Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mati10333 tak wpierw opowiadali ze koalicja z pisem nigdy a potem;)ale pisowcy tez poszli głosować....
0
@mati10333 nie ja uważam ze założenia konta moze współpracować z lewica i konserwatystami i mieści sie to w założeniach i otrzydrnt z koalicji jak najbardziej miże mieć poglądy od lewej do prawej to od różnią go id lewicy i prawicy.Dam Stanowski mówi ze gospodarczo jest prawicowy a światopoglądowo jest lewicowy
0
@Kubsoleon to chyba jest uzgodnione ale yamal też grał w Lidze narodow slabo był zmęczony muszą tu rotacje robić
0
@Derean wystarczy że Andreas I Araujo zrobią presezon I wrócą do formy i obrona będzie dobra
0
@mati10333 a mnie interesuję i wykształcenie i doswiadczenie bo tworzy kompetencje .....
0
@mati10333 to nie prawda masz koalicję gdzie masz psl. Jest to zgodne z tym czym powstała partia.
0
@Kubsoleon teraz w 2 mistrzostwach miał grać ale mu odpuszczono.
0
@mati10333
No nie kandydat ko ma bardzo dobre wykształcenie z Oxfordem z 5 językami i nie tylko.Ma doświadczenie jako europoseł zna towarzystwo.Zna problemy na poziomie samorządów i współpracuje z prezydentami innych stolic.
Pracował w rządzie więc i to doświadczenie ma .Ma druga kadencję jako prezydent Polski.
Mówisz o poglądach ale środek ma poglądy od lewej do prawej i nazwa platforma obywatelska sama w sobie jest platforma skupiającą ludzi od lewej do prawej.Flatego ma poglądy od lewej do prawej.
Wykształcenie
Uczył się w Szkole Podstawowej nr 158 im. Jana Kilińskiego w Warszawie[2], gdzie był w jednej klasie z Michałem Żebrowskim[3]. W 1987 przez kilka miesięcy uczęszczał do prowadzonej przez marystów szkoły średniej Marcellin College na obrzeżach Sydney[4][5]. Jako uczeń XI Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Reja w Warszawie pod koniec lat 80. został przewodniczącym samorządu szkolnego, pokonując w wyborach Mikołaja Dowgielewicza; współorganizował Międzyszkolny Komitet Solidarności[5][4]. Przed wyborami w 1989 zgłosił się jako wolontariusz do pomocy w biurze stołecznego Komitetu Obywatelskiego w kawiarni „Niespodzianka” przy placu Konstytucji 6[6][4]. Pracował pod opieką Jana Lityńskiego jako tłumacz języka angielskiego, oprowadzał też nieoficjalnie po Warszawie amerykańskich dziennikarzy i kongresmenów zaproszonych przez Polską Zjednoczoną Partię Robotniczą do obserwacji wyborów. Poznany wówczas współpracownik gubernatora stanu Michigan Jamesa Blancharda zaoferował mu stypendium w Cranbrook-Kingswood High School w Bloomfield Hills, gdzie Rafał Trzaskowski podjął naukę w 1990 i zdał maturę w 1991[6][7][4][8][5].
W 1996 został absolwentem stosunków międzynarodowych na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego[1]. Ukończył także filologię angielską na Wydziale Neofilologii UW (1996)[7][9] i europeistykę w Kolegium Europejskim w Natolinie (1997)[1], gdzie do jego wykładowców należał Jacek Saryusz-Wolski[6][5]. Był stypendystą Open Society Institute na Uniwersytecie Oksfordzkim (1995)[10], kształcił się również w Instytucie Unii Europejskiej Studiów nad Bezpieczeństwem w Paryżu (2002)[10]. W 2004 uzyskał |stopień naukowy doktora nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW na podstawie pracy pt. Dynamika reformy instytucjonalnej w Unii Europejskiej przygotowanej pod kierunkiem profesora Stanisława Parzymiesa[11].
Deklaruje znajomość pięciu języków obcych: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i włoskiego[1
0
@Kubsoleon bo ma za dużo ,znam tą decyzje
0
@Kubsoleon
Odchodzi
Pau victor
Pablo Torre
Ansu Fati
Jakieś tam odejścia są też Raphinia moze grać na obu skrzydłach. Cala 3 skrzydłowych bedzie miała mniej minut.Są mistrzostwa swiata a taki fermin jeździ na mo lodzuerzowe mistrzostwa teraz nawet 2× poukładają to
1
@Adam065 myślę że to pochopne stwierdzenie on wrócił w listopadzie chidź na boisku pojawił się hak Bernal z ferminem.Tylko Fermin krócej był kontuzjowany.Obaj wpierw biegali.Potem Fermin zaliczał asysty do lewego potem strzelał w bramkarza w okno i w niego albo poprzeczkę.I od meczu z Realem wrócił strzelił nie uznana bramkę potem kolejne.Gavi miał przerwę dużą dłuższą starał się I miał przebłyski. Ale formę pokazał w ostatnim meczu.Myśle ze potrzebuje presezonu i gry i będzie lepszy .To samo Araujo też nie mial presezonu trafił na w rundę źle mu poszło ale powinien przejść presezon i wracać do gry.Odejdzie torre i Pau victor przyjdzie bernal i Raphinia w środku będzie plus skrzydła prawe i lewe.Jakoś się pomieszczą.SĄ mistrzostwa świata jest sporo gry.
