Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
2
2
1
Co do Barcy przegrała ile 4 mecze w sezonie. Z Romą wygrali 4:1 po wielu wygranych meczach pojechali mentalnie przekonani ze wygraja i sie przejechali mieli gorszy dzień.Na moje oko mieli najwieksze szanse na zwyciestwo.Stawoanie ich w jakimś 3 rzedzie po wzmocnieniach to śmiech na sali.Przed chwila wygrali 8:1 nie bedac jeszcze w pelni formy.Psg ma slaba obronę .Anglicy choć dużo o nich się mówi w lidze mistrzów od lat zawodzą.Co nie oznacza że sa źli.Dla mnie w tym roku niebezpieczny był Bayern.Miał mocny sklad i mimo kontuzji 5 graczy byl lepszy na boisku od Realu ktory powinien z nimi odpaść.Stawianie Barcy w 3 szeregu da im jeszcze lepsza motywacje;)
15
Co do Realu Madryt gdyby był var odpadly z bayernem monachium. Lewandowski mialby karne i przy jego strzeleckich umiejetnoćciach byłby bochaterem.Ramos Carvahal powinni dostać kartki.Wszystko jest na youtubie.W kwesti finału uefa powinna się wziąć za Ramosa w finale załatwił Salaha który powinien dostać żólta kartke jako prowodyr ale to nie powód aby robić dzwignie Salachowi. Ramos powinien dostać czerwoną kartkę.Nie sądze aby wygrali z liverpoolem.O walnięciu bramkarza i wstrząsie mózgu nie wspomnę. Można wyeliminować bramkarza i najlebszego zawodnika i wygrać mecz i opowiadać ze sie wygrało.Ramos załatwił też mecz z Barcą.Uderzyl Suareza prowokujac go.Messi za chwilę wchodzi wślizgiem na kartkę za ta akcje.Za chwiłę beyle na czerwona kartke wchodzi w Umtiti.
Moment potem Marcelo prowokuje Roberto, ktory dostaje czerwoną kartkę.Wszystko rozpocelołRamos,który nie raz tak grał.
Wszystkie faule odbyły sie w przeciagu 6 min.
Ostatnio Carvahal rozwalił Angola.Obrona Realu wzieła to od Ramosa i tak grają.Federacja nic z tym nie robi i daja Ramosowi jeszcze nagrodę co jest kuriozum.Nie dziwie się że Dalah go na ceremoni olał.Czuja się pewnie.Nie wiem czy karny z meczu z juve nie był z kapelusza.Gdyby był var nie wiem czy real osiagnoł by cwiercfinał.Opowiesci o wielkim Realu to mrzonki.W lidze mieli najwieksza strate do Barcy w historii 17 pkt straty i3 miejsce w lidze.Zidan i Ronaldo spieprzyli z tej drużyny bo to lipa.
Problem ligi mistrzow to brak varu w finale powinien być Bayern z Romą która też oszukano.Real Madryt 3 krotny zwyciezca to smiech na sali.Na pewno nie przeszli Bayernu w przeciagu ostatnich 2 rozgrywek ligi mistrzów i pilkarsko byli na boisku gorsi a co do meczu z juve nie jestem pewny.W tym momencie powinno być tak że niczego nie wygrali i wynik realny powinien być dla nich fatalny.Tak powinno się to skończyć.Na tej sytuacji stracil Lewy bo go te mecze rozwaliły.Bez Varu liga mistrzów wypacza wyniki taka jest prawda !!!
0
Jak Mu zatrudni Zidana, to pogba pewnie nie odejdzie
0
Kliknelo mi się za wczesnie i przypadkiem i dlatego 2 posty.Pavarda za mało widziałem, aby go dobrze ocenić czy dla Barcelony bylby dobry.Roberto ma podobno grać na srodku .Semedo mało daje z przodu.Choć dobrze broni.Na tą rzecz chciałem zwrocić uwagę.W kwesti czy ta prawa strona jest taka mocna i czy ktoś jest pitrzebny.Są 2 drogi rozwijać Semedo, albo szukać kogoś nowego w tym wypadku mowa o Pavardzie.Obrońca powinien w dzisiejszych czasach bronić jak i stwarzać zagrożenie dla mnie Semedo jest za pasywny troche.
0
Odegranie do tylu nue ma straty ale Barca powinna mieć kompletnego obrońce.
2
Semedo świetnie broni i jest szybki. Tylko jak dochodzi do pola karnego przeciwnika zawsze wycofuję pilkę.Po drugiej stronie Alba to kompletne przeciwienstwo.Nie ma z tej strony zagrożenia.Jak Roberto tgra o on zagrożenie robi.Jak jest wynik ustalony to Semedo powinien próbować dryblingu z podaniem bądz strzałem czy starać sie dośrodkowańie.Bo to nie najlepiej wyglada choć
0
Za darmo Messi skonczy za darmo iniesta za darmo vermalen też za darmo.Real ma niezlą kadre i kasę płlną my mamy sklad z kasa slabiej.Jakieś pieniądze trzeba brać.Chocby na pensje na zawodnikow których nie dało się sprzedać oczywiscie takie aby nie bylo problem z odejsciem.
