0

@tomek8756 Jesteś tak typowy, że aż nudny. Bez urazy.

2

Ale dziś spokojnie. To co zaczynamy dyskusję: usuwać czy nie usuwać, czy dziś dajemy sobie spokój?

2

@IdeaKris Ta sekcja jest kontuzjowana

2

@Encore Dlaczego wszyscy dzisiaj piszą meczy zamiast meczów. Stanowczo protestuję!!!

2

@Przemek2323 Nie, no to już chyba spora przesada. Jesteśmy na necie, ale mam hopla na punkcie "ilość vs liczba". Mnie to razi po oczach. Ale chciałbym poznać tego pedanta ortografii : )

5

@Przemek2323 Wszystko dobrze, ale odpisz Konradkowi, że zgonów i urodzin to jest liczba a nie ilość. Chyba, że za PiSu upadła też gramatyka polska.

4

@FC1899Barca Messi ma 3 bramki i 2 asysty.

3

@IronSanHybrid Leo pisze nogami piłkarskie wiersze!

1

@barcelonaLM W dogrywkach rośnie ryzyko zakażenia covidem

3

@Senyer Nie upilnował strzelca 1 bramki, a poza tym solidnie. Bez niego, w 2 połowie Francuzi grali w defensywie dramatycznie jako formacja. Może to brak Lengleta, a może bardziej ofensywny styl gry Francji. W każdym razie "gwiazdą" defensywy był wczoraj Varane.

5

@kaamil1910 Trzeba wywalić Messiego żeby nie zepsuł młodego Fatiego.

0

@Bocheno1 Na tym polega przegrana walka, a napastnik sprytnie go ustawił ręką. Lenglet zszedł z murawy i Francja straciła 2 gole, a powinna jeszcze kolejnego z karnego. Nie zauważyłem, żeby bez Lengleta formacja defensywna poprawiła swoją jakość, a wręcz przeciwnie. Obrońcy prześcigali się w złych interwencjach i grali bardzo niestabilnie. Można robić kozła ofiarnego z Lengleta, ale to skrajnie nieuczciwe.
Taki rycerz z Ciebie i wypominasz mi krytykę Koemana, a sam zamiast poczekać do końca meczu, najeżdżasz na Lengleta. Co za uczciwość w postępowaniu.

7

@Ojciec5tkidzieci Nowy kapitanem? Niech sobie zasłuży

0

@joloskyy Główkuj, główkuj.

5

Obejrzałem na żywo skrót meczu Argentyna - Boliwia i cieszy mnie bardzo dobra atmosfera jaka panuje w tej ekipie. Za Scaloniego ta grupa piłkarzy systematycznie się cementuje, co widać od dłuższego czasu.

8

Mbappe ma talent, ale gdy się patrzy na Benzemę dojrzałością piłkarską bije młodego na głowę. Mbappe polega bardziej na walorach fizycznych, Benzema jest wybitnie inteligentny.

1

@AmigoBlancos Spokojnie, poczekaj, jeśli złapiesz Alzheimera, nic nie będziesz pamiętał.

0

@IbrahimAfellay Odbijam piłkę: Lewy na EURO nawet z grupy nie wyszedł, Messi wygrał Puchar Króla - przepotężne rozgrywki, a Copa to na razie zaledwie domniemanie.

0

@Encore A z jakiego klucza wyszła Ci ta kandydatura? O mało nie zemdlałem, he he

0

@adiczak Na froncie EURO chyba nieszczególnie. LM była koncertowa, a Premier League solidna. Będzie jednak ciężko po dzisiejszej klęsce.

1

Klasyfikacja Złotej Piłki (regularnie aktualizowana) wg portalu goal.com (sprzed 11 godzin)
1. Kante
2. Mbappe (co on tu robił na 2 miejscu po fazie grupowej, dla mnie zagadka)
3. Lukaku
4. Lewandowski
5. Messi
6. De Bruyne
7. Ronaldo
8. Benzema
9. Haaland
10. Dias

A wiecie co dzisiejszy mecz oznacza dla 2 pierwszych panów?

0

@adiczak Też mnie to zadziwia, ale gwoli sprawiedliwości Messi zagrał dobrze w każdych rozgrywkach. "Jedynie" brakuje ważnych trofeów, ale z takim wsparciem jakie otrzymał było to niemożliwe

0

@Witekk10 Z Lengletem ta defensywa wyglądała stabilniej, w 2 połowie Szwajcarzy zrobili istny młyn. Z drugiej strony w 2 połowie ofensywa Francuzów była znacznie lepsza.

2

@Encore Będzie o ile nie wymaże innymi dobrymi występami, popartymi trofeami. Latka mijają a Mbappe jak nie był blisko Złotej Gały, tak nie jest i widzi chłop, podobnie jak Neymar, że to nie jest łatwa sprawa.

9

Miała być Złota Piłka, a zostanie Mbappe z fatalnym pudłem pudłem. Dwa świetne mecze w LM z Bayernem i Barcą to gruuuubo za mało, panie Mbappe na piłkarza tej klasy i z taaaaaaaaakimi aspiracjami

0

@kaamil1910 Najzwyczajniej apeluję o zdrowy rozsądek. Żeby nie gilotynować na zapas

1

I niech mi ktoś powie, że bez Lengleta linia defensywna Francji wyglądała lepiej.
2 stracone bramki w 45 minut, a powinny być 3.
@Bocheno1 Jeśli interwencja Lengleta to wg. Ciebie wylew, to w drugiej połowie bez Lengleta mieliśmy prawdziwy potop.

0

@Bocheno1 Ale dzisiaj nie miał wylewu, to nie był niewymuszony błąd, tylko przegrana walka o główkę. To się zdarza każdemu obrońcy. Już robienie z każdej interwencji tzw. wylewu też nie jest chyba normalne?

0

@Rewolucja123 A Lenglet ma drugą ocenę w zespole

0

@Bocheno1 A czy Twoim zdaniem przed Koemanem też był symbolem pomyłki w defensywie? Tę reputację zyskał w ostatnim sezonie przecież

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?