0

@norbi77 to prawda legendą nie jest.Ale wolałbym by odszedł w zgodzie i my średnio to potrafimy robić.Nie wiemy jak to dokładnie jest.

0

Ocena białych - nowy bramkarz Barcy
1.Ter stegen będzie siedział I kasę ciągnoł.
2 dobrze że szczesny siedzieć będzie bo jest lepszy od nowego bramkarza.
3 nie szanujemy Kapitana naszej legendy.

0

@Pawcio2024 absolutna zgoda dla kibiców to ogromna strata a klub zarobił.

0

@IronMan43
Niemcy realizują wiele projektów.Ale czy my te projekty realizujemy za nasze czy pieniądze ue;)
Tak, Niemcy budują największą farmę wiatrową na Morzu Północnym. Chodzi o projekt Nordlicht, który składa się z dwóch farm: Nordlicht 1 i Nordlicht 2. Nordlicht 1 ma stać się największym niemieckim morskim projektem wiatrowym.
Szczegóły:
Inwestor: Vattenfall.
Lokalizacja: Morze Północne, Niemcy.
Start budowy: Planowany na 2026 rok.
Cel: Zwiększenie udziału energii odnawialnej w niemieckim miksie energetycznym.
Znaczenie: Nordlicht 1 ma być największym morskim projektem wiatrowym w Niemczech.
Inne projekty: Niemcy realizują też inne morskie farmy wiatrowe, jak Borkum Riffgrund 3, która również jest znaczącym projektem.
Wiadomo ze część wyjdzie część nie ale uzależnienie się od opec + ktore zabawia się cenami to nie jest mądre;)

0

@IronMan43 nie wiem czy Niemcy likwidują jakieś wiatraki ale moze chodzi ci o turbiny wiatrowe?i ławce regulacje ktore nie zadziałały .
Otóż w przypadku Bałtyku jest to jedno z najlepszych miejsc natomiast Polska pod te turbiny wiatrowe buduje największy magazyn energii w Europie.Dodatkowo zwydajemy 60 mln na inteligentne sieci .Oraz bęzie budować system średnich magazynów na terenie całej Polski.Magazyn buduje polska firma kabel pod buduje polska firma.Nie wiem kto inny mógł fistarczyć miże Dania układ jest dobry bo masz blisko jak i serwis jest bliski.
Tak maja na jaczynskue podobnie hak na witek Morawieckiego i Bielana. Kaczynski dał zgodę ba wybory kopertowe i strącono na to ogromną kasę.Wszyscy ci co napisałem beda mieć zarzuty.Do tego dochodzi srebrna bo Ziobro uwalił 100 siraw i tam jest kwestia łapówki dla jsiedza za ziemie jsiadz znoknął ale go znaleźć sprawa priwadzi prokuratura.Tu za lapuwkarstwo

0

@Gaucho to prawda idzie do nas.Zwracam uwagę ze kwestie bycia z dzieciakami moze być w tej sprawie priorytetem z mln na koncie niż gra..Też bym sie nad tym zastanawiał.Zwlaszcza ze jest po kontuzji i może nie mieć dobrych propozycji bo jest kotem w worku.

0

@PW27 on chyba jest w separacji.Jeśli wyjechałbym np do Turcji to cierpią dzieciaki. Też bym o to walczył na jego miejscu.Rozumiem kwestie Barcy tu masz kwestie jego dzieci.

