2

Ja ciągle, niezłomnie wierzę, że Walia powalczy o awans.

2

@AssisMoreira Chłopie, licząc ostatnie 11 meczów na EURO, Portugalia wygrała 2 mecze - z Węgrami i Walią. Reszta to ślizgawki na karnych i dogrywkach, a finezji w tym było tyle co kot napłakał. I to wychudzony kot bez sierści.

0

Jeszcze miałem dodać, że kompletnie nie podobał mi się Eden Hazard a i Lukaku można by zarzucić egoizm. Chyba za wszelką cenę chciał coś załadować.

1

Belgia gra bardzo rzetelnie w defensywie, ale czy to starczy do mistrzostwa? Ich gra ofensywna dzisiaj nie robiła najlepszego wrażenia, nawet z de Bruyne na murawie.

Z CR7, dobrze, że dzisiaj kolejne karne nie przykryły dość średniego występu bo już bardzo irytujące było robienie z niego supergwiazdora alfa tego EURO, mimo, że grą szczególnie się nie wyróżniał. Gwoli ścisłości i uczciwości, to tak naprawdę czy na tych mistrzostwach jest choć jeden supersamiec alfa? Chyba nie ma tu błyszczącej supergwiazdy.

4

A dlaczego Bruyne nie gra? Bo Palinha nie dostał kartki za faul na Lukaku. I tak Belgia 2 razy dostaje po dupie od sędziego. To jest wpływanie na wynik meczu

3

Portugalia i Belgia raczej umówiły się na remis żeby wyeliminować Walię.

1

@Sulimo Heineken to siki

0

@Bocheno1 Ja już ledwo wytrzymuję więc jestem rozdygotany emocjonalnie po tej wiadomości. A bardziej poważnie, będą gra i wyniki, to może w końcu się człowiek uśmiechnie. Ostatnio oglądałem mecze Barcy na smutno

4

Ja jeszcze nie straciłem wiary, że Walia wyrówna.

0

@Rust_Cohle Pisanie o odpadnięciu Portugalii to mowa nienawiści wobec CR7.

1

@Kgorecki2500 Taki trochę śmiech przez łzy

2

Świetnie wczoraj zaprezentowali się Austriacy. To jasno pokazuje (nie po raz pierwszy zresztą), że nie trzeba mieć w składzie wirtuozów i supergwiazd by stworzyć zespół zdolny do rywalizacji. Nie trzeba mieć też obrońców za bajońskie sumy by zbudować monolit, który uprzykrzy życie gwiazdom. Trener z pomysłem to podstawa.

0

Dziś Włosi grają jak Inter w LM.

0

Golato anulato

0

Walia nie daje rady, Bale to za mało

0

@Image To jest szok, ale do tej pory jestem bezbłędny

1

@Coutinho007 Żeby to raz ...

0

@panczo Jak skończy się czytać Twój wpis na "życia", to brzmi brutalnie

1

@Ojciec5tkidzieci A jak się tak właśnie zastanawiałem co tam tak jeden jak kangur biega?

0

@bartekvisca Naprawdę uważasz, że jej pytanie zadane na poważnie było mądrzejsze od oczywistego sarkazmu?

0

A to jest ta dziennikarka od błyskotliwych pytań? Na wszelki wypadek wyciszyłem studio jakby zapytała co by zrobili Włosi gdyby Immobile umarł?

6

Dania raczej dowiezie wygraną

11

Braithwaite strzelił o 1 gola mniej z akcji niż CR7, a słyszę, że CR7 rozgrywa wielki turniej. To znaczy, że Braithwaite jest kozakiem

0

@LS Nie, ależ skąd. Mam nadzieję, że dokonałeś suwerennego wyboru

1

@LS Piwo smakowe? Ale chłopcy nie mogą bawić się lalkami

11

Póki co wielka zagadka, ale miejmy nadzieję, że tyle lat po klęsce w United, Memphis dojrzał nie tylko piłkarsko, ale również mentalnie i udźwignie ten trudny temat, jakim jest gra w Barcelonie.

1

@Bocheno1 Chyba tzw. tryplet arasza czyli:

Puchar Króla
Pochwała od Pepa
Pierwsza trójka w lidze

Jeszcze kilka miesięcy i ktoś tu będzie musiał oddać fartucha, albo Wy, albo ja.

7

@koksik2700 To od Błaszczykowskiego

1

Dziś, kolega pisze niżej, że mamy Międzynarodowy Dzień Pomocy Ofiarom Tortur.
Wchodzę na La Ramblę w miarę regularnie, ale żadnej pomocy nie dostałem.

4

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?