1

No w liverpoolu dawał radę i jak nie został rozpoznany przez przeciwnika i Dembele nie zaczoł tak grać.To dawał radę.Ale te 400 baniek;)...

2

Kurczę jak Coutinho dowię się ze jest wart 400mln, to już się tak zablokuję że piłki nie będzie potrafił podać z tej presji.Lepiej mu o tym nie mowić;)))

24

Lubię go ale za 400 mln to mu bilet na samolot kupię;)

0

Tak wiemo tym ja nie mówię odrazu.Tak naprawdę Barca może poza Messim na rok może 1.5 przed zakonczeniem kariery Busiego ,Rakitica, Suareza, Alby choć ten jest jeszcze chyba przed 30 z Piqe może być problem powinni sprzedać ich do chin aby zarobili tam na emerytury.Odchodza wysokie pęsję i przynajmniej na jednego Cracka się uzbiera.Trzeba to dobrze zaplanować w czasie co do wieku zawodników końca kontraktów i czy sa zmiennicy no i aby ich odejscie nie zrobiło bałaganu w zespole stopniowo. Trzeba wygrać ligę mistrzów.

1

Coraz więcej zawodników chce przyjść do Barcy.Prawdopodobnie PSG odpadnie z ligi mistrzów bo Neymar Veratti sa kontuzjowani Rabiott jest odsunięty.Moga mieć tragiczny kolejny rok.Być może po kolejnym słabym wyniku Psg Mbappe będzie chciał przejść jako napastnik za suareza.Przyjaźni się z Dembele.Może dałoby radę kupić go jak rabiota.Na razie grać Suarezem i Boatengiem.Tak samo Kimmisha z Bayernu.Xavi bardzo go lubi i za Albę by się nadawał.

0

Barca powinna odrobić straty, po to aby zmiennicy jak najwięcej się ogrywali i łapali minuty, inaczej będą chcieli odchodzić.Dla takiego Clissena czy Malcolma i Aleni czy zawodników z Barcy B to ważna sprawa. Kolejna sprawa.Jeśli odpadniemy z LM to będzie jeszcze wieksza tragedia niż rok temu;)Pewnie za puchar jakaś kasa wpadnie, więc też warto.Trzeba ten mecz po prostu wygrać.

0

Dlaczego coraz wiecej zawodników po prostu chcę grać w Barcelonie perspektywa 100tyś na nowym sradionie plus swietni zawodnicy robi swoje.Takze dobry klimat.

0

Albo Robero Baggio, byle by karnych nie strzelał;)

0

Na przyszłość super byloby sprowadzić na obronę za Albę, bo moze grać po obu stronach kimmisha o którym mówił Xavi.Napastnik to Mbappe albo Kean za Messiego-Neymar, bo nie widzę innego zawodnika, który w jakiejś części mógłby go zastąpić.Podobno chcę grać de light jeśli spóści z tonu czemu nie.Co do Semedo, Roberto zobaczyłbym jeszcze Senegalczyka jeśli nie -nie mam tu pomysłu trzeba szukać.Myślę że na rok przed zakonczeniem karier Busi, Raktic ,Alba czy Piqe mogli by odejść zarobić na emeryturę.Wtedy w jakiejś części można było by mieć kasę na nowych zawodników.Kończą karierę w klubie i finansowo to lipa.Rozumiem Messi.Gdyby klub próbował kupować tych zawodników jak Rabiota.Wygrał Ligę mistrzów 2 razy z rzędu to może by dało radę uzbierać na tych zawodników.Ważne aby pokonać Seville aby rezerwa się ogrywała.Choć to lista marzeń a realizacja mega trudna.Ale Barca ma kadrę, projekt nowego stadionu ,że wielu zawodników może chcieć poprostu grać w tej ekipie.Przejść jak de Jong czy Rabiot który wybrał Barcę.De light czy Neymar chcieli by grać w Barcelonie co do reszty to nie wiem

5

Zawodnicy starają sie odchodzić za darmo i mieć lepszą pensję.Klub musi mieć kasę na kupno zawodnikówTrochę się nie dziwię że tak robią .Nie jest to fajne z obu stron.

0

Czy zemsta- podbijanie cen przez Psg uniemożliwilo w praktyce kupienie de lighta.Choc to agent to wykorzystał.No i nie wiem czy sprzedaż 2 zawodników niestała się koniecznoscią.Teraz de light podobno chcę iść do Barcy.Fajnie że ten transfer wypalił.

