Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Każdy mu tu życzy jak najlepiej ale musi ich być więcej niż miejsc bo widać że ten sposób grania jedt podatny na kontuzje.Dembele Neymar, Coman ,Roben,Bayle teraz Vini itp.Oni grają na tej pozycji i prawda jest taka że obaj tych minut potrzebują a Coutinho bardzo powoli ale jednak dochodzi do siebie.Myślę że jeden bedzie Dembele bedzie dochodził w lidze a Coutinho bedzie grał w lidze mistrzów.Jako skład wyjsciowy.Bo trakcie pewnie będą sie zmieniać.
14
Dembele wraca po kontuzji i mogą dać mu pograć jakies minuty. Na zmęczonego przeciwnika i pewnie dlatego wyjdzie Coutinho w pierwszym składzie i stąd te przewidywania.Nie czy któryś jest lepszy czy gorszy.
0
Wague to chyba gra na tej samej stronie co semedo:)
0
A on grał wczoraj? ;) Barca nie musiała być groźna wystarczyło 1:0 inaczej wszedł by Malcom i Dembele a nie defensywni zawodnicy:)taktyka. Chłop ma wiarę no i niech ma.Czuje też że to wejście w Messiego to gruby błąd przed rewanżem.
0
Bardzo dobry pomysł,każdy kto do nas przyjdzie do ataku będzie siedział na ławie na dziś.On potrzebuje zwyczajnie gry.De light też dobrze by było,aby za rok przyszedł.No i nie będzie ciśnienia z kasą.Może Piątek się rozwinie i będzie ciekawą opcją.
0
Jeśli chodzi o Coutinho to przestał tracić piłkę,trzyma się prwnej normy dopuszczalnych strat.Co daje płynność akcji porawił róznorodność rozegrania akcji ale nie przynoszą one goli. Być może jeszcze potrzeba mu czasu aby to grało.
3
Jak dla mnie to najgorsze,kiedy Barca jest przyciśnieta na własnej połowie i ma problem z wyprowadzeniem piłki.Ten element od czasu do czasu kuleje.No i patrząc z perspektywy Romy nonszalacja.Kartki.Troszkę Messi był słabszy moze to uderzenie.To co dobre to brak kontuzji i wynik.Dobra petspektywa.Generalnie dobrze grali piłką.
0
Tak ,ale to nie jest jakaś straszna dominacja.W rewanżu Totenham nie będzie grał bez swojego asa w ataku.Na dodatek angielskie zespoły nie mialy na eazie mocnych przeciwników oprócz liverpoolu.Zobaczymy co zrobią z juve czy Barcą.
0
Totenham wygrał z MC. Barca była lepsza od Totenhamu w grupie.Mecz meczowi nie równy, ale to dobrze wygląda, zwłaszcza że wiele osób mówią o MC, jako jednym.z gł faworytów LM i najlepszej Angielskiej drużynie.:)
7
Wystarczy zobaczyć kto i ile razy wygrywał w ostatnim 10 latach ligę mistrzów czy ligę europy. Barca powinna była wygrać LM w zeszlym roku, ale dała ciała z Romą.Liga Angielska jest efektowana ale średnio efektywna a Barca lubi grać z Angielskimi klubami.
1
To są zawodnicy mogący grać na różnych pozycjach.Każdy z nich jest inny.Jak na razie to Dembele jest od czasu do czasu kontuzjowany Coutinho też był kontuzjowany a Malcom uczył się grać w Barcelonie dalej musi się uczyć.Do tego kontuzje może złapac Messi czy być zmęczony.Młodszy nie będzie.Barcelona nie należy do biednych zespołow i ma ogromną szanse na tryplet( co spowoduje że ich sytuacja finansowa się poprawi ).właśnie dlatego że kadra jest bogata w dobrych zawodników.Są 3 rozgrywki jest gdzie grać.nie przejmowałbym sie bogactwem;)Powinni nawet jak ci zostaną w klubie szukać i kupować jeszcze lepszych ,dobrze mieć zawodników choćby na wymianę.
14
Oby Coutinho Malcom i Dembele weszli na najwyższy poziom i z sobą rywalizowali wyjdzie na dobre wszystkim:)
0
Dobrze by było zobaczyć czy de jong poradzi sobie w Barcelonie .Jeśli przychodzi młody gracz to dobrze by było, aby trochę pograł przy doświadczonym graczu w tym wypadku uczyłby się od Rakitica gry w Barcelonie.A biorąc pod uwagę Dembele czy Coutinho ta adaptacja trochę trwa.Jeśli transferowe plotki się potwierdzą to w środku będą walczyć przeciw Pogbie i Rabiotowi w meczach z Realem czyli graczami ofensywno-defensywa czyli podobnymi do siebie.Nie wiem czy sprzedawać go w tym roku jest dobre.Doświadczenie może się przydać.
1
Real też grał z Ajaxem i miał w nogach mecze z Barcą i fizycznie źle wyglądali.Mu od wt ma przerwę.Na dodatek w LM Barca raczej mecze na wyjeździe ma słabsze i raczej nie wygrywa.Ten mecz należy nie przegrać jeśli się uda to wygrać przynajmniej strzelić bramkę.A na Camp nou go rozstrzygnąć.Mecz bedzie trudny.
