Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak mam być szczery to prezes nie powie czy rozmawiał z Neymarem czy nie bo nie będzie drażnił Szejka.Zwłaszcza po de Jongu a w perspektywie jest de light a cena poszła w górę.Nie specjalnie bym się tym przejmował.Pół roku to sporo czasu nie wiadomo co się stanie.Gdyby powiedział że interesują się Neymarem to Coutinho który jest przyjacielem Neymara miałby jeszcze większy problem.Klub wspiera aktualnie grajacych zawodników.Jedno jest pewne Barca powinna mieć 2 -3 cracków przy tak trudnej grze skoro taki technik jak Coutinho nie daję sobie rady. Bez Cracków gra jest słaba.Zobaczymy jak rozwijać się bedzie Alenia i Puig to też nieźli zawodnicy.Co do Malcolma mało szans na grę generalnie.Może wypożyczyć go do Betisu na rok nie sìę w tej druzynie ogrywa są podobni do Barcy i po roku dać mu szanse.
1
Busi ocenił jak było- remis,ale jak wróci Dembele i Messi będzie grałod początku....
0
Neymar ma 28 lat Coutinho 27 po co nam Coutinho?;)Neymar ma problem z kontuzją i to w tej sytuacji jest trudne.Z perspektywi piłkarskiej przyjął się w Barcelonie.No i w przypadku odejścia Messiego może grać i na tej pozycji choć Messim nie jest.Grania jest sporo i tą 3 można odpowiednio rotować zwłaszcza że Dembele i Neymar sa podatni na kontuzję.Coutinho też był kontuzjowany i w tym i zeszlym sezonie.A 1 z nich powinien grać.Dziś nie było Dembele i Messiego i mecz był słaby.
0
Tylko jak? Dembele będzie grał.Pewnosci tym nie zyska.Jeśli real zremisuje z Atletico w lidze i barca bedzie miała 8 pk nad Atletico i 11 nad Realem to może wtedy będzie mógł grać.W pucharze gry niewiele i same ważne mecze.W lM będzie grał Dembele.Bę dzie wchodził w 70min.Ciężki temat.
0
Messi grał z kontuzją i mniej od Cou.
2
Szkoda z 1 połowy,brak podania do Malcolma i wygrania pojedynku sam na sam.Troszkę wychodzi brak ogrania ale i tak zagrał lepiej od Coutinho, który gra cały czas.Jak wróci Dembele to raczej Coutinho będzie miał jeszcze większy problem.Najsłabsze to słabe el Clasico ani jedni ani drudzy nie zachwycili.Był moment gdzie Barca przyspieszyła i tak to powinno wyglądać.Najwiekszy plus to Semedo czasem miałem wrażenie że to Dembele.Postęp zrobił w ofensywie ogromny.Myślę że jak będzie grał i Messi i Dembele to mecz wygramy i nie będzie miało to znaczenia że mecz będzie w Madrycie.Wręcz wyjdą pobudzeni.Messi był zły.
Barca powinna mieć wariant B w kwestii Coutinho.Jeśli by się nie przyjął.Vini talent ale jeszcze za młody na taki mecz.
0
Trochę się zmienili i mają vini.Co daję im nadzieję i wiarę.Barca to faworyt,ale musi być nastawiona do walki jak z Sevillą.Dobrze ,aby Coutinho był w formie i nikt nie złapał kontuzji.A Dembele zagrał na świeżości.
0
Jesli info.są prawdziwe to Messi zagra,bo nie grał w ostatnim meczu z Realem.Jeśli Dembele nie wyjdzie na trening to raczej nie zagra albo jakąś końcowkę.
0
Transfery na możliwosci klubu i rynku i trzeba ocenić je pozytywnie.Sprawdziłbym czy Boateng nadaje się na zmiennika Suareza.Na słabsze mecze. Suarez jest w formie a Boateng jak się sprawdzi to ten układ niech zostanie czasowo.Zarabiałbym na cracka za Messiego i napastnika.Sprawdziłbym tych co zostali kupieni.Szukałby obrońcy za Albę.Jeśli była by okazja za super prawego obrońcę to czemu nie.Kupiłbym choć Semedo zrobił postępy w ostatnim meczu był drugi w udanych dryblingach. De ligta bym kupił i sprzedałbym tych co niemieli by szans na gre na so.Co do Rabiota tylko na korzystnych warunkach.
