0

@clyde i albo zabijają naukowców albo niszczą albo wpuszczają im wirusy. Do tego programu.Iran ma dużo krwi na rękach przekazal shahidy i technologie ruskim ktorzy uprawiają ludobójstwo ake rakiety balistyczne jemenowi ktory niszczy cywilne statki.Daje broń hamasowi i hezbolachowi sponsorował bazę i isis .To nie jest grzeczne oanstwo.Kazfy kraj musi zgłosić nowa wirowkę teraz nie zgłosili wirówki najnowszej generacji.Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale jeśli by strzelali di usa to zrobią to przez rumunie I Polskę gdzie są bazy w radzionkowie i rumuni.Problem w tym że część rakiet spada po drodze do uzraela.Niech to sianie w Europie....Sory nie ufam fundamentalistom religijnym gdzie spora część wyznaje że to w niebie bedzie szczęście zaklada pas shachoda i sie wysadza.Nie mam so nich zaufania.Poza tym znuszczenie rakiet balistycznych to pozbawienie dostaw Rosji ktore z tego korzystają. BARDZO DOBRY RUCH ŻYDOW I USA

0

@tbas ale dlaczego miało by być skarzenie.?ran nie zgłosił wirówki najnowszej generacji do wzbogacania uranu i robił lewiznę. To nie jest atak na znuazczenie bomby atomowej tylko atak prewencyjny w ostatniej chwili tuż przed wyprodukowaniem.

0

@tbas ale jeśli zniszczyli ten program nuklearny to akurat bardzo dobrze.Bie na nic gorszego jak bomba atomowa w rękach fundamentalistów...

0

@gusto no pewnie bronisz opcji ludzi którzy na prezydenta wybrali kibola lichwiarza, naciągacza starszego faceta na mieszkania utrzymujący z kontakty z sutenerem wielki bu uczestniczącch w ustawkach podejrzanym o sutenerstwo który nie wyczyścił się z tego ani w procesie 24h ani w wykrywaczu klamstw.
Który podczas debaty bierze ogromne ilości nikotyny aby sobie ulżyć.....zgodzę się ze jesteśmy daleko.Mnie było y wstyd na niego głosować i robić coś takiego Polsce....pozdr ale szanuje idmienność poglądów mimo wszystko.

0

@gusto a myślisz że prezydent to sobie stoi i łamie konstytucje czy ktoś mu te ustawy szykuję do pispisu;)
Banialuki proszę kolego i wiesz świetnie ze pis źle robi.....

0

@gusto dodam tylko ze przewodniczącym komisji do spraw sprawiedliwości byl kożuch Piotrowicz. Nie dziwmy się ze pisowskiemu orawu brakuje praworzadnosci;) i ze mamy oprawny burdel w państwie ;)

0

@gusto swietnie czyli trafnie ocena ze pis złamał konstytucje bravo dokonałeś samozaorania:)
Dodam nie chodzi czy profesor tylko ze to powinni być ludzie ktorzy trzymana dystans bo jest konflikt interesów delikatnie mówiąc;)
Pawłowicz wybrała partię nie konstytucje ;)nie ośmieszaj się:)

0

@gusto prof Matczak pracujący tez ba Oxford również twierdzi że kamano konstytucje.Nie brnij w coś c jest nie do obrony.....Tylko dka tego ze to twoja opcja wyprawiała.....
https://monitorkonstytucyjny.eu/archiwa/15690

0

@gusto nie obecny tk jest kapturowy czystko jako jednostka działająca nie na rzecz polski a parti pis to samo jak uzba badzwtczajna czy szef nbp któremu również grozi tl.ale nawet jak wrócisz do ts to osoba która robić miała ts dwudziestu jest Manowska która jest prywatnie przyjaciolką dudy i mamy konflikt interesów bo on do niej przyjeżdża odwiedza to samo było przy juli orzylebskuej która gotowała kartofle kaczynskuemu a ona miała sprawdź prawo ktore kaczynski wprowadza czy jest zgodne z konstytucją i z prawem ue.
Dalej ludzie którzy łamali konstytucje poszli do tk aby to trefne prawo pilnować.Przykro mi ake sama pisowska prezes Pawłowicz potwierdziła ze świadomie pis kamie konstytucje.Sory ake robisz z siebie idiotę.Sami pisowcy mowia ze łamią konstytucje bo taka jest wola parti.Poza tym że u nas nie ma praworządności stwierdziła nie ue komisja wenecka. Prawnicy komisji ue czy jedt wyrok tsue bo nie mogą dawać kasy gdzie nie ma orawor-adnisci bo nie ma odpowiedzialności za złodziejstwo.Ziobro do szafy schował 100 spraw

