0

@owl ale oni mogą grać razem jest na nawet ustawienie na wyżej lub nizej gdzie grają razem.Każdy ma z nich motywacje Ney chce odzyskać kariere grizman chce puchary a Dembele nie moze pozwolić sobie na kontuzje to samo Suarez walczy z Griezmanem.Bedą zapieprzać.W oczach Vartka Dembele jest wyżej od Neya.To też źródlo wzajemnej motywacji

0

@Terminatorexi12 zdecydowanie zapłacił ponad 200 mln zł ,to ten ruch zmienił całkowicie rynek także w kwestii pensji mieszając w głowie mlodym graczom.Także buduję swoim zawodnikom zlite klatki.Koszty jakie ponieśli w stosunku do zysku to przerost formy nad trescią.Reszta tak naprawdę dostosowała się do sytuacji rynkowej.Zresztą juve o ile pamiętam to za Ronaldo po 30 to czy nie dał 100mln.Rywalizuje o Pogbe z Realem koszt jeszcze większy.Zatem czy Juve też jest winne sytuacji?

0

@Lucassito pretensje do szejka

1

@monsterrize plus Ter Stegen, ale to by była najlepsza 11 :)
czyli Malcome ,Coutinho Rakitic na sprzedaż wypozyczenie Alenia np. Ajax bo to młody zawodnik powinien grać, ja bym Richiego dołączył o ile fizycznie jest gotowy.

0

@monsterrize Dembele ma wiekszy talent od Coutinho i wrócił wcześniej aby przygotować fizycznie.No i Coutinho nie jest na boisku zbyt szczęsliwy pomocników mamy dużo a jest jeszcze Richie, Roberto ma grać w środku de Jong,Alenia, Arthur,Vidal,Rakitic nie sprzedano Rafinhi więc jeszcze Coutinho w środku. Jako skrzydłowy Dembele wygrywa z Coutinho.Można by sprzedać Roberto ale to wychowanek i nikt za niego nie da tyle co za Coutinho.To jest najbardziej przewidywalny transfer wraz z Rakiticem.

3

Dembele wraca do treningów wczesniej i chcę osobistego trenera widać strach przed konkurencja robi swoje.Brać Griezmana i Neymara nuech konkurują.

0

@Robert_12_96 trzeba przyznać że Coutinho sporo rozegrał meczy a to ostatni mecz turnieju.Jęśli ma zostac to niech wypocznie i dobrze zacznie sezon.Jeśli odejdzie to trzeba mu życzyć szczescia i wspierać tych co będą.

0

@culesjasiules Za Griezmana jest dobra cena można sprzedać go za wiecej raczej go kupią.

0

@VenoM piszę do ciebie człowieku;) że Barca ma z Umtitim problem.Po jednej nieudanej operacji nie chcę poddać drugiej.Tak jak zrobił to Suarez.Ogladałem go i w Barcy jak i w reprezentacji Francji i był i wolny i jeszcze wolniej podawał mówię tu o podjęciu decyzji o podaniu.Był niepewny.Problem jest z tym że wypadł na kilka miesięcy i od momentu kiedy wrócił do końca sezonu nie odzyskał szybkości.Widziałem Umtitiego przed kontuzją jak i po i to 2 kompletnie różnych zawodników.Nie ma gwarancji że grajac co 3 dni nie będzie to samo co w tym srzonie. Miałem lzejszy typ kontuzji i też jak on miałem nawroty i kłopoty z kolanem.Dlatego najlepiej by było oddać go na pół roku do Ajaxu a bedzie wolne miejsce po de ligt aby sprawdzić czy kolano wytrzyma grę co 3 dni .Będzie mu też ciężko wygryźć lengleta, który ma zdrowe kolano.Za pół roku mógłby wrócić i powalczyć o skład.Bo tu po prostu będzie mu cięzko.Cenie Umtiti jako zawodnika i widziałem co robi i grał fantastycznie.Na ten moment to cień zawodnika z groźbą że sytuacja się powtórzy krotko mówiac nie daje poczucie stabilności.Mówie też z perspektywy osoby która od kilku lat zmagała sie z chrząstką.Oczywiscie szanuje to co zrobił i jest to super tylko nie zmienia to kwesti stabilnosci i zdrowia kolana.

0

@tItOveN_Juventus No tak tylko nie wiadomo,czy po artroskopi nieudanej ,gdzie teoretycznie powinien pójśc na drugą operację ,której nie chcę to ,czy on wróci do pełni formy.Czy będzie wstanie zagrac z pełnym obciązeniem.Może być tak że zdrowy Lenglet będzie grał a ten nie wróci do formy bo będzie grzał ławę.Powinien do Ajaxu iśc grac na pół roku.Odzyskac się i wrócić.W końcu de ligt odejdzie tylko Barcs poeinns by kogoś wypożyczyć.

