Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RafiVeB sorawa jest jasna .Sam kaczyński przyznał ze błędem były zmiany w aborcji , a w przypadku praworządności to zmiany w sądownictwie wychodzą bokiem do dziś.Widac to orzy izbie skarg nadzwyczajnych czy faktem ze po odejściu z tk Pawłowicz. Duda nie nominuję nowych sędziów do rozwiązania sporu......Na dodatek sam blokuje rozwiązanie sporu do którego sam się przyczynił.Glowny oroblem stworzył pus orzez który ludzie wyszli na ulicę.Wiadomo że partia chce kraść bezkarnie kiedy wprowadzony jest brak praworządności.Wtedy ludzie wychodzą na ulicę.Już wiadomo ze Ziobro schował pod dywan ponad 100 spraw w tym srebrną... Wina jest tu pisu .Kwestia protestujących jest kwestia wtórną.Za państwo odpowiadają rzadzący.A był to pis.Takie są fakty.
0
@MsBarca każda walka o demokrację czy o wolność będzie rodziła różne złe rzeczy..To normalne winny jest prowodyrem czyli kaczynski nie doszło by do tego gdyby nie prowadził takiej polityki.Dodam ze on sam powiedział ze kwestia np aborcji byla błędem.W kontekście sądownictwa po pusowskuch zmianach burdel w sądach mamy do dziś.Do tk duda nie nominuję nowych sędziów póki spór nie zostanie rozstrzygnięty problemów jest więcej.
0
@RafiVeB bo nie po twojej narracji;)
2
@MesQueUnClub_87 nie bąkiewicz to patologia a Babcia Jasia walczy o demokrację. To kompletnie różne rzeczy.Jedno dostało na ta robotę miliony a druga idzie za darmo i z uwagi na wiek nie robi tego dka siebie.Mogla siedzieć w domu.
3
@MesQueUnClub_87 niewątpliwie lrzyczyna reakcji ludzi jest bezczelna próba wprowadzenia pełzającej autokracji przez kaczynskiego distosowanej do rzeczywistości i to ze jesteśmy w ue co go ogranicza.( kasa)W dodatku ludzi a zwłaszcza starszych pamiętających komunę tego typu pomysły mogą wzbudzić różne reakcje gdzie celem jest walka .Robiono to za komuny i robią to dziś jeśli trzeba.Polska przeszła rozbiory, 2 wojny komunę i w momencie wywalczenia demokracji i wolności przychodzi kaczyński który zawraca z tego kierunku i skłuca pół narodu.Moment ludzie byli zjednoczeni przy katastrofie smoleńskiej wokół śmierci prezydenta 1 damy i reszty.Ale wstawienie Lecha było początkiem robienia polityki na miesięcznicach itp którą uprawiał jaroslaw.Skutki polowa narodu jest w głębokim sporze z drugą częścią.Zamiast budować więź w narodzie na śmierci ludzi ktorzy w tej katastrofie liczyły się punkty wyborcze i paliwo. SKUTKI BĘDĄ ODCZUWALNE JESZCZE PO ŚMIERCI KACZYŃSKIEGO.Dlatego nie dziwię się babci Kasi chodź nie z wszystkim sie zgadzam ale winny jest tym reakcjom kaczyński.Natomiast bąkiewicz to patologia przebrana w garnitur i tyle.
6
@MsBarca patologiczny margines to jest koleś który zrzuca kobietę ze schodów .Nie na mowy o żadnym patriotyźmie w stosunku do kolesia który zakłuxa przemówienie powstanki.To opłacony za grubę miliony pisowski bojówkarz od brudnej pisowskiej roboty.Mam nadzieję ze te mln dka bakiewicza zostaną prześwietlone...... jak na granicach nawet generałowie sa temu przeciwni co robi.
