3

@matirix20 Nie wprowadzaj w błąd. Godzina 2 jest już jutro.

0

@IronSanHybrid Nie, jutro w nocy

2

@D44H Ja sam sobie szyję ubrania, z różnych skrawków, zżynków, które znajdę tu i ówdzie, wyproszę u sąsiadów itp.

2

@VirtuoZ A to nie spodziewałem się środowiska wodnego, jestem zaskoczony. Dzięki za wyjaśnienie

7

@adambądkowski93 Węgrzyn jest tragiczny z tym swoim głosem i na dodatek nic nie wnosi merytorycznie

0

@tomek8756 Ale raz tylko tylko trafić? Bo na ekranie widziałem jakieś cyferki i one są różne. I skąd wiadomo do której sieci wrzucić piłkę?

0

@Pilka_jest_okragla No niech się pokażą

0

A w tym całym futbolu to o co chodzi? Kto komu wrzuci więcej piłek do tej dużej siatki czy jak?

1

@nabial Forma nie ta, ale głos ma jak zawsze piorunujący - zdecydowanie najlepszy. To ma być jego ostatni turniej.

0

@SteuerFreiMoney Przyznam się, że nie widziałem ani jednego meczu Brazylii. Czytam tylko w relacjach, że jest pragmatyczna i wyrachowana

1

@Deviler Przecież od patrzenia na obecną Argentyne można zepsuć sobie oczy

4

@kaziks W latach 90-tych byłem za Bulls ze względu na Jordana. Do dziś w NBA kibicuję graczom, nie klubom.
Jednak w piłce nożnej tylko klubom.

3

@l0Messini Pisali to inni, napisze jeszcze ja?

Ile razy można powtarzać, że szczepionka nie chroni przed zachorowaniem na Covid, tylko przed ciężkim przebiegiem choroby?

Czego Ty człowieku nie rozumiesz w tym prostym zdaniu? Czy wasze (tej antynaukowej sekty, w której jesteś) nieuctwo ma jakieś granice? Nie znasz tematu to siedź w dziupli i obieraj orzeszki, zamiast siać dezinformację.

4

@Shapiro Ach to zamiłowanie ludzi do mitologii

1

@ViscaBarca123 Ty te perełeczki wydobywasz na światło dzienne, rano Gavi, teraz ten wywiad.

15

@FC1899Barca No ale mamy TVP zasilane wyłącznie polskim kapitałem i efektem jest w 100% kłamliwe, propagandowe gówno. W krajach, które wymieniłeś telewizja publiczna prezentuje określony przyzwoity/wysoki poziom.

Jeżeli jedyną niezależną polską stacją telewizyjną, na przyzwoitym poziomie ma być ta z zachodnim kapitałem, to wolę taką sytuację niż zakłamaną polską rynsztokową telewizję za złotówki.

Zasadniczo czepiasz się faktu pochodzenia kapitału, a nie zwracasz uwagi na efekt.
Trochę zaściankowo myślisz.

Analogicznie, wolisz gówniany sernik z polskich składników, niż pyszny z zagranicznych. Ciebie interesują składniki, a mnie to co serwują mi na talerzu.

Walczysz o zakalec, bo tak to wygląda w polskich realiach.

3

@Criss18Barca Harry Potter i więzień Azkabanu

0

@Odcinkowy Aż tak Cię trafiło? Pechowiec

0

@Jakchcesz Twój rozum jest chyba bardzo chłopski, co?

3

Julio, o czym jest ta informacja? Bo moje odczucie jest takie, że jest absolutnie o niczym.

1

@barcowy1899 Wydaje mi się, że ta Argentyna jest jednak wyraźnie słabsza, choć wydaje się, że Scaloni jakoś to poukładał

3

W związku z coraz częstszym pojawianiem się dzików w Poznaniu (ostatnio w centrum pod Starym Browarem) pojawiła się inicjatywa by koziołki na ratuszowej wieży zastąpić właśnie dzikami.
W linku ilustracja z nowymi gośćmi ratuszowej wieży:

https://epoznan.pl/news-news-119357-koziolki_zamienimy_na_dziki_juz_czas

1

@Encore To zmieniła płeć ostatnio i gruntownie zbrzydła

3

Coś Ty wstawił do avatara @Nano22 Ty zniemczały wrogu Polaków, szkalujący naszą historię?

1

@Rewolucja123 Ale ja jestem jak chirurg od jelita grubego. Moja "specjalizacja" obejmuje tylko Granadę.

0

@ferdas_rawa No ale wielce poważny rozmówca za jakiego chcesz uchodzić podaje argumenty typu krajalnica chleba zamiast noża, co pokazuje poziom dyskusji. A co z ogórkami, szynką - wprowadźmy szynkownicę, ogórkownicę itp. Nie ma sensu taka rozmowa.

11

@Rewolucja123 Przepraszam bardzo ale proszę nie zmieniać historii, to Granada jest naszym Grunwaldem

47

Dzisiaj obchodzimy 10-tygodnicę klęski z Granadą

2

@ViscaBarca123 Taką ilustrację umiejętności to ja rozumiem. Robi chłopak wrażenie. Jedno, że jest bardzo waleczny, fajnie zastawia piłkę, dużo widzi a podania otwierające to może być w przyszłości jego znak rozpoznawczy. Sprawia wrażenie pracusia z wizją gry.
Skoro za chwilkę będzie miał 17 lat, to rzeczywiście trzeba mu dać szansę zapoznawać się z dynamiką gry pierwszego zespołu. Być może będzie tak jak z Pedrim, czyli wyższa jakość otoczenia pozwoli mu lepiej wyeksponować atuty własne.
Nie ma na co czekać, do szlifierki go, bo wygląda bardzo obiecująco.

0

@ViscaBarca123 Z tego filmiku nic nie idzie wyczytać. Mało reprezentatywny jest, więc wierzę na słowo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?