Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eto'o9 R10
Proszę cię jakby to oalestynczycy nie porwali ludzi nie Izraelitów z festivalu i część z nich nie wróciła. Część co przetrwa spędzić najbliższe lata u psychologa.Palestyna należy do osi zła z Hamasem hezbolachem , Iranem który dostarcza im broń który przekazał rakiety drony ruskim ktorzy uprawiają ludobójstwo w ukrainie i iran ma krew na rękach.Za tym stoją tez chiny ktory wraz z Iranem który pociski balistyczne dostarczają jemenowi który strzela do statków prywatnych na morzu czerwonym.Namierzają te statki chiny.Jest to jeden zły blok.Za ludobójstwo ze strony izraela odpowiada skrajna prawica. Jeśli chcesz rzucić tu mięsem to w stronę skrajnej prawicy.Ja nie popieram żadnej ze stron bo obie są złe. Chodź popieram atak na iran bo jeśli będą strzelać bronią atomowa w usa to przez Rumunię Polskę w stronę Kanady.Strzelać będą z baz w radzionkowie i Rumuni.Tu popieram izrael.Generalbie obie strony są złę.Nie popieram nikogo.
0
@Kgorecki2500 kwestia ludobójstwa jest jasna jest zla i odpowiada za to skrajna a prawica kora w Izraelu rządzi. Zarówno blok opozycyjny jest równie fatalny.
Mowa o Hamasie, hezbolachu, iranie jemenie, Rosji i chin.Wszystko to jeden zły sojusz.Iran dostarczył dronu i rakiety ruskim które zabijają cywili.Mają krew na rękach....Ja nie popieram żadnych ze stron.Też trzeba powiedzieć że palestynczycy porwali ludzi którzy nie byli nawet Żydami przyjechali na festival.I część z nich nie wróciło żywych. Obie strony są bardzo złe.
1
@Eto'o9 R10 ha bym wypożyczyć Oablo torre i miał go na oku świetny zawodni ale potrzebuje gry aby trenować prostopadle podania
1
Real ma łącznie 9 kontuzji i kłopoty ma Mbappe Asensio.Powroty po długich kontuzjach trochę trwają.
U nas w listopadzie wrócił Fermin I gavi to fermin pokazał w klasyku, wrócił gavi na ostatni mecz pokazał formę.Arauho wrócił miesiąc później do formy jeszcze nie wrócił.
U nas do formy będą wracać
Bernal
Araujo
Nie wiem jak z Gavim
Casado
Na razie ter stegena nie liczę.
Reszta jest w bardzo dobrej formie
W zasadzie 1 skład jest w formie.Na dodatek męczą się w usa.A U nas mamy przerwę.
1
Przy takim 1 składzie będzie ciężko zatrzymywać talenty.
0
@Bogan Araujo jest bez presezonu wrócił pod koniec grudnia na trudniejsza 2 rundę.Taki fermin I gavi wrócili w listopadzie.Gavi poza ostatnim meczem grał slabo nie wrócil do formy grał w presingu.A fermin wpierw biegał potem byly asysty do zrobiła potem strzelał Panu Bogu w okno potem w bramkarzu i dopiero w meczu z Realem zrobił nieuznana piękną bramkę.Potem strzelał bramki wrócił do formy.Gavi zagrał ostatni dobry mecz .Wcześniej był słaby poza presingiem.To czemu Araujo ktory wrócił miesiąc później miałbym w formie.Araujo potrzebuje oresezonu szkolenia ze spalonych bo presezonu nie miał bo mial kontuzji.Teraz nie ma go co oceniać.zdkatego demo chce go zostawić.W formie on i zandreas jeśli Andreas zostanie to będą w wyjściowym składzie
0
@fotohobby tu jest błąd 182 i 184 cm to wzrost cubarsiego i Martineza chodzi o to ze 3. gości 193 cm przy rogach maja po prostu pr-ewagę albo wolnych .Inaczej to byłoby z Andreasem i Araujo.
