Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@iiba szybość była wystarczy porównać z live niestety rywal też był szybki.
0
@ACRAB95 myslę że Pique ma tu rację, nie było aż tak że obrońca schodził praktycznie aż do rogu. Coraz więcej druzżn tak atakuje.Widać to też było w la lidze.Co do tkzw.jaj też nie jest to prawdą. Ten zespół to specjalista od remontad.Wygrywał wiekszość spotkań w końcowce.Trzeba być mocnym psychicznie aby w tych końcówkach strzelać bramki.Mówisz tak z powodu Romy czy live.2 meczy.A rozgrywasz 100 w lidze przegrali 3 mecze.Szczego 1 rezerwa.Do momentu odkąď gra rezerwa stosunek zdobytych do straconych goli był rewelacyjny.Trzeba mieć jaja, aby tego dokonać.To co się stalo i z Romą i live to nie brak jaj.Tylko olanie przeciwnika.W obu meczach wysoko wygrali pierwszy mecz .Z live zrobili lepszy wynik przeciwnik stracił 3 waznych graczy.Kogo mieli sie tam bać?Przeciwnik przebiegł 6km wiecej tu był problem.Przyjechali myśląc że mecz wygrany.(Gdyby przegrali pietwszy mecz nie było by tych 6 km różnicy).Na stojaco go wygraja.Spali i z rogu jak padła bramka było to widać.Natomiast inną sprawa jest to że zespół bazuje na Messim.Tylko jaka jest sytuacja kontuzji w zespole.Chcę zobaczyć zdrowych zawodników Barcy aby pokazali swoja wartośc.Chodzi mi o Dembele który w tej połowie albo nie grał albo dochodził do formy po kontuzji.Suareza który był 3 razy kontuzjowany i grał z kontuzja obecnie po operacji .Arthura, który drugą cześć grał z kontuzją Coutinho który był 3 razy kontuzjowany bez formy.O innych nie będę pisał.Zapytasz o Malcoma Valverde go nie chciał.Poprostu są to też mimo zdolności i ogromych ludźmi którzy mają gorszy dzień.
1
@mikael to tak nie działa, ciężko jest zastąpić tamtą drużynę która i tak została rozpracowana w końcówce. Trzeba szukać nowych rozwiazań.Obiektywnie jest mało dobrych pilkarzy a ceny nie z tej bajki.Pique mówi ze za styl odpowiadaja też pilkarze a nie tylko trener.Znam wielu którzy siedzą i są madrymi obserwatorami.Ale czy poprowadzili by swietnie drużynę z polotem to inna bajka.Pique mówił że zmienił się futbol że ciężko gra się już z bramkarzem.Zmieniła się sama gra.Inne zespoły grają pressingiem i uczą się tej gry od Barcy.Dziś Barca gra przeciw własnej broni i te pierwsze minuty w meczach, to jest to o czym mówię.Za xaviego nie było takiego nacisku na Barce.Jeśli xavi chcę odnieść sukces w Barcelonie będzie musiał być kreatywny i odpowiedzieć na to co przeciwnik zaproponuje.Może kiedy będzie trenerem objawią sie talenty pokroju Ronaldinho, Maradonne, Baggio czy Zidana.Czas pokaże.Nie twierdze że xaviemu się nie uda tylko nie jest to takie proste zwłaszcza ze Drmbele non stop jest kontuzjowany i praktycznie w ciagu roku caly przód.Pique powiedział jestem w formie bo nie miałem kontuzji.W mojej ocenie to złożony temat.
0
@PeterWenkman nie wiedziałem do ajaksu go warto wypożyczyć niech lapue forme i moglby pokazać czy nadaje sie dogry co 3 dni
0
Będzie rezerwowym, jak vermalen.Raz na jakis czas jak Lenglent się zmęczy to pogra a tak.....lypa panie:(jak ktoś chce ,to sprzedać,niestety bo go lubie
0
@Avada Kedavra prawda jest taka że po artroskopi to jest lipa a on już miał artroskopie kolana i to nie udaną nigdy nie będzie miał zdrowego kolana.Jak jest chondromolacja 3 stopnia to cudem dobrą glukozaminaąmoże ci się zregenerować wiem bo mi się to udało zrobić.Na tomiast4 stopień to artroskopia czyli operacja.Po nieudanej operacji nie chcę robić kolejnej.Grać mozna amatorska piłkę ale wyczyn w barcelonie co 3 dni spotkania;)niestety będzie chciał w barcelonie zarobić na życie i raczej nikt go nie weźmie.Jako rezerwa.
