0

Na dziś gra Dembele ,który jest szybki i kreatywny a Coutinho i Dembele przyszli za Neymara.Stąd porównanie.Ja po prostu dostrzegam u niego na tej pozycji brak kreatywnosći,czas kiedy był nowy korzystał z tego, że nie jest rozpoznany przeszedł. Teraz spotyka się z sytuacją, kiedy zaczołbyć przewidywalny.Dembele jak gra to nie wiem co zrobi w przypadku Coutinho mniej więcej wiadomo.Dlatego to Dembele gra a Coutinho siedzi.To jest moment w którym musi to wziąć na klatę i poradzić sobie z tą sytuacją.Ułożyć się w tej drużynie.Bo to są faktyczne warunki z jakimi musi się mierzyć a nie kiedy nikt go nie zna.Ale po tych krótkich chwilach na boisku dostrzegam dużą dynamikę czyli walczy o miejsce w składzie może przynieść to pozytywne efekty.Jednak Dembele rośnie na Cracka i to po prostu nie jest łatwe aby wskoczyć na jego miejsce.Dobrze by było aby Valwerde więcej rotował składem.Zobaczymy co zrobi w pucharze.Choć pierwszy mecz będzie chciał wysoko wygrać i zapewnić sobie wygraną i rotacje pewnie będą raczej w drugim meczu.

0

Znając życie,Valwerde nie zrobi za wielu zmian.W pierwszym meczu, trzeba zrobić wynik, a dopiero w drugim meczu,jeśli będzie dobrze Valwerde zrobi tych zmian więcej.

0

Ona chyba singielka znaczy z własną karta na ręce;)trzeba tylko przekonać;)

1

A jest jakaś klauzula;)

0

Na dziś to wygląda to tak :Ma ciężką pozycję ,fabregas powiedział mu będzie mniej miejsca i czasu bedziesz musiał się przystosować.No i przeciwnik już wie, że bedzie strzelał w długi róg.Albo będzie podawał.Trochę jest rozpoznany.A mam wrazenie że poziom w la lidze się podniósł.Neymar więcej miał do zaproponowania.Tutaj Coutinho musi być bardziej kreatywny.

0

Tylko Barca naprawdę grała wtedy dobry mecz.Real był lepszy niż wczoraj.Myślę że klub zaczoł robić mądre transfery.Zawodnicy na rynku transferowym zaczynają wybierać Barcę.Zastępstwa powoli się klarują a jest jeszcze ze 3 lata na znalezienie ludzi za tych co odejdą.Może pojawi się ktoś nowy zobaczymy.Jeszcze jest szkółka.Jak zbudują nowy stadion to też będzie zachętą aby grać w Barcelonie.Ważne aby teraz zarabiać wygrać LM.Szukać dochodów z nowych źródeł.Wygrywać co się da.Nie powinno być źle.

2

Bez przesady, z Realem bez Messiego Barca wygrała i to wysoko.

0

Tylko w tym roku LM jest dla Barcy mega ważna.Ale , to moje życzenie a co zrobi....

0

Jeśli udałoby się jeszcze powiększyć przewagę w lidze,to może więcej zagra rezrwa.Skład galowy będzie bardziej nastawiony na LM.

0

W kwesti Busiego, to przez długi czas jego kariery, był zawodnikiem nie docenionym.Zwłaszcza, przy xavim,Inieście czy Messim.Mówię tu o efektownej grze.Pamietam wypowiedzi trenerów, którzy wyrażali się o nim w samych superlatywach,że chcieli by mieć go u siebie.Choć na boisku nie przykuwa uwagi tyle co inni.Trochę to jak z Makalele Real przestał grać, jak go sprzedali.Zarabiał na tle gwiazd nie wiele.Wartość jego dla Realu była ogromna.
Z czasem postrzeganie Busiego w świadomosci kibiców się bardzo poprawiła.
Co do kasy dla Rabiota cieszyłbym się jakby przyszedł za darmo i najlepiej to gral za darmo czemu nie.Przy transferach, kiedy przychodzisz z kartą i nie musisz płacić za transfer to tyle się płaci.Barca to top.Patrząc z perspektywy piłkarza, to trochę słabo, że pozwalają aby piłkarz siedział pół roku na trybunach a nie się rozwijał.Na upartego Barcelonie też móglbyś zarzucić tutaj lipę.Oczywiscie rozumiem że chcą go zaklepać ,mają wielu pomocników i Rabiot to jest przyszłość.licza się z finansami.Na pewno, nie jest to fajny ruch w stosunku do piłkarza.Dla mnie będzie liczyło się to co pokaże na boisku ,jak sie zaadoptuje.Zakładanie że będzie grał źle jest bez sensu.Niech pokaże co potrafi,potem będziemy go oceniać.Polityka transferowa bardzo sie poprawiła.Ja bym zarzadowi trochę dał kredytu zaufania i dał bym mu szansę.