0
@ViscaelBarca2007 nie te czasy inna pilka inne wymagania fizyczne inne bieganie.....ale podstawa jego to był defensywnym pomocnik.Poza tym w lidze 4 gości strzelili im po 3 bramki.I tylko ofensywa przykrywała ich braki.Jeśli mamy grać o więcej musimy miedź szybkich konkretnych obronćiw.Martinez i Cubarsi tak albo z Araujo albo Andreasem..Z Araujo jeden czyści defensywie drugi rozgrywaBardzo trudno będzie zdobyć KM z Cubarsim i Martinezem.Plus jest to ze Garcia przerywa dosrodkowania.Ale wszystkiego nie zrobi.
0
@reloaded bez wyjścia z Costnerem
0
@MesQueUnClub_87 kiedy grał Masherano to futbol nie byl tak fizyczny jak teraz;) nie żartujmy poza tym Araujo to stoper a ten defensywnym pomocnik.Mylisz pozycje;)
0
@MesQueUnClub_87 ale bŕdzie wstanie wrócić po nie udanym spalonym przepchnąć każdego i wygrać w powietrzu oraz jak będzie górna pilka do zawodnika to również takie piłki wygrywa.Wystarczy ze cała reszta rizgrywa bo zandreas tez to świetnie robi.Zauważ że to co podajesz to jest rzecz ofensywna nie podałeś nic z defensywy.Orzypominam ze jego pozycja to obrońca.
0
@Bogan swietnie a 3 graczy interu 193;)a Cubarsi 184;)
0
@Bogan ale oni maja taki wzrost i top speed jest po prostu niski. Taki Martinez ma 182cm jak on ma walczyć z 3 zawodnikami z interu 193 przy rożnych....Mbappe w meczu z Barcą byl szybszy od najwyższych prędkości Martineza I Cubarsiego ale nie id Andreasa.Strzelił 3 bramki.Tu inteligencja nie pomogła.Facet wyciągnęła wnioski po 1 meczu......A będzie tylko gorzej bo Martinez ma 33 lata....
0
@ViscaelBarca2007 ale jaki timing sam Mbapoe im strzelił 3 bramki.Z interem w pierwszej polowie bylo 4:0.problem z nimi jest taki ze to wygląda fajnie na tle zwykłych zespołów ale nie. Z zespołami z topu czy topowymi zawodnikami jak Mbappe.....
Andreas to doświadczony inteligentny facet który świetnie rozgrywa dali go nawet defensywnego.
Co do Araujo nie miał presezonu..
On wrócił 1 niesiąc po kontuzji po ferminie i Gavim.
Zauważ jak wracali.Wpierw Fermin tylko biegał potem byly asysty do Roberta.Potem strzaly Panu w okno i w bramkarza.I potem strzelił nieuznana bramkę z Realem i w następnych meczach strzelał bramki.Gavi tylko biegał zero w ifensywnie formę pokazał w ostatnim meczu ale miał dłuższą kontuzje.Co do Araujo skoro ci na koniec wrócili z forma a ten zacząl 1 miesiąc później to czemu miałby być w formie.....On potrzebuje oresezonu i gry.Ja jego nie rozpatruje z tą formą musi być normalnie przygotowany i tyle.
0
@ViscaelBarca2007 nie mieszam zawodników sa za wolni I za niscy na ekipy z topu.Sa obrońcami rozegranie jest istotne ale są obrońcami przede wszystkim.Martinez będzie tylko wolniejszy ma 33 lata.A a dream potrafi rozgrywać .Jeśli mamy walczyć o ligę mistrzów bez remontad to trzeba mieć ludzi z planem B. Cubarci I Martinez oferują tylko planem A rozegranie i pułapka ofsajdową. Źle założą jest gol i remontada.Araujo i Andreas mają I plan a i plan B.Araujo musi mieć oresezon i wrócić. Na swoj poziom bo jest po kontuzji.Tyle
0
@partymaker sory ale grając wysoką obronę wolę mieć zawodnikoówz planem B niż tylko z planem a .Cubarci I Martinez biegaja 31 i 32 km Mbapoe w meczu z Barcą biegał 34 km.efekt 3 bramki.Dodam ze lutaro Cubarci zrobił karnego.