0
Jesli wejdzie do reprezentacji ,wygryzie Milika i bedą bramki.Bedzie trzymał taką formę to czemu nie.Najlepiej zobaczyć na przestrzeni 2 lat.Czy to 1 sezon i nic wiecej czy coś wiecej.Tylko tyle czasu nie będzie:(
0
To prawda ze Ney jest świetnie wypromowanym produktem.Ale nie ulega wątpliwośći że wraz z Messim,obaj nastrzelali dla Barcy masę bramek.
Cłlop grać potrafi nawet na ostatnim treningu Brazyli strzelił z wolnego świetną bramke(udawał Ronaldo).Przewracanie sie niestety zawdzieczamy Mourinho to on ustawiał Real na ostro w stosunku do Barcy a Barca odpowiedziała wywracaniem się i Real zbierał kartki.Co do Neymara sam widzialem mecz na lechi gdzie wchodzili w niego niemiłosiernie.W lidze też go nie oszczedzali zaczął robić to samo co Barca z czasów walki z Realem za Mourinho.Oczywiscie przesadza i malo udolnie a w dobie varu slaby pomysł.Nie lubie tego płaczenia to jakiś sport narodowy Brazylijczykow;) nie tylko on ryczy Ronaldo też z tego slynie.Ale grać oni potrafią.
1
Co jak co facet wzbudza emocje 174 komentarze:)
0
Nikt nie mowi ze to ujma.Możesz być w zespole dobrze pracować odejsć i starać się być w czymś najlepszym.Neymar sporo nastrzelał bramek dla Barcy i jako sportowiec miał prawo do realizacji walki o najlepszego piłkarza na świecie.Jego sposob grania i technika stawiają go do tego że może powalczyć o tytuł najlepszego.Taki Semedo gra w Barcelonie ale czy ma realną szanse na zlotą pilke.Albo vidał.To Neymara wybrał Szejk i nie bezpodstawnie a perez w lodowce ma 300 baniek.Za Semedo tyle by nie zaplacił.Co nie oznacza ze nie jest zly choć w ataku praktycznie nic nie daje i zazwyczaj wycofuje pilkę.w kazdym razie Neymar w piłce ma wieksza wartość noz wiekszosć zawodnikow Barcy.Piza Messim.Nawet Barca nie ma kasy na niego.
0
30 lat szacowalem na 28.Wziolbym Neymara na 3 lata i odsprzedał.To o 3 lata wiecej na szukanie nowego messiego. Z tych wszystkich salachow itp.To Neymarowi jesli chodzi o klasę jest najbliżej Messiemu .Jest wstanie przejść 4 ludzi i strzelić bramkę i zrobi to swobodnie.Nie wiem czy poza nim i Messim ktos jest wstanie to robić.Zazwyczaj przechodza 2 jest strata taki isco np.
Jest przyjacielem Coutinho.Wczoraj po swietnej strzelonej bramce jak udawał Ronaldo podbiegł do Arthura i się wyglupiał z nim. Wiec trzyma z Barcą.
0
On się kierował zarówno kasą jak i bycie najlepszym pilkarzem.Co jest marzeniem kazdego piłkarza.Czy projektem psg nie wiem.Ja bym go nie upieprzał za to że chcialby być najlepszym chciał to realizować.Jak mówilem ,wielu ludzi zmienia pracę dla kasy i ma ambicje być coraz lepszymi.Że zrobił to nieładnie dla mnie to on nie wiedział co ma zrobić z jednej strony chciałbyć najlepszy z drugiej strony klub.Coś wybrał.Wiadomo ze w Barcy nr 1 Messi.Myśle ze byl to trudny dla niego wybor.Choc rozumiem wkurzenie kibicow.Swoja drogą
od tego czasu trochę minelo a mowa o transferze po kontrakcie z Psg będziesz siedział i żył z zadrą do Neymara - trochę droga ta zadra;)
9
Jak Neymarowi skończy sie umowa, móglby przyjść za darmo.Tak jak Rabiott kombinuję.Pewnie wart bedzie ok150 mln a to piechotą nie chodzii.Tu pytanie czy stać jest na obrażanie się - wiele klubów ma mniejszy budżet niż ta kasa.Messi będzie kończyć karierę i Neymar móglby go zastapić.Do tego czasu zbierze doswiadczenie życiowe i pilkarskie spoi drużyne.Jak ronaldo w Realu.Czy Messi w Barcelonie.Piłkarsko Neymar sie sprawdził zna system gry Barcelony.
