Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czy jeśli napastnik nie strzela goli to znaczy, że jest bezszczelny?
0
@MaTt_BarcaFan Dlaczego śmiać? Zaczęło się w bańce, gdzie zaliczyli fenomenalną serię. Przez cały sezon potwierdzają, że są topowym zespołem i co ważne, mają wszystkie elementy układanki świetnego zespołu na swoim miejscu. CP na rozegraniu i niewiarygodna erupcja talentu Aytona dają niewiarygodne możliwości.
Trener wykonuje kapitalną robotę
0
@Pawelec7 Za bardzo małego dzieciaka słyszałem ten program w tle i zawsze fascynowały mnie wiadomości odczytywane w kilku językach. Kiedy byłem już znacznie starszy "Lato z Radiem" zrobiło się dla mnie ciężkostrawne
0
@avexavi Za Barcą i hat-trick samobójów Messiego
3
Ponoć Barcelona ma na oku 34-letniego nastolatka z Argentyny. Rzekomo bardzo utalentowany chłopak
7
@PatrychoO Ya no es jugador de Barca. Ja pierdzielę, co za oprawa
9
Dzisiaj obchodzimy dziennicę osierocenia klubu przez Leo Messiego. Cześć jego pamięci!
0
@macio_944 Ponoć ktoś go widział w kolejce po talony na Lays'y
1
@Bocheno1 Zgłoszę Cię za prześladowanie, he he. Ale, że Biblią mnie gnębić będziesz?
1
@Kettger Nie mam zaufania do Koemana za grosz. Może Aguero z Depayem zrobią taką różnicę, że stanie się cud, ale dlaczego linia obrony miałaby zagrać lepiej? Nie wiedzę tego. Obym się mylił, ale czuję 2 sezon do tyłu.
3
@Kettger Trzeba szukać wymówek na 2 sezon Ronalda. Covid zniknie to kalendarz przyjdzie z odsieczą.
3
@JimMorrisonFCB A to mi się wszystko porąbało. Mati przespał się z córką Beckhama. Nie, to już się niesmaczne robi co wypisuję. Klęska, spaliłem temat.
0
Dlaczego wiele osób kwestionuje stwierdzenie Borka, że Beckham zostanie tatą? Mati w przerwie meczu wyszedł na numerek z Victorią, a po kilkunastu minutach podał informację z pierwszej ręki. Rzetelny dziennikarz.
1
@tom9001 4 gole stracone trudno nazwać wybitnym występem. Niedorzeczne było to co się działo z trenerem, który nie panował nad ekipą
19
O ludzie, spóźniłem się. Attention, attention!
Wczoraj obchodziliśmy 2-miesięcznicę klęski z Granadą.
8
Dla mnie zachwycające jest to, że 34-letni dziadzia jest absolutnie centralną postacią nie tyle zespołu co całego turnieju. Nie trzeba nie wiadomo jak biegać i wypruwać z siebie flaków; gdy ma się takie boiskowe IQ jak Leo, są dziesiątki sposobów by pociągać za sznurki. I Messi to robi.
Oby Leo dotarł do finału. Już bez względu na rezultat, byłby to kolejny sygnał, że Argentyna odzyskała równowagę po niedorzecznych MŚ 2018.
0
@Janas11224 Nikt poważny nie mianuje Ronaldo do TOP3, nie wiem skąd to wziąłeś?
Facet właśnie odpadł z EURO, z grupy, z której nikt już nie gra na turnieju. To samo w LM - zawód. Trzeba rozróżnić statystki gracza, który całkowicie żyje z pracy swoich kolegów, od tych, którzy robią faktyczną różnicę na boisku.
Ale jeśli chodzi o samą ideę długowieczności, to sam fakt, że wieku 36 zdobywasz tyle bramek jest zjawiskowy. Nawet jeśli koledzy na ciebie pracują, ta umiejętność ustawiania się jest wyjątkowa u CR7 plus nieustający głód zwycięstw. Nie mówiąc o Leo, który jest motorem napędowym każdego zespołu, w którym gra i ciągle jest najlepszy na świecie.
