0

@czerwil
Czego tu nie rozumieć inigo Martinezjest bardzo dobrym zawodnikoem na 90% zespołów z którymi mierzy się barca
Niestety jest za słaby na zawodników bardzo szybkich albo bardzo wysokich grających w topowych klubach.Niestety w tych 10% są wszystkie kluby z pół finałów LM plus live.Oraz poszczególni zawodnicy la ligi jak Mbappe.

0

@Rifek chrustiansen biega 94km dałby radę.Gdyby Araujo byl w formie również wziąłby go bark bark.

Tu podam czemu araujo powinien zostać.
Fermin I gavi wrócili o miesiąc wcześniej niż Araujo w listopadzie.Wpierw fermin I gavi biegali bez formy potem u fermina pojawiły się asysty do Roberta potem strzaly w bramkarza i panu w okno. A potem byl nieuznana gol z Realem.Potem byly bramki do końca sezonu.Kontuzja gaviego byla dłuższa i on na ostatni mecz pokazał formę.Nie ma sie co dziwić ze Araujo nie jest w formie a nie miał presezonu i Flick mu systemu spalonych nie tłumaczył uczul się w boeguAraujo będę icenial po presezonie jak dojdzie do formy.

1

@Ja124477yr4 a ja zawodnik mający 182cm ma wygrywać pojedynki główkowe z 3 zawodnikami interu 193? Dodam ze z nimi przegraliśmy w 2 polowach 2 meczy dostaliśmy 4:0.jak zawodnik który biega 42 km ma wygrać pojedynek z Mbappe ktory w meczu z nami strzelił 3 bramki.Jedna po błędzie Martineza.
Czy wiesz ze jest 4 zawodnikow w lidze co im wpakowalo 3 bramki.Cubarci ma nie wie lepsze parametry. ANDREAS biega 34km i jest wyższy od nich dwóch.Problem jest taki że jak spieprza spalonego to nie mają planu B bo nie dogonia zawodnika jak Cubarci starał się lutaro dogonić zrobił karnego.Andreas jak popełnił błąd dogonić i wybił piłkę .Tego nie ma ani Cubarci ani qmqrtinez.A gramy wysoka obroną.Mozna chwalić za przerzuty podania, spalone.Ale reszta w defensywie z ekipami inter szybki zawodnikami Realu byłby problem to samo z psg z dembele czy live. Z zespołami niżej spoko .Ale na top jest problem.Stas tyle remontad.

0

Żaden nie powinien odejść powinien odejść inigo martinez ktory jest wiekowy jest za wolny i za niski.Nie daje rady topowymi zespołom.

0

@normasubiektywna też nie do końca jest jak mówisz zniszczenie fabryk w iranie do rakiet dalekiego zasięgu to zniszczenie koalicjanta chin sa slabsi

0

@normasubiektywna oddając broń chiny sami się oslabiają;)usa wysłała 2 b2 które strzelały nic więcej nie zniszczono i 20 tomahowk obecnie nikt tam nie jest wstanie strzelać już do i zraela Wlasnie izrael zbombardowal fabrykę pocisków balistycznych.Jesli iran zablokują ciśnienie irmiz zaczną niszczyć z powietrza fabryki do odwołania....

0

@RosjaninBut oni się nie wtrącają taki maja styl ani w ta ani w tą.....

0

@Tabaluga37 nie zawala
1 budujecelektrownie szczytowo pompowe
2 poprawil finansowanie i umowę w sprawie elektrowni atomowych i załatwił finansowanie plus kredyt na to z usa
Pierwsza elektrownia atomowa w Polsce
ma zostać wybudowana w lokalizacji Lubiatowo-Kopalino w gminie Choczewo na Pomorzu. Drugi blok planowany jest w Koninie-Pątnowie.
Pierwsza elektrownia jądrowa:
Lokalizacja: Lubiatowo-Kopalino, gmina Choczewo, powiat wejherowski, województwo pomorskie.
Planowany termin rozpoczęcia budowy: 2028 rok.
Planowany termin rozruchu pierwszego bloku: 2040 rok.
Wykonawca: Konsorcjum firm Westinghouse i Bechtel.

w tej chwili poznańska forma buduje największy w Europie magazyn energii .Przeworzone sa fundamenty pod turbiny Polska firma kładzie kabel do turbin i w 2027r maja być 1 oddaneJest inwestycja w inteligentnie sieci czego niexrobil pis tylko przejadał kasę z ets I blokował kpo.Doskonale wiedząc ze ets rośnie. Ci nie dość ze załatwili kpo to robia konkretne inwestycje nie jest to równoważne to nadużycie co mówisz. Nie zapomnij ze mamy udziały też w największym sztucznym slońsu na świecie.Tutaj zdecydowanie się coś dzieje Jarol bredzi o węglu.....ets wzrasta w 2027r

1

@RosjaninBut chiny jako państwo środka nic nie zrobią. Powiedzą nie walczcie .Niewątpliwie atak osłabił blok Rosyjsko chińsko jemenski iranski.