12

Salah jest 5 lat starszy od Dembele i w wieku Dembele wcale nie był crakiem.Grając w Barcelonie masz mniej miejsca.Masz mniej czasu.To mówił fabregas Coutinho że będzie musiał się do tego przyzwyczaić.Jak przejdzie do Barcelony.Zobaczymy Dembele za 5 lat.Na razie ciężko ich jest porównać.

0

Mógł odejść do live...a zdecydował się na siedzenie przez pół roku na trybunach.Zrezygnował z 5 baniek które według mediów chciał.Czyli można się z nim dogadać.Dobrzy zawodnicy bywają charakterni i od tego jest trener ,aby nad tym panował.Suarez dla przypomnienia gryzł ludzi.

0

Aktualnie Rabiot jest w Psg tam go szukaj.A powiedź gdzie za 4-6 lat będą grali Busi ,Vidal ,Rakitic.Pomyśl ile lat ma Rabiot.Spokojnie sobie przemyśl to.Fakt że pogra z Busim Rakiticem to dobrze bo jeszcze przy nich się rozwinie.

2

Nie gra, bo kilkukrotnie odmówił podpisania kontraktu.Kasa jest wysoka bo za darmo przechodzi.Chciał go liverpool.Klop też się też myli w jego ocenie.Dla mnie istotne jest jak odnajdzie się w Barcelonie.Nawet Coutinho ma z tym problem.Zobaczę go to będę go oceniał.Często zawodnicy tacy jak Rakitic Pauli czy vidal sprawiają wrazenie drewnianych.Tym się nie przejmuje zobaczę i ocenię go po tym co zrobi na boisku co wniesię.

0

Zawodnicy pokroju vidal, paulinio b
usi to nie sa efektowni zawodnicy.O Busim zawsze mówiło się że to wręcz najlepszy niewidoczny piłkarz na lświecie. Czy Rakitic, to nie są efektowni zawodnicy, ale są potrzebni.Barcelona była krytykowana za transfery Paulinho czy Vidala a transfery były udane i kibice w dużej części się mylili.Zawodnicy zarabiaja miliony i rolą managera jest załatwić najlepszy kontrakt dla zawodnika,taka jest rzeczywistość i będą chcieli mieć wiecej.W Barcelonie pensje z czasem rosną to normalne.Dlaczego Rabiot w Barcelonie jeśli by się sprawdził miałby nie zarabiać z czasem wiecej. Rabiot znalazł się w PSG,czy się ich lubi czy nie, to nie jest przypadkowy klub.Na pewno trzeba dać mu szanse.Wiadomo że na lini Barca- Psg jest nieciekawa relacja i wojna medialna jest tu oczywista.Trzeba do informacji medialnych zachować pewien dystans.Na dziś kwestia transferu wyglada dobrze.Jeśli dojdzie do skutku trzeba dać mu szanse.

1

Dla mnie to może się i trzymać kiecki, której chcę, jesli na boisku się wszystko zgadza to mnie to nie intetesuję.

0

Niby czemu, widać że wszystko poszło gładko.Jak przyszło co do czego transfer załatwili w jeden dzień.Cały ten szum medialny o nim to lipa.Facet chce grać w Barcelonie, jeszcze zgodził się na siedzenie na trybunach.Na razie okienko udane zobaczymy co dalej się będzie z następnymi transferami.

0

Różni się bo za de Jonga trzeba płacić za transfer u Rabiota nie.Rabiot ma spędzić na ławie pół roku de Jong bedzie grał.Inna sytuacja.

0

Oni mają kontrakty podpisane. Nikt ich teraz nie sprzeda. Dlatego Perez nie wydaje tej gotówki ,bo chce mieć Neymara Mbappe. A psg, kasę mają nie po to ich kupowało aby ich nagle sprzedawać.Chcą wygrac ligę mistrzów.Zresztą na forum realu madryt kibice wielokrotnie mieli pretensje do Pereza że kasę mrozi w sejfie.Jeśli się dokopiesz znajdziesz ile mają zarobili z czego i jak.Nawet było gdzieś porównanie z Barcą.To nie jest tajemna wiedza.

0

To Real powinien być bankrutem.Tym tropem myślenia.Tymczasem kasę mają na Mbappe albo Neymara.

0

Tak, ale był zmęcznony Barceloną od tego czasu prowadził 2 kluby.Jeśli zmienią się zawodnicy.Zostanie ze starych 2-3 to w praktyce to nowy projekt.Jesli Barca wygra LM jeden czy 2 razy.Będzie stać ją na Cracka, to może zmieni zdanie.Z czasem stadion mają przebudować, zaplecze już się zmieniło, w tym roku mają otworzyć stadion dla barcy b czas się zmienia może zmieni swoje zdanie.

