Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@imxwiko To kwestia czasu w negocjacjach Barca czeka bliżej końca okna transferowego aby zbić cenę.No ale wymianie nic nie mówią.
1
@Sop75 są fajni ale jeśli przyjda ci co maja przyjsc to trzeba zaplacic rachunki i chyba ci nie pograja oprócz dembele.
0
@emaNeq he he ;)no ale pewnie aby biegać za salahem i hazardem trzeba być mlodszym a w przypadku kiedy Alba mialby kontuzje albo by mu nie leżał i trzeba byloby spróbować kogos innego 34 latek móglby być zawolny.
0
@Gall z tego co pamietam to liverpool mega się bronił i nie chciał go sprzedać to się nie trzyma kupy.Raczej jest to tekst dla własnych kibiców w stylu i tak się nie nadawał na tym forum wielu kibiców chwali grę Coutinho w liverpoolu.Jest to podobna zagrywka jak z Griezmanem tylko argumentacja niech idzie i tak się nie nadawał.Tu złamał regulamin klubu i rozmawiał z Barca trzeba go ukarać.
0
@sopelinho kto za valverde (gada po hiszpańsku zna tikitake i zapanuje nad gwiazdozbiorem;)?
0
@Piotr89Sand Coutinho Malcom Rakitic ewentualnie rakitic
1
@ElRuso może mają lepszą opcje
0
@RosjaninBut jakie ryzyko dla nich dobrze sie tam sprawił i ma tam wiecej miejca i prostrzą grę.Odkupią go taniej i wyjda na plus z tej operacji.
3
Griezman zrobił z nimi Deal ok zostaje w Atletico bo zbudowaliscie stadion dostalem ogromna podwyżke jest ekipa do gry postaraliście się fani go prosili .Mam 27 chcę miec trofea.Jesli dojdę do wniosków że w tym projekcje nie mam szans na trofea to odejdę dlatego klauzula spada do 120.W momencie podpisania kontraktu Atletico zdawało sobie sprawe z tego.Klub przegrał LM we wczesniejszej fazie i zaczoł sprzedawać zawodników.Griezman po juve strzelał bramki zachowując się profesjonalnie.To klub chce zwalić winę na Griezmana i Barcelone a nie to że nie są wstanie zTrzymać swojego kluczowego gracza chcę ugrać Semedo.Mogli wygrać LM wtedy Griezman by został.Tak to jest robienie szopki.Bo nie jest to w interesie klubu.Co do Neya klub to wiadomo że Szejk buduje złote klatki dla zaawodników.Proponując nierealne ceny wykupu zawodnika.
3
Trzeba sprzedać rakitica ,coutinho ,Malcoma i nikogo wiecej Dembele to przyszłość niewolno go sprzrdawać zreszta bartek twierdzi że jest lepszy
0
@Scross ciężko na dziś znaleźć trenera który pierwszej półki, który będzie znał tiki take, hiszpanski ,będzie miał uznanie wśród gwiazd.Jak grały rezerwy był remis i porażka jak skład odpoczywał przed meczami z LM.A jak przegrywa się LM to na forum.....kontuzje rozwalily nam 2 czesc srzonu
0
Z jednej strony rozumiem go ale z drugiej strony na koncu bylo tak że była kotuzja Dembele Suareza Arthura Coutinho i Messi sam grał ryzykuje
1
Pytanie jest takie czy zawodnik który przychodzi do klubu jest zobowiazany do gry przez całą kariere piłkarska.Jedni moga odejść i jest ok inni nie.Jak jest interes klubu to zdrajca jak interes zawodnika to szrot.Trochę to kwestia punktu widzenia.Zawodnik może zrobic sporo dla klubu ale jak odejdzie bo ma w tym interes dla klubu to zdrajca i nokt nie pamięta że pomógł zdobyć jakieś tytuly i dał też trochę szczescia. Sa równi i równiesi nikt nie sprzeciwia sie odejściu Boatenga albo Denisa bo nie jest to w interesie klubu. Taki Ronaldo chce poznawać różne ligi kraje.Zarabiać na przejściu z klubu do klubu.Czy jest zdrajcą ?4 razy zmieniał klub.
