Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 ciekawe czy te poprawki zadziałają na twardej nawieszchni
2
Ciekawe czy Świątek utrzyma taką formę na twardej nawierzchni.Na pewno większą różnorodność pomaga ( slajs, gra przy siatce czy szybszy serwis)chodź slajs pewnie nie będzie tyle stosowała na pewno For...ma stabilniejszy.Jestem ciekaw jak to się przełoży na inne nawieschnie bo główny cel to Australia.
0
@Kasy jakby ekipa mentzenq nie dolewała oliwy do ognia;)
0
@Faro mize żałuję głupoty jako zrobił
0
@RoberDzik póki może niech gea .....może mu się 1 heszcze uda.Nie przejadał za nimTo bardzo inteligentny mocny psychicznie wyrobnikWypracowany do bólu.Osobiście wolałem zawodników Edberg ,Sampras, Agassi, Federer , Kraicek,Rafter.Mieli nie samowite czucie gry.....
0
@VegetaPolska tylko trzeba zmusić gwiazdy do biegania w presingu Ti jest bardzo trudne.vini , Mbappe belinhh.....Zawodnik dzisiaj nie biegający w defensywie to pół zawodnika dlatego maja niskie km jako drużyna
0
@cules100pro Być moze powinni wymienić viniego na zawodnika którego naprawdę potrzebują dalej nie ma rozegrania nie wiem jak z tą nową 9 i mają 2 lewo sokrxydłowych
0
@lukash dla mnie zwyczajnie czuję się bezkarny nawrocki go ulasjawi.Szuka rozgłosu i destabilizuje jedyne co bym robił to go nie słuchał
0
@kiper09 nie płakałbym nad kadrą jest bardzo dobra nicobma słabe liczby tak naprawdę
4
@michal26
A co mówi prawo.
publiczne zaprzeczanie Holocaustowi jest w Polsce przestępstwem. Art. 55 Ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej - Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu przewiduje karę grzywny lub pozbawienia wolności do lat 3 za publiczne i niezgodne z faktami negowanie zbrodni określonych w art. 1 pkt 1 tej ustawy, w tym zbrodni nazistowskich, które obejmują Holokaust.
Wyjaśnienie:
Przestępstwo:
Publiczne zaprzeczanie Holocaustowi jest w Polsce traktowane jako przestępstwo, a nie tylko jako obraźliwa opinia.
Podstawa prawna:
Artykuł 55 Ustawy o IPN precyzuje, że karalne jest negowanie zbrodni popełnionych przez systemy totalitarne, w tym nazistowskie, wbrew faktom.
Kary:
Przestępstwo to zagrożone jest karą grzywny lub pozbawienia wolności do lat 3, a wyrok podlega podaniu do publicznej wiadomości.
1
@RozowaPantera
https://www.fcbarca.com/127555-marc-bernal-bede-z-druzyna-w-presezonie-ale-nie-wiem-kiedy-znow-zagram.html
1
@RozowaPantera dodam tylko ze gavi też jak bernal wrócił do treningów przed presezonem i zagrał dopiero w listopadzie.Dla Bernala kierunek powrotu bedzie podobny .
1
@RozowaPantera cytuję słowa bernala gra będzie w listopadzie.A gavi tez wrócil dużo biegał.I on wrócił jak Dermin tylko Dermin miał krótszą przerwę.Wpuerw obaj walczyli i wkurw pojawiły sue u fermina asysty do Roberta potem zaczol strzelać w bramkarza I panu Bogu w okno potem zrobił akcje z golem w meczu z Realem gdzie mu nie uznali a po tem zaczoł regularnie strzelać.gavi w ifensywie zagrał dobry mecz ostatni i Flick liczył na niego mniej jeśli chodzi o środek.Powtarzam to co mówi sam Bernal jego powrót będzie jak gaviego.
0
Bernal mówił że powrót będziezie podobnie do gaviego czyli listopad.Gavi mecz w formie zaliczył jako ostatni.Casado niecodejdzie raczej.Bernal zawodnik to raczej przyszły sezon a nie nadchodzący jeszcze musi zaadoptować się do ligi.gavi już grał.....
0
@Encore zawsze mówiłem że to źle I powinien zostać kurczę on i młody by roznieśli wszystkich plus Raphinia w środku.
1
@Safrani niestety social media prowadzą do absurdu idioci zyskują poważanie.A im palną większą bzdurę tym bardziej im klaszczą.atakye czasy.....
0
@Encore zobaczymy jak beda sie prezentować w nowym sezonie
0
@Kgorecki2500 duda z Manowska tez sa przyjaciele ona ma mu ts robić a on po nocach do niej jeździ.A Julia co obiadki kaczorowi robiła.....
0
@Karol145
To ja Ci powiem prostą rzecz kupę młodych ludzi strzeliło sobie w stopę głosujących na Karola.Dlatego ze tusk przywrócił fundusze spójności ( infrastruktura drogi plus kpo czyli energetyka zmiany , obrona , i inwestycje w samorządach)
Teraz wszystko to zależy od kamieni milowych ktore mamy spełnić.A karol w pierwszym przemówieniu powiedział ze będzie bronił nęosedziow.