Nawet gen Polko krytykujesz Bąkiewicz za akcję na granicy.
https://wiadomosci.wp.pl/gen-polko-o-ruchu-obrony-granic-to-jest-skandal-7175701164246657v
Tak samo źle dzialania Bąkiewicz na granicy ocenia generał Rapacki
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/kontrowersje-wokol-dzialan-bakiewicza-ostre-slowa-gen-adama-rapackiego/e03smft
Obrona tego gościa uwłacza inteligencji tym co próbuje się to wcisnąć.....patologii nie należy bronić....
0
Przy naszych ko tuzhach a mieli w tym sezonie wszyscy dłuższe krótsze to nie ma mowy o przepełnieniu poza bramkarzem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Roobo
Być może ktoś pokaże się ze szkółki niech 1 osoba wypłynie będzie super.Na zewnątrz nie ma dobrych zawodników w psg są fajni na skrzydło ale nie osiągalni.
Realne wzmocnienie to powrót do firmy Gaviego Andreas ktory już pokazał formę i może Arsujo się pokaże plus bramkarz.Bernal to raczej na orzyszly rok.Teraz będzie wracał pp kontuzji.
0
@Transu96 uważam że transferami będą Andreas , Gavi i Araujo wszyscy wrócą do firmy chodź Andreas bardzo dobrze grał po powrocie.Bernal to raczej jak Gavi irzez sezon będzie do firmy wracał.Otwiera się szansa na szkółkę.Niech chociaż 1 wejdzie do składu to będzie znakomicie plus nowy bramkarz.Ekipa będzie mocniejsza.Nie mamy żadnych kontuzji więc startujemy z dobrej pozycji .Real będzie zmęczony .i już ma kontuzje.Nie będzie źle.
1
@bartulek98 mamy bardzo dobry skład .Trzeba liczyć ze poziom gry podniesie Gavi Andreas Araujo oraz mize będzie jakieś q objawienie w szkółce.Na rynku nie ma dla nas dobrych zawodnikow Diaz jest za stary leao czasem dobry.Generalnie to przepłacanie Nico mial małe liczby i do cyca jest przystawiony.....
2
@Roobo kompromitacja to dawać miliony Bąkoewiczowi który zakłuca przemówienie powstanki.To kompromitacja......
Nawet gen Polko krytykujesz Bąkiewicz za akcję na granicy.
https://wiadomosci.wp.pl/gen-polko-o-ruchu-obrony-granic-to-jest-skandal-7175701164246657v
Tak samo źle dzialania Bąkiewicz na granicy ocenia generał Rapacki
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/kontrowersje-wokol-dzialan-bakiewicza-ostre-slowa-gen-adama-rapackiego/e03smft
Kompromituje się pis z dużą.Promujac tego kolesia
0
Gość który nic nie chcę zdobyć i osiągnąć słabe to....
0
@aspr1me generalnie nie ma na rynku kogo kupić za kasę która ma Barce aby byl równy Raphini czy Łamie.Diaz ma 28 lat jest za stary na tą kasę co chcą.Nico ma słabe liczby i nie ma ambicji.Leo nie pewny facet.Fajni zawodnicy są w psg na skrzydłach ale nie osiągalni.Vyć może trzeba na kogoś poczekać aby nie przepłacać za kogoś przereklamowanego.
0
@RosjaninBut przyjaciele i sojusznicy konfederacji
2
Komentarz usunięty
0
@Hawajczyk nie chamstwo to jest to co robi kaczyńskì wyprawia
Trzeba mieć tupet ,aby po rozbiorach 2 wojnach i komunie, starać się wprowadzać tą samą co komuna tylko dostosowane jest to do dzisiejszych czasów i ograniczenia w postaci ue i poparcia.A brak mld z ue której polityka pisu spowodowała za to powinni mieć 25 lat.Bo to nie tylko kpo tylko w ostatnim momencie poszły środki spójności czyli na drogi.Orban je bez powrotnie stracił.Gdyby nie następcy to Polska byla by w ogromnej dupie biorąc pod uwagę zbrojenia czy zmiany w energetyce czy to ze mamy 4 tys dróg budować. O skłóceniu polakow nie powiem.Ale Polacy do wrzucenia Lecha na Wawel byli zjednoczeni.Od tego momentu zmieniło się wszystko....