Oczywiscie w dobie insta piłkarze chcą wzbudzić zaintetesowanie robią to raz dobrze raz źle Griezman za filmy ma pod górkę.Czy w stosunku do Atletico zachował się źle.Dostał ogromną kasę Atletico wybudowało stadion.Jego celem są trofea bo pieniądze już ma.Ustalając klauzule niższą jasno dał do zrozumienia żę może odejść o czym Atletico wiedziało.W momencie wczesnego odpadnięcia z rozgrywek przestał wierzyć w projekt ,zwłaszcza odejścia innych piłkarzy.Ale strzelał bramki po meczu z juve i był profesjonalny.Klub miał tego świadomość od początku.To raczej klub stara się tu coś ugrać także Semedo i złość kibiców ich klubu skierować na Griezmana.Że to nie wina klubu że klub traci czołowego zawodnika.
Problem naszego klubu są bardzo ciężko do zrealizowania postulaty kibiców wobec których zarząd ma bardzo małe pole aby je zrealizować.Np.Kwestia trenera jaki trener na ten moment przyszedłby do Barcy poradziłby sobie z gwiazdami znał język, tiki take i był do wyciągnięcia w tym momencie.To samo z zawodnikami przykład Coutinho pokazuje jak trudno znaleźć gracza ,który poradziłby sobie na tak małej przestrzeni w Barcelonie.Jak wysokie sa wymagania co zmniejsza liczbę nazwisk nadajacych się do Barcelony.Niestety nazwiska dla kibiców które są dostępne i mogłyby się nadawac są dla nich mocno kontrowersyjne.Inne są albo niedostępne albo bardzo drogie albo jedno i drugie.Kiedy jest otwarte okno i jak widać Barca chcę przeczekać psg, które chcę za dużo i mówi się o 3 piłkarzach kibice odrazu jadą po piłkarzu że zdrajca gwiazdorek itp.tylko zawodnik nie prowadzi negocjacji i to nie on proponuje czy akceptuje cenę.Jest to poprostu faza negocjacji,gdzie jest lepiej raz jest gorzej ,gdzie kluby, albo się dogadają albo nie.Zawodnicy którzy mają odejść, albo sobie nie poradzili albo są już zbyt wiekowi albo nie dają gwarancji zdrowotnych jak Umtiti.Nad wszystkim jest masę emocji ktore w tym wszystkim nie pomagaja.Oczywiscie temat jest szerszy jest wiele za jak i przeciw.
0
@dariooo griezman ms motywacje to czas tytułow zrobi wszystko aby tego dokonac moze grać na wielu pozycjach a nasi zawodnicy jak Dembele Suarez czy Ney kontuzje maja zreszta bez Suareza moga grac razem
0
@Naturopata tylko przegralismy ten sezon przez kontuzje z przodu 3 Dembele ktory sezon miał stracony Arthura 2 Suareza 2 na raz w sezonie 3 skończone artroskopią.Grezman mize zagrać z przodu na kilku pozycjach i jest zdrowy.Neymar doda stylu na który wszyscy psioczą.Obaj zdobywają sporo bramek i nie będzie ten element zależny od kontuzji Dembele czy Suareza.Bo sprowadza się do tego że wygrywanie meczy zależy od Messiego.
0
@Persyfl ja się zastanawiam czy po przyjściu Griezmana to jest dla niego miejsce Neymar na skrzydle jest lepszy.No i Alba troche został przeczytany jak gra z Messim i przydała by się zmiana a jak grał Ney to on tsm więcej mieszał
1
@Persyfl tylko w lidze angielskiej jest sporo miejsca tu ma znacznie mniej czasu i miejsca
0
@Deraxium tylko tak w środku masz jeszcze Alenie, de jonga, vidala,,rakitica, busiego i go nie obrażaj bo sporo zrobił dla Barcy dalej masz jeszcze Roberto,Pewnue richie za rok i jeszcze Coutinho
0
@Lucassito dlatego jesli byla by opcja sprobowac odzyskac neya ktory przsd odejsciem grał fantastycznie to warto to zrobić bo tych najlepszych pilkarzy z przodu o ktorych możesz powiedzuec ze sa wielcy jest niewielu.Ja bym go nie udupiał.Myslę ze w Barcelonie z messim i Suarezem przy rywalizacji z Dembele Griezmanem Messim moze i Suarezem bedzie musiął wziać sie do roboty.Zwlaszcza ze Bartek bardziej cemi Dembele
0
@Calgon_10 jeśli Barca generalnie w ciagu 2 lat zarobi rozstanie się z Pique i lindelifa sprzeda to dołozy i wykupi z juve de ligta rzczej jest to opcja na przeżycie
0
@XBlairrX hehe;)tylko jak zaczna piłą grać Arthur, de jong ,dembele ,neymar i messi wymieszane z fajnym uzytkowym dryblingiem i golami to będziesz sobie pluł w brode ze nie chciałes takiego neya nawet jak którys z nich wypadnie wejdzie wypoczęty głodny gry Suarez zrobi swoje.Zobaczysz że zmieni się atmosfera nikt tych dyskusji nie bedzie pamietał poza kilko osobami mowiacych o figo itp.