0

@Tabaluga37
Jest też jedno ale

Przejściowe źródło energii:
Mimo że CCGT są mniej emisyjne niż elektrownie węglowe, są traktowane jako źródło przejściowe w kontekście transformacji energetycznej, dążącej do całkowitej dekarbonizacji.

0

@Tabaluga37 na pewno turbiny zmniejszą emisję ets będzie mniejszy też program średnich magazynów energii w całej Polsce ma pomóc w kontrolowano nadwyżek z oze inteligentne się maja też umiejętne rizpirowadzać.Ceny powinny siadać oczywiście elektrownia jest potrzebna jak i ustawa wiatrkowq aby zmniejszyć regułę H.Jednak cena powinna maleć.Też kwestia jaki będzie wzrost zużycia energii po wprowadzeniu sztucznej inteligencji do życia.Zobaczymy w oraktuce jak to będzie działać.Niewatpliwie coś zaczęto robić.Pis głównie sabotował a to regułę H bo sieci nie zreformował a to prawnie fotovoltaike blokował i warunki sa gorsze.

2

@draxidox w 2027 powstaną farmy turbin wiatrowych i największy magazyn energii powstaną też kilka elektriwni szczytowo pompowych.Też 70 mln poszlo na sueci.Lobby lobbym ale to pus przejadł kasę z ets I blokował kpo przez 2 lata więc to wina pis

0

@Consigliere popieram akcje w iranie nie chce aby do atomowych rakiet strzelali z radzionkowa i nie chce aby ruskie korzystały z części do rakiet bakistycznych i samych rakiet balistycznych nie popieram tego co dzieje się w oalestynie.Nie popieram trumpa i skrajnej prawicy w Izraelu

3

@Arcybiskup to jak z pisowcami zablokowali mld z kpo na 2 lata prezes wskazał alfonsa ..........lichwiarza na prezydenta a ci grzecznie zagłosowali. - sekta...

0

@APTAPT na razie to co usa zrobiło to wysłało b2 resztę robia Żydzi. Qzablokuja ciśnienie to im statki rozwala beda zaminowywac ciśnienie to zaczną im fabryki rozwalać aż sie nie uspokoją mogą tam wysłać okręty podwodne nimmitz czy Geralda Forda z obstawą.Obrona powietrzna Iranu nie istnieje jeszcze państwa ktore blokują mogą być złe

0

@partymaker nie od brudnej roboty są Żydzi to oni wyczyszczyli niebo bombardowali masę rzeczy a usa wysłało tylko B2 ktore zrobiło swoje

0

@Aragorn33 tylko czym zaatakują jak nie beda tego mieli i nie prawda że nue maja na morzu indyjskim maja bazę maja Żydów bazę maja w Arabii saudyjskiej.Takze w serii i w wielu miejscach.
https://gisplay.pl/mapy/10704-mapa-amerykanskich-baz-wojskowych-na-swiecie.html

0

@clyde sam jesteś naiwny jak myślisz ze ktos zaatakuje nimmitz czy Geralda Forda taka jedna łódź eskortująca taki statek ma 70 tomahowkow na pokładzie w tym atomówki.na samym lotniskowce masz tyle f18 oraz f35 ze to przejebane jest z tym walczyć maja w pobliżu cysterny oko satelity i uzrael ktory lata po niebie i robi co chcę jeśli iran cos zrobi to zniszczą wszystko co zagraża w pobliżu cisniny .
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Lotniskowce_typu_Gerald_R._Ford

Na dodatek maja b2

0

@partymaker oczywiście zostawia tam okręty do pilnowania zbombardują na lodzie co bedzie zagrażało I tyle.Jak władza bedzie uparta zabija przywodce

0

@Aragorn33 ostrzelaja i rozminowują i będą pilnować

0

@Roobo nie to bedzie tragedia iranskiej marynarki i rodzin marynarzy

0

@Kgorecki2500 żegnamy irańską marynarkę wojenną szkoda

1

@Aragorn33 to wjadą lotniskowce albo bombowce i po blokadzie.Stracą flotę.....

