0

0

Dałem mu 7
Nie jego winą jest problem.z finansami
1 .skład jest bardzo dobry
2.Wyniki też
3 finanse odziedziczył zle a zrobił świetny skład.A że nie jesteśmy w 1:1 dlatego 7.
4.Poprawił 1 pozycje bramkarza.
5 .Generalnie dobrzy skrzydłowy sa w psg i są poza zasięgiem.
6.Opóźnienie w budowie stadionu w tego typu inwestycjach hak stadiony czy lotniska są opóźnienia ważne że stadion jest budowany.
7.Sukcesy w sprzedaży w sklepach
8Zobaczymy co się wydaży okienko trwa.

1

@RosjaninBut Ja tam się nie dziwię kanckerzowi .Kibol i sutener prezydentem nie wróży to nic dobrego....Sam uważam że to obciach ,mieć takiego prezydenta jeszcze ćpun.....widać dostał jego cv....podobnie o nawrockim będą wiedzieć inni politycy.....wstyd jest....Trzeba to przeżyć....

0

@draxidox jeszcze większym będzie płacz później jak pisowi zablokują środki spójności i kpo I fundusze bo kamienie milowe trzeba spełnić.A orban środki spojności stracił obecnie poparcie leci na łeb na szyję.Sporo osób straci pracę nie będzie na inwestycje niskie będzie wzrost pkb a trzeba będzie płacić np za broń.....klasyczny strzał w stopę...

0

@sokot o to ci nie zaimponuję;)

0

@sokot to glosuj na niego jak ci zaimponował ma niskie poparcie;)

0

@PatrychoO o dostaniemy najwięcej kasy z państw w ue bravo Tusk:)za pusiorow nie chcieli nam dawać.

0

@Recha_0684 Recha pooglądaj dobranockę albo jak chcesz coś rozjaśnić to zapal światło jak nie masz to zapal swieczkę;)

0

Komentarz usunięty

0

@kid39 fakty są takie ze ten tunel w 80% powstał za środki ue tak jak dziesiątki innych inwestycji w Polsce.Dkaczego miałbym nagle orzestac wierzyć w fundusze ue skoro id lat robią i będą robić świetna robotę.

0

@kid39 prawda kto sfinansował tunel

o w Brukseli się nie spodobało. W internetowym wpisie Komisja Europejska przypomniała pracownikowi TVP Michałowi Rachoniowi, skąd naprawdę popłynęły pieniądze na tunel. 85 proc. dała Unia. 15 proc. dał samorząd Świnoujścia. Polski rząd nie dał ni

0

@kid39 ale Piskorz dały kasy na tunel?

0

@kid39 masz jakis problem z wiarą to idź do kościoła. Czemu mam nie wierzyć w kpo dam ci 2 przykłady .Kiedy wchodziliśmy do ue mieliśmy 720 km dróg obecnie po wejściu do ue mamy ich 5200.Ue zainwestowała w tunel pod swina 80% środków reszta to samorząd.Dzis ludzie ze Świnoujścia mogą wyjeżdżać przez uznam tunelem a nie promami oszczędzając czas.Dodatkowo finansowo skorzystał Pobierowa dziwnówek czy dziwnów bo łatwiej jest się tam dostać Niemcom i zostawić kasę.Dodam że miałem na koźminskim ue i wiem jak działają fundusze ue.Nie widzę oroblemu:)

0

@kid39 a co ma znaczenie neo ważne czy są prawidłowo wybrani a nie są mozesz jak dla mnie nazwać ich myszka Miki albo pues pluto

0

@kid39
Chyba cię pobiegielo tego nie potrafi ani pis ani konfa

Środki z Krajowego Planu Odbudowy (KPO) są przeznaczane na szereg inwestycji i reform, które mają na celu odbudowę i zwiększenie odporności polskiej gospodarki po pandemii COVID-19. Główne obszary to transformacja cyfrowa, rozwój zielonej mobilności, wzmocnienie odporności gospodarki, zwiększenie efektywności energetycznej, a także inwestycje w edukację, zdrowie i rynek pracy.
Konkretne przykłady wydatkowania środków z KPO obejmują:
Transformacja cyfrowa:
Dofinansowanie projektów związanych z robotyzacją, sztuczną inteligencją, cyfryzacją procesów, technologii, produktów i usług.
Zielona transformacja:
Inwestycje w rozwój OZE, efektywność energetyczną, termomodernizację budynków, a także wsparcie dla zrównoważonej mobilności miejskiej.
Odporność gospodarki:
Wsparcie dla przedsiębiorstw, szczególnie MŚP, w sektorach dotkniętych pandemią, takich jak turystyka, gastronomia i kultura.
Infrastruktura:
Modernizacja infrastruktury drogowej, kolejowej i lotniskowej, a także inwestycje w infrastrukturę ochrony cywilnej.
Edukacja i zdrowie:
Rozwój opieki długoterminowej, modernizacja infrastruktury szpitalnej, a także inwestycje w rozwój edukacji cyfrowej.
Bezpieczeństwo narodowe:
Część środków z KPO została przeznaczona na wzmocnienie zdolności obronnych i bezpieczeństwa narodowego, w tym rozwój infrastruktury obronnej i cyberbezpieczeństwa.
W sumie, KPO to kompleksowy plan, który ma na celu nie tylko odbudowę gospodarki po pandemii, ale również jej modernizację i zwiększenie konkurencyjności w perspektywie długoterminowej.

