0

@Johnnie_Walker bylo juz planowana kasa na griezmana plus de ligt.Jeśli nie ma de ligta odpada drogi transfer i zostaje kasa na Neymara doklada się do tej kwoty transfer Coutinho można transfery przeprowadzać.W obwodzie jest jeszcze Rakitić i Umtiti Malcom.Stać ich na to w pomocy jest de jong,Vidal, alenia busi,z Barcy B Richi i Oriol spokojnie mogą sprzedać. RakiticaCo do Umtitiego to po prostu stan jego kolana nie daje pewności raczej chcą się go pozbyć.Stać Barce na te transfery.De ligta za te pieniadze bym nie chciał kierunek w którym zawodnicy obnizają swoje stawki jest dobry(neymar griezman de jong)choć swoją drogą Barca piwnnia mieć kasę na kazdy transfer ale wydawać mądrze.

0

@Johnnie_Walker chyba nie bo na griezmana kasa była a nie przyjdzie de ligt Malcoma sprzedadza za 50mln.Dembele nie odejdzie

0

@Piotr777 on go nie chciał miał prawo na niego nie stawiać.Jesli przyjdzie ney griezman z dembele i Messim to odejście dla niego albo wypożyczenie to dobry ruch.Ci pilkarze to jest taki poziom że sami się dogadaja na boisku.Nie będzie trzeba im mówić co maja robić na boisku jakieś korekty i tyle.

0

@LuckyFCB Ronaldo też był oskarżony o gwałt grajki mają sporo kasy i są łatwym celem.Prawnik jej zrezygnował ze współoracy z nią a ona miała kłopoty finansowe.
Czasami zmiana otoczenia ,może pozytywnie wpłynąć na zawodnika dobrze przykładem jest transfer Vidala.Za transferem Neymara stał głównie jego ojciec.Nie ma obecnie zbyt wielu wybitnych zawodników i warto niezależnie od czego takiego grajka dla piłki odzyskać a nie go udupiać.Każdy ma prawo do błędu.Chcę publicznie przeprosić i wrócić ma tu przyjaciół Messiego i Suareza.Którzy chcą jego powrotu.Warto by to uszanować mogą mieć na niego dobry wpływ.Kibice nie chcą Neymara i Giezmana ale chcą stylu a ci ten styl mogą dać.Klub musi mieć jakąś możliwość ruchu.Dla mnie ściagniecie ich 2 plus de jong to dla klubu wzmocnienie.Zwieksza szanse klubu na trofea i zarobienie na przyszłość.Ze sprzedaży czy koszulek czy zwiększenia wartości marki ,zawodników czy wygrania ligi mistrzów.A na razie jesli chodzi o finanse o de ligta przegrywamy z juve psg czy bayernem.To jest dla klubu istotne aby nie musieć orzejmowac sie finansami tylko mieć pieniądze na takich zawodników jakich klub potrzebuje.

0

@DeAGie liga francuska to nie jest poziom Hiszpańskiej czy Angielskiej.Nie grał przeciw Salachowi Hazardowi czy Viniemu.Real się wzmocnił.Na tej pozycji biega się od własnego pola karnego do końcowej lini więcej się biega niż pomocnik.Tak samo szybko.Te boki powinna Barca zabezpieczyć szybki dobrymi obrońcami.W meczach z Realem czy z ligą Angielską to z tamtąd będzie szło najwieksze zagrozenie.Lubię Alavesa ale to krok w tył filippe jest młodszym zawodnikiem predzej on.

0

@DonAndresFCB no nie Roberto to 1992 Alves 1983 z calym szacunkiem dla Alavesa. Wiek robi swoje.Inaczej z Barcy by nie odchodził.

0

@Gacu95 prawda, może dlatego powinien zmienić klub aby mieć motywację.Tak jak vidal przyszedł i walczy do upadłego.

0

Świetny zawodnik, ale jesli przyszło by mu grać z Salahem,Vinim czy Hazardem z powodu kontuzji, to już nie te nogi.Choć bardzo go lubię.Na tej pozycji to trzeba być mega szybkim biegać więcej niż obrońca.

0

@Gacu95 tylko jak Alba miałby kontuzję "nie daj bóg"to mamy problem.Semedo próbował tam grać ale on może odejść.Gdyby przyszło grać filipe od początku z szybkimi zawodnikami mógłby być problem.Powinni pracować nad kimmishem może przeszedlby, już dlugo grać w Bayernie.