Zobaczymy jak pis poradzi sobie bez tych funduszy bo na mój gust to sa miejsca pracy inwestycje i pkb.
A panstwo ma ogromny deficyt mamy najdroższa energie w europie, ludzie odczuwają inflację 17% zostawiona po Pisie.
Dodam ze pis mimo ze mial fundusze spójności przez większy czas na drogi bo na końcu im to zabrali startował w 2015r z deficytem pod kontrolą zadłużył niesamowicie państwo.
A sa wydatki na wojsko, energetyke , inwestycje w samorządach, mamy 4 tys. Dróg do budowy.
I tu konfs nie pomoże pani Baryłka z panią zajaczkowska po swoich przemówieniach nic z Ursula nie wynegocjują.Klamki powąchają
Dalej a ani konfa ani pis nie sa wstanie gwarantować tych funduszy.
Jedynym przegrywam sa młodzi ludzie ktorzy zawierzyli konfie i pisowi ktorzy nie znajdą kady mogą drukować robiąc i flachę albo drogo w sytuacji pożyczać zadłużając Polskę.
A co to sa kamienie milowe
Tak, Polska musi spełnić kamienie milowe, aby odblokować fundusze z Krajowego Planu Odbudowy (KPO). Te kamienie milowe to konkretne cele i zadania, które Polska zobowiązała się zrealizować w ramach reform i inwestycji, aby otrzymać środki z UE na odbudowę gospodarki po pandemii.
Czym są kamienie milowe?
Kamienie milowe to w kontekście KPO określone cele i zadania, które Polska musi osiągnąć, aby otrzymać transze finansowania z Unii Europejskiej. Są one kluczowe dla odblokowania środków i stanowią formę kontroli postępu w realizacji planu odbudowy.
Dlaczego Polska musi spełnić kamienie milowe?
Spełnienie kamieni milowych jest warunkiem koniecznym do wypłaty środków z KPO. Oznacza to, że Polska musi udowodnić, że zrealizowała określone reformy i inwestycje, aby móc otrzymać kolejne transze finansowania.
Jakie są konsekwencje niespełnienia kamieni milowych?
Brak spełnienia kamieni milowych może skutkować wstrzymaniem wypłat środków z KPO, co może opóźnić realizację planu odbudowy i wpłynąć na gospodarkę.
Podsumowując: Polska musi spełnić kamienie milowe, aby odblokować fundusze z KPO i zrealizować cele planu odbudowy.
1
@th@les masz rację, zawodnicy po kontuzjach, nie maja szansy wrócić do formy;)nigdy takiego przypadku nie było;)
0
@goldmetaxa sęk w tym że druga strona jest nie lepsza.A atak na iran popieram
0
@clyde świetny serial i chyba lepszy od SG chodź tamten nie był zły.Fajnie ze cos robią.
1
@blakkudium jak facet przyjeżdża z wakacji potrenować aby walczyć o sklad to szanse na transfer sa zadne
0
@Vegeta88 maciarewicz też
0
@Roobo ale przejścia graniczne lotniska sa obiektami chronionymi to chyba normalne i nie tylko w tym panstwie
0
@Aragorn33 to czytaj tamto jak do siebie I włączał sie do dyskusji nie ma problemu odpowiem:)
0
@kpiarz błagam cię co ty wypisujesz!!!!!
Porównujesz bogactwo jakie ma obecnie Polska z czasami prl.Chlopaku ja opamięta jako dziedzinie stan wojenny jak musialem o 8 wracać bo byla godzina polucyjna.Do dziś pamiętam gdzie stał wóz bojowy w mojej okolicy.Pamietam szarość biedę .....Porównanie tamtego z tym to chyba totalnie nie wiesz o czym mówisz.Nie szanujesz tego ile zainwestowano w Polsce ile tys km zbudowano dróg odnowuamo miast itp....
Czy Polska jest płatnikiem netto tak.
Czy Polska jest beneficjentem netto?
Polska do tej pory była największym biorcą netto w Unii.
W 2024 r. dostała 8 mld euro więcej, niż do niej wpłaciła. W przyszłości nadwyżka będzie dużo mniejsza, ale zostanie
Jesteśmy w ue od dawna jakoś nie widzę aby Niemcy wykupywały ziemie itp....sory ale jest to propaganda prawicy dla głosówIinne kraje nie mają z tym problemów i sa w ue.I masę krajów chce wejść.Nieprawda ze środki z kpo to to samo ci druk ktory spowoduje inflację i będziesz mógł potem mniej.Kpo nie wlicza się do reguły wydatkowej która jest zrobiona właśnie po to aby rządy nie zwiększały deficytu jak bylo to w Grecji.Z pieniędzy kpo inwestujemy w turbiny ktore obniża ceny energii.A inwestycje w różne projekty przyniosą zyski i okb dadzą rozwój.Te pieniądze z ue wygenerują Polsce dodatkowe zyski nie cała kasa z kpo jest zadłużona.Np tunel w Świnoujściu byl w 80% z funduszy UE spowodowal ze Niemcy zaczęli jeździć do dziwnowa czy pobietowa i zaczęli zostawiać więcej kasy.Zyskali ludzie wzbogacał się samorząd przekładało się to na większe inwestycje.Też ludzie ze Świnoujścia nie musieli płynąć do siebie promami.Zyski wykraczają poza finanse po tych inwestycjach.Opowieści nic za darmo to są opowieści kiepskiej treści .Bo nic się nie dzieję.Jesli konfa straci kasę z ue bedzie musiała spłacać pisowskiego zadłużenie i zapomnij o zmniejszeniu o podatkach bo bez kasy ue bedzie większą dziura a ludzie sa przyzwyczajeni do apanaży a wiekszość pośrednio czy bez funkcjonuje na kasie z ue..Zapomnij o zmniejszeniu podatkow bo będziesz musiał znaleźć kasę na apanaze i na inwestycje a to dają podatki.
