Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z dwojga zlego jak już muszą wydadać taką kasę to wolę wydać na Neymara przynajmniej nie wzmocni Realu podwójna wartość jest od niego lepszy.Sprawdził sie w Barcelonie wie ci ma grac nie bedzie rocznej nauki jak grać w Barcelonie.Moze zastapić dembele ktory czesto jest kontuzjowany
3
Jak tracimy dużo bramek. Stosunek strzelonych do traconych mamy świetny.Tylko Atletico ma mniej straconych ale mało strzelili.Mamy swietny balans.Drużyna miała ten problem straconych bramek na początku sezonu potem graliśmy w obronie bardzo dobrze.W okresie realu Sevilli co mielismy 4 remisy to dzięki obronie nie przegraliśmy meczy kiedy były kontuzje Dembele Messiego i Arthura Alba pauzował za kartki.A Coutinho grał bardzo słabo.To dzieki obronie jesteśmy liderem i liczymy się e pucharze króla.Barcelona jest bardzo dobra w tej chwili w obronie.Martwi mnie Dembe i Coutinho to jest problem.
1
Ani dobre losowanie ani złe.MU nalepsza drużyna z najsłapszych ale w gazie.Zobaczymy jak będzie z Coutinho i Dembele, bo to są kluczowe niewiadome oby bez kontuzji niech forma rośnie.
Powinno być dobrze.:)
0
Barca -porto
Juve -liverpool
MC-MU
Totki-ajax
Pokolei najpierw betis Atletico domknąć ligę, wróci Dembele od półfinału mogą być mocne ekipy.
15
Widzę 2 dobre strony , lenglent odpocznie a Umtiti pogra kolejne minuty.
1
Warto wylosować Porto aby mieć Dembele na następną rundę w formie.Może lepsza wczorajsza gra Coutinho sprawi że uwierzy w siebie i zacznie grać lepiej .Warto uruchomić Malcoma aby mieć realną alternatywę.Widać że przeciążenia są duże Neymar,Bayle,Dembele,Vini.Ten sposób grania oparty na przyspieszeniach dryblingu dla niektórych graczy jest kontuzjogenny.Zespół musi mieć alternatywę i wygrywać mecze dzięki innym zawodnikom Coutinho czy Malcom w tym przypadku.Oby ten Coutinho się rozegrał.Bayle też grał cały sezon słabo a od półfinału się rozegrał.Może tak będzie z Coutinho.
0
To bardzo dobrze:)
0
To sie tak nie liczy, jeśli odpadniesz w tej fazie tracisz szanse na wiekszą kasę za następne rundy,masz gwarancje zagrania kolejnych 2 meczy ,spada wartość zawodników,marka klubu.Co przy odpadnieciu rok temu z Romą potencjalni zawodnicy którzy mogli by przyjść do klubu mogą pomyśleć że z Barcą LM nie wygrają.Z tym się może zmagać Psg.Do tego dochodzą bonusy od sponsorów za awans do kolejnej rundy.Kasa z praw tv.itp.Wygranie LM to wygrana 80-100mln.Dlatego Real stać na takiego Neymara czy Erics.Jest o co grać.Barca w stawce najwiekszych swobodnej kasy na kupowanie zawodników nie ma.Więc pod kontem finansowym trzeba się cieszyć z każdej wygranej rundy.Walczyć o kolejne rundy.
0
Włąśnie dlatego że pamietam Romę i widzę rezerwy w formie też jest kontuzja Dembele.Po wczorajszym meczu szanse na poprawę formy ma także Cotinho.Także Umtiti miże pójsć w górę.Nie chcę aby ten zespoł grał z juve czy liverp.Porto ma małe doświadczenieLM.Pokonali Romę we wstępnym etapie gdzie forma drużyn dopiero idzie do góry liverp. czy juve wcale wcześniej nie grały rewelacyjnie.Duże prawdopodobieństwo że Porto będzie najsłabszym rywalem co nie oznacza że słabym.
0
Porto niech Dembele wróci po kontuzji pogra jeszcze po niej,w miedzy czasie niech Coutinho się jeszcze poprawi,mozna grać z lepszymi zespołami.
