3

@kamilop Jakkolwiek zareagować, nie wiem co z Albą jest nie tak, ale zachowywał się jakby miał jakąś blokadę założoną.

12

Wczoraj przy losowaniu przed karnymi Alba był tak spięty obok tego Chielliniego, że aż kiepsko się na to patrzyło. W sumie i tak dobrze, że nie runął na ziemię z ciężką kontuzją jak go Włoch klepnął w plecy. Ciężkostrawny typ z tego Alby.

1

@macio_944 Nie przejmuj się, ja na ogół nie sprawdzam informacji niżej i dla mnie to nowość. Nie wszyscy siedzą w necie i czytają wszystko od deski do deski. Rób swoje.

0

Ale okrutnie zmęczyła mnie dzisiaj Argentyna swoim "koncertem". Wyrobnictwo, ekipa pracusiów, a pomiędzy nimi jeden jedyny Maestro z pewnym wsparciem zmiennika di Marii. Zupełnie jak na MŚ 2014, 7 lat mija, a jedyny interesujący partner Leo, napędzający ofensywę, to Angel.
Argentyna w czerwcu straciła z Kolumbią 2-bramkowe prowadzenie, więc co robi wczoraj? Ano strzela gola i rezygnuje z gry ofensywnej. Chyba przez dobre 30-40 minut, Lautaro nie widział piłki, a Messi był statystą bo Argentyna się broniła.

Przy golu Kolumbijczyków, powtórzyła się sytuacja z meczu z Francją na MŚ, gdy jedno długie, prostopadłe podanie wystarczyło do stworzenia sytuacji bramkowej. Jest finał, ale gdyby Messi był w dobrej, a nie kosmicznej formie, trudno byłoby o jakiekolwiek szanse na sukces. Przerzucić Leo do Kolumbii i skład finału zapewne byłby inny.

0

@SkilledHydra16 Tu się nikt nie kłóci kto jest lepszym piłkarzem. Wszyscy wiedzą i Złote Piłki niczego nie zmienią

2

@AlicjaFCB Jak zawsze analiza na "najwyższym" poziomie, rodem z flashscora.

9

@AmigoBlancos Oby zrobił z Realu drugi Everton. @MysticCat To jest forum dla wszystkich, komunizm skończył się w 1989. Poza tym dobrze wiedzieć co u rywala piszczy

2

@Encore A co by zrobił Martinez gdyby Messi nie wypracował gola na 1-0? To miałem na myśli. Leo musi swoje zrobić, bo bez tego koledzy leżą. Może byłoby 0-0, a może 0-1. A niechby nie był w takiej formie, to awans mógłby umknąć.

27

Messi dosłownie wnosi na swoich barkach Argentynę do finału. Jeśli Leo nie wyczaruje jakiejś akcji, nie może kompletnie liczyć na kolegów, którzy go wyręczą. Tak nie powinien wyglądać zespół. Leo oszukuje rzeczywistość.

0

@Rewolucja123 Pewnie ze względu na prawą nogę podawał, więc dlatego też bardziej byłbym skłonny go rozgrzeszyć. Lautaro za to nie ma usprawiedliwienia, mógł zrobić wszystko.

0

@Rewolucja123 Ostatecznie strzelał Lautaro i akcja idzie na jego konto, ale di Maria miał pustą bramkę, co słusznie zauważył komentator.

3

Do tej pory zastanawiam się jak di Maria z Martinezem zmarnowali 100% sytuację. Najpierw di Maria nie strzelił na pustą bramkę, a potem Lautaro strzelił fatalnie w obrońcę. Każda reprezentacja Argentyny musi mieć najwyraźniej swoich Higuainów.

0

Ten awans już z tak wielkim wysiłkiem jak się tylko dało, nie pomagają koledzy Messiemu za bardzo. Z taką martwą momentami grą Brazylijczyków pokonać będzie bardzo trudno.

Pozdrowienia dla fanów z Zawiercia!

0

Chyba to idzie na konto bramkarza

1

Jeszcze wierzę, że Walia nadrobi z Duńczykami na EURO. Wiadomo, czy mecz się już skończył?

0

Stosunkowo defensywnie dziś Argentyna, Messi przez większość czasu poza grą. I tak wiele wyczarował z tego co miał

0

Zapata - duże bicki, wielka klata

0

@kolo123 Ibisz

0

@icccc Oglądasz czy kablujesz?

1

Messi idzie po statystyczny rekord świata na tej Copie

2

Das ist tooooooooooooooooooooooooooor. Jaaaaa, Messi

13

Alba jaki sztywniak

0

@Barca1992 Siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

0

@Rewolucja123 I Twój obrazek w moich oczach runął z wielkim hukiem. Szkoda, a taki talent miałeś : )

0

@masq Zobaczymy, PO i ŚO mogą się okazać wzmocnieniami zaledwie na papierze. A nawet Aguero

6

Itaaaaaaaaaaaalia! Czas wykopać tych ślizgaczy Enrique. Championem ma zostać zespół zwycięski a nie wczepiający się pazurami w burtę by nie utonąć. Żadnych Portugalii bis.

1

@VamosGirl Lenglet był solidnym graczem przed przybyciem sami wiecie kogo

#teamsamiwieciektobyebye

0

@Encore Emocje, emocje, emocje. No i zostaliśmy osieroceni na mecz

0

@Don-Corleone Coś czuję, że dzisiaj razem tego meczu nie pooglądamy, he he

16

@icccc PS. Jakbym miał do wyboru Twoje grzeczne wpisy, których tu zresztą nie widzę, a cudną prozę @Don-Corleone z okazjonalnymi ozdobnikami, to Tobie dałbym perma. Bez wahania. Bo nic nie wnosisz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?