Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! Ale Mario, mój wpis jest szyty tak grubymi nićmi, że chyba naprawdę z okulistą nie piszesz na poważnie
2
@arasz1819 Ale Koeman też nas połączył : ) Tyle, że przy Koemanie się naparzamy, a przy Leo ściskamy
3
@Bocheno1 @arasz1819 Siiiiiiiiiiiiii! Messsssssssssssiiiiiii!
Ja nie mogę przestać się upajać jako kibic tym sukcesem Leo. Czuję się całkowicie spełniony jako kibic Barcy i Leo. Co za przepiękny dzień!
14
Messi mówi o tym, że brak trofeum z reprą był jak cierń. Ja miałem podobny cierń jako wielbiciel Messiego. Uczucie gdy się człowiek pozbywa tego ciernia jest niezrównane. Dziś gęba nie przestaje się mi uśmiechać.
1
@Rust_Cohle Asy, nie? A kolega kretok rozwalił system
0
@Kretok Był spalony i Argentynę ciągnęli za uszy cały turniej
1
Ja jestem praktycznie pewien, że de Paul w momencie podania do di Marii był na spalonym. Stąd bramka Angela nie powinna być uznana.
1
@Rewolucja123 No to było wtedy gdy mówił, że tego prezesa Conmebolu obowiązkowo pokazują kilka razy co mecz. To był ten prezes "łubudubu prezes naszego klubu"
1
@Encore Przy zmianie klubu (oby nareszcie to zrobił) może wiele nawygrywać przez kolejne 7-8 lat.
11
Komentarz usunięty
1
Leo Messi, przecież w Biblii nie stoi, że Bóg kibicuje Argentynie.
24
@MarioVeB! Jak Ty to napisałeś, to na pewno tak nie będzie. Cholera, musiałeś to pisać?
2
@Odcinkowy Poczytaj historię świata i wielu różnych nacji. Polecam lekturę inwazji Japończyków na Chiny. Ukraińcy nie mieli patentu na wyjątkową brutalność, takie okrucieństwa miały miejsce w każdym zakątku świata.
Taka jest natura ludzka, że w odpowiednich okolicznościach można wyzwolić w człowieku mostrum.
Dziś chłopcy grają online w CSGO, 100 lat temu mordowali by się w trakcie wojen. Czasy kreują ludzi, tamci bandyci z Ukrainy, czy Niemiec też byli poniekąd "produktami" swoich czasów. Gdyby urodzili się dziś, graliby online z kolegami z zagranicy, a taki Bandera byłby pewnie jakimś radykałem prawicowym, który nie wycinałby polskich wiosek, bo żyjemy już w bardziej cywilizowanych czasach.
Ludzie to koszmarny gatunek, niezwykle destruktywny dla samych siebie i otoczenia
1
@Odcinkowy Nierealne, każdy naród ma syndrom wyparcia. Polacy też mieli swoich "bohaterów" od wycinania wiosek i ludności cywilnej, a dziś niektórzy stawiają im pomniki. Myślisz, że Ukraińcy nagle będą mieli refleksje po 80 latach i u nich mechanizm myślenia jest inny niż w Polsce?
Oczywiście w relacjach międzypaństwowych nie można kierować się emocjami. Gdyby tak było, dziś nikt nie utrzymywałby kontaktów dyplomatycznych z Niemcami.
2
Z Messim i di Marią PSG będzie nie do zatrzymania w nowym sezonie.
1
@koziar A gdzie jest Ribery w nawiasie? Ty też go chcesz osierocić przed tym kominkiem?
1
A teraz wyobraźcie sobie, że gdyby Argentyna miała czekać na kolejny triumf na Copa lub MŚ tyle co teraz (czyli 28 lat), następna wygrana przypada na rok 2049. Wyobraźcie sobie ile wtedy będziecie mieli lat.
11
Pora spać. Jutro wstanę poczytać troli i hejterów na necie, co tym razem było nie tak z Messim. Na pewno coś znajdą.
7
I ten moment za chwilę, na który Leo czeka całą karierę. Ile to musi dla niego znaczyć
6
No nie chce się ani spać ani wyłączać odbiornika
2
Szkoda mi Neymara, teraz jemu można odliczać przegrane finały. Najpierw LM, teraz Copa. Ciężko być czasami piłkarzem
0
Nareszcie!!!
1
Scaloni muruje
0
Ale nerwy. Napięcie sięga zenitu
4
3 razy z rzędu zostawić niepilnowanego Richarlisona? Czy oni są poważni? Dlaczego trener nie reaguje? Skandaliczne luki po lewej stronie
0
@Encore Ja tu widzę świetną pracę zespołową. Chaosu jest właśnie niewiele. Oba zespoły mocno kontrolują wydarzenia
0
@Nano22 Defensywny mecz, dziś podziwia się dyscyplinę taktyczną i pracowitość ale jak widzisz wielu nie umie tego docenić
3
To nie jest dobry mecz by pokazali się gracze ofensywni. Argentyna bardzo zdyscyplinowana taktycznie i uważna. Mnóstwo odbiorów, w różnych strefach boiska, a Messiemu naliczyłem 3 w pierwszym kwadransie gdy Albicelestes wychodzili znacznie wyżej. Leo parę dobrych rozegrań ale stosunkowo rzadko przy piłce i 1 strzał z kontry w niezbyt dogodnej sytuacji.
I przy takim klinczu najlepsze okazuje się długie podanie za kołnierz, czyli dokładnie tak jak Argentyna straciła gola z Kolumbią.
Ney aktywny w rozegraniu, ale póki co Brazylia zupełnie bezzębna.
Mam nadzieję, że w 2 połowie nic się nie zmieni, ale byłoby miło gdyby Lautaro, Leo, czy di Maria zerwali się ze smyczy jeszcze raz.
5
@tomek8756 Wiem, że zawstydzam tych maturzystów, którzy oblali maturę z matmy
9
Do meczu Argentyny jeszcze równo - 18 godzin. Tak to obliczyłem 2-20 = - 18