1
Psg dawało rok temu 100mln, czyli o 60 mln jest gorszy;)na boisko i trenować;)
0
Nie wiem czy wypowiedz Mbappe ma nie zayrzymać Real na rynku transferowym aby trzemali na niego kase na przyszły rok.Patrząc na wypowiedz psg nigdzie nie pójdzie
0
Rakitic +Coutinho i Semedo bo potrzebują obrony plus doplata zostanie Moussa z Roberto oni potrzebują obrony albo oddacć zamiast semedo umtititiego, bo jeśli dojdzie de ligt to umtiti jest jedynym obrońcą z poważną kontuzją.Rakitica chcieli a przychodzi holender na jego miejsce.A Coutinho się nie sprawdza.Ja bym kupił Mbappe.Wymieniłbym zawodników plus dopłata.Powinno wystarczyć.Jest jeszcze młodzież nie powinny nas te straty boleć.
0
Masz rację dzieki ale moim zdaniem jak jest szansa powiększyć przewagę to trzeba to zrobić.
0
Patrzysz przez pryzmat live przegranej i zrealizowanego meczu rezerwy i słabego ostatniego meczu po meczu z live i kontuzjach podstawy.Do meczy zmienników stosunek straconych do strzelonych bramek był rewelacyjny. A najwięcej bramek straciliśmy na początku gdzie podstawa wchodziła z biegu do sezonu.Pomimo wielu kontuzji.A broni cały zespół.Defensywe mamy bardzo dobra
0
Ci ludzie to są kluczowi gracze.Barca ma stratę do Realu w mistrzostwach czy pucharze króla, musi sporo zrobić aby ich wyprzedzić.Trzeba zrobić co się da aby ten puchar wygrać.Poprawiać statystyki .Zresztą cały przód w tym sezonie był mocno kontuzjowany gdyby nie dobra defensywa to......
1
W czym problem ci kontuzjowani ludzie to podstawowy skład.Philippe Coutinho, Ousmane Dembélé, Luis Suárez, Arthur,ter stegen to prawie połowa składu .Logiczne jest że ta 5 będzie zmieniona,czyli połowa wyjściowej 11.On raczej musi zgrać skład przed pucharem ,aby nie było blamażu.A i tak zagrają zmiennicy.Nie jest to mecz o pietruszkę, tylko przygotowanie do pucharu.Jak go nie zdobędzie dopiero będzie na niego jazda.liverpool już zlekceważyli teraz mają olać puchar i się nie przygotowywać do tego meczu.
0
Może być i 4:1 na obecny moment;)
0
Kurczę 0:4 W lidze mistrzów do przerwy a nikt nie piszę że do wina vavlverde;)
0
Nie do końca, trzeba chcieć się zmusić aby w końcowkach szybciej biegać. Wychodzić na pozycję.Skoro to łatwi przeciwnicy to po co zmuszać się do czegokolwiek.Trudniej zmusić się na łatwiejszego przeciwnika niż na trudniejszego.Przypadek Romy i live jest tego przykładem.Bo pierwszy mecz wygrali wysoko w drugim podeszli jak do sparingu.W przypadku live wiedzieli że live straciło 3 zawodników a Leo coś pewnie strzeli.Przebiegli 6 km mniej.Widać jak spali przy bramce z rogu.Osiągneli lepszy rezultat niż z Romą w pierwszym meczu.
1
Metalu- no to złożony problem.Zespół w lidze przegrał 3 mecze 8 zremisował.Z czego jeden mecz przegrany przez totalną rezerwę.Tak samo 1 remis.Zespół ma świetną obronę przed bramką, której nie zrobisz bez metalu i wygrywał 2 mecz z OL, bez Messiego i Dembele w 1 meczu remisując.Są specjalistami w remontad i wygrywania meczy w ostatnich 15 min.Nie zrobisz tego bez mentalu.Ma świetny stosunek strzelonych do straconych bramek gdzie te bramki najwięcej stracone były na początku, gdzie zespół łapał rytm.A część zawodników i to podstawowych z biegu weszła w sezon.Budując formę w trakcie ligi.Nie zrobisz tego bez mentalu.Problemem były w przeciągu 2 lat 2 mecze gdzie było wysokie prowadzenie i zespół zlwkceważył przeciwnika.Widoczne to było mocno z live kiedy wiedzieli że live stracił 3 ważnych piłkarzy a wiadomo że Leo coś strzeli.Wiedzieli że zdobyli mistrzostwo co nie pomagało w mobilizacji.To po prostu nie są robociki tylko ludzie.Dlatego nie powinno się dmuchać w balonik tylko cieszyć się dopiero po zdobyciu tryplet i cieszyć się każdym zdobytym pucharem.Bo inaczej jest histeria narodowa.