Alternatywną opcją zarobienia kasy jest sprzedać skład, który grał za czasów Guardioli oprócz Messiego.Oczywiscie w odpowiednim czasie przy odpiwiednich zmiennikach i za ich zgodą do chin na emeryturę aby zarobili.Klub miałby na jakiegoś cracka i brakujące transfery.Kończenie karier w klubie przez wszystkich z czasów Guardioli to strata masę pieniedzy.Xavi czy iniesta są zadowoleni z takich zarobkowych transferów.A mogą wrócić do Barcelony.A można ich pożegnać z szacunkiem.A przy tym rynku transferowym warto by to przemyśleć.Choć sposob musiałby być przemyślany.Oczywiscie szukać zdolnych grajków i szukać alternatywnych źródeł dochodu.
0
Jeśli jest facet w miarę pewny, że zastąpi naszych stoperów ma cechy przywódcze ,chcę obnizyć swoją pęnsje brałbym go.Na dodatek jest przyjacielem innego naszego zawodnika to z perspektywy aklimatyzacji de Jonga wziołbym go.Na dodatek mogą z sobą grać na pamięć.Ronaldo też chcę Marcelo w Juve.
Kupionych obrońców można wypożyczyć jesli de light się przyjmie tamtych jeśli są niepotrzebni sprzedać.Martwi mnie zwycięstwo Lyonu nad Psg.Znaczy są w formie choć psg jest bez Rabiotta Neymara i verattiego.Mimo wszystko spacerkiem to nie będzie.Zwłaszcza że są cieżkie mecze a już na valencji mogliśmy się wyłożyć.A Dembele i Messi maja kłopoty choć mało poważne.
4
Przy takim rozwoju Dembele nie narzekalbym. Ma potencjał na bycie dużo lepszym. Jeśli psg przegra LM w tym roku mogą nie przejść kolejnej rundy bez Ney,Rabiota, czy verattiego.Wtedy ta ekipa może się rozpaśc.
Zarzad Barcy straci ogromne pieniądze jak bedzie pozwalał kończyć karierę w klubie wszystkim piłkarzom z czasów Guardioli.Pozwoliłbym skończyć w klubie Messiemu resztę za zgodą zawodników sprzedałbym do chin aby zarobili na emeryture.Klub by miał na Mbappe Oczywiscie nie w jednym czasie.Druga opcja kupić na zasadzie tak jak Rabiota.Dembele móglby go zachęcić bo się przyjaźnią.Tylko nie wiem do kiedy ma kontrakt z Psg.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Xavi powiedział że to wyjatkowy zawodnik ,który może wystapić wszędzie. Widać że chcialby go mieć w zespole.Jeśli nie przyjąłby się na lewej stronie rozwialby problem prawej strony ,która też nie jest na 100%rozwiązana.Byłby to transfer na którym Barca by nie straciła.
0
Znaleźć jakiegoś zmiennika na chwilę,po znalezieniu napastnika pracować nad sprowadzeniem Kimmisha.Ter stegen mógłby na meczach reprezentacji go namówić na taki transfer.
3
No i jak ci 1 mecz nie wyjdzie masz 2 jak z psg.
1
Oby to było przełamianie.Nie widziałem 1 polowy ale druga była bardzo otwarta i było dużo przestrzeni.Zobaczymy jak będzie sobie radził kiedy będzie mniej przestrzeni,bo wtedy ma kłopoty.No i jak zareaguje na powrót Dembele.Obaj przydali by się w formie.
