0

@BORO_12 jak jeden zostanie w 1 drużynie w rezerwach to zawsze coś

0

@RoberDzik oby się udały sprzedaże Minguezy i tych innych poza klubem mogłoby to wspomóc

0

Nikt z ważnych nie odejdzie mogą odejść ci co co są nie potrzebni

0

@Recha_0684 nie jeśli grożą usa I Izraelowi co robili nie raz

0

@Recha_0684 swietnie a ile zginęło by jak spuścili by bombę atomowa ;)

0

@RosjaninBut nie rozmieszaj mnie .Pis polamał 13 razy konstytucje i szydlo nie opublikowała wyroków tk na czas.W momencie kiedy jest orezydent z pisu jest to nie do naprawy ustawę dotyczacą tk oddał do tk;) o czym mówimy. KO rządzi w sytuacji gdy nie ma praworzasności bo to zostawił pis.A także pis ma dalej władze w postaci prezydenta..nie bądź hipokrytą.....

0

@Kgorecki2500 o cóż w Izraelu rządzi skrajna prawica co zrobić.Ha ich nie popieram:)

0

@MOLESTA widzę długo tu piszę..

0

@negreanu jeśli chodzi o kwestie palestyny .Palestyna należy do osiągnięcia zła z Iranem hexbolachem risją chinami i jemenem.Sa powiazani ze sobą.Chhin naprowadzające rakiety Jemenu na cel satelitarnie.Bron w oalestynie znaleziona z Rosji i Iranu.W Izraelu rządzi skrajna prawica nie popieram jej.
Ale zniszczenie rzeczy związanych z produkcją bomby atomowej produkowanej przez fundamentalistów jest to akurat divre

0

@Recha_0684 w kontekscie palestyny nie popieram żadnej ze stron gdyż obie sa zle
W kwestii Iranu izrael robi dobra robte

0

@Recha_0684 sam nie masz iran nie zgłosił 3 wirówki...

0

@GTBTP dlatego ze przy Karolu nie spełnimy obietnic spełniania kamieni milowych.Naprawy praworządności.Sam karol mowi ze będzie tego systemu bronił

0

@Kgorecki2500 iran tej nocy wystrzelił rakiety na izrael.....I dostarcza rakiety jemenowi ktory strzela do prywatnych statków na morzu czerwonym.Izrael I usa to wrogowie od lat.Ostatnie co reżim w Iranie bym powiedział to ze jest to rozsądne państwo.ludzie spoko reżim nie.

0

@GTBTP wiesz o co mi chodzi.Glosowanie na pis czy mentzena zablokuje mld z ue mamy z tego rozwój 3, 5% i inwestycje regionalne miejsca pracy i okb.Pis przyjdzie będzie kradł i bezczelnie zablokuje środki i będzie płacił jeszcze składki. Skoro wybrali byle kogo na orezydenta to w tym kraju możliwe jest wszystko.Kazdy strzał w stopę jest możliwy.

0

@Recha_0684 mówiac w taki sposób bronisz.Ze izrael zabrał ziemie i atakuje państwo.Ja do tego co piszesz do pisuje o powód ataku i czym jest to państwo.Sam nie wiesz jak głupią propagandę siejesz bo w tym aspekcie Iranu robia dobrą robotę.W kwesti palestyny ich nie popieram.Trzeba myśleć i rozumieć zagadnienia.Iran sam nie raz zadeklarował ze robi to przeciw Izraelowi.

0

@GTBTP uświadamiam ludziom jak głupio można sobie strzelić w stopę głosujących na nawrockiego.Nie ma znaczenia ze to kibol , naciągacza lichwiarz powiązany ze światkiem i prawdopodobnie sutener bo nie skorzystał z wykrywacza kłamstw i sądu 24 h.Ale Polacy potrafią.....

3

Przyznam ze jeśli chodzi o atak na iran to tu popieram izrael.
Iran nie zgłosił 3 wirówki i produkuje bombę atomową.
Ich rakiety częstą nie dolatują do celów.
Będą strzelać do Izraela i do usa.

Droga do usa pocisku iranskiego wiedzie orzez Europę wpierw przez Rumunie gdzie jest amerykańska baza anty rakietowa to samo w Polsce w Radzionkowie.
Niech to spadnie u nas.....