0

@Vegeta88 co chcesz odczuć mas dziesiątki projektów kpo w jazdy mieście odzywasz to .Tylko czy o tym wiesz ze ten projekt robiony jest kpo.Wzrost gospodarczy masz 3, 5 %.Jak chcesz idczuc budowanie wojska turbin wiatrowych na morzu ktore beda oddane w 2027r pierwsze beda oddane i obniza ceny dnergii firmom ktore beda produkowały tańszy prąd. Jak chceszodczuć 70% inwestycje w sieci.
.....skoro nie identyfikujesz z tym co robią.Polska fizycznie masę rzeczy id żyje do 2030 r a potem do 2035 w wyniku fizycznej budowy jak lotnisko szybką kolej turbiny program średnich magazynów energii czy budowa elektrowni szczytowo pompowych ma być 5 .Jak masz to w tej chwili idczuc skoro jesteśmy na etapie fizycznych inwestycji...A to nie sa wszystkie inwestycje.Przecietny człowiek tego nie docenia.Psioczy na ue tymczasem taki tunel do Świnoujścia zbudowano z 80% ze środków z ue albo tunel pid Ursynowem w Warszawie czy tunel pod zakopianką, czy tunel w Gdańsku do bałtycki arena.Ty przyjmujesz to jako norma .Tylko gówno byś miał gdybyśw ue nie byli taka jest prawda .Mało doceniamy co mamy.....przykre ze populiści taka mizerię robia ludziom w głowach...

0

@gusto już na pierwszym zdaniu sie wyłożyłeś duda złamał 13 razy konstytucje


No chyba ze jesteś mądrzejszy od Śedziego tk.
Ciężko resoektowac wyroki sędziów tk ktorzy sami łamią świadomie konstytucje i czym schaniebne. Bo tak chciala partia w nagrodę poszla do tk .Nie kpij chłopie bo się pogrążasz.To jest dowód że pis świadomie łamał konstytucje.Na to się umowili.

https://i.pl/krystyna-pawlowicz-glosowala-za-niekonstytucyjnym-przepisem-bo-taka-byla-polityczna-umowa/ar/12727686


https://hfhr.pl/aktualnosci/niepublikowanie-wyrokow-tk-dokumenty-z-sledztwa

Za to duda i szydlo jeśli będzie większość będa mieli ts
Za obecny oprawny burdel w oanstwo odpowiada pis.A Za straty 2 letniego kpo odpowiedzialni powinni dostać 25 lat

Obecnie kpo przynosi 3, 5 wzrostu gospodarczego finansuje projekty w miastach busuje sie turbiny wiatrowe na morzu magazyny energi największy w Europie i gro udzie na zbrojenia. A to pisowcy powinni trafić na wiele lat do pierdla!!!!

0

@Encore na spadek chyba;)

0

@Vegeta88 wiele zrobiono z la republiki raczej Sue nue dowiesz;)

0

@michal26 nieprawidłowości są wykryte i trzeba sprawdzić glosy.

0

@gusto nie ma w Polsce praworządności gdyż duda złamał 13 razy konstytucje a szysdo nie opublikowała wyroków tk na czas oboje powinni mieć ts.Nie opowiadaj bajek;)))

0

@bezalkoholowy ale jankesi do pięto sa w drodze mowa o nimtz i geral ford. Chyba jest tylko 1 taki lotniskowiec Amerykanie sprzęt gromadzą dzisiaj z usa poleciały i cysterny i b2.Wpierw izrael poczyścić a potem Amerykanie za pewne wejdą. Nie wiem czy chciało by sie im tyle wojska ciagnac

0

@Kgorecki2500 iran to 100 mln państwo.Żydzi im niszczą wojskowa infrastrukturę pociski balistyczne zużyliponad połowę trochę im zejdzie jak rozwala magazyny i fabryki dronow

0

@turhiay
Mnie tylko zastanawia jedno jak ktoś jest pewny wyniku i ma czyste sumienie mówi proszę sprawdzajcie nie mamy nic do ukrycia .A tu taka volta.....to rodzi podejrzenia co do wyników wyborów.....

1

@Roobo a co on pieprzy do wyborów ludzie się zgłaszają wręcz z ulicy i maja swoje poglądy......I nikt nie jest wstanie wszystkie zweryfikować... jak są nieprawidłowości to suę sprawdza i tyle.Raczej od osoby publicznej oczekuję sprawdzić nie mamy nic do ukrycia a nie kombinacje.Tak jakby mieli coś do ukrycia.....

0

@gusto praworządność ma znaczenie wręcz decydujące.....

0

@gusto ale to ta izba która jest nieuprawniona nie ma statusu sądu ma o tym rozstrzygać;)co tu mi gadasz o podstawie prawnej jak organ jest lipny