0

@Gacu95zgadzam się z tobą .Alves się z psg zaoferował na obronę.Ja nie wiem czy np.do zawodników pokroju Hazard Vini,Salah to czy nie będą oni ogrywani na szybkości aby nie było tak jak z live .No chyba że będą wchodzić na ostatnie 15 min meczu.

0

@Gacu95 Dembele ,Messi,Griezman,Neymar powinni walczyć o skład i konkurencja musi być.Inaczej bedą takie mecze jak z live.No i kontuzje nsm załatwiły 2 sezon wolalbym mięć nadmiar niz grać przeciw Dembele.No i Dembele jako jedyny z tej 4 jest poniżej tej 27 roku życia.Jesli juz to na pół roku wysłac go do Ajaxu aby ustabilizował formę i na druga runde niech wraca.

0

@DamianPSV dlaczego miałby nie grać odejdzie Coutinho pewnie rakitic.Dembele i Neymar Suarez są kontuzjogenni więc dobrze że jest ich nadmiar 2 połowa ostatniego sezonu rozleciała się przez kontuzje.

6

@Gacu95 Barca mądrze robi że go nie wzieła potem kazdy transfer bedzie przełacony a tak zawodnicy uczą się obnizać pensje jak Neymar Griezmsn czy de jong.Jednego trzeba poświecić ale znajdą kogoś na jego miejsce.

1

@cyron1 hehe:)dostaniesz lajka:)p.s swoją drogą Real powinien wymienić 70%zespołu po takim sezonie.U nas gdyby Dembele nie miał kontuzji z Suarezem i Arthurem tryplet by był.U nas wystarczy kilka zmian a może wyjść tak że to okienko bedziemy mieć lepsze ,zresztą jak zawsze;)

0

@pienaar rozumiem cie tylko tam jest szansa aby wiedzieć też czy jest wstanie grać co 3 dni.Tu rywalizuje z mlodszym graczem który się sprawdza. Szanse widze nie wielkie.Stąd takie rozwiazanie.A warto wiedzieć czy kolano wytrzyma.Z powodu kontuzji w 2 połowie sezonu sklad się posypał.

10

Jeśli do de jonga dołączy Ney z Griezmanem i ktoś do rywalizacji z Albą to będziemy mieć lepsze okno niż Real. Od którego kadrowo będziemy lepsi.Ściągnoł do zespołu jeszcze Arthura, Lengleta i Vidala.Też niezłe transfery nie przesadzałbym.Coutinho na pomocy może lepiej by się odnalazł. Pójdzie na wymianę.Złych zawodników nie ściąga o de jongu inne kluby mogą tylko pomarzyć.Jeśli ściagnie tą 2 na pewno styl się pojawi.Co do trofeów to i posiadanie Mbappe nie gwarantuje.

0

@pienaar ja się zgadzam z Tobą.Jeśli dojdzie do tych 2 transferów plus de jong to jesteśmy przed wszystkimi.Myślałem o de ligcie jako o zawodniku młodym bo Umtiti to ma nie pamietam dokładnie koło 26 ten ma 19.On raczej za PiqueNo i dla mnie powinien Umtiti na pół roku iść do Ajaksu aby odzyskać formę, bo obecnie jest wolny jak czołg także wolno myśli komu podać.Potrzebuje gry co 3 dni tu będzie na dziś grał Lenglet.Może na pół roku powinni wziąć Vermalena.Jego wypożyczyć do Ajaxu

2

@ElmaXeen nie martwiłbym się o kreowanie pięknych akcji z takimi grajkami.Jedynie Hazard może byłby lepszy od Griezmana i Mbappe na miejscu Suareza w kwestii magi. Możę też Salah.Ci co kupuje Barca są możliwi na dziś no i Neymar wie co ma robić w Barcelonie nie jak Coutinho.Valverde nie ma szans tu czegos schszanić zresztą zespół grałby ładniej gdyby Dembeke nie miał kontuzji i tryplet pewnie by był.Może dzięki temu przyjdzie tych 2.

1

Gdyby przyszedł Griezman i Neymar było by super ,Neymar i Dembele są kontuzjogenni,nawet jak przytafi się im kontuzja to z przodu pociągnie temat Griezman z Malcomem i Messim.Ten ostatni nie będzie sam jak w tym roku.Świetny ruch.Szkoda że de ligt idzie na aż 5 lat do juve.Czyli będzie miał 24.Pique tyle nie będzie grał trzeba będzie szukać kogoś innego.Raczej z Messim też nie zagra.Juve go wcześniej nie puści.Gdyby podpisał na 3 to ok ale na 5 to słabo.Ronaldo też pogra najwyżej 2 lata na wysokim poziomie.Juve nie ma składu na 5 lat.Może porażki skłonią go do odejścia jak nie ugra nic w LM.Ale generalnie 5 lat to słaby ruch.

