0

@Encore karol nawrockw tym pseudo wyniku ma minimalnie większe poparcie.....to slabo dla prezydenta....

0

@Klejnot_Nilu mnie to nie rajcuję szkoda mi polski.....to patologia.....

0

@Walpiano po nie ma mediów to instytut lecha kaczynskiego jest właścicielem w 30% tvrepublika to jest oartyjne medium od gnojenia.
Poza tym Karol Nawrocki albo sam się wkopywal albo go bosak podpieorzał z ustawkami.A to sztab kłamał z mieszkaniem czarnek a to sam kręcił ze zapłacił potem nue zapłacił.A to mówił że okazjonalnie znał bu a sparował z nim w klubie wie jaka ma wagę nawet .Bu brał z nim udział w ustawkach.Sam bu powiązany jest gangiem sutenerów.
Karol nie zaskarżył wtrybie 24 h oraz nie poddał sie wykrywaczem kłamstw.A jeśli jest nie winny powinien był to zrobić i miałby szach mat.Tak pół narodu ma go za alfonsa.A i mentzen powiedział ze duże jest orawdopodobienstwo ze to zrobił a wiedział o ustawkach....przez całą prezydenture będzie się to ciągnąć Winny jest kaczyński bo nie sorawdzono kandydata

0

@nowy2016 lekko nie ma;)

0

@nowy2016 nie to są efekty indoktrynacji przez 8 kat tvp i polityki populistów w kraju.....nam część wyborcow w kraju funkcjonującą jak sekta lider miże wskazać oasychopara a ci zagłosują bez rozumnie......kwestia kandydata nie ma znaczenia akurat i to po obu stronach.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@gusto
Rozumiem ale wyszedl wstyd. Szkoda Polski.....

Hiszpański serwis "El Independiente" opisuje Nawrockiego jako kandydata uwikłanego w prostytucję, narkotyki i chuligańskie bójki. Redakcja zauważyła, że obecnie trudno jest prognozować, kto ostatecznie zwycięży w polskich wyborach prezydenckich.

Zdaniem dziennikarzy z Hiszpanii ostatnia część kampanii staje się szczególnie napięta, a niemal każdego dnia media donoszą o kolejnych rewelacjach związanych z politykiem. Podkreśla się, że wspierany przez partię Prawo i Sprawiedliwość kandydat miał w przeszłości problemy z agresywnym zachowaniem, a także łączono go z niejasnymi działaniami finansowymi czy wykorzystywaniem osób starszych. Dodatkowo przywołuje się zarzuty o sutenerstwo i silne uzależnienie od nikotyny.

Zagraniczne media piszą o kandydacie PiS na prezydenta i jego literackim alter ego. "Karol Nawrocki stał się obiektem licznych drwin" - podkreśla BBC.
Karol Nawrocki stał się obiektem licznych drwin, gdy wyszło na jaw, że kilka lat temu przebrał się, aby wychwalać w telewizji własną książkę" - czytamy na portalu. "Jeszcze większym wstydem" BBC nazywa wpis szefa IPN, w którym twierdził on, że Tadeusz Batyr zgłosił się do niego "po kilka wskazówek dotyczących uwikłań Nikosia".

agencja AP, przypominając, że w ostatnim czasie pojawiły się wobec niego oskarżenia o kontakty ze światem przestępczym i udział w brutalnych ulicznych bójkach.


Dostarczał prostytutki, tak piszą o polskim kandydacie. Przyznał się już do woreczków z nikotyną" - pisze czeski portal iDNES.cz.

"Polski nacjonalista odpiera doniesienia o szemranej przeszłości" - brzmi nagłówek Bloomberga.


"Kandydat na prezydenta Polski przyznał, że brał udział w bójkach chuliganów na stadionach" - pisze brytyjski "The Telegraph".

Wybory w Polsce: były chuligan kontra prezydent Warszawy" - podsumowuje niemiecki "Süddeutsche Zeitung".


Walczyłem w bójkach chuliganów piłkarskich, przyznaje polski kandydat na prezydenta. Kandydat prawicowy Karol Nawrocki nazywa masową bójkę aktem szlachetnej walki” – napisał James Jackson.

Materiał trafił też na kanały NEXTA, gdzie skomentowano:

„Nie mógł wytrzymać pięciu minut bez nikotyny?”.

