest ta informacja? Bo moje odczucie jest takie, że jest absolutnie o niczym.
1
@barcowy1899 Wydaje mi się, że ta Argentyna jest jednak wyraźnie słabsza, choć wydaje się, że Scaloni jakoś to poukładał
3
W związku z coraz częstszym pojawianiem się dzików w Poznaniu (ostatnio w centrum pod Starym Browarem) pojawiła się inicjatywa by koziołki na ratuszowej wieży zastąpić właśnie dzikami.
W linku ilustracja z nowymi gośćmi ratuszowej wieży:
https://epoznan.pl/news-news-119357-koziolki_zamienimy_na_dziki_juz_czas
1
@Encore To zmieniła płeć ostatnio i gruntownie zbrzydła
3
Coś Ty wstawił do avatara @Nano22 Ty zniemczały wrogu Polaków, szkalujący naszą historię?
1
@Rewolucja123 Ale ja jestem jak chirurg od jelita grubego. Moja "specjalizacja" obejmuje tylko Granadę.
0
@ferdas_rawa No ale wielce poważny rozmówca za jakiego chcesz uchodzić podaje argumenty typu krajalnica chleba zamiast noża, co pokazuje poziom dyskusji. A co z ogórkami, szynką - wprowadźmy szynkownicę, ogórkownicę itp. Nie ma sensu taka rozmowa.
11
@Rewolucja123 Przepraszam bardzo ale proszę nie zmieniać historii, to Granada jest naszym Grunwaldem
47
Dzisiaj obchodzimy 10-tygodnicę klęski z Granadą
2
@ViscaBarca123 Taką ilustrację umiejętności to ja rozumiem. Robi chłopak wrażenie. Jedno, że jest bardzo waleczny, fajnie zastawia piłkę, dużo widzi a podania otwierające to może być w przyszłości jego znak rozpoznawczy. Sprawia wrażenie pracusia z wizją gry.
Skoro za chwilkę będzie miał 17 lat, to rzeczywiście trzeba mu dać szansę zapoznawać się z dynamiką gry pierwszego zespołu. Być może będzie tak jak z Pedrim, czyli wyższa jakość otoczenia pozwoli mu lepiej wyeksponować atuty własne.
Nie ma na co czekać, do szlifierki go, bo wygląda bardzo obiecująco.
0
@ViscaBarca123 Z tego filmiku nic nie idzie wyczytać. Mało reprezentatywny jest, więc wierzę na słowo.