0

@Recha_0684 proszę cię Recha gadanie z tobą to pomylka......rozumiem ze cię to boli ale takie jest zycie;)

0

@kid39 wierzysz? Od tego jest kościół.Nie potrzeba mi tsue aby widzieć coś pis z praworządności wyrabia poza tym do dziś mamy oroblem z tk duda nie powołuje śedziow do tk a przed chwilą mieliśmy i mamy oroblemt z wyborami prezydenckimi izbą kontroli.Są problemy z wyrokami neosedziow .Naprawdę nie potrzeba tsue aby widzieć ze maja rację.....

0

@kid39 jak sprzedają Akurat trend jest taki ze to Polacy kupują niemieckue firmy czy nieruchomości

Tak, polskie firmy coraz częściej kupują niemieckie przedsiębiorstwa, a także aktywnie inwestują na niemieckim rynku. Zjawisko to jest widoczne w różnych branżach, w tym w sektorze nowoczesnych technologii, a także w przemyśle i handlu.
O jakiej sprzedaży mówisz.W ue jest wiele krajów ale takie brednie mogą opowiadać tylko część polakow.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@kid39 przykro mi prawaku ale to za pis Sąd tsue tsue uznał brak praworządności w Polsce i chodz też o neosedziow czy izbę kontroli to całościowo plus połączenie stanowisko prokuratora generalnego z ministrem sprawiedliwości spowodowało ze odebrano nam funduszę.Nie mówiąc o nie opublikowaniu wyroków tk.Efektem bylo zamienienie przez Ziobro 100 spraw pod dywan w tym srebrną.

ko nigdy nie wstrzymano nam mld z ue za to ekipa kaczynskie powinna na lata trafić do pierdla.Szczytem jest wpuszczenie komunistę Piotrowicz a z Pawłowicz którzy oboje świadomie złamali konstytucje.Pawlowicz to sama przyznała mówiąc wiem że przepis jest niekonstytucyjny jest to jarygodne ale zagłosuję za nim bo taka jest wola partii.Czyli pis świadomie jako partia niszczył praworządność.W nagrodę kaczka skierował ich do tk aby tego niekonstytucyjnego oppraw prawa pilnowali. Obecnie osobami ktore nie chcą zmuany tego orawa jest duda i nawrocki również w 1 przemówieniu powiedział ze bedzie bronił neosedziow. Czyli beda zagrozeniem dla mld z ue.....

0

@BorzyKrzys Powódź w Teksasie – powódź błyskawiczna, która nawiedziła stan Teksas w dniach 4–7 lipca 2025 roku. W jej wyniku śmierć poniosło 119 osób, a kilkadziesiąt uznano za zaginione. W pierwszych dniach lipca 2025 roku przez Teksas przeszły intensywne opady deszczu oraz burze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@RafiVeB nic ci nie będę tłumaczył jesteś na poziomie bronienia patologii bąkiewicza .Szkoda czasu na Ciebie....

0

@MsBarca tak biła staruszka;) ja bym nie mówił o tym głośno bo to uwłacza tym facetom.......Co do aborcji to kaczyński stwierdził że te zmiany to błąd co do praworządności i tych zmian to wychodzą bokiem.Ba 2 lata zawieszono nam kpo.Pis płacił 30 mln wpisowego i nie brał pieniędzy z kpo.To frajerzy.na koniec stracili tez środki spójności ktore zostały idzysjane jak kpo.Ake zaliczka przez pis została stracona.Na dodatek nie byla ona warunkowana praworzadnością.Nalezali tylko odpiera złożyć.Orban stracił środki spójności i poparcie leci mu na łeb na szyję.Brak raworzadnośćiwychodzi nam bokiem przy wyborach ptezydendzkich przy izbie skarg nadzwyczajnych.Duda orzyznał ze jest surr o tk i nie nominuję sędziów do tk.Czyli mamy powolny paraliż instytucji tk .A wszystko po zmianach woroqadzonych przez pis......

0

@MesQueUnClub_87 jest akcja jest reakcją. Aukcje zrobił kaczyński i w skutkach załatwił relacje między Polakami na lata......Nawet po jego śmierci będziemy się z tym bujać....

0

@RafiVeB chłopczyku nie masz nic merytorycznego poza podważaniem do powodzenia skończmy temat szkoda czasu...

0

@Gall sory ale to ty nie odpowiadasz na post .Starasz się podważyć osobę bez argumentów. Czyli nie masz nic do powiedzenia....

0

Komentarz usunięty

0

@Gall sam jesteś zakłamany ja jestem za demokracją w państwie.Nie popieram partii wprowadzających pelzajaca autokracje dostosowana do dzisiejszych czasów I warunków czyli obecności Polski w ue.Sam kaczynski stwierdził że zmiany w aborcji była błedem a w tej sprawie protestować wyszli ludzie a oraworzadnośc wychodzi Polsce bokiem widać to bylo orzy wyborach prezydenckich z izbą czy to ze duda nie nominuję sędziów do tk póki spor nie zostanie rozwiązany.Również i po tych pisiwskich zmianach ludzie wychodzili na ulice.Za zmiany odpowiada pis a nie ludzie którzy wyszli na ulice.Nie jestem z tobą na gościu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?