0

@Catalanian1991 obecnie nie jest gdyby był grałby w pierwszym składzie

0

@VenoM widziałem jego mecz w reprezentacji wolno myslał i wolno się poruszał.Gdyby było ok nie nue skaracałby urlopu.

0

@FCBwojtek z Umtiti to kwestia 3 rzeczy przygotować się fizycznie bo jest wolny i przy wysokim kryciu będzie objeżdżany.Kwestia czy kolano da rad.Pozostaje pytanie czy valverde postawi na niego czy lengleta i wtedy Umtiti sobie nie pogra za dużo i koło się zamyka.

0

Może kase wpłaci griezman a Barca odda mu w ratach;)

0

@jacek905 Dembele jako pilkarza ocenie jak w pelnym zdrowu zagra caly mecz jest zdrowy.Uwierz mi Griezman na boisku jest profesionalny i mega mu zakezy na trofeach dlatego zmienia klub i godz sie na gorsze warunki.Wiek 27 lat to jest wiek ideslny kiedy masz dośwuadczenie i szybkość a on prsktycznie nie ma kontuzji.Jesli chodzi o atsk z tego powodu to fundament aby messi nie grał sam.Zdrowy Dembele czy Neymar dac mogą coś niezwykłego styl itp.niestety nie ma tutaj gwarancji ze bedą zdrowi.Ja jesyem za przyjsciem obu i podjecia ryzyka bo mało jest pięknie grajacych zawodników którzy sprawdzili by sie grajac na tak małej przestrzeni.Valdek niczego nie zabije jest do jednym z ważnych elementów jego taktyki jeśli bedzie trzeba szybko wyjść z kontry to będziemy miec szybkiego Messiego Dembele Griezmana który grał taką grę w Atletico jedynie suarez może nie zdążyć.W gre pozycyjnej sobie poradzi.Ja jestem za tym aby Barca grała z kontry efektownie jsk live i grę pozycyjną charakterystyczną dla Barcy wtedy będzie mniej orzewidywalna.Bo tak się zaczeło robić pod koniec ery Guardioli.

0

@jacek905 z zawodnika nie ma pracownika ,po porażce z Juve przestał wierzyć w projekt i Atletico nic by tu nie zrobiło.Ale walczył z Realem o 2 miejsce i strzelał bramki.Barca niczego nie sugerowała mu graj gorzej widać też że prosiła Neya aby wrócił do treningu do psg.Po prostu stracili kogoś ważnego i chcą zablokowac trsnsfery swojemu przeciwnikowi.To coś w rodzaju szantażu oddacie Semedo nie będzie oskarzenia.Jeśli chcieli zatrzymać Griezmana trzeba było wygrać z juve on został bo chciał trofeum.Odpadli bardzo wcześnie ten projekt nie rokował dalej a czas i wiek idą do przodu.Wybrał Barce dał na 1 rok szansę Atletico bo i stadion itp.No i Atletico zaczeło sprzedawać kluczowych zawodników.

0

@Shasta Griezman chcial LM przegrali z juve i wtedy chciał odejść.Atletico juz nic by nie osiagneło rok wczesniej chciał odejsć po Juve nie wierzyl w projekt.Strzelał bramki po meczu z juve i walczył z Realem o 2 miejsce.Był skoncentrowany.Poki nie na dowodów że sie kontaktowali to nie ma za bardzo o czym mówić.

1

@jacek905 no szejku wyjoł Neya bez zgody klubu.

0

@magic303 nie zamykamy, po prostu nie mamy swobodnej kasy.Szkodnikiem jest Psg niczego nie wygrywają przy takich nakładach .Rozwalają rynek transferowy.Powoduja chore rozszczenia finansowe graczy.Buduja złote klatki dla nich.

1

@magic303 dembele w trakcie sezonu miał wiele kontuzji.Kompletnie nie zaliczałbym jego gry w 2 połowie sezonu jak ze grał tylko odzyskiwał zdrowie.Były momenty kiedy doszedł do formy grał fa tastycznie i strzelił cudownego gola jak choćby z totenchamem.Jednak druga połowa sezonu to jedna wielka kontuzja.Co do tej sytuacji piłke miał kozłowaną trafił piszczelem.Ja wolę ich obu Dembele ma przewagę wieku.Obaj sa podatni na kontuzję dlatego transfer zdrowego Griezmana który nie jest podatny na kontuzję jest kluczowy.Bo do graczy z przodu którzy mają kontuzje dodać trzeba Suareza.

0

@YoungMan może to nie tak ze lubi znikać tylko poziom jest wyższy tu sił będą bardzie rozłozone na wielu zawodników ofensywnych nie będzie ciągnoł wszystkiego sam jak w Atletico

0

@Faun żaden trener nic nie zrobi ze stylem kiedy przód jest kontuzjowany jak Dembele Arthur czy Suarez po pare razy a to nie jedyni Jednym Messim nikt nie wygra LM.Formy najwyższsj tez nie uzyskaszaby tą LM wygrac.A wcale wygranie tej LM nie było takie odległe.To co zrobił dobrze Valwerde to obrona przed własna bramką.Powiem ci czy on jest dobry czy zły jak będzie miał zdrowych z przodu zawodników wtedy ci powiem czy to dobry czy zły trener.Bo jak mówię zaden trener bez przodu stylu nie zrobi.