0

Komentarz usunięty

0

@konrad1661 tylko czy xabi spowoduje że Mvappe , vinni , rodrigo, Belingham będą biegać w presingu to na dziś polowa bardzo dobrych zawodników do przodu.Na dodatek dalej maja 3 lewo skrzydłowych. Bramkarz ma coraz więcej kontuzji.Zobaczymy co z Carvahalem.Też ich główny faulujący co ma pod czaszką nie halo ma coraz więcej kontuzji właśnie przeszedł operacje.Ok kupili stopera i bocznego.Dalej to wszystko nie kompletne gdzie zastępca krossa.Nasza ekipa jest bardziej kompletna.Jeśli będzie Nico to wystawienie ataku będzie w tak różnych konfiguracjach ze to głową mała .Nawet gdy przyjdzie Nico to wcale nie trzeba go wystawiać bo jest Raphinia albo może grać Balde z Martinem .Też nie będzie musiał grać Yamal bo z jednej strony może grać Nico a z drugiej Raphinia.Do tego Olmo ferran lewy.trener będzie mógł miksować z przodu dowolnie i w trakcie meczu.qbędzie mógł za jazdy razem ustawiać ekipę inaczej i nikogo nie przemęczać. Jeśli Fort zrobi progres to kounde odpocznie chodź ma Erica.Defensywny pomocnik to tez zagadką de Jong , casado Bernal.A i pedri z gavim mogą ram zagrać.Siła tego zespołu w tym momencie to nieprzewidywalność.

1

@mientusek1407 Zatrudnili Arnolda który dobry jest w ataku ale obrona już nie.Tu prawdopodobnie będzie nico z balde....Mega ciężkie zadanie....dla dobrego obrońcy i jeszcze Raphinia i yamal. A kto nie wejdzie olmo Torres i lewandowski swoje zrobią. Na dodatek do Formy wrócą
Gavi
Araujo
Andreas
Wróci Bernal
U tych zawodników najprawdopodobniej będzie największy progres. Zobaczymy co Fort pokaże.Pptencjalnie zjazd może zaliczyć Robert i Martinez z uwagi na wiek.Tu jeśli nie będzie kontuzji to Araujo I Andreas to potencjalnych nr 1 .Jeśli nie będzie kontuzji.Martin też trochę pograł i potrafi podawać.Wyglada na to że możemy mieć bardzo kompletną ekipę.Fajnie jakby ktoś ze szkółki się objawił.
Też mi się nie chcę wieżyć że Mbapoe Vini Rodrigo, belingham ,będą biegać w ptesingu to polowa bardzo dobrych piłkarzy tylko atak.

0

@MaziFCB ale że co byłeś widziałeś;) pogódź się weź się pogódź;)

0

@Pomimo27 maja materiał. A zrobienie kilku nie zarejestrowali nowej generacji wirówki.A trzeba dodać że jeśli będą strzelać do usa to przez Rumunię i Polskę.Dlatego sa bazy w radzionkowie i w Rumuni aby je zestrzeliwać.Niestety nie wszystkie rakiety docierają do izraela zwyczajnie spadają po drodze.Nie fajnie aby taka rakieta spadła w Europie.Też nie wierzę fundamentalistom czy użyją czy nie.Tu jestem za atakuem.

1

@Ojciec5tkidzieci
Jednego pseudoprawnika ktory łamał konstycje a drugi naciągacza ,kibola i prawdopodobnie sutenera bo nie chciał się poddać testom wykrywacza kłamstw ani w tej sprawie nie oskarżył w trybie 24 h.Tym ostatnim wyborem podzielił Polskę.Pkoazał brak szacunku do urzędu prezydenta.Mam nadzieję ze przestanie być hak najszybciej politykiem bo jest ultra szkodnik.Wszystko jedno czy to emerytura czy inny tryb.

