1

@Jakchcesz warto pojechać do Sharmu i do Egiptu zwyczajnie zrobić wycieczkę.Ssma Petra jest wyjątkowa.Spacer tym kanionem do głównego miejsca jest wyjątkowy.Potem pójść dalej i zobaczyć amfiteatr.Jechać specjalnie to nie ale połączyć to z Egiptem jak najbardziej .

0

@Arden To niech leży tam jako rezerwa która zabezpiecza kraj.Pepiej korzystać z ize i zbudować atom.
Polska buduje 7 elektowni szczytowo pompowych na morzu turbiny wiatrowe ma program turbin na lądzie budujemy atom.Na cholernie na smród węgla o gorszej efektywności.

Opowieści ze węgiel jest najtańszy to opowieści śmiesznej treści

Faktyczne koszty węgla w Polsce.

1.Śmierć górników - odszkodowania dka rodzin
2 wysokie wcześniejsze emerytury
3 akcje ratownicze - koszt i śmierć ratownikow
Smog- brudzi infrastrukturę ludzie wydawała ogromne sumyaby odnowić brudną infrastrukturę
4.kolejna rzecz to kwestia miasta kiedy jest za duży smog każą się przenosić do darmowej komunikacji i zostać w domu.
To kolejna gigantyczna strata bo to spadek obrotów komunikacja nie zarabia.zstraty sa z tego tytułu ogromne
5.Smog - ogromne straty w służbie zdrowia która tego nie ogarniam zadłużenie to 20 mld
Smog powoduje - zawał, udary,rak-
1.straty w ludziach ktorzy nie przynoszą pkb
2 koszty operacji pobytu w szpitalach czy zdajesz sobie sprawę Ile kosztuje operacja czy pobyt w szpitalu.
3 koszty lekarstw.

Opowiadanie o tanim węglu to są bzdury o śmierdzącym smogu nie wspomnę nie ma szans aby okna otworzyć. Węgiel powinien być traktowany jako rezerwa jeśli jest technologia która może to zastąpić to trzeba to zrobić.Powiesz ze oze raz wieje raz nie.W Polsce za 70 mln w tym roku sa inwestycje na sieci aby to się rozeszło oraz poznańska firma buduje największy magazyn energii na Pomorzu. Oraz średnie magazyny energii w całej Polsce dla turbin wiatrowych.Dodam ze jest jeszcze kwestia Ets.
Dodam ze Polska ma udział w największym tokomaku na świecie ktory bije rekordy czyli fuzja - sztuczne słońce .To jest przyszłość Polski a nie nasza szkapa z węglem......
Powinien leżeć w ziemi jako zapas. A korzystać i rozbudowywać idnawialne źródła energii.

,

0

@PatrykBarca mitomanie to samo piszesz.
Ale dobrze
Berlin posiada 3 , 8 mln obywateli zlikwidował lotnisko i zbudował super lotnisko .Osiągnęła wynik 23 mln przewozów!!!! Warszawa ma ciągnąć cpk liczba mieszkańców 1, 8.Pis sprzedaje bajki że mamy od 40 - 60 mln obsłużyć pasażerów;))) tak w ramach opowiadania bajek;)
Na dodatek Berlin jest bogatrzym miastem od Warszawy i stać ich na więcej lotów
Gus do 2060 mówi że liczba polakow zmniejszy się z 38 mln do 30 mln spadek się zaczął bo jest nas 37mln.Na dodatek starzejemy się i trudno aby staruszków było stać na loty.Jeśli beda szukać połączeń to tanich a tanie linie beda w modlinie ktory się dodatkowo rozbudowuje.Na dodatek wszystkie polskie miasta rozbudiwuja własne lotniska także połączenia.% dalekich podróży z wszystki lotów to 5%.Taki gość z Wrocławia ma bliżej lotniska do Wrocławia poznania Krakowa Łodzi Lipska i Berlina czemu płacić więcej za podróż na cpk i tracić więcej czasu.No może 1 raz pojedzie do cpk ale potem.Gość ze Szczecina ma lotnisko w Szczecinie a jak chce lecieć dalej ma 100 km Berlin czemu ma jechać 3 razy dale i drożej.Krakow ma swoje lotnisko I Wrocław bliżej.
Po co generalnie ludzie maja dopłacać kasę i czas do biletu .zszybka kolej tania nie będzie.Zatem cena całkowitego orzejazdu wzrośnie.
W sprawie cpk rząd postępuje rozsądnie. Szkoli nowy ersonel na lotnisko musi wyszkolić i znaleźć 82 załogi dka nowych samolotów szkolenie pilotów to 5 lat.
Co ci szybko po lotnisku jak nie będziesz mial personelu do obsługi.. Oni chcą aby Okęcie zwiększyło volumen a potem aby przejęło to cok.Jesli lotnisko bedzie zwiększało przepustowość jest możliwość rozbudowy.A nie ze zbudujesz moloch którego będzie trzeba utrzymywać.Na dodatek całość będzie w rękach Polski. Bo pis chciał część oddać w obce ręce.Projekt ko przewiduję że całość będzie polska.Ma to ręce i nogi.

