0

@Ojciec5tkidzieci jak ktoś leci na Czarneckiego to chyba to słaba oferta.......

2

Ale z drugiej strony to klub pilkarski i zadaniem każdego jest walczyć o miejsce w składzie

0

@Filipem nie ma szans w grę wchodzi nico albo Diaz .

0

@Criss18Barca czyli nie spełnimy kamieni molowych i straci mld z ue na ten moment.Kladyczny strzał w stopę.Co or?t deficycie to mądry ruch;)))

0

@BorzyKrzys przykro mi podaje fakty populiści to prawica

0

@bezalkoholowy a ty nie bierz za rzeczy o ltorych nie masz pojecia

0

@Kgorecki2500 sprawa jest prosta iran musi wirówkę zgłosić do monitoringu nie zrobił wiadomo po co...

0

@BorzyKrzys zandberg to gość który gada nic nie robi.....powinien założyć kanał na YouTubie i tyle ...skoro się tym zajmuje.

0

@Kgorecki2500 iran dostarcza broń ruskim.Dostarcza jemenowi rakiety i strzelana do statków na morzu czerwonym.qaby pływały wpkólmafryki .Cena idzie w górę....

0

@Kgorecki2500 zgadzam się w 100% z atakiem na iran .Nie zgłosił 3 wirówki a powinni.Nawet jak strzelają tymi rakietami to podróże one spadają. Jssli będą strzelać w usa to przez Rumunię i Polskę gdzie usa maja swoje bazy u nas w Radzionkowie.Popieram tu izrael

0

@Recha_0684 proszę cię czytam twoje posty nue id dzuś;)

0

Z tych zawodnik na zewnątrz to spora kwota się uzbiera:)

0

@RosjaninBut budowano jakiś mur bo jak dla mnie to zbudowano plot orzez ktory przechodzilo 700 emigrantow tyg.
Emigranci zawracanie do Polski do są pisowcy emigranci którzy dostali Azyl zgodnie z prawem powinni być u nas.Tusk wprowadził zawieszenie prawa do Azylu i już 1 miesiąc temu deportowane 3 tys osób depiotacje trwają.Obecnie trwa w krajach egzotycznych kampania ze nie ma w Polsce orzyznawanego Azylu.A to co zbudowano na granicy blokuje w 94% wejscie emigrantow.

0

@RosjaninBut nikt nie oraz z
cpk to bzdury masz projekt i decyzje środowiskowa.2 miesiące temu wydano 800 mln teraz podpisano umowy na drogi dojazdowe oraz na ogromny tunel w Łodzi na kolei.
Poza tym projekt zaklada to czego nie zrobił pis zakup 82 samolotów airbus i w tym mogą być udziały w Airbusie.Poza tym kapitał ma być caly w zpolski rękach a wrz ze wzrostem zapotrzebowania bedzie dalej rozbudowany.Nie wywalisz kasy aby stał pusty.Berlin który jest zamożniejszym 2 krotnie większym miastem zlikwidował stare lotnisko I z 18ml zwiekszył do 23mln pis chciał 40- 70 mln)
Na dodatek wszystkie lotniska w kraju zwiększyły przeoustownosc i się rozbudowują Zwiększają ofertę.Nie wiem skąd hurra optymizm ze nagle zwiększy się aż tak liczba lotów.Gus szacuje zmniejszenie populacji z 38 mln do 30 mln do 2060r.Inflacja za pis 18% zmniejszyła możliwości Polaków a społeczeństwo sie starzeje.Trudno aby stać bylo starsze osoby na większą liczbę latania;)