1

Barca wybierała pomiedzy Dembele a kylianem kupila Coutinho i Dembele.Dziś Dembele rozwija się blyskawicznie a bramka z totenhamem to kopia bramki kyliana z mistrzostw swiata.Szybkosciowo są porównywalni.Nie mam wrazenia aby Dembele był dużo gorszy od Mbappe.A rozwija się fantastycznie.Jeśli Coutinho się nie sprawdzi,to moga go sprzedać i odkupić Neymara.Calościowo Barca na tym moze bardzo dobrze wyjść:)

0

Coutinho to porzadny chłop i szkoda że mu się nie układa. Po prostu w liverpoolu miał wiecej miejca i latwiej mu bylo być kreatywny.Wszyscy już wiedzą że wchodzi do środka i strzela w długi rog i jest blokowany.Dlatego mu na poczatku szło a teraz jest mu ciężko.Na dodatek Dembele,który kosztował mniej,a o połowę wiecej goli strzela.To powoduje że gra mu się trudniej.Do srodka Coutinho nie przesuną bo tam tłum.Neymar jest w tym samym wieku i sprawdził się na pozycji na ktorej gra Coutinho.Neymar co też jest dla Coutinho obciązeniem bo sa przyjaciółmi.Neymar ma też taką przwagę żę on może spróbować zastąpić Messiego.Dziś jest szansa dla Coutinho a po jego stracie padł gol.Oczywiscie każdy w drużynie dostaje wsparcie ale czuję żę źle nie może grac dlugo .....co też jest obciążeniem.Jeśli miałbym wskazać kogo Barca miala by sciagnąć napad Kean Mbappe,obrona kimmish za Albę,srodek obrony de light i Neymar Zobaczylbym co jest wart Senegalczyk i jeśli pojawi sie ktoś ciekawy na prawą ob to bym kupił.Reszta składu jest wystarczajaca.Jesli środek byłby za słaby przemyślałbym Ericsena.Być moze wczesnie o rok przsd zakonczeniem karier sprzedałbym do chin busiego rakitica i jak bedzie napstnik suareza i za te pieniądze kupiłbym zawodników. Oczywiscie tyle by się nie uzbierało ale na pewno poteżny zastrzyk gotówki to by był.A oni na emeryturę w chinach by zarobili.

0

Raczej Rabiota bedą chcieli,bo de jong i rabbiot mają atuty defensywne i czasem 2 takich graczy wykorzystuję sie na boisku.Rakitic grał w tym roku jako stoper i ktoś na środku defensywny musiałbyć.Barca nie moze opierać się tylko na 1 defensywnym zawodniku w przyszłości .Np.Kontuzja.
Rabiot ma porozumienie i myślę ,że przyjscie de jonga nic tu nie zmieni.Jesli nie kupi go Bayern czy inny klub to do Barcy przyjdzie.

0

Alenya na pewno nie odejdzie,zrobił ogromny krok do przodu.Coutinho średnio się przyjmuję i musi się przemóc, ma pół roku na to aby to zrobić.Gdzieś czytałem że jeśli nie da rady sprzedadzą go i kupią Neymara.Ostatni mecz mu średnio wyszedł,ale starał się grać róznorodnie.Bo był dotychczas przewidywalny.Zobaczymy co pokaże w najbliższym czasie.
Xavi pozytywnie wyrażał się o kimmishu może to powinien być następny cel transferowy na miejsce Alby.Może grać na obu stronach.

0

Trzeba patrzeć na rynek i szukać tańszych piłkarzy, jak lenglent czy Arhtur. Czasem kupić cracka.Zostawić tych co się sprawdzają a tych co nie dają rady kulturalnie się rozstać.Barca chciała kupić Viniciuca i gdyby on do nas przyszedł to byłby dla nas wzmocnieniem.Gdyby Real kupił 2 Cracków.Byli by groźni wraz z tymi tańszymi zawodnikami.Barca kupuje i drogich i tanich piłkarzy.Real kupuje na razie tych tańszych relatywnie do cen za Neya itp.Być moze liczy na koniec kontraktów upatrzonych piłkarzy.

Myślę że dla wielu piłkarzy Barcelona przy wyborze klubu będzie priorytetem przy wyborze klubu.Wybór De Jonga może być pozytywnym sygnałem dla innych.De light też chcę iść do Barcy jak piszą.Oby tak dalej.:)Barca musi szukać alternatywnych źródeł finansowania aby móc kupić kogo chcę a nie kogo może.A na razie takiej pozycji nie ma.