0
To znaczy Malcom i Alenia nie nawalają mogą grać więcej.Trzymanie na ławce nie poprawi ich gry.Pewnie Dembele musi dojść do siebie i będzie grał.Semedo też będzie grał.Zobaczymy czy zagra Boateng za Suareza bo ten ma kartki.Nie wiadomo co z Todibo.Umtiti myślę że w lidze będzie grał i to za Pique w następnym meczu.On potrzebuje minut.Myślę że jeżeli Barca wygra kolejne 2 mecze te zmiany w lidze nastąpią.Choć już w najbliższym meczu.Nie gra Pique i Suarez.Już tu zmiany będą myślę że przeciwnik z LM też wymusi zmiany bo są już w praktyce tylko mocne zespoły.Jeśli najbliższe zmiany się sprawdzą będzie rotacja.
0
Mecz nudny -poza końcówką głównie z powodu gry Atletico a nie obwiniałbym tu Barcy. Choć na usprawiedliwienie grali w 10.
Ze strony Barcy jeśli już- nie chciała stracić gola i ma mecz we wt.To trochę mogło wpłynąć.
15
Najlepsze- oprócz prawie pewnego tytułu.Nikt nie zszedł kontuzjowany:)odpocznie Pique pogra Umtiti.Mozę rezerwa bedzie miała okazje poogrywać się w lidze.Wiecej minut Malcoma:)gra w obronie na czysto choć mieli jedbego więcej.
Najgorsze -trochę toporny mecz poza koncówką.Szkoda że Coutinho nie strzelił bramki mógłby się pewniej poczuć choć minimalny progres z meczu na mecz jest.Słaba skuteczność przez 80%meczu.
0
Tu bardziej chodzi o to kto miałby zastąpić w jakiejś części Messiego choć oczywiscie po części dobry zespół może trochę to zrobić.
1
Ale Ney ma i klej i stzaly nie wiem czy on by go zastąpił tylko w połowie
3
A ktoś naprawdę zdobył 3 ligi mistrzów z rzędu?jak on tam var miał na imię;)
0
Jesli ma przyjść de jong a Rakitic i Busi bedą grać ,to wypożyczyłbym na rok do ajaksu.Na pół też Umtitiego aby sprawdzić czy może grać z pełnym obciazeniem przez pół roku.Wtedy podjąłbym decyzje co z nim.
0
Nie wiem czy da sie wejść od tak na poziom Barcy bez ciaglej gry i z tym ma problem Dembele czy Arthur.Nie wiem czy po tej operacji bylby wstanie tak szybko biegać i tal znam trochę problem z chsząstką.Na mój gust on potrzebuje solidnego przygotowania do sezonu i reguralnej gry i dopiero mozna zobaczyć czy ma przeciążenia.On nie zgłasza zadnego urazu na ten moment więc noe należy tego ruszać.Ja bym go wypozyczył niech się przez półroku ogrywa a potem podjąoł decyzje.Zobaczył tez jak gra de light itp.
0
Ok dzięki:)ale są w gazie i łatwo nie będzie oby wrócił też do formy Dembele i Arthur a forma szła do góry.
0
Ja bym go wypożyczył na 1 pierwsze półroku gdzie nie walczy się trofea jeszcze albo jak Alenie do B.Niech zdobywa minuty bo w Barcelonie będzie z tym problem.No i Barca sprawdzi czy kolano daje radę grać mecz w mecz.Lenglenta ciężko będzie mu wygryźć.Jak sprowadzą de lighta to będzie o nie trudno.Niech łapie minuty formę a zimą się zobaczy.
0
17 wygrana valencii będzie ciężko z nimi
0
Trzeba mu dać czas.Ale transfer de lighta i tak trzeba zrobić.Pytanie czy z tym kolanem może być szybki i czy przy wiekszej liczbie meczy mu nie wysiądzie.Na te pytania do okienka zimowego trzeba odpowiedzieć.Jeśli przyszedłby de light a Umtiti mało by grał powinien iść na wypożyczenie aby grał i zbierał minuty i aby można było sprawdzić jak sprawuje się jego kolano.Jeśli dojdzie do formy to zastanowić się czy jest potrzebny czy za duże pieniądze go sprzedać.Jeśli Coutinho dalej grałby słabo to po sprzedaży ich 2 można by starać się o Mbappe o ile psg znowu da ciała.
2
A o Roberto ok.Ja myślę że oni szybko strzelili te 2 bramki i myśleli że to się 4:0skończy.Przeciwnik nie miał nic do stracenia i zeszła presja łatwiej im się grało.Natomiast Barcelona żadko po 13min prowadzi 2:0mogło to się im wydawać że łatwo przyszło.Dobra lekcja.
0
Z drugiej strony czy to lekceważenie.Zmiennicy muszą grać a na A M czy MU trzeba wyjść świeży.Messi jest lekko kontuzjowwny.Dembele kontuzjowany.Arthur po kontuzji jeszcze nie odpalił.Rakitic powinien odpocząć.Coutinho musiał sie przełamać a zaczoł grać lepiej.Umtiti jeszcze nie jest w formie łapie minuty. A Malcom ilekroć wejdzie strzeli bramkę albo zaliczy asystę powinie zagrać.Alenia miał trochę przerwy.Wystawienie takiego składu i wynik to wypadkowa tych i innych rzeczy a wynik raczej nie jest przypadkowy,tylko aktualną formą zmieników i powrotów z kontuzji itp.Także formy przeciwnika.
0
Arthur miał kontuzje,może potrzebuje czasu aby wejśc na swój poziom co nie umniejsza Rakitic zagrał świetny mecz.
0
Myślę że jeśli się przełamie i będzie w formie to nie będzie miało znaczenie na jakiej pozycji bedzie grał z możliwych dla niego. Jak np. taki Rakitic w Barcelonie cenią ludzi którzy grają na wielu pozycjach.Musi coś u niego zaskoczyć bo w pomocy bedzie nie dlugo tłum musi być elestyczny.