Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Nano22 Rzeczywiście jest spora liczba osób, która nakręca się przekazem medialnym i sam znam kilka osób, które w ten sposób zatruwają sobie życie.
Jednocześnie znam kolegę, który z powodu Covidu był 4 miesiące poza pracą. Nie szczepił się i nie przejmował się covidem. Poszedł na urodziny , gdzie było kilka osób i tam praktycznie wszyscy się zarazili wirusem. Leżał z ponad 40-stopniową gorączką ponad tydzień i był przykuty do łóżka, ze wstrętem do jedzenia.
Ma obecnie zapalenie osierdzia, zaniki pamięci i problemy kilkoma organami.
Przed chorobą jeździł na rowerze, pływał, biegał. Był bardzo aktywny fizycznie. Obecnie nie ma mowy o sporcie, a idąc do pracy boi się o kolejną zapaść, która zdarzyła mu się już 2 razy. Ale chodzi, no nie chce stracić pracy. Losowo covid jest brutalny, niektórzy radzą sobie z nim fatalnie i okazuje się, że wytrenowanie i świetna forma fizyczna nie są tu gwarantem odporności.
0
@Nano22 Co to znaczy aktywnie biorą w nim udział? Skoro ograniczona jest możliwość korzystania z życia społecznego to każdego to dotyczy w większym lub mniejszym stopniu.
0
@Rewolucja123 Nie ma żadnych racjonalnych przesłanek by liczyć na sukcesy, chyba, że rywale będą pogrążeni w kryzysie. Np. Suarez gwałtownie zdziadzieje w Atleti, a samo Atleti naturalnie utraci motywację po osiągnięciu sukcesu. Liczę po cichu, że jednak Zizou wyciągał 110% z zespołu, a Ancelotti z kadrą radykalnie słabszą niż przed kilkoma laty będzie regularnie gubił punkty.
Patrząc na samych siebie, jest ten sam przeciętny trener i podobny skład. Doszedł słabnący piłkarsko Aguero, obrońca-zagadka i Depay, który jeszcze musi udowodnić, że granie w bardzo konkurencyjnym projekcie o ogromnych wymaganiach nie przerośnie go po raz drugi w karierze. Jednocześnie odpadł Dembele, którego Koeman, jak kilku innych zawodników, nie rozwinął. Ciągle twierdzę, że Pedri u Koemana gra na 60% swoich możliwości.
Laporta uznał, że pogawędki z Koemanem przekonały go, że mają tę samą wizję Barcy na murawie. Problem w tym, że wizja a zdolność jej realizacji to zupełnie odrębne sprawy. Albo końcówka sezonu była zajawką tego co dostaniemy w nowym sezonie, czyli rachityczną Barcę, rachitycznego trenera, albo nastąpi jakiś cud i Koeman będzie punktował jak w trakcie sławetnej serii bez porażek.
Kto wie, całkiem możliwe, ze na gwiazdkę będziemy szukać nowego coacha.
7
@masq Ja jestem jak Puig, przez całe życie nikt nie poznał się na moim geniuszu ...
2
@IbrahimAfellay Wspaniale, że promujesz tęczowe barwy. Trzeba więcej takich jak Ty, tęczowych wojowników.
3
@Rust_Cohle Co to jest uj?
16
Dla mnie żebym brał Messiego pod uwagę jako najlepszego gracza świata, musi w najbliższym sezonie ograć Granadę.
9
@Kubox Jeszcze trochę poodwiedzam La Ramblę i na pewno do niego trafię
1
@Encore A co się zmieniło przez miesiąc, że miałoby być lepiej? Depay nas nie zbawi, a Koeman nie stanie się przez wakacje wirtuozem taktyki
1
@Encore Raczej naplet
6
Do 15.08, czyli pierwszego meczu Barcy siedzę cicho, ale w ten dzień coś Wam wszystkim powiem. Opowiem Wam historię o kwalifikacjach Koemana do prowadzenia Barcelony.
20
@Dembouz1899 w najbliższy weekend
18
I jak tu skomentować taki artykuł? Nie mam nic do powiedzenia.
1
Czy już wiadomo jaką przewagą głosów wybrano Włochów na zwycięzców EURO?
11
Obiecujące nazwisko ...
PS. dobry wieczór Julio
1
Czy Walia ostatecznie nadrobiła stratę do Duńczyków czy odpadli?
10
@Sulimo No tak, a Ty jeszcze pod wulkanem pracujesz.
6
Świetne ujęcie obronionego karnego Saki z perspektywy trybun:
23
Świetna jest ta kompilacja pod listem. Forma Leo niebywała, a akcje/gole na turnieju znamionują fenomenalnego piłkarza.
7
@adambądkowski93 3 karniaki Cristiano. Formalnie najlepszy strzelec, ale trochę z bożej łaski. Jakby ocenić jego efektywność z gry jako napastnika, wygląda znacznie gorzej. Choć formę na EURO ogólnie miał solidną.
1
@lukasz9197 Nie, nie, niech ten sezon już się kończy, bo zajadą chłopaka
3
Szala Złotej Piłki ciągle waha się: CR7 czy Kante, CR7 czy Kante? Są argumenty za każdym.
1
@Murazor Listkiewicz orzekł, że nie ponieważ:
a) piłka była już w rękach bramkarza
b) Sterling już nurkował przed faulem
5
@Yosemite Immobile był okropny na tym EURO.
10
Antonella wita Leo po wygranej Copie:
1
@Colon Zawsze powtarzałem, że tyle finałów w karierze Leo potwierdza, że z nim zespoły stają się faworytem każdych rozgrywek. Zabrakło pomocy kolegów, a dziś różnicę zrobił di Maria i to starczyło do złota. Tak się po latach mówi, że Higuain zawalił MŚ i jest to prawda. Messi jest wybitny, ale futbol to sport zespołowy. Kane dziś zobaczył co to znaczy, gdy zespół skupia się na tobie i i wyłącza z gry.
2
Kolega krzyczał Donnarummie: "patrz, jesteś w telewizji"
1
@Ojciec5tkidzieci Dołączam do Ciebie, od początku turnieju kibicowałem Włochom, ponieważ przekonali mnie na przestrzeni 2 ostatnich lat przepiękna wizją piłki. Zupełnie jak nie Włosi. Ale jednocześnie defensorzy Chiellini i Bonucci znakomici.
3
Pokerowa zmiana Southgate'a i okazało się, że 2 zmienników, którzy mieli być wzmocnieniem na rzuty karne, całkowicie zawiodła. To tylko potwierdza, że rzuty karne to jest loteria za każdym razem a pozornie logiczna decyzja może się obrócić przeciw zespołowi. Cały urok piłki nożnej.
0
A ja jeszcze liczę, że Walia wbije się dramatycznym finiszem do finału