Rosyjskie portale jak Pravda.ru czy EADaily poszły dalej, twierdząc, że Nawrocki złamał polskie prawo na oczach widzów


W brytyjskim i amerykańskim internecie dominowały memy. Krótkie klipy z podpisami typu „When the debate gets boring…” zbierały setki tysięcy wyświetleń. Sugerują, że kandydat na prezydenta zażywał coś mocniejszego i bardziej nielegalnego niż torebki z nikotyną.

France 24 wspomina o przeszłości Nawrockiego. „Kampanią Nawrockiego w poniedziałek wstrząsnęły doniesienia Onetu, że Nawrocki pośredniczył w kontaktach z prostytutkami i eskortował je do sopockiego hotelu, w którym jakieś 20 lat temu pracował jako ochroniarz” – czytamy.

Krytyczne dla Nawrockiego są również inne nagłówki. „Wybory w Polsce: były chuligan kontra prezydent Warszawy” – czytamy w „Süddeutsche Zeitung”


się zagraniczne media. W The Economist przeczytamy o "mrocznej przeszłości" Karola Nawrockiego. Z kolei w Politico o "trupach w szafie"

Nagranie ze słownego starcia z Rafałem Trzaskowskim udostępniono zarówno w polskich, jak i zagranicznych mediach. Wśród nich znalazła się katarska sieć telewizyjna Al Arabiya. Uwagę zwraca podpis pod filmem opublikowanym na profilu, który obserwuje ponad 27 mln osób. Wspomniano w nim o "dziwnej substancji".

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Piotr777 ue do 2027 roku kończy kupowanie gazu.Sam gaz jest cieplarniany więc też jest uznany za przejściowy.zue chcę być finalnie niezależna i nie mieć też nic wspólnego z nieprzewidywalnym opec + bedzie stawiać na gaz skroplony i zaproponowała trumpowi kupowanie gazu aby bilans wyrównać.
Pretensje ze ue kupowała gaz z Rosji są irracjonalne to tak jakbyś miał pretensje do sprzedawcy że sprzedał mordercy nóż.Nożem możesz zabić a możesz pokroić chleb.Wina jest całkowice pp stronie Rosji.
Ue się wzbogaciła na tanim gazie a to ze Rosja nie zainwestowała w gospodarkę to ich problem.Obecnie to czynnik odcięcia sie od Rosji moze być decydujący ze w czasie przegrają wojnę.Bo iran może nie móc pomagać Rosji przy rakietach batalistycznych rezerwy złota sie skurczą a w 2027 ie surowców nie będzie już kupować chodź mocno ograniczyła.
Rynek europejski jest nie do zastąpienia.

0

@darr0o no chyba nie i nie wiem po co mieli by to robić.Ursuls chcę wyrównać pomiędzy usa a Europą różnicę kupując z usa gaz.Technologia którą sie buduje jak u nas turbiny na Bałtyku zmniejszy zapotrzebowanie na ruskie Surowce.Putin przyśpieszył proces uniezależnienia się Europy od drogiego opec+najnowsze sankcje rozszerzone o kolejne statki.Do 2027 ma być koniec importu .

0

@Azazel_Pazuzu no i Nawrockiego.....

0

@GTBTP a po co ma być odwet Iranu na Europie. Lepiej niech skoncentrują sie na Izraelu my mamy Ukrainę obecnie.

0

@Kengo jeśli zostanie Andreas i Araujo po presezonie będzie w formie to mamy defensywę.niestety na topowe zespoły cubarsi i Martinez są za wolni i za niscy w przypadku takiego interu I za słabiAle liczę ze Andreas zostanie

0

@Kozinho. I może łazienkę;)

0

@Aragorn33 a nawrocki tez chciał pokuj .
Z kuchnią;)

0

@comtedurgell
Jakie kłamstwa gość się do wszystkiego przyznał.On nawet kłamał w sprawie ze znal wielki bu wpierw stwierdził ze to było incydentalne spotkanie a potem się okazało ze sparował z nim w klubie bokserskim ze 145 kilo wagi i to wielki chło.Potem wyszło ze był też na ustawce.On sam wszystko potwierdza jedyna kwestia przed czym uciekł to potwierdzenia bądź nie ze był sutenerem
Gdyby był nie winny poszedł by w proces 24h nie zrobił tego i mógł pójść na wykrywacz kłamstw co mu proponowano.Zrobiłby szach mat tych sprawach wygrałby i czystym sumieniem w tym aspekcie wygrałby .A tak to musi sie mierzyć ze jest Alfonsem.Na dodatek w sprawie mieszkania sprawę prowadzi prokuratura.ztu nie możesz mówić o kłamstwa.....Ale winę ponosi kaczynski ze go nie sprawdził.Nawet Mentzen stwierdził ze to ci mu zarzucają to raczej prawda.