12
No tak co tam mistrzostwo i puchar. Powinno się tą całą ligę i puchar króla zlikwidować i grać przez cały rok 7 meczy ligi mistrzów w końcu liczy się tylko ligę mistrzów;)
0
Zgodze sie ,dlatego nie mówie że powinien być 1 ale 5 to za nisko trochę.
1
Jak mam być szczery to najlepszy na świecie ,choć krótko, to był dla mnie Ronaldinho.Niesamowity kot.
W każdym razie miał największą magię widać że bawił się grą,jeśli stosował trick to miał on rację bytu i zyskiwał tym przewagę.Najfajniej grał.Choć rozumiem że ci i co są przed nim zdobyli więcej trofeów.Co też jest ważne.Ale jego gra mnie najbardziej cieszyła.5 miejsce to trochę za nisko.
0
I fajnie ,bo to co na forum to jakieś szaleństwo i histeria.Jeśli dojdą te 3 transfery do skutku to Griezman, Dembele,Messi,Alba to jeden z najszybszych kontrataków na świecie.Idealny pod obronę ,którą mamy przed bramką.Też świetni do gry pozycyjnej.Oby nie było kontuzji z przodu bo w tym roku to dramat i oby valverde ułożył atak tak jak obronę przed bramką.Fajnie było by mieć jeszcze jakąś konkurencję a nie zmiennika dla Alby.Jeśli dojdzie Salah z Hazrdem i jeszcze mają szybkich zmienników to warto się tu zabezpieczyć.Jeśli Real powyciaga 3 perełki z ligi Angielskiej.To trochę tą ligę angielską osłabią.Będzie ciekawie przybędzie konkurent ale 3 kluby będą słabsze.Myślę że szansa na tytuł jest Real musi się zgrać pewnie to z poł roku im zajmie.A mam nadzieję że Ci co przyszli lenglent, Arthur Dembele i Mourinho już się przystosują a patrząc na jakość tej 3 nie powinno być z nimi większych problemów.Na pewno z de jongiem nie powinno być kłopotów. Optymistycznie na to patrzę.Choć balonik na tryplet nie słucham.
0
Nie do końca Atletico to akurat nas cisneło.Mam wrażenie że jak Barca wygrała by LM.a nie wygrała ligi to kibice u nas by stwierdzili że ligę mistrzów to tylko 7 meczy a 90 w lidze i to jest wyczyn.Zaczołby się hate w drugą stronę.Że ligi nie wygrali.Jeśli wygrają puchar to będą mieć lepsze wyniki niż w zeszłym roku bo w LM doszli do półfinału.Już nadrobili w lidze liczbę zdobytych mistrzostw do Realu a może i w pucharze nadrobią.Wszyscy uważają że to zespół to szwajcarski zegarek a to są też ludzie.Dlatego tryplet to nie taką prosta rzecz.
0
Ale sami piłkarze ,go chcą zarząd i kibice w Barcelonie też nie oceniają valverde źle.Może doceniają mistrzostwo i widzieli co się działo z przodu w kwesti kontuzji.A z przodu kontuzjowani byli wszyscy, wielu było kontuzjowanych kilkukrotnie.
0
Na razie to słyszeliśmy o tym że psg gada z Griezmanem okazuje się że nie i chyba do Barcy trafi.Młodych to Barca kupiła nie tylko de jonga też lenglenta,Arthura ,Todbido.Znają budżet Barcy i nie chcą przekroczyć budżetu.Trzeba im dać spokojnie wykonać swoją robotę.Vidal to był strzał w 10 jest po 30.W drużynie musi być trochę zawodników starszych trochę i młodszych.Real nic nie robił kiedy my kupowaliśmy zawodników.Mamy wygraną ligę szanse na puchar króla i półfinał LM jest postęp w stosunku do poprzedniego roku w LM.A i tak kupiliśmy super zawodnika z szansą na 2.W tym są 2 młodych.Nie przesadzałbym.