0

@Eto'o9 R10 grzalby ławe przez 2 lata i dostał by mniej kasy.On powiedział tak to nie jest czas na Barce, chce grać.Liga włoska to defensywa.Jeśli przyszedlby jak odejdzie Pique to nie jest głupi plan a pogra z Ronaldo.

0

Ja myślę że de light jeśli przejdzie do juve to nie na zawsze. Chce pograć z Ronaldo i z Messim.Liga włoska znana jest z defensywy.Bedzie czas na przejście do Barcy jak odejdzie Pique.Teraz chce grać i zarobić.Po tym transferze kasa nie bedzie istotna.Dla Barcy może być okazja przejęcia Griezmana i Neymara.Mielibyśmy zespół na kilka lat, który powinien zarobić masę kasy na przyszłych zawodników poniżej 27 roku życia.Gdyby przyszedł de ligt przegrywałby rywaluzacje z pique i on o tym wie.

0

@culesjasiules patrząc na występy umtitiego w kadrze, jak wolno podejmuje decyzje o podaniu,no i jest wolny jak czołg to w pierwszym składzie grać będzie lenglet

1

@culesjasiules coutinho będzie sprzedany

0

@jackblack powiem tak, jeśli miało by się w ekipie skład de jong, Arthur,Griezman ,Messi,Dembele., Neymar to wygrać z tą ekipa będzie bardzo ciężko a wartość klubu i zawodników wzrośnie.Barcelona to nie Real ,gdzie trzeba wymienić 80%składu.Mówię o tym w momencie bo Pique i Alba spokojnie mogą grać Rakitic móglby grać, ale dla dobra klubu powinien zwolnić miejsce dla innuch, którzy już są za Busiego jest kto grać.Barca mogła wygrać i z tym składem który był ,gdyby zdrowy był Dembele, Suarez,Arthur.Dołożenie de jonga i tej 2 podnosi poprzeczkę.Mam nadzieję że styl na który wszyscy narzekali się znacznie poprawi i nie wszystko będzie na Messim.Jeśli nie będzie kontuzji to klub zyska i na koszulkach prawach transmisyjnych, wygranej LM.Wzrost wartości wszystkich zawodników.To co chcę chciał Neymar w tym sądzie to nie wiele w stosunku do tego co ta ekipa może osiagnąć i zarobić.Znając życie jak strzeli 2 gole nikt nie będzie mu tego pamiętał.Zwłaszcza po stylu z poprzedniego roku.

0

@qzinhoktos musialby to sprytnie przeprowadzić

0

@ronaldinho777 nie głosiłem takiej tezy real wygrywał nie tylko dlatego że był Ronaldo choć on spajał zespół.

Po pierwsze var nie powinni przejść bayernu w 2 sezonach LM.Za kartki Ramosa i Carvahala nie powinno być w finałach to co Ramos zrobił z bramkarzem i Salachem....A w pierwszej lidze mistrzów mieli ogromnego farta Atletico było najlepsze pokonało juve, barce czy bayern.A real city bez guardioli i psg bez Mbappe i Neymara.Pod koniec Ramos wyrównał na 1:1 i w dogrywce na zmęczone atletico wygrali LM Mieli farta.Nie wszystko to Ronaldo.Nie ma Ronaldo jest var nie ma Realu.Niezależnie kto by nie przyszedł ważne aby nie było kontuzji i aby zespół osiagnoł formę.

0

@LeoxxX niewiadomo jak by podszedł wybrano Dembele a nie jego myśle że Dembele by z nim pogadał to przyjaciele

0

@MessiUltras w sumie to sa już na takim poziomie zawodnicy że sani by się dogadali ale Mbappe postawił warunek że nie chce grać na skrzydle w psg tylko w napadzie.To też argument.

0

@MessiUltras nie wiem na ile byłby to argument ale jeśli kupilibyśmy jeszcze griezmana to go można byloby wymienić na Mbappe w 2020.To co by go przyciagnęło to Dembele z którym by się przyjaźnił.Skład byłby Messi, Dembele,Neymar Mbappe zamiast Suareza ktory za rok mógłby odejść do psg z Griezmanem

0

@Nieznajomy zgadzam się z tobą dlatego i z przyczyn zdrowotnych nie odpuściłbym Griezmana.Gdyż zarówno Dembele jak i Neymar mają kłopoty zdrowotne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?