Jestem za Izraelem aby to zniszczyć

Ponadto iran przekazuje Rosji broń - nie jest to w naszym interesie
Sponsoruje jemen ktory strzela co cywilnych statków w tym tankowców aby pływały wokół Afryki aby podnosić ceny ropy co sprzyja ruskim.
Poza palestyną popieram tu izrael.

0

@GTBTP spoko nie długo przyjdzie pis nie zrobimy kamieni milowych.Straci mld.Pis będzie kradł a deficyt rósł.I tak rozwalili budżet wyprowadzając kasę poza budżet.Twraz trzeba się z tym bujać....

0

@Alex1995 jest za duży ale mogą zniszczyć potencjał wojskowy chodź maja ogromne hangary z pociskami balistycznymi pod zuemią

0

@Recha_0684 uświadomie ci chlopie jedną rzecz.Iran ktory z palestyną jest w koalicji nie zarejestrował 3 wirówki.Co jest ich psim obowiązkiemJeśli będą wysyłać rakiety balistyczne atomowe na izrael i usa.Ti na usa polecą przez rumunie i Polskę gdzie znajdą się amerykańskye bazy anty rakietowe w radzionkowie.Pro kem tych produktów irańskich jest taki ze często nie dolatują do celów i spadają niech taka spadnie w Polsce.Co do iranskiego reżimu sponsoruje Jemen ktory strzela do kontenerowców na morzu czerwonym terroryzując zwykłe statki cywilne.To sa iranskie statki.Nie bredźmy o iranie .Ludność spoko reżim nie.

0

@clyde szybsi i wyższsi od konkurencji .Jak w presezonie popracują to tak będzie

0

@Eto'o9 R10 jedni mordują drugich a inni porywają niewinnych ludzi. Są w osi zła z chinami Rosja , Jemenem Iranem hezbolachem.Jesli iran będzie miał atomowa broń bedzie ja strzelał przez rumunie i Polskę w usa.Bardzo dużo rakiet nie dolatuje.Jeśli chodzi o atak na iran kibicuje Izraelowi w walce z palestyński jestem neutralny.

0

@clyde no to zobaczysz ze jeśli nie będą mieć kontuzji to Araujo I Andreas będą podstawą

0

@Kgorecki2500 jedni i drudzy sa siebie wargci

0

@urbipl ale nie dopuścił pis i mentzena do wladzy z którym w wyborach walczył.Więc nie za darmo.Wlaśnie komisja Europejska przyznała na ten rok mld z kpo .Z całym szacunkiem ale z Mentzenem i pisem możemy o tym zapomnieć...
Bravo Holownia dobra robota z poparciem rządu.

https://www.rp.pl/fundusze-europejskie/art42527841-katarzyna-pelczynska-nalecz-jest-zgoda-ke-na-przedluzenie-kpo-do-konca-2026-roku

0

@Ryoumen

Możesz sobie gadać ale faktycznie są takie że tyle się produkuje i inwestycje zrobiono.

Mesko w Skarżysku-Kamiennej, państwowa spółka zbrojeniowa należąca do PGZ, oficjalnie otworzyło nową halę z czterema zautomatyzowanymi liniami produkcyjnymi do amunicji pistoletowej i karabinowej. Zdolności spółki wzrosły do 250 milionów sztuk amunicji małokalibrowej rocznie, czyli 1 miliona na każdy dzień roboczy.

2

@TR3YWAY Mesko w Skarżysku-Kamiennej, państwowa spółka zbrojeniowa należąca do PGZ, oficjalnie otworzyło nową halę z czterema zautomatyzowanymi liniami produkcyjnymi do amunicji pistoletowej i karabinowej. Zdolności spółki wzrosły do 250 milionów sztuk amunicji małokalibrowej rocznie, czyli 1 miliona na każdy dzień roboczy.

A jednak to prawda.

0

@Safrani super:) jak przyjdzie pis znowu niestety kurek będzie zamknięty.....bo nie spełnimy kamieni milowych ,no ale lubimy sobie strzelać w stopę....

0

@comtedurgell tylko ze miks węglowy się zmniejsza otworzą turbiny wiatrowe dalej pójdzie w dół.Jedyny kraj który narzeka na ets to Polska bo nie ma zmienionej energetyki.Jakoś inne kraje sobie radzą.Po za tym nie wiem czemu ci tak spieszno do smrodu ze smogu.Czyste powietrze ci przeszkadza czy co z tobą jest nie tak....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?