0
@xBarteZx potencjał wizje i chyba technike miał najwiekszą tylko przez to że miał inne pomysly na siebie jego szczyt trwał krótko i tyle trofeów nie zdobył.Ale to co grał w tym krótkim okresie to była magia.
1
@XBlairrX Ronaldo nie jest najlepszym zawodnikiem na swiecie i jest juz starszym zawodnikiem ney nie ma nawet 30 przez lata może sprzedawac swoje koszulki.Jak zmieni sie styl kibice szybko o tym zapomna kwrstia bramek.
0
@sedziaoxford kwestia zawodnika np.Mbappe to nie nie taka sama wartość co zawodnik choćby ze środkowej ligi hiszpańskej.Nie tylko zyski sa także ze sponsoringu itp.Na piłkarza przychodzą też kibice i widać bylo to w Realu jak i w Turynie.Po to klub co roku produkuje tych koszulek na nowy rok aby kibice co roku kupowali aktualny strój.Akurat Barca na całym swiecie kibiców ma bardzo wielu co było widać choćby w mediach społecznosciowych także lokalnych szkółek itp.Myslę że nie było by to problemem.Jeśli Barca będzie miała atak Griezman Ney Dembele Messi z de jongiem styl Barcy sie poprawi to kibiców bedzie więcej zainteresowanie sponsorów będzie wieksze.Po kilku bramkach nikt nie bedzie pamietał o przeszłości Neya .newsy zyją krótko tak samo jak przeszłość.
1
@Lucassito pojawilo się ostatnio że go rozwazaja może jak Pogbe nie kupia no i boja sie potegi Barcy.Jesli Ney chce uczciwie wrócic do kariery i grać to ja nie mam nic przeciwko bo takich talentow jak Mbappe neymar hazard Dembele jest niewiele.Tak naprawde nie stać jest swiat piłki na udupianie takiego zawodnika.Żałuje że Ronaldinho mogłem oglądać tak krótko bo to dla mnie był najwiekszy talent.Ney był mlody jak podejmował tą decyzje winić go nie ma co.Jesli przyszedlby do Barcy odwalałby szopke to sam go zjadę.Ale uwazam że tu ma dom i ma tu pakę z Messim i Suarezem a oni go przypilnuja.
0
@xavi890 jeśli Psg chce myśleć o realnej propozycji sprzedaży,to nie może rządać absurdalnej kasy za Neya, który stracił w rankigach, jest o 2 lata starszy i zaczoł łapać kontuzje.Sponsorzy się wycofali a oni przyciagają ludzi poprzez akcje marketingowej i także współ wyznaczają pozycje zawodnika na rynku.Jeśli Psg chcę go naprawde sprzedac musi zejśc na ziemie.Bo na razie to pozorandztwo aby nikt nie mówił o złotej klatce.
1
@gilbert3 sponsorzy koszulki 100 mln ronaldo zwróciło sie szybko.Za darmo Ronaldo tam nie gra.Barca na calym swiecie fanów ma wiecej niz Juve.
1
@stilor myslą aby viniego wypożyczyć predzej nie maja kasy i na Mbappe i na Neya a chcą Mbappe
0
Myślę że Barca jeśli chcę Neya.To ten transfer załatwi na samym końcu aby psg nie podnosiło stawki.Potrzebuje wiedzieć na jakich zasadach kupi Griezmana czy na raty czy nie.Zmieniła się sytuacja personalna i też może potrzebują czasu aby wszystko ustalić.
0
@NaFazieHitman za czyna sie im nie ukladać