Kazdy ma ambicje i zmienia pracę dla kasy.popelnił 1 błąd jako mlody czlowiek.Klub też powinien pokazac że stać go na wybaczenie.Za niego jest Coutinho i Dembele jesli Neymar się nie sprawdzi można go sprzedac i kupić kogoś innego za duza kwotę albo kilku perspektywicznych.W calosci można swietnie na tym wyjść. Zagrać na nosie psg i realowi.A tak Neymar idzie do Realu a my tracimy Messiego.Ten scenariusz jest kiepski.Ja bym po kontrakcie z szejkami wzioł Neymara zwlaszcza że ławka go lubi.Znają go i jest chemia miedzy nimi.:)
0
Zalatwienie w szatni transferu ,zagranie na nosie realowi, który w szafie trzyma 300 mln oraz Neymar ktory odchodzi za darmo z psg. To nie ideał futbolu a inaczejej idealny interes Barcy.Neymar pieniedze już zarobił i jeszcze zarobi do końca kontraktu Psg .W Barcelonie też bedzie miał kase, jak Messi odejdzie.Zawodnicy korzystaja finansowo, jak przechodzą z wolnego transferu .Nie zmusisz też zawodnika do podpisania kontraktu.Rabiott szejkowi nie ulega tak samo Rakitic. Z gotowym zespolem Barcy, Neymar z Barcą może zdominować na lata i zdobywać trofea i to jego interes.Widać ze chce do Barcy czuje sie tu jak w domu.Popelnił błąd jako mlody czlowiek ,poniósł też karę.Bedziesz karał go do konca życia.Może swoje grzechy odkupić dobrą grą dla Barcy.Masz wybór nie wybaczyć mu bedzie strzelał ci bramki grając w Realu albo mże grać finezyjnie dla Barcy.Obie opcje maja wady ,ale opcja z nim składzie jest lepsza.Jak się nie sprawdzi drogo go sprzedać i kupic kogoś innego.Barca nie ma kasy na niego może to być argumentem dla Neymara aby tak zrobić.Jak Barca edzie na niego sprzrdawać zawodników bedzie miał slaby zespol to mu się nie opłaca.Najważniejsze jest to że zawodnicy go znaja i go lubią , raczej go nie znasz ;)nie wiesz do końca też jaki jest.Sprawa jest do przemyslenia i nie niemożliwa:)
0
Możę tak być że pójdzie do Realu.Na calej kombinacji zyska Real bo Messiego nie bedzie a ich bedzie ciagnoł Neymar ale ja bym wykorzystał fakt że Neymarowi chcę sie przyjeżdzać do Barcy i nie zamyka drzwi.Messi też nie chcę aby grał dla Realu.Problem jest prezes i kibice .Co jest zrozumiałe.Nastepcy Messiego nie widze poza Neymarem w formie.Jesli przeszedlby za darmo i się niesprawdził można go odsprzedać i jeszcze zarobić na kilku 40 mln piłkarzy albo jednego dobrego.Myślę że jakby mial wizję pociagnięcia za Messiego Barcy z dobrymi pilkarzami wszedł by w to.Messi jak zakończy karierę zwolni pęsje Neymar dostał by mniej wiec jest to do ogarniecia.Sprawę Neymara i prezesa powinna załatwić ławka.Jesli ławka go lubi powinien dostac drugą szanse inaczej moze być tak że przy każdej jego bramce bedziemy pluc sobie w brodę.Moze byc tak jsk mówisz ze przejdzie do Realu.Jesli Neymar wrocił by do Barcy to Petez bylby bedzie trzymal w sejfie kase za Neymara co też nie jest dla Barcy złe;)
5
Ja bym kupil 2 z tej trojki w zależnosci od dostepnosci.Pomyślal na przyszlość kto zastapi Messiego.Po zakonczeniu kontraktu Neymara móglby za darmo przejść do Barcy.Za wyższą pesje.Messi móglby mu szepnąć.Efekt byłby taki że za wypożyczenie Neymara mielibyśmy Dembele i Coutinho.A kiedy Messi odejdzie bardziej doswiadczony Neymar przejal by paleczkę.O atmosferę bym się nie martwił w szatni go lubią zly nie może być,a Coutinho jest jego przyjacielem zna system Messi go popiera.Pasuje tuJeśli placze i sie wywraca ale sa z tego rzuty wolne to jestem wstanie to zaakceptowac.Choć za tym nie przepadamDla Psg będzie to ciężkie. Motywacje mial takie jak wszyscy kasa takze i wyjsćie z cienia Messiego czyli ambicja.Rok miał fatalny nic nie zdobyl także kontuzja.Kara jest.Niech w Psg dojdzie do formy i wróci mamy zespól na lata inaczej bedzie nam strzelał bramki w Realu.żaden z tych transferów to nie Messi.A inni ewentualni kandydaci są gorsi od Neymara w formie.Takze drodzy jak diabli.Ma polot a czasem tego Barcy Valwerde brakuje.Trójka powyżej to nie Messi . 2 moglo by przyjść jeden teraz drógi za jakis czas)