Zmierzam do tego ze pis i konfa podcinają gałąź na której my siedzimy......
0
@kpiarz
Wypowiedź Norawieckiego na temat kamieni milowych przed tym jak Ziobro go zablokował.
Krajowy Program Obudowy wzmacnia nasze bezpieczeństwo i naszą suwerenność - podkreślił premier Mateusz Morawiecki w piątek w Spale. Jak zaznaczył, 99 procent tzw. kamieni milowych jest w interesie Polski, a on nie chciałby umierać za wymiar sprawiedliwości.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Morawiecki-o-srodkach-z-KPO-Nie-chcialbym-umierac-za-wymiar-sprawiedliwosci-8358880.html
0
@kpiarz
Dalej tu masz wpis o odblokowaniu Polsce wunduszy ze środków spójności nie tylko kpo 76 mld na drogi itp.W ostatnim momencie rządów pis to zablokowali.Tusk to idblowali.Jeśli plan ten nie zostanie zrealizowany beda blokować kpo I środki z fundusz spójności.Z nas 2 to ty jesteś naiwny.
cytuję
Komisja Europejska pozytywnie oceniła Planu Działań przywracających w Polsce zasady państwa prawa i dotychczasowe decyzje rządu oraz resortu sprawiedliwości. To otworzyło Polsce dostęp do ok. 60 mld euro z KPO i 76 mld euro (w sumie prawie 600 mld złotych) dla polskich regionów z polityki spójności.
0
@Aragorn33 akurat trafiłeś na osobę która jest po koźmińskim i mialem przez rok ue funduszę i dobrze wiem jak ue jest zorganiziwana.Tak jesteśmy płatnikiem netto.Dodam że sam Morawiecki chwalił na początku kamienie milowe ze nie są to źle rzeczy dla Polski tylko problem był z Ziobro który był przeciwny naprawie orawirzadniś i .zwredy Morawiedzki mówił ze nie będzie umierał za praworzadność.Ale Ziobro był tu silniejszy bo miał głosy wtedyMorawiedzki szedł po lini Ziobry chodź się nie lubili dalej.
Polska jest płatnikiem netto a dopłaty zależą od rpkb regionu po to aby wyrównać regionalnie wzrost gospodarczy tak samo pod kątem kraju.Chodzi o to aby wyrównać regionalnie poziom życia w ue która konkursie też z usa czy chinami i Azji.Twoj problem polega na tym że uwazasz że jesteś najważniejszy na świecie.Tylko sa wieksi potężniejsi i niekoniecznie jesteś oempkiem świata ktory jest odniesieniem dka wszystkich.Jaczyński zrobił z Niemiec ze one o niczym nie myślą tylko jak zgnębić Polskę a przeciętny Niemiec ma to w dupie i jak jazdy człowiek zajmuje się swoimi problemami.
Jeśli myślisz ze konfederacja czy Pisbeda dostawać kasę z ue nie robiąc kamieni milowych to sam jesteś naiwny.Morawiecki sam podpisał takie prawo a pis czy konfa mają żadne znajomości w ue zwłaszcza jak 2 panny z konfy obrażały Ursule.. One już nic poza szczekanką w parlamencie to nic nie mogą.zto jest tylko dla konfiarzy do social mediów no ale jej powiedziała;))))realie bryłka i zajączkowska nic nie mogą.
Jeśli nie soelnisz kamieni milowych wpierw stracisz kpo a potem kasę z funduszspojnosci na drogi a tu na drogi nie sa i Stone tylko duże firmy ale i Polscy pid wykowcy chidź taki warburd jest też polski.Ale masz tu dziesiątki inwestycji w lotnisko w samorzady w obronę z opprogramu safe czy w ize co ibnizy ci ceny energii.Bo pis zadłużył Polskę nie zmienił energetyke i masz najdroższa energie w Europie.. Teraz z kpo sa w to inwestycje i w 20027 pierwsze turbiny powstaną.Realue cena energii sie zmniejszy dka firm.sam jesteś naiwny Jeśli myślisz ze ue tego nie ryszy a ani konfa ani pis nie mają skąd uzupełnić taką kasę.ci co głosowali na pucie będą w dupie.....