1
Trafić ttzeba w LM porto, aby bezpiecznie przejść ,potem jak Dembele wróci także do pełni formy grać z mocnymi
0
Niestety Dembele kontuzjowany warto grać z Porto,aby wrócił na mocnych przeciwników:(
0
Chciałbym,aby Barca była najwiekszym klubem.Niestety kluby Angielskie maja większe pieniądze podobnie jak Psg czy choćby Real,który wygrywał LM.Gdyby Mbappe chciał do nas przyjść nie było by nas na to stać w przeciwięństwie Mu,MC czy Realu.Wygranie ligi mistrzów to ok. 80-100mln i prestiż.W ciągu 3 najbliższych lat trzeba w niej zajść jak najdalej.Uzupełnić skład napstnik i lewy obrońca.Jak pojawi się nowy vini, aby mieć na niego kasę bo Messi wiecznie grać nie będzie.Licytyację o Viniego wygrał Real.Kwestia kasy jest jedną z kilku naistotniejszych spraw dla klubu. Niechciałbym aby Barca była w sytuacji jak z de jongiem że inne kluby finansowo mogły więcej za niego zaproponować.Po prostu wolałbym na tym etapie aby Barca nie odpadała z LM.
0
Ależ mi pojechałeś;)miłego grania;)
0
Ja bym chciał wylosować porto i dopiero jakąś mocna ekipę potem.Nieh Coutinho i Dembele wejdą na jeszcze wyższy poziom i możemy grać z każdym.Także inni Umtiti.Spokojnie powygrywać mecze w lidze poogrywać alenie i Malcoma.Bez cięzkich meczów i końcówkę zagrać z trudnymi rywalami.Mieć półfinał i kasę na transery a co potem to nasze.
4
Najlepsze
1.Awans sportowy i kasa na transfery:)
2.Zero kontuzji zwłaszcza Dembele
3.Rośnie forma Coutinho
4.Rośnie forma zespołu po 4 kontuzjach
5 Wysokie zwycięstwo zespołu
Najgorsze
1.Spoczęcię na laurach po 2:0. Lepszy zespół by to wykorzystał.
2.Kłopoty z wyprowadzeniem piłki przez 20 min.
3.Momentami chaos w obronie przez 20 min.
4.Być może kłopoty Roberto z plecami
2
Bravo coutinho:)oby go to wzmocniło:)
0
Jasne.Mnie tylko chodzi że to nie jest aż tak dobra ekipa jak mówią o tym trofea ,dla mnie najlepszy real to czasy kiedy zidanr grał.Dawne czasy to trochę inna piłka.
0
On też może grać jako defensywny pomocnik są możliwości:)
0
De light ma 19 lat i nauka od Pique mu dobrze zrob,i tak samo jak towarzystwo Umtitiego czy lenglenta.Łatwiej będzie mu się zaaklimatyzować.Co w Barcelonie nie jest prosto.Stoperowi potrzebne jest doświadczenie a Ci starsi je mają.To bardzo dobry układ.Wystarczy że Umtiti wypadnie na pół roku bo odnowi się kontuzja i nie ma zmiennika.
1
Jasne, bardzo przepraszam, dzieki za zwrócenie uwagi;)
0
Nie jest tak wybitnym jak był pilkarzem,na wygrane zadziałaly pewne rzeczy.W lidze w zeszłym. Roku osiągneli stratę16 pkt straty do Barcy.Najgorszy wynik w historii.Pucharu nie powąchali od kilku lat.W ciągu 2 lat w kwesti wygrania ligi mistrzów powinno się stawiać obok slowo var.Dla mnie, nie powinni przejsć Bayernu czyli półfinałów wprowadzono var przegrali w 1/8 .Finał gdzie Ramos wyeliminował Salaha i bramkarza to kpiny.Co do wygrania ligi mistrzow 3 lata temu o ile pamieć mnie nie myli wygrali z psg bez Ney.i Mbappe oraz MC bez Guardioli z innymi zawodnikami niż obecnie, mieli problemy z Wolsburgiem wygrali finał ze zmeczonym A.Madryt które pokonalo Barcelone czy Bayern. Przez caly mecz AM prowadziło w ostatnich minutach wyrownał Ramos i w doliczonym czasie wygrali.Ale AM było po ciężkich meczach .Mieli po prostu szczęscie w rostawieniu.Powinno wygrać Atletico.Nie mówię że Zidan to zły trener ale te wygrane zaćiemniają faktyczny obraz.W lidze znowu jest to samo co w zeszłym roku i to jest raczej miarodajne jaka to jest drużyna.