Weźmy Andreasa wyzszy od nich i biega 34km on pokazał w meczu ze można za zawodnikiem wrócić i wsluzgiem wyczyścić sytuację.Araujo to samo .Także Andreas swietnie rozgrywa.To co potrzebuje Araujo to presezon.Zauważ ze fermin i Gavi wróci o miesiąc przed Araujo.Fermin pokazał formę w istatnich 3 meczach gavi w ostatnim.Araujo wrócił o 1 miesiąc później .Nie ma co iczekiwać ze bedzie w formie.Jak przebiegał powrót fermina
1. Wpierw biegał
2.Pojawily się górne podania do Roberta zakurzył Asysty
3 .potem strzelał w bramkarza.
4 .W meczu z Realem strzelił nieuznana bramkę a w następnym meczach również strzelił
Powrót po ko tuzjach nie jest szybki a Araujo nie odbyl presezonu I nie byl szkolony w oresezonie ze spalonych. Tylko głupiec skreślał by tego zawodnika.....
0
@ViscaelBarca2007
Powiem tak Mbappe biegał w meczu z Barcą 34h cubarci i martinez biegają 32, 31km- praw fizyki nie przekroczysz.Andreas biega 34km i ten zawodnik ma plan B może spalony nadrobić to samo Araujo na dodatek mają fizycznie większe zasięgi. W meczu z interem miałeś 3 zawodników 193 i temu vs 172 martinez Cubarci 174;) praw fizyki nie nadrobisz co innego Andreas czy Araujo.Martinez będzie tylko wolniejszy bo wejdzie w 34 lata.Obaj się nadają na granie w 2 liniach przed bramką ale muszą mieć obok stopera szybkiego i wysokiego który będzie czyścił wrzutki.Do wysokiego presingu nie maja szybkości maja tylko plan a spieorza jest sam na sam.Araujo czy Andreas maja potencjał na plan B.Ssna ich obecność przy napastniku może zmusić hi do zlego strzału.Cubarsi w meczu z interem zrobił karnego Araujo I Andreas mieli by większe możliwości aby wejść czysto z uwagi na zasięg i szybkość. Cubarci może grać ale albo z Andreasem albo z Araujo ktorzy to wyczyszczą z Martinezem na top to jest lipa....A dream też swietnie rozgrywa.Natomiast Araujo musi wrócić do firmy oby oresezon mu pomógł.
0
@ViscaelBarca2007 tak bo do momentu gdy nie grali z top zespołami cubarci z Martinezem wyglądali cacy.Ale jak przyszli gracze z innymi warunkami to się posypali. A my mamy aspiracje wygrania LM a Real też dię wzmacnia.W tym obszarze jest problem na poziomie topowych zespołów.
1
@Aragorn33 liczę ze Araujo zostanie .Martinez I cubarci maja za słabe parametry na inter , psg czy live są za wolni I za niscy.A o Mbappe nie wspomnę.Po presezonie liczę że Andreas I Araujo będą w wyjściowym składzie.Maja dużo lepsze warunki.
0
@jacobFCB jak zwykle
1
@MichalZZZ innym ma lepszy dryblingu ale Raphinia gra na kilku pozycjach strzela i więcej asystuje .Też jest starszym zawodnikiem i rozwinąl się ostatnio
0
@Roobo miłości nie ma;)
0
@Herato jest młodzieżowym reprezentatem Hiszpanii.unai Simon nie pójdzie do młodzieżówki grają obaj .Teraz prestiż wzrośnie i jego akcję pójdą w gorę
0
Zdaje mi się że sporo takich zysków w tym okienku będzie mieć Barca
0
@michal26 to akurat poprą i jedni i drudzy
0
Komentarz usunięty
0
Może dla laporty to rejestracja to jest pełne zakontraktowanie zawodnika. Dlatego użył słowa o krok.
0
@NeroTFP1 ter stegen to tez człowiek dostał ciężka kontuzje , żona go boku
Iem puściła są w separacji i normalne że jak wyjedzue straci kontakt z dziećmiW tym roku
1 straciłrodzinę
2może stracić kontakt z dzieckiem
3.Ciężja kontuzja
Mogą mu nerwy pójść.....tez trzeba go zrozumieć. To nie jest wróg...
0
@RoberDzik też może yamal odpoczywać a Raphinia może zagrać za niego a Nico na swojej pozycji .Też może Nico odpoczywać .A Balde może być skrzydłowym a Martin obrońcą.
0
@Values coś w tym jest....