3

Jezu jakie czarnowidztwo.To czego potrzebujemy w tym roku to brak kontuzji zwłaszcza Dembele, Suareza i Arthura.Mamy bardzo dobrą drużynę.Gdyby Dembele nie był kontuzjowany i trafił w ostatnich minutach z live z dużą dozą prawdopodobieństwa bylby ten tryplet.Okno w którym przyjdze de Jong i Griezman jest świetnym oknem.Praktycznie wszyscy mażą o de Jongu gra u nas.Atletico musi przedstawić dowody.Trzeba ich zrozumieć bo Griezman był kimś w rodzaju Messiego u nas a to jest wicemistrz Hiszpani.Chodzi o bardzo dobrego zawodnika.Kwestia Neya jest kwestią otwartą zobaczymy co się stanie kto przyjdzie kto nie.Jest jeszcze okienko zimowe być może będziemy więcej wiedzieć co z kolanem Umtiti czy wróci pełni formy czy trzeba się rozstać.Dajmy szanse Coutinho może w tym roku będzie w formie i się poukłada.Sprawdźmy co warty Jest Moussa czy wystarczy czy zostaje Semedo czy szukamy następców na tą pozycję.Zobaczymy co ma do pokazania Todbido.Będziemy więcej wiedzieć kto się nadaję kto nie.Pierwsza połowa sezonu jest prostrza mniej ryzykowana to czas weryfikacji kto co jak.Jest jeszcze okienko zimowe.Jesli przyjdzie tych 2 niech to będzie czas aby ich wkomponować i zgrać.Sprawa Neya de ligta na mój gust jest otwarta ale w przydku Neya jest impas bo Barca nie chcę przepłacać.Co jest dobre bo zostaje młody zawodnik Dembele. W przypadku de ligta są problemy na lini juve Ajax.Jeśli nie przyjdzie Ney może przyjdzie lepszy obrońca i napastnik choć jeśli mają kupić byle co to lepiej wydać na jakąś okazjeW następnych oknach może ktoś się objawi.Też w tym roku wygrać LM zarobić na następne transfery.Na dziś nie panikowałbym tylko czekał na rozwuj wypadków okno się jeszcze nie skończyło.Trzeba zachować cierpliwość.

0

@kenneth Resl dorobił sie na LM

0

@MrCule_X Pamietaj że na rynku jest w fobrej cenie i można go dobrze sprzedać czy wymienić i w otoczeniu leo itp może dużo lepiej grać niz w Atletico

0

@MrCule_X


Polecam tego linka abyś spojrzał na to ja gra jak mysli na boisku.Co do Grizmana statystyki ma dobre zdobywa bramki czyli bierze grę na siebie.I to nie Real cisnoł Barce tylko Atletico i czesto to on strzelał te bramki nawet kiedy zespół grał przeciętnie sztuką jest rozstrzygać mecze kiedy generalnie nie idzie bo po live Barca z valencia przegrała choć zsgrała lepszy mecz.Ja myślę że uszło im też powietrze po meczu z juve tak jak Realowi po odpadnięciu z LM.Myślę ze on będzie miał dużo motywacji raz że gra w zespole z gwiazdami 2 że chcę trofea.Czyli nie przychodzi zawodnik który wszystko już wygrał tylko głodny trofeów.Takich nam trzeba.

0

@MrCule_X sprawa Neya jest otwarta tylko mamy impas albo Szejk chce dużo bartek chce mu tyle nie dać.Griezman nie ma kontuzji i jest wszechstroniejszy niż Coutinho pod bramką.Jeśli rizważają sprzedaż Umtiti to moze realny jest de ligt

15

To chyba Semedo zostanie;)

2

Czyli na dziś dochodzi Griezman z de jongiem i jest ok.Przyjscie Neya nie jest wykluczone bo i kibice psg go nie chcą i z tego co wyszło w snkiecie.Sam chcę też odejśćA Dembele nie pójdzie z kims na wymianę za Neya bo jest lepszy.Czyli Szejk już wie że nie wyrwie Coutinho i Neya.Nie wygląda to źle.

0

@Daro222 zobaczymy co się wydarzy Griezman dla mnie jest ważniejszy od Neya bo jest zdrowy i moze być stabilny pod kontem zdrowia,i leo bedzie miał z kim grać A dembele i Ney magą mieć kontuzję ale zaryzykowałbym z Neyem bo może być kawał pieknej gry.Ale jesli przyjdzie de yong i Griezman to już jest super okienko a kto wiecej to super.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?