0
@mati10333 to kwestia sekty nie nawrockiego.Gdyby Kaczyński wystawił kozę która miała by uprawnienia do udziału jako kandydata na prezydenta.Pusiwcy by poszli na kozę głosować. To ludzie którym nie zawala się czerwona lampka.A ta już powinna się pojawić przy mieszkaniu ze coś tu nie gra... Ale to lata robienia widy z mózgu przez pisowska tvp, obecnie tepiblike radio Maryja no i to byl duży skok na kasę dla niektórych....wiadomo o co chodzi...
0
@Recha_0684 Moje zdanie o Mentzenie jest złożone w zależności od kontekstu
0
@OBSERWATOR2021 następny co boi się sprawdzenia wyników;)
0
@mati10333 skończony:) poparło go 10 mln jest następca Tuska w ko a obecnie prezydentem stolicy Polski;)
1
@mati10333 jest sprawa w sądzie zajmą sie z tym są dziennikarze sledczy ktorzy sie tym zajmują są świadkowie ochroniarze .Facet mógł usiąść na wykrywacz kłamstw i temat wyczyścić to samo w sądzie w4 h uciekł.Pezed tym dlatego nikt mu po tych kretactwach nie wierzy.Nikt normalny nie kumpluje sie z sutenerem porywaczem wielkim Bu.
Nie napisałem ze jest gansterem ale za ustawki 3 lata powinien dostać. Do których sam sie przyznał tez Mentzen powiedział ze zarzuty są najprawdopodobniej prawdziwe co mu zarzucają a to on ustawki ujawnił i ma wspólnych znajomych.
Nie powołuje sie na Murawskiego a na sledzctwo dziennikarskiej.Na pewno znajomość sutenera i porywacza Bu mu nie dodaje wiarygodności.Ale gość skończony jest po kłamstwach z mieszkaniem reszta to samo zaoranie tak naprawdę ustawki klamatwo z tymi ustawkami gdzie i Bu uczestniczył i nie byla honorową bo lechitow bylo więcej niż umówionych.Byl sprzęt. Wzięli recydywę.Pojechal drugi garnitur lecha i sporo osób znalazło się w szpitalu.W tym szef lecha.
Facet jest totalnie nie wiarygodny a odurzanie się na debacie to jakaś kpina....prezydent;).......żałosne
Spotka prezydenta jakiegoś przepraszam jestem spusty muszę sztachet walnąć;)
0
W teorii nie ma co wymagać od niego gavi też tak wracał i formę odzyskał w ostatnim.meczu niech spokojnie pracuję
0
@Smrodek sory w przypadku pisu ktory zniszczył w Polsce praworzadność blokował kasę z kpo przez to przez 2 lata a obecnie masz 3, 5% pkb z tego bo to inwestycje w samorzady miejsca pracy .Ziobro pod dywan schował ponad 10 soraw w tym srebrna kwestia nadużyć w funduszu sprawiedliwości ktory byl funduszem wyborczym kasow doplat do paliwa ze go na stacjach nie bylo pikników wyborczych.Obecnie konfederacja ma problemy z kasą dziś afera robi się coraz większa.aa pus sobie wzioł na prezydenta kibola , naciągacza lichwiarza ktory podczas publicznych się odurzywa i jest podejrzany o sutenerstwo ma ko takty z przestępstw związany z gangiem sutenerów.
Machloje mieliśmy w poprzednich wyborach nie mówmy o jakimś zaufaniu do pisu bo ten roztrwonił go przez 8 lat.Dlatego trzeba sprawdzić glosy...Bo to śmierdzi a im większy opór tym vatxzuej to wszystko podejrzanie wygląda....
0
@Smrodek jesteśmy w czasie gdzie protesty powinny mieć możliwość sprawdzenia i orzeliczenia niech przyjaciolółka dudy wyda wszystkie protesty.Bo sama gra na czas jest 6 postępowan w prokuraturze.Pis zachowuje sie jakby mieli cis do ukrycia i się bali
0
@BorzyKrzys ja .myślę ze każdy kto ma możliwość studiowania na dobrych amerykańskich uniwersytetach to chętnie by tam studiował.Ameryka to potęga w tej dziedzinie ....
0
@Vegeta88 nie ma tu żadnego kłamstwa.
Prawnik duda złamał q3 razy konstytucje statucie a szydlo nie opublikowała wyników tk.
https://www.youtube.com/live/M2Co6vGw9Qo?si=w_8UYzlxDcLbTg4-
Widać jak kradli w funduszu sprawiedliwości iezgodnie z przeznaczeniem w celach wyborczych.....
To że był kibolem to mu mentzen powiedział ale ten się przyznał
To ze naciągnął to sam w błąd wprowadził notariusza ze kasę zapłacił. Wpierw mówił że przelal na konto tylko gość konta nie ma .Potem mówił że nie zapłacił bo to źle dla zdrowia starszego pana.Pitem ze płacił małymi kwotami dowodu nie ma.