0

@BorzyKrzys


Chyba kpisz wstyd na cały świat!!!

.no wiadomo ze trzaskowski jest dobrze pokazywany jak w tv usa.
Ale Nawrocki to dramat
W the sun- nazwali go huliganem i Alfonsem
https://wiadomosci.wp.pl/the-sun-antyunijny-chuligan-pilkarski-wygrywa-wybory-w-polsce-7163465085004480a


Hiszpański serwis "El Independiente" opisuje Nawrockiego jako kandydata uwikłanego w prostytucję, narkotyki i chuligańskie bójki. Redakcja zauważyła, że obecnie trudno jest prognozować, kto ostatecznie zwycięży w polskich wyborach prezydenckich.

Zdaniem dziennikarzy z Hiszpanii ostatnia część kampanii staje się szczególnie napięta, a niemal każdego dnia media donoszą o kolejnych rewelacjach związanych z politykiem. Podkreśla się, że wspierany przez partię Prawo i Sprawiedliwość kandydat miał w przeszłości problemy z agresywnym zachowaniem, a także łączono go z niejasnymi działaniami finansowymi czy wykorzystywaniem osób starszych. Dodatkowo przywołuje się zarzuty o sutenerstwo i silne uzależnienie od nikotyny.

Zagraniczne media piszą o kandydacie PiS na prezydenta i jego literackim alter ego. "Karol Nawrocki stał się obiektem licznych drwin" - podkreśla BBC.
Karol Nawrocki stał się obiektem licznych drwin, gdy wyszło na jaw, że kilka lat temu przebrał się, aby wychwalać w telewizji własną książkę" - czytamy na portalu. "Jeszcze większym wstydem" BBC nazywa wpis szefa IPN, w którym twierdził on, że Tadeusz Batyr zgłosił się do niego "po kilka wskazówek dotyczących uwikłań Nikosia".

agencja AP, przypominając, że w ostatnim czasie pojawiły się wobec niego oskarżenia o kontakty ze światem przestępczym i udział w brutalnych ulicznych bójkach.


Dostarczał prostytutki, tak piszą o polskim kandydacie. Przyznał się już do woreczków z nikotyną" - pisze czeski portal iDNES.cz.

"Polski nacjonalista odpiera doniesienia o szemranej przeszłości" - brzmi nagłówek Bloomberga.


"Kandydat na prezydenta Polski przyznał, że brał udział w bójkach chuliganów na stadionach" - pisze brytyjski "The Telegraph".

Wybory w Polsce: były chuligan kontra prezydent Warszawy" - podsumowuje niemiecki "Süddeutsche Zeitung".


Walczyłem w bójkach chuliganów piłkarskich, przyznaje polski kandydat na prezydenta. Kandydat prawicowy Karol Nawrocki nazywa masową bójkę aktem szlachetnej walki” – napisał James Jackson.

Materiał trafił też na kanały NEXTA, gdzie skomentowano:

„Nie mógł wytrzymać pięciu minut bez nikotyny?”.

Rosyjskie portale jak Pravda.ru czy EADaily poszły dalej, twierdząc, że Nawrocki złamał polskie prawo na oczach widzów


W brytyjskim i amerykańskim internecie dominowały memy. Krótkie klipy z podpisami typu „When the debate gets boring…” zbierały setki tysięcy wyświetleń. Sugerują, że kandydat na prezydenta zażywał coś mocniejszego i bardziej nielegalnego niż torebki z nikotyną.

France 24 wspomina o przeszłości Nawrockiego. „Kampanią Nawrockiego w poniedziałek wstrząsnęły doniesienia Onetu, że Nawrocki pośredniczył w kontaktach z prostytutkami i eskortował je do sopockiego hotelu, w którym jakieś 20 lat temu pracował jako ochroniarz” – czytamy.