1
@Bocheno1 No ale to udowadnianie racji krytykowałeś, a teraz sam robisz to samo. Oj, kolego.
Ja nie muszę nic udowadniać z Koemanem. Argumentacja jego fanów jest wystarczająca: zawsze mówicie czego nie spieprzył, a nie co osiągnął (chyba, że tryplet arasza, o którym wspominałem, ale to żenujące)
Co do Lengleta, przecież sam pisałem, że przegrał walkę o piłkę z napastnikiem, o czym mówi @Rewolucja123, ale tu mówimy o typowym defensywnym błędzie (co też pisałem), a nie jakimś wylewie. Chcesz się kłócić ze mną o to w czym się zgadzamy?
0
@Bocheno1 Obsesja?
4
@Baros1990 Jeśli dziewczynie trzeba tłumaczyć takie podstawy, jednocześnie wybiera 1 występ Leo, by go wyśmiać słowem "potęga", a w tym samym czasie nie widzi różnicy między Leo zarządzającym grą całej drużyny a CR7, który żyje z tego co koledzy mu wypracują (a i tak ledwo 2 gole z gry), to szkoda na nią czasu.
Zawsze współczuję osobom, które w rozmowach urządzają głupawe pyskówki, zamiast wejść w detale, którymi można się zachwycić np. rozprowadzanie piłki, podania progresywne, przyspieszanie akcji, rozwijanie ich itp.itd.
Po cholerę się tym zachwycać jak można wszystko sprymityzować jak ta biedna dziewucha.
1
@Dagoneus Masz w domu tabernaculum? Ciekawi mnie też w co się ubierasz?
9
@macio_944 A PiS to światopoglądowi liderzy, którzy wyprzedzają rzeczywistość rozumiem? Piszesz, że Konfederacja jest zacofana, ale przecież przeciętny wyborca PiSu to światopoglądowa skamielina, wręcz prekambryjskie dinozaury. Za każdym razem gdy rozmawiam z pisowskim sąsiadami, to przeżywam coś na miarę odkrycia archeologicznego.
1
@Pilka_jest_okragla Ludzie zbyt łatwo zapomnieli jak wyglądał ostatni sezon Lucho, a nawet wiosna 2 sezonu. Drużyna gasła w oczach, a skład był na finały LM.
0
@AxelF Julka przepisała, a nie przetłumaczyła. Kiedyś z tym wyrazem ktoś zrobił tu z Redakcji dokładnie to samo, nie wiem czy nie Julka właśnie
0
@ProMILs Trudno mi sobie wyobrazić, żeby przeciętny trener z tymi zawodnikami osiągnął więcej niż w poprzednim sezonie. W centrum uwagi dla mnie Aguero, sporo może zależeć od jego zdrowia.
2
@Colon Ta akcja załatwiła sprawę. Różnica między Anglią a Niemcami była taka, że ci pierwsi swoje szanse wykorzystali. Niemcy nie byli bezradni, ale nieliczne okazje koncertowo przeputali
3
@Rewolucja123 Ja nawet nie rozważałbym nikogo poza Messim, bo to po prostu jest śmieszne. Autentycznie jak przeczytałem newsa o de Jongu to wybuchnąłem śmiechem i nie mogłem przestać. Normalnie Cruyffa mamy w środku pola.
29
Dzień dobry Julio. Z czego to ludzie nie potrafią zrobić newsa. Za chwilę będzie, że na pytanie czy Messi zostaje, Laporta odpowiedział "Hmm"
0
@IbrahimAfellay Co to zwiększy u de Jonga to poczekajmy. Może to po to by "zachęcić" Messiego do pozostania w klubie
1
@Don-Corleone No ładnie urządziłeś mi przedpołudnie swoim komentarzem : )
Ale, że tak od rana? Coś Ci się chyba przebiegunowało, bo zazwyczaj taką wenę masz wieczorami. W każdym razie powinieneś bywać pod porannymi komentami znacznie częściej