Potem czatnek twierdził ze nie ma w umowie ze ma się opiekować dziennikarze znaleźli umowę i jest zapisane że ma się opiekować i pochówek załatwić.Jak w ręku mial już mieszkanie to przestał sie opiekować bo jak twierdzi wyjechał do wawy.Nie wiedział ze gość jest w dos I przez rok sue nie opiekował i nie wiedział ze jest w dps..
Czyli nie dotrzymał warunków umowy zakupu bo kogo obchodzi ze on gdzieś wyjechał umowa to umow a.To tak jakbyś nie zapłacił raty za samochód.Karol ma 2 sprawy w sądzie w sprawie mieszkania
Co do lichwiarstwa karol sam sie przyznał co do wysokości %
Co do grand hotelu pracował tam jako ochroniarz.problem karola jest taki ze w zasadzie z wszystkim sam przyznał.Pozq Alfonsem on nawet kłamał w kwesti bu on wpuerw mówił ze to była taka okazyj a znajomość a potem się okazało co sam przyznał ze znali sięlepiej ze sparował z nim w klubie bokserskim znał jego wagę143 kilo i mówi że to wielki facet.I chodzili na ustawki także w tą najbardziej znaną sam bu spcjalnie pojechał go idwiedzić w wawie bo takiej okazji nie można przepuścić.Facet jest w gangu sutenerów.Na dodatek gość przed kamerami nie jednokrotnie odużął.Nie wyjaśnił oskarżeń Onetu ani przed wykrywaczem kłamstw ani przed sądem 24h.Glosowales na kota w worku z szemrana przeszłością świadka który świadomie kłamał notariuszowi i wielu innych miejscach jest kompletnie niewiarygodny....
0
@Vegeta88 nie bo wychodząc nieprawidłowości a pisowcy boją się nieprawidłowości.Nie mowia sprawdzajcie.Ciężko mieć do nich zaufanie po tym jak zniszczono praworządność aby kraść.....jeszcze sobie kibola alfonsa lichwiarza i naciągacza starszych ludzi wzięli na prezydenta a wcześniej prawnika ktory 13 razy łamał konstytucje...
0
@Vegeta88 o kolejnych który boi się sprawdzenia wyników wyborów.....coraz bardziej ta sprawa robi się podejrzanie smierdząca....
0
@mati10333 powiem ci jak zobaczę skalę nieprawidłowości jeśli jest duża wtedy powinno odbyć się sledzctwo które to zweryfikuje. Nie jestem od tego by to badać.Co do Murawskiego. On nie oriwadzil sledzctwa w Onecie. A poza tym sam nawrocki nie zglosił sprawy di sądu 24 h oraz nie poddał się wykrywaczowi kłamstw.A powinien to zrobić i powiedzieć szach mat.Tak to jest kot w worku na dodatek kupuje się z wielkim bu z gangu sutenerów. Nawet mentzen stwierdził że duże prawdopisobieństwo że to co mu zarzucają jest prawda A wiedział ze byl na ustawkach bo ma wspólnych znajomych.tch....patrząc to całościowo to śmierdzi to na km.....lepiej nic nie mów I finansowaniu;)
0
@GTBTP o tak my jesteśmy bardzo mądrzy inteligentni;) wpierw wybraliśmy prawnika co złamał 13 razy konstytucje a teraz kompromitujemy się wyborem Alfonsa kibola ,naciągacza i lichwiarza ktory się odurza;)ale faktycznie jesteśmy najmądrzejsi;)przynajmniej tak myślimy;)
0
@Recha_0684 sam się nie kompromituj ja na alfonsa i kibola naciągacza i odurzajacego się nie glosowalem;)
0
@mati10333
Nieprawidłowości są ,nikt nie mówi że wybory są swałszowane .ale nie chce aby mój głos był oddany na Alfonsa , kibola.....
https://wiadomosci.wp.pl/nieprawidlowosci-w-komisji-wyborczej-wszczeto-sledztwo-7171107411688320a
Generalnie karol nie wygrał dużą ilością głosów i chce znać wynik wyborów.Przykladnie trzeba to sprawdzić aby mechanizm doliczania jednych głosów do drugich się na przyszłość nie utrwalił.Natomiadt zastanawia i jest to podejrzane że ci co głosuja na nawrockiego nie mówia ok sprawdzajcie. Nie mamy nic do ukrycia.Wyglada to źle.....I jeszcze bardziej mówi aby to sprawdzić....Poza tym bo zniszczeniu praworządności mam średnie zaufanie do pisowców....
0
@Recha_0684 on cię boli;)?
0
@PatrychoO to muszą mieć złe informacje bo wiadomo że si nie odbyło.Jest nawet wzięcie dochodzenia.
0
@PatrychoO cywilizowanym europejskim kraju jak ktos ma wątpliwości to zwyczajnie się sprawdza.Pk braku praworządności wprowadzonego przez pis trudno pisowi tu ufać