1

Uważam że najważniejsza jest skuteczność w lidze mistrzów.To w przeciągu najbliższych 2 lat.Nie chodzi tu o aspekt tylko sportowy a o kasę.Bo tu Barcelona jest słabsza od konkurencji.Musi czasem wycofywać się z transferów.Jesli Valwerde wygra LM,a się nie wypali, to bym go na rok zostawił.Na dziś w tych rozgrywkach Barca nie gra efektownie, ale wygrywa na wszystkich frontach.Wygrana w LM zachęci ewentualnych zawodników aby przyszli do Barcy.Jeśli nowe transfery się sprawdzą to zgodnie z tym co chciał Messi można postarać się o Guardiole.Może ułożenie nowych zawodników w Barcelonie będzie dla niego ciekawym projektem. Choć nie wiem jak z obecnym jego kontraktem. Xavi niech zostanie asystentem.Ewentualnie poprowadzi szkoleniowo inny klub,choćby tą Andore.Aby Barca miała klub podobny z którym mogła by współpracować.Po przejsciu Guardioli do szkółki za pierwszą dróżynę wziołby się xavi. Guardiola wspominał,że chcę trenować w szkółce Barcy.Przyszłość klubu na lata zapewniona.Co do proponowanego trenera,jeśli już to przeanalizowałbym postęp jego drużyny i skuteczność na samym końcu rozgrywek.Kandydat ciekawy.Jeśli Valwerde nie wyjdzie z LM Setièowi pójdzie dobrze,to może jest to fajna opcja.Czemu nie.

0

To jest układ nie płacicie za mnie psg za transfer.To chcę mieć wiekszą pęnsje.De jong mniejsza pęnsja, ale za transfer trzeba płacić.Druga sprawa nie wiadomo ile z tych doniesień jest prawdziwych są różne doniesienia..Czy oni faktycznie wcześniej coś ustalili co, ile ,jak.Co jest jeszcze do uzgodnienia.Miałbym do tego dystans i zobaczyl co z tego wyniknie.

1

Też prawda, wina była i zawodników i trenera, choć Roma miała dzień konia. Nie wiem czy ktoś tego dnia by ich pokonał. Tu nie należało aż tak przegrać.O ilę pamiętam do tego momentu w Rzymie nikt ich nie pokonał co jakimś ostrzeżeniem było.

2

Nie sądze,aby to valwerde odpuścił LM. To piłkarze wyszli na murawę po wysokim zwycięstwie w przekonaniu że mecz wygrali.Mimo iż zarabiają miliony są ludźmi.Taki mecz im się trafił .No i brakowało kogoś pokroju Vidala czy Puyola,który by ich ruszył.Może dlatego też przyszedł vidal.LM powinni wygrać trzeba zarabiać kasę, aby nie przegrywać licytacji.

1

Albo kierunek Guardioli w stronę Barcy. Może Messi go przekona.Bo dla Guardioli 1 zespół Barcy to na dziś etap zamkniety.

1

Dlatego nie odpisywałem, wysłałem linka, tu jest ciekawa wiadomość, psg ma skuteczniejszy atak od Barcy.Choć liga Francuska jest gorsza od Hiszpanskiej.Patrzę z perspektywy nie tylko Neymara a ligi mistrzów w tym sezonie.
W każdym razie wyniki Neymara są dobre,jeśli trafi do Barcy zrobi swoje.W tym przypadku Barca bedzie do przodu.
Barca jeśli by z psg pozyskała Neymara, poważnie osłabia kandydata do ligi mistrzów.Też plus.Liga Mistrzów z uwagi na kasę jest najbardziej istotna, bo jedną z najwiekszych słabości Barcy jest kasa.Potrzebuje kasy,aby zapewnić sobie przyszłość.Nie przegrywać licytacji.To samo, jeśli kupili by Mbappe bo i takie newsy się pojawiały.(wymiana za Coutinho z dopłatą)

0

Zaorał ,kupiliśmy za niego Dembele i Coutinho jego sprzedaż to największy transfer w historii.Dembele to świetny młody zawodnik który robi postępy.Nawet jeśli Coutinho się nie sprawdzi to wymieni się go na kolejnego dobrego gracza z dopłatą. W rozrachunku Barca jest do przodu. Jakie zaorał.Konsekwencje nie poniósł ?Praktycznie odkąd się przeniósł stara się o powrót błąd swój zna.Inni też to widzą Psg niczego nie zwojowało a zlotej piłki nie zobaczył. Jeśli nawet wróci to wzmocni Barcę.W psg strzelił 11 bramek.Mimo kontuzji którą przeszedł.Honor się zgadza kasa też:)

0

Powiem tak, na dziś obaj nie są po na miarę Barcy, ale Semedo poprawił swoją grę ofensywną .1miesiac temu dochodził do pola karnego,odwracał się i oddawał piłkę.Dziś przynajmniej stara się to zmienić choć różnie mu to wychodzi.Ma sporo do poprawy.Dobrze że zaczoł się poprawiać.Kasa w tym roku pójdzie na innych zawodników ważne aby ci są robili postępy. Roberto dobrze gra z najlepszymi drużynami.Zobaczymy co pokaże Senegalczyk,który dołączył do pierwszej drużyny.Generalnie wygranie LM jest konieczne,aby zarobić kase mieć możliwość kupowania zawodników bo tu Barca od czołówki odstaje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?