0
@RosjaninBut nie popieram treści ,ale ją rozumiem. Kobieta przeszła komunę pewnie jako dziecko wojnę i nie po to Polska wywalczyła wolność aby przyszedł sobie Jarek i to pozamiatał i szedł w stronę autokracji.......dka niej to komuno wróć.Dlatego to rozumiem.Jest akcja( jarek ) kierunek autokracja jest reakcja protesty.....
0
@MesQueUnClub_87 jak w prl wtedy też władza była nie praworządna .Ludzie na ulicach z nią walczyli.Ona to zna i nie chcę aby pqństwo szło w tą stronę.Nie robi tego dla siebie tylko dla przyszłych pokoleń .Trudno podejrzewać ją o aborcję.
0
@MesQueUnClub_87 tylko profil tej kobiety nie jest taki ze ona chodzi i gryzie sama z siebie tylko walczy o praworządność i o kwestie aborcji.
0
@Kinginiesta przykro mi ale pis łamał i praworządność i wprowadzał zmiany w aborcji.Co do zborcji sam kaczyński przyznał ze to błąd.
Sąd Najwyższy zdecydował Aktywistka "Babcia Kasia" została ostatecznie uniewinniona od zarzutu naruszenia nietykalności policjantów z kwietnia 2021 roku. Decyzję podjął Sąd Najwyższy, oddalającym tym samym kasację prokuratury.
0
@Safrani
Została uniewinniona.
Sąd Najwyższy zdecydował Aktywistka "Babcia Kasia" została ostatecznie uniewinniona od zarzutu naruszenia nietykalności policjantów z kwietnia 2021 roku. Decyzję podjął Sąd Najwyższy, oddalającym tym samym kasację prokuratury.
0
@MesQueUnClub_87
Wiadomo że pis łamał praworządność
I dochodziła kwestia aborcji gdzie sam kaczyński stwierdził że to był błąd co zrobili.Natomuast to jest kobieta która jest starsza i nie robi tego dka siebie tylko dla pokoleń pamięta komunę.Nie musi tego robić.
Sąd Najwyższy zdecydował Aktywistka "Babcia Kasia" została ostatecznie uniewinniona od zarzutu naruszenia nietykalności policjantów z kwietnia 2021 roku. Decyzję podjął Sąd Najwyższy, oddalającym tym samym kasację prokuratury.
1
Największe wzmocnienie w tym sezonie to może być Andreas ,Araujo , Gavi w tym sezonie na Bernala liczę raczej w orzyszlym roku kontuzje miał ciężką jak miał gavi ten rok czasu wraca do formy to pewnie z Bernalem będzie podobnie.Garcia na bramce też fajne wzmocnienie.
0
@draxidox trzeba spytać pis kogo tam sprowadzał . Hociaż nie wiadomo czy wiedzą;)
0
@Reviven nie wiem czy to krótki turniej my zaczynamy presezon oni kończą sezon zobaczymy jak z kontuzjami będzie...
1
@don'T.R.I.P.e powiem ci jedno to obok Andreasa jedyny zawodnik ktory powinien złym założonym szalonym jest wstanie naprawić błąd. Iech się bierze do roboty i robi formę
0
@Laminedependencia nie zapominaj że pis zafundował wszystkim 17% inflacji w praktyce to 25% bo z podatków dopłacaliśmy do paliwa albo brali ta kasę z Orlenu o ile pamiętam.te skutki sąodczuwalne do dziś.
0
@grzechu1999 może ale biegać i tak muszą i te minuty zozstawią
0
Dobrze niech się męczą to pewnie z psg będziemy rywalizować