0

@PatrykBarca ale co spowolnią zrobił projekt , zdobył decyzje środowiskowa, przerobił projekt kolejowy abyś jeździł z miasta do miasta a nie z miasta na lotnisko.Bo ludzie jadą do miasta a nie na lotnisko.To debilizm.Poza tym nie wiadomo ile bŕda kosztować bilety na szybką kolej i czy ludzie beda chcieli jechać na lotnisko bo ogólna cena zdrożeje..Już maja pozwolenia na tunel w Łodzi.do szybkiej kolei.Podpisali umowę na budowę dróg dojazdowych i wykopują grunty.zpis nic nie zrobił nie wykupił gruntów nie miał decyzji środowiskowej. Za chwilę tusk kupi 84 samoloty z airbusa.Bo tez ktoś to musi obsłużyć.Pis o tym nawet nie pomyślał

0

@Cule1234 agent pisu na rozwalanie....

0

@Recha_0684 no widzisz;)

0

@PatrykBarca to zależy.Jeśli prezydent ma w Sejmie większości to tak.Jeśli. nie ma większości będzie mu ciężko.Niesadze aby batyrowi udalo sie zrobić coś z lotniskiem gdzie masz już decyzje środowiskowa projekt itp.....propozycje irracjonalne z dupy;)

0

@bezalkoholowy chłopie rozmawiamy na poziomie 8 klasy WO.Niezrozumienia
Ci się dzieję jak żaden program nie osiagnoł większości. Czepiasz się programu ko który nie uzyskał większości czyli pisu.Ludzie nie dali temu programowi mówię o programie ko zielone go światła.Ludzie dali zielone światło wspolnemu programowi kilku partii politycznych ktory jest wyciągiem programow parti od lewa do prawa . Zapisanemu w umowie koalicyjnej .Nie jest kwestia czy ktoś jest fanatykiem czy nie tylko nie masz wiedzy na poziomie podstawówki.Mylisz program koalicji z programem parti w wyborach;)) kompromitujesz się;)

0

@Kazragore a zdajesz sobie sprawę jakie straty ponoszą podczas woj y i to w jazdy wymiarze.Dzieki temu nie mamy braci Rosjan w naszych domach.Poza tym ukraince pracują na pkb.Źle nam nie jest.A jeśli chodzi o deficyt wystarczy przypomnieć jak pus wyprowadzał kasę poza kontrolę parlamentu
Posłuchaj co bosak o tym mówi
https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/9334796,bosak-skala-wyprowadzenia-finansow-publicznych-przez-rzad-pis-u-poza.html

0

@bezalkoholowy ale ty znasz różnicę pomiędzy programem koalicyjnym gdzie jest to wyciąg z programów kiedy 1 partia nie ma większości a programem 1 parti czyli np 100 konkretów.Swoją drogą czemu nie mówisz o programie 3 drogi czy lewicy a skupiasz sie na programie 1 partii z 4?.czemu nie rozliczasz pisu który wygrał rząd tworzył a zrealizował 0 postulatów.

0

@RosjaninBut ale z czego mieli go rozliczyć?
Umowa koalicyjna to nie jest 100 ko kretów tylko wyciag z kilku programów. 100 konkretów to dodatkowa rzecz którą ko chce realizować i dobrze.ztylo dlaczego inne koalicyjnej partie miały by 100 konkretów realizować mają swoje.Poza tym zrobiono w polityce Europejskiej bardzo dużo....ktore w 100 konkretach nie było wymienionych a były konieczne w wyniku zaistniałej sytuacji wojskowej

3

On jest ostatnim zawodnikiem do wykończenia co on ma piłkę oddać do obrońcy , nie żartujmy. Nawet jak nie strzela bramek to rozciągać grę w polu karnym innym im pomaga.To raczej jak na niego zespół nie gra to on cierpi.Chlop pomaga młodym i trudno wymagać od niego każdego meczu w reprezentacji.Taki Kross zrezygnował jak ile miał lat 33.Robert wie ile może dać.W tym sezonie łapal kontuzie musi uważać.