0

@Vegeta88 fakty są takie przyznał sie do wszystkiego oprócz sutenerstwa gdzie kupuje się z gościem z gangu sutenerów , nie poszedł w sad 24h i nie poszedł w wykrywacz klamstw;) reszta się zgadza .Na tym problem polega. I nie ktoś tylko on .On sam odżałowane sie nie raz bardzo wywiadach czy debacie on sam stwierdził ze kwoty nie zapłacił on sam stwierdził ze orzekał na konto którego nie ma.On sam stwierdził ze sparował z wielkim bu ktory wazyl 143 kilo czyli nie zna go incydentalnie co sam stwierdził i chodzą na ustawki.On sam stwierdził ze podał notariuszowi fałszywe dane bo nie dał tych pieniędzy starszemu facetowi.On sam stwierdził ze nie pomagał starszemu facetowi bo wyjechał do wawy a miał to w umowie.On sam potwierdził że brał udział w ustawkach.To jedt facet ktory sam się pogrążył.A w kwestii sutenerstwa mial 2 możliwości wyjaśnienia sprawy nie wykorzystał a potem wyżej I kłamstwach wiarygodność ma zerową.

0

@Vegeta88 hehe nie rozśmieszaj się chłop sam się pogrążył.
Ustawki - Mentzen go pogrążył
Odurzał się na wizji - kamery go same nagrały
Opowiadał ze wielki bu to go mało zna i sam się przyznal ze sparuje z nim w klubie bokserskim.Mowi ze to duży chłop 143 kilo.Razem uczestniczyli w słynnej ustawce
Wpierw twierdzi ze nyla honorową a okazali sie ze nie byla byl to drugi garnitur lecha byl sprzęt wzięli recydywę i ilości się nie zgadzały.I kibole lecha znaleźli się w szpitalu i tak się policja o tym dowiedziała.
Dodam ze wielki Bu jest związany z gangiem sutenerow a tu jest o to zarzut.Jeśli karol jest czysty mial 2 opcje aby oczyścić się przed wyborami
1 proces 24 h - nie zrobił tego
2 wykrywacz kłamstw była propozycja nie zrobił tego.Gdyby był czysty zrobił by 2 rzeczy zrobił by szach mat i wygrałby wybory nie zrobił tego bo ma coś do ukrycia.
Kwestia mieszkania to kabaret
Lichwa- sam podał ze na lichwiarski procent pożyczył Karolowi kasę
Oszukał notariusza ze wpłacił pieniądze 120 ty
Po czym sam sobie zaprzeczył ze nie zaprzeczył- nie ma dokumentu ze zapłacił za mieszkanie.
Stwierdził ze wplacił na konto .Tylko jest mały szczegół gość nie ma konta.
Czarnek twierdzi ze nie ma dokumentu ze mial się nim opiekować to mu wyjęli że w umowie jest że na się opuekiwax̌ i zrobić pochówek.On nawet nie wiedział ze jest w dps.Orzyrulil mieszkanie wyjechał do wawy uzbal ze nie musi sie juz zajmować.To jakbyś kupił samochód i nie zapłacił ostatniej raty bo już nie mieszkasz w tym mieście;) tylko co kogo to obchodzi;)Sprawę mieszkania prowadzi prokuratura są 2 zgłoszenia.
Nie rozśmieszaj mnie chłopie z tą pucią;)
Bo to jakaś kompromitacja i prowokacja....

0

@Roobo
A wygrał pucia kibol lichwiarz alfons I naciągacz starszego człowieka odurzający się podczas debat....

0

@Kozinho. Niestety państwem żydowskim rządzi skrajna prawica więc czego się spodziewałaś.qja niepopieram w tym konflikcie żadnej strony bo obie strony są złe.Ale popieram atak na obiekty nuklearne i wszystko co jest związane z pociskami balistycznymi gdyż korzysta z tego Rosja mordująca cywilów z Ukraina to samo kwestia shachodow.Jesli chodzi o te cele w 100% to popieram jest to w interesie polski .Bo w radzionkowie mamy bazę do zestrzeliwania rakiety z Iranu nie chce aby to katalog mi nad moja głowa.Atak na te obiekty jest zgodny z interesem Polski.

0

@takisobiektos ale jak ma iran jej użyć jak izrael im raz na jakiś czas niszczy ten program :)ale czy iran przyczynua sie do ludobójstwa tak wysyla ruskim części rakiety balistyczne oraz dal technologie i wysyła shachidy do niszczenia ludności cywilnej w ukrainie.Sponsorowali izis i bazę ktorzy stosowali pas ahachidq a baza uderzała cywilnymi samolotami w wieże.a także dają rakiety jemenowi ktory strzela do cywilnych statkow.Iran to nie jest biedne państwo;) tobteokratycxny reżim gdzie ludzie sa pokazowo wieszani na stadionach czy miastach.....

0

@takisobiektos czy widziałeś jakiegoś Żyda stosującego oss shachida ktory mowi ze na ziemi to bedzie źle ale jak to wykonasz to w niebie dostaniesz nagrode

0

@takisobiektos a widziałeś żeby jej użyli i czy jest to na 100% potwierdzone?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?