0
Nie sadze on plytkę w nodze.Zaleconą ma operację którą odmówił.Psg ma lepszy skład niż real i to dużo zlekceważyli MU jak Barca Rome. Po co miałby tam iść..?Walczyć z mega silną barcą?Jeszcze gorzej niż w psg każda porażka upodlenie
0
Z doniesień wynika że odnowi tych cą są. Mbappe już powiedział że zostaje w psg
Jesli kupią kontuzjogennego Neymara mogą mieć przyszłego Vermalena.Inne kluby nie musza wcale sprzedawać swoich zawodników.Raczej będa szukać nowych moze 1 kupią.
1
Jego trzeba wypożyczyć do Betisu, aby się ogrywał w lidze hiszpańskiej.Albo pograł przez rok w Barcy b i uczył się systemu Barcy i za rok go wypożyczyć do Betisu który gra podobnie.Jak odejdzie Pique wtedy go ściągnąć jako zmiennika.Są 3 rozgrywki sporo grania po 2 na pozycję na dodatek mogą też grać na różnych pozycjach Alba nie ma zmiennika itp.Bramkarze dzielą się rozgrywkami czemu nie mieli by się podzielić obrońcy.Albo rywalizacja który lepszy.To wielki klub powinien mieć 2 stoperów na pozycję.Zwłaszcza że Umtiti jest nie pewny.Jeśli złapie kontuzje na 4 miesiecy będzie jeden zmiennik na 2 podstawowych obrońcow.
1
Naistotniejsze, aby Dembele zagrał fajnie, aby ktoś wiatr robił na meczu.Rozbijał obronę OL w śr.A nie aby wdzyscy skupiali na Messim.
0
Pewnie tak;) Miłego oglądania życzę:)
0
Chlopie,prościej dyslektyk tykiem jestem:)
0
Po pierwsze, nie wiele masz do powiedzenia w kwestii czy się będe odzywał czy nie:)jeśli się nie znam to napisz z czym się nie zgadzasz.To jeśli będziesz miał argumenty zmienie zdanie.Forum jest po to aby wymieniać też informacje i wymieniać sie pogladami.Twoja wypowiedź niczego nie wnosi.Moja wypowiedź ma sens bo daje możliwość skończenia kariery Piqe,który jest dla klubu zasłużonym zawodnikiem.w odpowiednim momencie może odejść.De light jest młody a stoper to doswiadczenie i jako osoba która się zna powinieneś o tym wiedzieć.Od pewnego czasu gra bardzo dobrze.Ma doświadczenie i może wprowdzić de lighta na swoją pozycję.Co do Lenglenta jest bardzo dobrze oceniony przez wiekszość.Absolutnie bym go nie wypożyczał zresztą ma poukładane w głowie.Najmniej stabilny jest Umtiti jego kontuzje znam bardzo dobrze.On nie gwarantuję stabilności w przeciwięństwie do Lenglenta.Co do Tolbido on musi się ogrywać albo bedzie grał w Barcelonie b albo można go wypożyczyc do Betisu który podobnie gra do Barcy.Jeśli będzie miał tam szanse na grę i po odejsciu Piqe spowrotem go ściagnąć. W tym momencie Barca ma 4 dobrych stoperów.Taki zespół powinien ich mieć.Zwłaszcza że nie ma pewności co do Tobido co z niego będzie gra na 3 pozycjach. Nie musi grać jako stoper.1 mecz z Gironą to trochę mało.Aby i był ograny i było wiadomo czy się przyjmie.Wśród tych 4 osób jest jeden z powazna kontuzja kolana.Też jest to niewiadoma
2
To nie tak psg odpadli z LM.Klub nie zarobił kasy czyli nie poprawił kryterium finansowego.Tu pieniadze Szejka się nie liczą.Być może będą zobowiązani sprzedać któregoś z nich.W tej chwili może być tak że po tej porażce obaj piłkarze mogą chcieć odejść.W momencie odejścia PSG mogą potrzebować dobrych zawodników a Coutinho w psg mógłby się przyjąć Rakitica sami chcieli może z dopłatą byli by zainteresowani.Ten mechanizm chce wykorzystać Madryt.