2

@Hasszz Człowieku, zastanów się co i do kogo piszesz. Może sprawdź jego staż na stronie, liczbę obserwujących, jakość postów i wtedy uruchom klawiaturę, nieistotny człowieczku.

0

Historia Lukaku - aspiracje kontra rzeczywistość

0

Skazywana na pożarcie Hiszpania dalej w grze. Kto by pomyślał?

2

@Michal_2003 Wchodzisz na ikonkę moje konto obok wyloguj i na dole po lewej masz usuń konto

7

@Michal_2003 Idziesz do banku i mówisz to co przy aborcji: chcę usunąć

0

@jeyx77x A co Ty mi z Ronaldo wyskakujesz? Ale hejter, zawodnik jest hipotetyczny.

2

@amanter Miało byc bez nazwisk : )

0

@Vebrol @IronSanHybrid @Kusiar To zdecydujcie się, bo każdy pisze coś innego

1

Przemyślmy Złotą Piłkę na hipotetycznym przykładzie bez konkretnego nazwiska.

Jeśli ktoś w krajowej lidze zostaje królem strzelców z 29 golami i 3 asystami i na EURO zalicza 5 goli i 1 asystę, to musi dostać Złota Piłkę. Prawda?

3

@GeneralXavi Ja tez należę do osób ostrożnych. Bez względu na doświadczenia za kółkiem, wystarczy zdrowy rozsądek z obu stron. Jeśli ma się elementarną kulturę, to przejście przez pasy i zatrzymanie się przed nimi nie jest żadnym wyczynem.
A jeśli ma się elementarną wyobraźnię jako pieszy, to nie włazi się komuś na błotnik. Niestety zombie z telefonami to potężny problem, wymuszacze bo im się należy, też się zdarzają. Ale o nich się nie martwię, bo jeśli im życie/zdrowie nie miłe ich sprawa. (choć narażają na szwank psychiczny kierowcę)
Zawsze jednak inaczej oceniam odpowiedzialność kierowcy bo ma on kilkaset kilogramów pod butem. A z kulturą jazdy bywa różnie, choć w Poznaniu osobiście często, naprawdę często stykam się z życzliwymi kierowcami, przepuszczającymi mnie. Moja opinia jest raczej pozytywna, ale jak czasami ogląda się filmiki z zachowaniami kryminalnymi, to aż krew mrozi.

10

@GeneralXavi Problem też w tym, że niektórzy kierowcy zachowują się jakby nigdy nie byli na pasach, a przecież byli. Nie bądź taki jednostronny bo są 2 strony medalu

7

@BartqRKO Albo wjeżdżać samochodem na pasy i się nie obejrzeć, co jest jeszcze bardziej obciążające bo szkodzisz innej osobie.

7

Co za nieoczekiwana zamiana ról: Umtiti próbuje przekonać Koemana żeby opuścił klub.
Trzymam kciuki za ten manewr

1

@Kgorecki2500 Może chodzisz w niewłaściwe miejsca w niewłaściwym czasie.

3

@MesQueUnClub96 Pewnie wrzuca te filmy żeby udowadniać jak ludzie dają sobą manipulować. I te jej strachy na lachy. Nikt poważny chyba nie traktuje jej inaczej niż folklor.

7

Niedawno wróciłem ze szczepienia i bardzo ciekawa sytuacja miała miejsce.
Szczepiących się w Urzędzie Wojewódzkim odwiedziła osobiście Justyna Socha, szefowa STOP NOP, razem ze swoim giermkiem.
Najpierw telefonem nagrała filmik a potem razem z kolegą zaczęła wystrzeliwać z siebie zdania typu "od szczepionki kobietom ustają menstruacje". Nie docierało do niej gdy ludzie mówili żeby nie szerzyła dezinformacji albo że ewentualne skutki uboczne ma każdy medykament. Zero reakcji - kobieta żyje w swoim świecie.
Generalnie jej akcja była jak ostrzeliwanie czołgu z pistoletu na wodę. Po chwili Socha nikogo specjalnie nie obchodziła. Coś tam bredziła a ludzie mieli ją w dupie.

Skończyło się, że wyprowadzili ją i kolegę policjanci i tyle. Ma swój filmik propagandowy i pewnie o to jej chodziło.

Tutaj jest link:
https://wtk.pl/news/71432-szczepienia-bez-rejestracji-w-poznaniu-justyna-socha-pyta-ludzi-po-co-zmieniacie-dna?src=panorama&srcindex=2&device=dt

0

@LS Ostrzę zęby na ten jednostronny pogrom. Nadzieja, jednakowoż, umiera ostatnia

1

Czy jeśli napastnik nie strzela goli to znaczy, że jest bezszczelny?

0

@MaTt_BarcaFan Dlaczego śmiać? Zaczęło się w bańce, gdzie zaliczyli fenomenalną serię. Przez cały sezon potwierdzają, że są topowym zespołem i co ważne, mają wszystkie elementy układanki świetnego zespołu na swoim miejscu. CP na rozegraniu i niewiarygodna erupcja talentu Aytona dają niewiarygodne możliwości.
Trener wykonuje kapitalną robotę

0

@Pawelec7 Za bardzo małego dzieciaka słyszałem ten program w tle i zawsze fascynowały mnie wiadomości odczytywane w kilku językach. Kiedy byłem już znacznie starszy "Lato z Radiem" zrobiło się dla mnie ciężkostrawne

0

@avexavi Za Barcą i hat-trick samobójów Messiego

3

Ponoć Barcelona ma na oku 34-letniego nastolatka z Argentyny. Rzekomo bardzo utalentowany chłopak

7

@PatrychoO Ya no es jugador de Barca. Ja pierdzielę, co za oprawa

9

Dzisiaj obchodzimy dziennicę osierocenia klubu przez Leo Messiego. Cześć jego pamięci!

0

@macio_944 Ponoć ktoś go widział w kolejce po talony na Lays'y

1

@Bocheno1 Zgłoszę Cię za prześladowanie, he he. Ale, że Biblią mnie gnębić będziesz?

1

@Kettger Nie mam zaufania do Koemana za grosz. Może Aguero z Depayem zrobią taką różnicę, że stanie się cud, ale dlaczego linia obrony miałaby zagrać lepiej? Nie wiedzę tego. Obym się mylił, ale czuję 2 sezon do tyłu.

3

@Kettger Trzeba szukać wymówek na 2 sezon Ronalda. Covid zniknie to kalendarz przyjdzie z odsieczą.

3

@JimMorrisonFCB A to mi się wszystko porąbało. Mati przespał się z córką Beckhama. Nie, to już się niesmaczne robi co wypisuję. Klęska, spaliłem temat.

0

Dlaczego wiele osób kwestionuje stwierdzenie Borka, że Beckham zostanie tatą? Mati w przerwie meczu wyszedł na numerek z Victorią, a po kilkunastu minutach podał informację z pierwszej ręki. Rzetelny dziennikarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?