9

A może Ci goście co sprzedają lody na plażach zhandlowaliby graczy Barcy przez wakacje. Parafrazując dwie z ich błyskotliwych rymowanek brzmiałoby to mniej więcej tak:

"Graczy Barcy sprzedaję, kto nie kupi temu staje"
albo
"Dembouz, Coutinho, dobrzy jak wino"

0

@Encore Też się cieszę, że wpis poleciał. Mam nadzieję, że poparty banem

0

Trzeba jutro o 1 obejrzeć Brazylię i zobaczyć jak się sprawuje jej lider i nowy kolega klubowy Messiego w następnym sezonie.

4

Stawiam na ciało a nie na intelekt. Wygląd jest ważniejszy od myślenia.

0

@Janiama Jedyna liga z wyższymi zarobkami to angielska. Ale kluby angielskie są wypłacalne. Patologia, którą mamy w Barcy pokazuje, że to sensowny ruch.

1

@Encore Oba były genialne

4

"Litwo ojczyzno moja"? Litwo? Każdy Polak to musiał kiedyś umieć. Mam nadzieję, że Czarnek poprawi fatalną treść słynnej epepo, opepe .......... słynnego dzieła literackiego.

0

@Dundersztyc Piszesz, że ustawia, po czym dodajesz "trener mówi". No trener właśnie, a od lat mamy trenerów, którzy idą na łatwiznę i zrzucają odpowiedzialność na barki Leo. Cud, że Leo dźwiga te obowiązki, ale rzeczywistości nawet on nie oszuka

72

Dobry wieczór Julio, aniele dobrej wieści

3

@Dundersztyc Ale to zwolnijmy Messiego, czy zatrudnijmy topowego szkoleniowca? Messi nie ustawia zespołu, dla przypomnienia

1

@Bagsik88 Ja na poczet zgody mogę zaokrąglić na korzyść Koemana, że poprzedni sezon nie był rozstrzygający (z bólem, ale niech będzie), ale w tym na Boże Narodzenie Koeman będzie gęsto się tłumaczył przed Laportą. Chyba, że Real wypadnie tak słabo jak się spodziewam, a Atletico też zawsze jest lekką zagadką.

1

@Bagsik88 No wiadomo, zrodził się z łzy Messiego a to zobowiązuje

0

@LS Ale ciśnie, ale ciśnie, no nie wyczymie

0

Dawno nie było więc muszę tu wywołać dwóch osobników do tablicy:
Koeman to nie za dobry trener jest? @arasz1819 @Bocheno1 co powiecie?

6

@JimMorrisonFCB A czy komentowanie postów o "Wiadomościach" na forum to oznaka wesołych wakacji?

22

Dopiero teraz człowiek zdaje sobie sprawę jak fatalny poziom miały kiedyś "Wiadomości". Podawali informacje i nie wiadomo było co z tym robić.

Teraz, dla odmiany, każda informacja jest opatrzona szczegółowymi instrukcjami jak ją należy rozumieć. Da się?

0

@mekston Tutaj rzeczywiście decydowałaby renoma nazwiska a nie czysta jakość

1

@domin1515 Dlatego jest na razie 12 w rankingu z 22 golami i 5 asystami. Ma bardzo dobry sezon za sobą, a wiesz ile ważą gole w półfinałach czy finałach. Żaden z kandydatów w tym roku nie ma jednoznacznie przekonujących argumentów. Przy każdym jest ale.

1

@Encore Wszytko przed nim, ale w rankingu zaznaczyli, że do tego oprócz sukcesu Anglii potrzebne byłyby kolejne gole. Na razie jest 12, awansował o 5 pozycji i dalszy awans jest jak najbardziej możliwy.

0

@Boogmacher Teraz to brzmi jak świętokradztwo. CR7 osiągnął stratosferyczny poziom.

3

Jest najnowsza aktualizacja rankingu Złotej Piłki z serwisu goal.com z nagłówkiem "Messi skyrockets to number 1"- oni skrupulatnie przyglądają się dokonaniom piłkarzy i na bieżąco aktualizują zestawienie.

Zwraca uwagę spadek Francuzów w rankingu i spektakularny (wg. mnie słuszny) awans Sterlinga.

Co jeszcze zwraca uwagę? Nokautujące statystyki Messiego z 33 golami i 13 asystami. Najbliżej są Lewy 34/4 i Mbappe 29/7. Mimo, że jesteśmy do tego przyzwyczajeni, zastanówmy się na zimno jak zareagowalibyśmy gdyby takie statystyki wykręcił inny piłkarz. A gdyby dodać podania progresywne, preasysty, wykreowane szanse i dryblingi nokaut byłby całkowity.


1. Messi (ostatnio 5 miejsce)
2. Lewandowski (4) - skorzystał na klęskach faworytów
3. Kante (1)
4. Lukaku (3)
5. Mbappe (2)
6. Bruyne (6)
7. CR7 (7)
8. Sterling (20)
9. Haaland (9)
10. Neymar (11)

1

@Ojciec5tkidzieci Tak, bo wyszły jej wyniki mniej więcej takie jakie poobliczała sobie po maturze. Jak pamiętam, człowiek po wyjściu z matury (ja pisałem starą w latach 90-tych) zawsze mniej więcej wie jak mu poszło. A teraz masz jeszcze rozwiązania na necie w ten sam dzień, więc ciężko o niespodzianki

0

@Ojciec5tkidzieci Mój punkt widzenia nie ma znaczenia, ważne, żeby ona była zadowolona. I żeby to starczyło na upatrzone studia, bo w sumie o to tu chodzi najbardziej

0

@Kurkmen No jeśli chodzi o paradowanie nago publicznie, wulgaryzmy itp. itd, to uważam podobnie. O ile wobec tych środowisk mam neutralne podejście, jak do większości ludzi, to na paradę nigdy bym się nie wybrał ze względów, o których piszesz. To całe wyuzdanie i epatowanie seksualnością w obleśny sposób są dla mnie odpychające i nie do przyjęcia.

3

@masq Jak człowiek się dobrze wyśpi to ma umysł jak brzytwa, co?

1

@Kurkmen Czyli szacunek dla ludzi nie jest uniwersalny tylko lewicowy? Ciekawe.

0

@Zoker Jeśli jednocześnie nie obrażasz, matura zaliczona. Może być lepiej, ale nie jest źle.

2

@Ghotti Ale masz pracę jako programista (bo to w sumie miałem na myśli) czy serwisman? Bo jednak z założenia programiści mają najczęściej myślenie matematyczne na wysokim poziomie, przynajmniej każdy z tych, których znałem wyróżniał się z matmy. Choć, oczywiście myślenie w językach programowania obejmuje inne korytarze.
Z pewnością programistami nie zostają humaniści.

4

W moich oczach wielu użytkowników na tej stronie nie zdaje matury z tolerancji i szacunku wobec ludzi innych ras i orientacji. I żaden papierek tego nie zmieni.

0

@michaleu Z tych liczb wynika jednak, że kariery w informatyce nie zrobisz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?