0

@bezalkoholowy
Ty chyba człowieku nie masz podstawowych informacji.Polska w sprawie praworzadności musi spełnić kamienie milowe aby kasa była utrzymana.Pucia w swoim pierwszym przemówienie jasno powiedziała ze będzie bronić neosedziow i systemu.Do tego dojdzie anty ue konfederacja to nie oczekuj ustaw pro ue.Obecnie z kasy kpo masz w każdym mieście dziatki projektów dających pracę pkb i rozwój. Masz inwestycje w energetykę
70 mln w sieci , farmy turbin wiatrowych na morzu, największy magazyn energii w Polsce , program średnich magazynów energii w Polsce i 5 elektrowni szczytowo pompowych.
Dodatkowo 20 mld idzie na uzbrojenie.
Te debile z pisu 2 lata blokowały kpo.Na końcu zablokowali środki spójności na drogi .Polska ma do zbudowania 4 tys dróg.obecnie środki ue powodują 3, 5% pkb najwyższe w Europie.Masz 4% inflacji za pisu 17% tyle w temacie.

0

@Recha_0684 chyba w ramach ZSRR bo takie masz poglądy....

0

@RosjaninBut
To bardzo prosty rachunek
Pis + konfa= się brak mld z ue + złodziejstwo +
Ko i reszta koalicji to kasa na rozwój i pkb, praca , niższe ceny energetyki i westycje w każdych miastach większe zatrudnienie.

Po co pieprzyć kocopoły o interesie narodowym bo interes narodowy to kasa z ue a nie złodziejstwo plus pisu i jeszcze kasy. Ie potrafią z ue.Tyle z podsumowania tego postu.

0

@Recha_0684 ruska onuca z siebie i tyle.....szkoda na Ciebie czas poświęcać...

0

@Recha_0684 dobra ruska propagando szkoda czasu na ciebie....

0

@Recha_0684 sam się nie pogrążaj widzę ze nie masz pojęcia o iranie

1

@TaughtMule co mu się dziwisz skąd przychodzi pensja, a z drugiej strony to też były zawodnik Barcy,i jego podopieczny wygrali LM

0

@Recha_0684 chyba chlopie nie wiesz o czym mówis:))) dostarcza rakiety jemenowi ktory strzela do cywilnych statków.sponsoriwal isis i , Hamas, Hezbollah dostarcza drony i cała linie produkcyjna Rosji która niszczy nimi ukrainęJeden z najbardziej mieszających krajów na bliskim wsch.Rywalizukacy z arabia Saudyjską.Nc sie tam nie dzieje bez tych 2 krajów ktore walczą o przekazanie islamu sziki albo sunnici....pojęcia nie masz....

0

@Stanio87 człowieku puknij się w głowę .Każdy może sie spotykać z kim chcę bądź nie.Moze się umowić badź idwolac jego sprawa.Nic ci do tego .Nie ismoeszaj się;)

0

@Recha_0684 żwietnie w rękach fundamentalistów korzy maja powiedziane ze szczęście zaznaje w niebie;) jeśli traktujesz ich normalnie to gratuluję;)

0

@Stanio87 Pieprzysz.To jest prezydent Stolicy który przez kilka miesięcy byl w kampanii wyborczej i ma dziesiątki rzeczy do zrobienia poza domem i ma tez swój dom i swoje życie.zon nie olał tylko odłożył spotkanie.
To co orezentujesz to jest gówno burza czyli typowo orawicowa sraczka o nic.Jazdy ma prawo odwołać spotkanie albo przełożyć jak w tym przyoadku.Yroche lodu na tą głowę .....

0

@Aragorn33 inflacja pójdzie do góry jak sami beda musieli robić ....

0

@Stanio87 człowieku nie ośmieszaj się każdy może odwołać spotkanie.zto nie niewolnictwo;)

0

@Stanio87 sam się ośmiesz.Kazdy człowiek ma prawo odwołać spotkanie.Jesli uważasz inaczej to jesteś nie normalny.

0

@Roobo w czym problem to prezydent Warszawy ,po kampanii wyborczejNa pewno w Wawie ma sporo do zrobienia.Jeśli napisal ze sie spotkamy to sie spotkamy gdzie tu oszustwo.Poza tym jazdy ma prawo do idwolanja spoyltjania to nie jest niewolnik:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?