0
A ja mam nadzieję, że po transferach,przyszły sezon będzie bez kontuzji z przodu. Zawodnicy będą mogli skupić się na grzę i osiągną wysoki poziom.A nie będziemy czekać kiedy Coutinho , Dembele,Arthur,Suarez ,(którzy obecnie są kontuzjowani a byli kilkakrotnie plus bramkarz) itp. dojdą do wysokiej formy bo każdy z przodu zaliczył jakąś większą, mniejszą kontuzję.Niech zespół złapie rytm i styl w grze.Bo z taką ilością kontuzji o stylu nie ma mowy. A atak będzie funkconował tak jak zbudowano świetną obronę przed bramką.Choć nie tłumaczy to olania live. przez piłkarzy i trenera, który za to odpowiada bo 6 km mniej biegania od przeciwnika .To lekceważenie.
0
Tylko tak przy pierwszej LM .Real nie miał przeciwników.Poza Atletico ,które pokonało 3 najgroźniejszych rywali do 85 min prowadziło i Ramos wyrównał i w dogrywce na zmęczone Atletico Real wygrał.To Atletico powinno było wygrać.Rywale Realu Mc czy psg było bez Neymara ...a City się budowało.Kolejne 2 ligi to kpina var.Powinni 2 razy odpaść z Bayernem.O finale i nokaucie na bramkarzu czy Salahu nie wspomnę.Jest var nie ma Realu.W lidze trzeba grać 80 meczy ,ile przegrała Barca z 2 razy.LM to 7 spotkań.Kibice cenią LM ,ale trenerzy cenią bardziej ligę.Tak jest w Anglii czy Hiszpanii .O czym mówił Klip, Zidane,Guardiola doskonale wiedzą jaki to wysiłek.W la lidze naprawdę trzeba było zachować psychiczna mobilizacje aby to wygrać bo Atletico cisneło Barce.Tu mentalnie świetnie grali zwłaszcza w końcówce.Biorąc pod uwagę ile kontuzji miał cały przód a Dembele w 2 połówce sezonu nie grał.A to co zagrał to było dochodzenie do formy.A Coutinho też był bez formy i ona powoli mu rosła .To oczywiste było, że valverde będzie stawiał na defensywę.Tak wygrał z lyonem.Bez Messiego i Dembele.To też jest sztuka.Ja bym chciał zobaczyć cały sezon bez kontuzji Dembele i całej reszty wtedy ocenie Valverde.Bo obrona przed bramką była świetna.Zobaczymy co zrobi z przodem.Jeśli w nadchodzącym sezonie nie uda mu się LM a przód będzie zdrowy .To powinien odejść.
3
Ja bym też trochę nie przesadzał,prezes ściagnoł de jonga, Arthura ,Dembele,Coutinho,Lenglenta,inwestuje w przyszlość jest szansa na de ligta czy griezmana .Buduje stadion i rozwijają się inne sekcje.W ciagu 2 lat zespół wygrał wiele meczy zagrał 2 fatalne mecze.To w porównaniu z tym co wyczynia Real.To nie ma co porównywać.Nieusprawiedliwiam podejścia z live ale też potrafię docenić to co jest ,choć super jakby i LM wygrali.Ale tu trzeba trochę szczęscia i kadry i żaden skład nie gwarantuje wygrania LM.Real pokazał jak szybko można znaleźć się na dnie.Taki live który wygrał z Barcą może ,choć nie musi zostać z niczym.My mamy mistrzostwo z szansą na puchar.Proponuję też to cenić.Bo Real o tym marzy jak my o LM.Cieszy że w tym roku zaszliśmy w LM trochę dalej niż w ubiegłym roku pomimo że sporo kontuzji był zwłaszcza z przodu a to tam w dużej mierze powstaja piekne akcje z których padają bramki.Na pewno to nie pomagało
2
Zarówno w stosunku de ligta jak i griezmana nie należy dać się zwariować.Bo z każdym transferem będzie problem.Swoją drogą trzeba wygrywać LM, aby mieć kasę nie być tu gorszy od live czy psg, realu, mc bo to jest minus Barcy.Dobrze że w tym roku zaszliśmy dale niż w poprzednim ale trzeba to wygrać w końcu.
0
Jeśli dembele i Suarez bedą kontuzjowani, czy Suarez bedzie przemęczony to z messim strzelanie goli wezmą na siebie Coutinho do pomocy.No i Messi ma zmiennika:)
0
Jego manager dementuje odejście trzeba czekac bo info są sprxeczne