0

@takisobiektos chlopie
Iran dal Rosji shahidy ktore zabijają cywilów na Ukrainie oraz dal im całą linie.Oprocz tego daje broń hezbolachowi, Hamasowi i jemenowi ktory atakuje cywilne statki na morzu czerwonym.A chiny dają namiary.Iran należlydo osi zła z chinami i Rosją.Co do pakesttny nie popieram tu izrael bo to robota skrajnej orawicy.
Natomiast nie zgłaszana wirowka jest po to aby wyprodukować broń atomową.i strzelać do izraela i do usa.zltorędy przez europę czyli rumunie I polskę( baza w radzionkowie powstała przeciw tym rakietom) niestety iranskue rakiety też niedolatują więc nie chcę aby coś spadło w Europie.....I tu izrael popieram.Bo nie chcę zby fundamentaliści mieli broń

0

@Kgorecki2500 tylko ta wirowka jest po to aby mieć bombę atomowa i mogą strzelać do izraela i do usa przez europe konkretnie przez rumunie I Polskę.Ti i czym się mowi ze część rakiet nue dolatuje.Nie chcę aby cis spadło w Polsce a nie ufam fundamentalistom.

0

@Kgorecki2500 iran też nie zglosił nowej wirówki tez na to w dupie.Jakoś mi ich nie żal

0

@ViscaelBarca2007 tylko nico jeszcze może się rozwinąć.Taki junior strzelał Panu Bogu w okno.jeden ma 22 lata drugi 28.....

0

@BORO_12 do rotacji.Po prostu tych 2 sa i szybsi i wyższy I silniejsi.A Andreas dobrze ruzgrywa

0

@BORO_12 jeśli zostanie Andreas I Araujo I nie będzie kontuzji to będą głównymi stoperami po presezonie.

0

@messi33 nie z interem naszych 2 podstawowych zawodników miało kontuzje i wracali po nich mowa o Aeaujo i Andreasie z nimi przed kontuzjami byśmy to wygrali. Inter zresztą to co mial to strzelił zabrakło kilka minut di awansu

1

@bezalkoholowy
Wystarczy ze wyjdziesz z poza zasięgu lustra;)
Ale widzę ze wyparcie i ciebie jest jak w kiblu;)
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/gigantyczny-przetarg-wiadomo-kto-dostarczy-40-samolotow-polskiemu-lot-owi/wednk4d

0

@beter2 no chyba nie ,wydano 800mln na różne projekty, jest decyzja środowiskowa czyli najważniejszy dokument, jest pozwolenie na budowę dróg dojazdowych oraz na budowę tunelu szybkich kolei w Łodzi.Obecnie trwa wykup gruntów. Nie wiem o jakim Niemcu mówisz ale to pis część lotniska chciał oddać w zagraniczne ręce .Teraz masz podziekabe na 2 cz .Wpierw budujesz lotnisko na tyle i na pewno będziesz miał klientów a potem je rozbudowujesz. WSZYSTKO JEST W RĘKACH POLSKI nie Niemieckich;)Pis chciał robić największe lotnisko bez samolotów i liczył na 40 - 69 mln;)

1

Kupujemy 40 samoloty airbusa z opcją dokupienia kolejnych 44.Dla cpk.
Więc jak ktoś twierdzi że chcą zaorać CPK.
To zwyczajnie jest w błędzie.
Pis nie planował kupienia floty.

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/gigantyczny-przetarg-wiadomo-kto-dostarczy-40-samolotow-polskiemu-lot-owi/wednk4d

0

@Roobo bombowy kanał;)

0

@fenix1983 to zobaczysz ze jeśli nie udejdą albo nie złapią kontuzji .To po oresezonie to Andreas I Araujo będą podstawowymi stoperami.

0

@messi33 gdzie masz krótką lawkę.Mysmy mieli ko tyzhe wszystkich zawodnikow oprócz Wojtka a zdobyliśmy mistrzostwo o jakiej krótkiej ławce mówisz;)

0

@Rupert_Haubica fajny ale jeśli zostanie Andreas I do firmy dojdzie Araujo to będą grać w podstawie.

0

@MessiForeverTheBest a jeśli ter stegen by został nie preferowałbym nikogo niech gra najlepszy nawet Wojtek powinien walczyć

0

@gumaz jaś fasola też tak robił i był to okaz sympatii;)

0

@MesQueUnClub_87 na Czarneckiego poleciała.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?