0
Nie każdym zawodnikiem interesuję się czołówka.Dlatego cena jest jaka jest.Nie oceniałbym zawodnika z perspektywy jednego meczu.Ajax też doszedł do tego miejsca w LM.Ajax to podobna szkoła do tej Barcy więc szanse sa większe na lepszą grę
0
Tylko kolejność jest dać szanse a nie oceniać zanim zawodnik nie jest fizycznie w klubie
0
Dziś równie ważne jest też strzelanie bramek. Nie ma Dembele a Coutinho ma z sobą problem.Mnie tylko chodzi aby Roberto nie deprecjonować bo też swoje wnosi do tej gry.A on się sprawdza w grach o stawkę jak z Madrytem.
0
Ostrożnym byłbym w ocenie Roberto Semedo musi się też poprawiać, więc idealny nie jest . Roberto ma niezłe statystyki w ofensywie
https://www.fcbarca.com/87537-estadisticas-de-laliga-21-kolejka.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news
0
Ale, gdyby wygrali pierwszy mecz Nie musiałby grać 1 sklad.Poprostu plan nie wypalił.Ten puchar jest dla zmienników aby się ogrywali.Niespecjalnie jest co tu zmieniać poza lepszą gra zmienników.
2
Musza to wygrać i tyle rezerwa musi sie ogrywać.
0
No ale pytasz, czy ich nie widzisz w zespole.Ja twierdze że oni są potrzebni tak jak puig i alenia także Jong i Rabiot. Jedni nie wykluczają drugich bo to inny typ zawodników.Jeśli ktoś nie lubi Rabiota moze też być kto inny.Choć Szejk bedzie chciał Barcelonie podbijać ceny i te transfery będą nieprzyjemne.Trzeba brać tych co sa potrzebni.
0
Alena puig powinni grać thlko po odejsciu busiego i rakitica i vidaladefensywny będzie tylko jong i moze trochę Artur jak vidać Barcelona potrzebuje 3 ludzi do gry.Niech de jong bedzie kontuzjowany.Co wtedy. Wtym roku była sytuacja gdzie Rakitic grał na stoperze.Sa rózne mecze raz grasz ofensywnie raz bardziej defensywnie nie sadze aby wykluczało to też Alenie czy Puga.Masz puchar Ligę i Ligę mistrzów.Grania jest sporo.
0
De jong to za busiego jeśli odejdzie rakitic defensywno ofensywny zawodnik to kto za niego? Alenia to raczej ofensywny typ gracza.Czasem mieszanka jest potrzebna i Rabiot taki jest.Niech de jong bedzie miał kontuzje a vidal to zawodnik góra na 2 lata.Stąd kwestia Rabiota i wybór Rakitica nie Alenie. Guardiola kiedyś mówił najtrudniej w tym systemie jest odebrać piłkę po stracie.Aby nie doszlo do kontry.W tym elemencie Rakitic wygrywa nad Alenią.Nie jest to może widowiskowe ale istotne dla systemu.
2
Nie wiadomo czy w takim gaszczu da radę.To nie liga Angielska gdzie tej przestrzeni było wiecej.Na dodatek każdy obrońca wie że strzela w dłógi róg.Dla mnie to on dopiero musi sobie pozycje wypracować bo na poczatku nikt go nie znał.Musi być bardziej kreatywny.
1
No w liverpoolu dawał radę i jak nie został rozpoznany przez przeciwnika i Dembele nie zaczoł tak grać.To dawał radę.Ale te 400 baniek;)...
2
Kurczę jak Coutinho dowię się ze jest wart 400mln, to już się tak zablokuję że piłki nie będzie potrafił podać z tej presji.Lepiej mu o tym nie mowić;)))
24
Lubię go ale za 400 mln to mu bilet na samolot kupię;)
0
Tak wiemo tym ja nie mówię odrazu.Tak naprawdę Barca może poza Messim na rok może 1.5 przed zakonczeniem kariery Busiego ,Rakitica, Suareza, Alby choć ten jest jeszcze chyba przed 30 z Piqe może być problem powinni sprzedać ich do chin aby zarobili tam na emerytury.Odchodza wysokie pęsję i przynajmniej na jednego Cracka się uzbiera.Trzeba to dobrze zaplanować w czasie co do wieku zawodników końca kontraktów i czy sa zmiennicy no i aby ich odejscie nie zrobiło bałaganu w zespole stopniowo. Trzeba wygrać ligę mistrzów.