0

Wieksze niż wygranie LM;) jakiś szpaler się należy;)

2

Niestety czasy są takie że Barca musi szukać alternatywnych źródeł dochodu i rywalizować i z Anglikami iz Psg.Nie ma co narzekać taki rynek.

7

Arthur napastnik 9;) caly czas blokują .Suarez na ławkę a Arthur na 9.Nie można blokować Arthura;))

1

Co do Coutinho,poczekalbym do końca sezonu,jak się nie przebije wymieniłbym go na Neymara.Zwłaszcza że Dembele jest podatny na kontuzję.Sporo drybluje a Messi z czasem zakonczy kariere.No i akcje Dembele ,Messi ,Neymar - siła w ataku najmocniejsza na swiecie.Mocne osłabienie psg.Ale te pół roku to czas dla Coutinho.

21

2 tyg odpocznie, sporo grał i z nowymi siłami wróci do składu.To czas Malcolma aby się rozkrecić i pokazać.

0

Co do Coutinho to jestem zdania, że ma pół roku, aby do siebie przekonać.Jeśli nie da rady czego mu nie życzę,to jestem za powrotem Neymara.Bo Dembele dużo drybluje i jest zawodnikiem podatnym na kontuzje.Dlatego w takich sytuacjach Neymar by się idealnie przydał.To też jest argument za.Nie przekreślam szansy Coutinho.Dziś grał bardziej różnorodnie,choć mu nie szło.Zobaczymy jak to dalej się rozwinie.Co do Malcolma to młody zawodnik a nie emeryt nie liczyłbym że będzie zainteresowany Chinami.Co do Malcolma chcialbym, aby zagrał w kilku meczach wtedy go ocenię.A nie raz na rok i nie z podstawowymi graczami.Nie oczekiwałbym też że bedzie grał jak Dembele bo to inny typ zawodnika. Jeśli Dembele wróci po 2 tyg. To raczej formy nie straci wypocznie.Malcom pogra i może być lepszym zmiennikiem.Zobaczymy jak się wszystko potoczy.

0

Jak na gracza, który w pierwszym składzie kompletnie nie grał tak zagrał nieźle.

1

Kontuzja Dembele w kiebskim momencie.Ale to szansa dla Malcolma aby się pokazać.Dziś grał nieźle może się rozkręcić.Oby mu to sie udało :)

0

OK, to może półfinał też 2 el clasico.jeśli przestaną grać w pucharze będą bardziej wypoczęci niż cała reszta.A tak może nie awansuja do ligi mistrzów na przyszly rok. Odpadną z obecnej.A sporo u nich jest kontuzjowanych.W tych rozgrywkach liczy się wygrana pół finał to porażka dla nich.Odpadniecię z ligi mistrzów. Czy nie wejscie na przyszly rok do LM to upadek.

3

Lepiej trafić i wygrać z Realem finale.Dodatkowe gry w pucharze króla są fizycznym dla nich obciążeniem a oni mają kłopot ze składem.Zwiększa to szanse że odpadną z LM w lidze będzie im szło trudniej.Do finału niech grają.

0

Jedno się zmieniło, jak dochodził do pola karnego odwracał sie i oddawał piłkę do tyłu .Teraz więcej stara się isć do przodu.Choć różnie mu to idzie.Może to zaprocentować w przyszłości:)

0

Czy valverde odpowiada za szkolenie zawodników w szkólce?Czy dostaje zawodników i ze szkółki i z transferów.Bez 2 zadań cała 3 się rozwija i uczy się stylu gry Barcelony.Dembele to mlody człowiek i wachania formy sa czymś normalnym.Barcelona ma trudny styl grania i nie dla kazdego i gorsza formę uwypukla.Mało miejsca mniejszy czas na reakcję.Valwerde prosił o nie tak szeroka kadrę aby wszyscy bylo pod grą.Ma za dużo zawodników i ten rozuj na pewno jest utrudniony.Nie ma wątpliwości że wymieniona 3 idzie do przodu.

0

Dembele lenglent Artur sie rozwineli

0

Artur stwierdził że Neymar to normalny gość z poczuciem humoru.Messi też go lubi .Gadałeś z Neymarem w przeciagu dluzszego czasu,że takie opinie głosisz.Do doniesień prasowych trzeba miec dystans także i do wizerunku w mediach, który często się rozmija z osobą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?