Krytyczne dla Nawrockiego są również inne nagłówki. „Wybory w Polsce: były chuligan kontra prezydent Warszawy” – czytamy w „Süddeutsche Zeitung”


się zagraniczne media. W The Economist przeczytamy o "mrocznej przeszłości" Karola Nawrockiego. Z kolei w Politico o "trupach w szafie"

Nagranie ze słownego starcia z Rafałem Trzaskowskim udostępniono zarówno w polskich, jak i zagranicznych mediach. Wśród nich znalazła się katarska sieć telewizyjna Al Arabiya. Uwagę zwraca podpis pod filmem opublikowanym na profilu, który obserwuje ponad 27 mln osób. Wspomniano w nim o "dziwnej substancji".


0

@PatrychoO nawrocki jest jaki jest może i przykry,nie zmienisz, pucia to pucia co zrobić....wyżej nerek nie podskoczysz.....;)

0

@Kgorecki2500 wiesz nie każdy chce mieć alfonsa na prezydenta.Sa ludzie co się szanują.....A co dostanie polityk który spotyka się z nawrockim w cv;))) ta kandydatura to samo zaoanie....

0

@Messiankaramessi tzn ja mam z tym problem bo nie mogę być za żadnym lufobujstwrm czy to Żydów czy to Rosjan ani za iranowi ktory daje broń qtosju na ludobójstwo czy jemenowi cziex̌jo być za hamaaem czy hezbolachem bo to grupy terrorystyczne. Nie wiem też czy wieczne usprawiedliwienie przez mieszkańców zla jest dobre czy to ruskich czy palestyński.Mam tu mieszane uczucia bo są za I przeciw.Dkqyego nie popieram tu nikogo

25

Niech nie nażekają rok z nimi dłużej został .Mógł poczekać do końca kontraktu i odejść za darmo

0

@Messiankaramessi zwykli Roshanie sa ogłupuani propaganda i orzekupiani socjalem za żołnierza.Nie wiedzą czemu walczą ślepo wierzą swojemu wodzowi.Co jak pis .Wodż kazał głosować na Alfonsa, lichwiarza , naciągacza starszych ludzi kibola powiązanego ze świadkiem nikomu się lampka ostrzegawcza nie włączyła ten sam mechanizm ogłupienia.Nie wiem czy za taki wstyd miałbym nie obwiniać pisowców bo jazdy polityk ktory z nawrockim będzie Sie spotykał dostanie dane na jego temat.....nie widze powodu zrzucania calkowitej winy z Rosjan tam dochodzi do ludobójstwa i tez maja krew na rękach za jadę godzą się ze zginęło żołnierz z rodziny....w tunelach znaleziono broń pochodzenia rosyjskiego i uranskiego.Natomiast nie popieram ani jednych ani drugich bo obie strony są złe.

0

@Kozinho. To nie glosuj.Tam za ludobójstwo odpiwiada skrajna prawica takie fakty.

0

@Kgorecki2500 a w bitwie pod Grunwaldem rozdawali 2 nagie miecze wcześniej były dinozaury;)
Tylko Wehrmacht to. Ie Polacy z tą różnicą.

0

@Kgorecki2500 nie wiem co mam odmawiać obie strony są złe a oalestynczycy też dają przyzwolenie na istnienie Hamasu u siebie.....Nie popieram żadnej ze stron bo obie sa zle i maja krew na rękach.

0

@Messiankaramessi ale tunele tych ekstremistów prowadza do szpitali gdzie pod spotem byli centrum dowodzenia meczetów prywatnych domów itp.Na wszystko jest przyzwolenie palestynczykow.Toleruja te tunele itp..za ludobójstwo odpowiada izraelska skrajna prawica i do nich mniej pretensje.Drugi blok jest nie lepszy( palestyna , hezbolah ,iran , Jemenem, Rosja i bron rosyjska znaleźli w tunelach, Chiny to też sa ludobójcy w Rosji broń z Iranu i chiny tez im pomagają.Nie popieram żadnej ze stron bo obie sa zle.

0

@Kgorecki2500 przecież tam tunele Hamasu wchodzą do domów meczetów sklepów centrum dowodzenia jest pod szpitalem.Jest to za zgodą ludzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?