0

@RosjaninBut po prostu ukraince nie mają całości a część.zto sa stare ambramsy bez ochrony izraelskiego systemu anty dronowego.Bez Oka ba gorze ktore wszystko monitoruje bez Apachy i dronów przed nimi. F35 w powiwtrzu.Abramsy należa do systemu wymiany informacji.Tego nie maja ukraince.Noe można do końca ich tak oceniać.A ile czołgów stracili ruskie..... to jest wojna.

4

Tu akurat szkoda bo jest rezerwowym

0

@sebsbastiams.fcb.fan92 dla mnie kwestia olmo to kwestia kontuzji jeśli zrobią z nim porządek jak z Pedrim niech zostanie.On jest dla mnie do czego innego niż torre.On ma wejść w pole karne wykombinować coś nie szablonowego i strzelić gola. I do tego jest olmo I to potrafi.Torre to klasyczny rizgrywający w stylu Xavierowi wychodzi do podania między w zawodników i rozgrywa dalej.Oczywiście nie ma takiej jakości i wizji w prostopadłych czy górnych podaniach ale nie jest zły i dysponuje tym czego xavi nie ma strzałem z dystansu.On powinien gdzieś grać klub powinien mieć na niego oko i patrzeć jak się rozwija zwłaszcza jeśli chodzi o prostopadle podania czy grę górą. Ja rozumiem te kwestie kontraktu zobaczymy co zrobią.pozdrawiam:)

0

@sebsbastiams.fcb.fan92 powinni mieć go na oku dać mu grać gdzieś indziej a może być lepszy wtedy go rozważyć.

0

@barcelonaLM oops ono maja sprzęt aby to załatwić

0

@Hadim po prostu fermin i gavi startowali i z innej pozycji.Gavi to wychowanek , fermin tak samo i wrócił z wypożyczenia i był ograny.Dla mnie stylowo najbliżej mu do pedriego jest id niego gorszy ale mu z nich najbliżej

0

@Kgorecki2500 bardzo przynajmniej kasa z ue zagrożone nim pis to zablokuje

1

@Cule1234 no tak lepiej dopuścić pisiwcow do wladzy aby kradli i zablokowali kasę z ue bo kradną i znowu zrobili inflację 18% rewelacyjna oerspektywa;)

0

@Kondziubarca dostał jakieś wsparcie...

2

@Hadim no nie facet sostql 9% minut strzelił 3 bramki I zaliczył 1 asystę.Gdyby dostawa szanse miałby takie statystyki jak fermin czy gavi.....Jest to poziom na Barce

1

@slayer nie skończy się trenuje z najlepszymi.Ale riczne wypożyczenie bym dał jak ferminowi.Ale nie rezygnowałbym z niego

2

@Kgorecki2500 populista standard....

0

Guti podchodzi do Lamina


0

@Eto'o9 R10 To chyba u nich podstawowy gracz u nas do rotacji.

0

@BorzyKrzys człowieku za pis miałeś inflację 18% za ko 4% .Bazowa za pis bazowa 11% całkowita w ue jedno cyfrowa.To kompromitacja pus kradli blokował mld z ue.Tez masz najwyższy wzrost gospodarczy i dziesiątki inwestycji dzięki kpo.Te durnie z prawicy to blokowały i to są fakty.....

0

@Deathwing112 jasne przyjdzie pis nie dość ze bedzie kradł to zablokuje mld z ue na inwestycje .Dzięki temu masz dzisiaj najwyższe pkb w Europie.Przypomnę ci za pis inflacja było 18% a faktycznie 25% bo się doplaca do paliwa obecnie masz 4%
Za pis inflacja bazowa to 11% a w ue to jedno cyfrowa.To kompromitacja delikatnie mówiąc.....Liczby nie kłamią....

1

@qbsonFCBarca 2 jest fenomenalna mam nawet sprzęt vaia.Od gitar ibaneza po wzmacniacze carvin legacy , fractal , podłogowe efekty.On teraz gra na przedwzmacniaczu synergii które te wzmacniacze symulują ale brzmi to gorzej .Węższe pasmo.

1

@MesQueUnClub_87
Byłem na koncercie the Craberries w Katowicach.
George Michael- Freedom
Ozzy Osbourne no more tears
Joe Satriani- Sommer Song
Michael Buble - home

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?