0

@gusto
Tak, Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego jest kwestionowana. Wiele podmiotów, w tym Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) i Europejski Trybunał Praw Człowieka (ETPC), a także Rzecznik Praw Obywatelskich, kwestionują jej niezależność i bezstronność, a także procedury skargi nadzwyczajnej.
Główne zarzuty i wątpliwości dotyczące Izby Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych:
Brak niezawisłości i bezstronności:
Zarówno TSUE, jak i ETPC zakwestionowały status Izby, uznając, że nie jest ona niezawisłym i bezstronnym sądem ustanowionym na mocy prawa.
Wątpliwości co do składu:
Wątpliwości dotyczą także składu orzekającego w tej Izbie, w szczególności udziału "neosędziów" powołanych w kontrowersyjnych okolicznościach.
Problemy z procedurą skargi nadzwyczajnej:
Zarzuty dotyczą również procedury wnoszenia i rozpatrywania skarg nadzwyczajnych, które uznawane są za wadliwe.
Ograniczenie prawa do skargi:
Rzecznik Praw Obywatelskich zwraca uwagę, że skarga nadzwyczajna, wprowadzona przez ustawę o Sądzie Najwyższym, w praktyce ogranicza obywatelom możliwość kwestionowania wyroków sądowych.
Praktyczne konsekwencje:
Istnieją obawy o stabilność orzeczeń sądowych, poszanowanie zasady res iudicata oraz zakłócenia w funkcjonowaniu wymiaru sprawiedliwości.
Stanowisko RPO:
Rzecznik Praw Obywatelskich, w korespondencji z Ministrem Sprawiedliwości, postulował wprowadzenie zmian legislacyjnych, które zagwarantują obywatelom realną i efektywną ochronę w kontekście skargi nadzwyczajnej.
Podsumowując: Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych oraz skarga nadzwyczajna są przedmiotem intensywnej krytyki i wątpliwości, które podnoszą zarówno organy międzynarodowe, jak i krajowe, w tym Rzecznik Praw Obywatelskich.

0

@gusto nie ma sensu poddawania podstawy prawnej dlatego ze izba do skarg nadzwyczajnych jest kwestionowana bo pis wprowadził brak praworządności o jakiej ty podstawie prawnej mi mówisz;)

0

@gusto Rozumiem mnie interesuję interes Polski i prezydent powinien mieć czystą kartę ten nie ma i nie wiadomo co za uszami ma więcej .To kot w worku....

0

@gusto a ja znam jestem po kominie i wiem jaka jest gospodarka Rosji i wiem ze w teorii żywność mogliby zaproponować ale zbiory mieli słabe....
Co do zbrojenia tez sie tym interesuje od czasow 1 wojny w Iraku starego Busha gdzie mieliśmy debiut Patriotów opracowanych przez Polaków oraz Tomahowkow.Od tamtych czasów sledze co maja i na tej wojnie przegrali w tym sensie ze ta broń jest lipca i tracą zamówienia na rzecz usa i Europy zwłaszcza Francji.
Co do gazu jest to wpisane że jest to przejściowy temat. Ale I tak nasciogala statki aby przyjmować skroplony gaz a i tu firma z Rosji zbankrutowała bo było embargo na części nawet i tu Risja nie miże distarcząć gazu.Poza tym Europa inwestuje w sztuczne słońce i ma takie 3 obiekty w tym największy na świecie ktory bije rekordy a Polska ma w nim udziały. Nie ma znaczenia czy jakiś polityk Niemiec cis chce tylko to co mowi Ursula i kanclerz tak naprawdę a tu kierunek jest zgodny odchudzamy id handlu z Rosją i normalne ze ktoś będzie przeciw.

0

@gusto mogą to nie przeliczyć tylko wzbudzi to brak szacunku dla urzędu prezydenta wykonywanego przez prezydenta I przekonaniu ze to te wybory to lipa....

0

@nowy2016 ja nie przesadzam o wyniku sprawdzenia ale jak są nieprawidłowości to powinno to się sprawdzić.Wystarczy ze nowy prezydent to kot w worku i nie wiadomo kto to jest.A na podejrzaną przeszłość.

0

@gusto zachowa się beda sobie jaja z niego robił .Nawet Sikorski prosił aby tego mu nie robić ......Bo politycy dostają opis a ploty będą chodzić....Zresztą to sie w Polsce bedzie za nim ciągnąć bo nie rozliczył sie z tego....taki live...
A umowach to rozumiem masz na myśli trumpa ktory też jest podejrzany o dzialalnośc ba rzecz Risji która wykupiła jego tereny kiedy bankrutował za większą kasę i go uratowało a bankrutował kilka razy.Generalnie ue stawia na gaz skroplony z usa aby tez zadowolić trumpa ale dąży do neutralności poprzez inwestycje w różne rzeczy.Ale nawet gaz jest traktowany jako przejściowy.Rosja z czasem nie ma nic do zaproponowania.Bron jest zenujaca gospodarka to samo...nie mają co ofiarować.Sa jakieś grupy interesu aby zarobić ale kierunek jest jasny do 2027 r temat gazu bedzie rozwiązany. Czyli ue nie bedzie go kupować.

0

@nowy2016 wzajemnie:)ale reakcja powinna być sprawdzajcie proszę bardzo. Aktor jest pewien że wygrał nie powinien mieć z tym problemu.

0

@nowy2016 nie wiadomo a zadziwiające jest to ze ci co są za nawrockim boją się przeliczenia.Wyglada na podejrzane.....gdyby reakcja była ok sprawdzajcie to spoko ale tu....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?