Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@beter2 w zeszłym roku kontuzje w 1 części miał Gavi ,Fermin ,Pedri,Olmo wtedy w 1 części sezonu torre był ważny nie straciliśmy punktów mamy mistrzostwo a widać jak mało punktów było przewagi.Torre był ważny dawał jakość.A to te detale decydują.Niech Pedri będzie miał kontuzje na dłużej....
0
Trzeba z tym uważać praktycznie każdy obok Szczęsnego i Peni był w którymś momencie kontuzjowani i taki Torre byl bardzo ważny kiedy olmo, , pedri de Jong Gavi, i fermin byli kontuzjowani .l chodź nie na raz.Tu ten facet daje jakość.Sila kadry to głębia.
0
@OBSERWATOR2021 niech trochę pograja i odpowiedzialność za grę wezma
0
Niech od strony zdrowotne przygotują Araujo i Andreasa.Oraz popracują w presezonie a będą podstawowymi zawodnikami w klubie
0
@Kgorecki2500 tym razem obajtek nie chcę przejąć jakiś dworek on stesknił się za Orlenem czyli chcę przejąć stacje w końcu polskie stacje oddał Węgrom sumienie go wzieło;)chodź nie wiadomo czy takie posiada;)
0
@MsBarca nie znam wypowiedzi Gortata a twój komentarz
Ale jeśli ktoś wybiera
Kibola w towarzystwie przesteocow
Lichwiarza starszych osób
Cwaniaka ba mieszkanie- tu nawet mentzen mu nie ufa
Nie poddaje weryfikacji wykrywaczem klamstw nie zakłada sprawy aby wyjaśnić w 24 h i oczyścić się z zarzutów o sutenerstwo.Czyli ma coś do ukrycia
To ludzie ktorzy na niego głosują sami o sobie wystawiają świadectwo.
Sytuacje mamy taką 49% głosujących nie potrzebuje allfonsa na prezydenta a reszta głosujących tak.
To jest wstyd i tyle.
0
@fenix1983 nie zmartinez wrócił i był swietny
1
@fenix1983 lepiej oddać starszego Martineza ktory aie nie nadaje na najlepsze kluby za wolny I i za niski I za stery.Andreas jest szybki wysoki I potrafi rozegrać to błąd.Lepiej podyskutować o pensji z nim.
1
@fart ue będzie w tym burdelu uczesniczyć;)
0
@Kgorecki2500 wygrał wybory Nawrocki czy jak mi tam. Ten co tam jakieś interesy w hotelu prowadził z pisu.Widać jak lewy to zobaczył to nie chce w tym burdelu uczestniczyć
0
Duży do błąd to najlepszy obrońca
0
@Vegeta88 nie wiem co chwila jest jakaś prawicowa sraczka a potem jest inaczej....jak z tym portem kontenerowym wczoraj
0
@Romario87 ha patrzę na calakosztalt a nie na 1 zagranie też pytanie jak grał przez cały mecz.Zauważ ze w trakcie meczu ilu zawodnikow traci piłki ten traci raz no drewno straci pedri nikt nic nie powiedział.A tracą wszyscy także Messi po kilka razy w meczu
0
@Coveta gdyby ktoś napisał że podający podawał nie wiadomo komu bo kierunek byl do bramkarza ake było to za lekkie i nie było to też do Araujo bo nie ten kierunek wsadzając go na konia.
I dopisał ze mimo wszystko Araujo powinien zachować się lepiej .To bym się pod tym podpisał.Ale zwalanie wszystkiego na Araujo nie wchodzi grę.Zawsze podający odpowiada za podanie a te było nie wiadomo komu co generuję niepewność czym się skończyło.Ale Araujo mógł lepiej sie zachować.
0
@Chudini123 nie doszedł na spokojnie gdyby doszedl to by ją przyjął.Za podanie odpowiada podający a to ani do Araujo ani do bramkarza.Obronca wie gdzie jest bramkarz.zkierunowo nie do Araujo a do bramkarza za lekko ani tu a ni tu.A wchodzący podnosi presję.To jest gra na konia jeśli podajesz to precyzyjnie. W takich sytuacjach tu tego nie było jest gol
0
@bartulek98 tak naprawdę to było za lekkie podanie do bramkarza a nie do Araujo ta sytuację ratował.Podajacy wprowadził nie pewność.Albo mocno do bramkarza albo mocno do Araujo.Takie podanie jest do nikogo bo obaj mogli interweniować.W momencie dostania niedokładnego podania w polu karnym podnosisz do zenitu ciśnienie bo widzisz zbliżającego sie atakującego. Araujo stracił czas przy zbliżającym się atakujący za podanie odpowiada podający.Jeśli nie ma podania to sie wybija do przodu.
0
@jeonek za podanie odpowiada podający kierunek byl do bramkarza ale podawał za lekko.To wprowadza zawsze niepewność.. Jeśli mial juz tak podawać to niech sam wybija bo za podanie odpowiada.Araujo musiał do boku się przesować .Błąd pierwszy byl podającego ktory za podanie odpowiada.Wsadzil go na konia.Zwalenie tego na Araujo to nie porozumienie chodź tez mógł zachować sie lepiej.Sytuacje sprowokował podający.
0
@Chudini123 podający nie podał do nogi Araujo stracił czas na przesunięcie.Wsadzono go na konia.a za podanie odpowiada podający.atez kierunkowo było to do bramkarza a nie Araujo.Tylko do bramkarza było to za lekko.Za podanie odpowiada podający.
0
@BIGCULES to nie jest wina Araujo dostał nie dokładne podanie i musiałem stracić czas na orzesuniecie wręcz nie wiem czy to do bramkarza nie było ale też za lekko.Wsadzil podający na konia.Za podanie odpowiada podajacy
0
@AxelF zobacz jakie niedokładne dostał podanie wrzucili go na konia.
0
@Romario87 przecież to było skrajnie nie dokładne podanie na konia.Za podanie odpowiada podający.
0
Przecież on dostał podanie niedokładne na konia .Kierunek podania byl do bramkarza i to bylo za słabe podanie do bramkarza jeśli jużZa podanie odpowiada podający.On musiał stracić czas aby się przesunąć.Podanie było na konia.Nie winiłbym tu Araujo.Przy szybkim ataku jącym to prosi się o bramkę.
0
@mekston
Podpisano w maju umowę na zbadanie dna wokół portu będzie to trwać pół roku dopiero potem potem mogą podpisać umowę na podpisania umowy.Typowa prawicowa strączka.ze nie będa budować.A ty wiesz ze jak w 2015r pis przyszedł do władzy doprowadził do sytuacji w której od przyjścia ko do wladzy trzeba robić wszystko id początku bo pozwolenia wygasło.Wszystko zaczol nie żyjący Szyszko ktory mial tam działkę.To jest skandal i rekord budowlany w Polsce.za ze budowa sie opuźni to rzeklbym norma Tunel w wawie w Ursynowie pis miał opóźnienia o 2 lata....
https://gs24.pl/kolejny-krok-w-kierunku-powstania-terminala-kontenerowego-w-swinoujsciu-podpisano-umowe/ar/c3p2-27567097
0
@Blantozaur ach boże ;)))gwałt;)
0
@Kazragore nie ma praworządności orzeciwz Duda ustawę o tk oddał do tk .Nie zartujmy;) w pierwszym przemówieniu nawrockiego stwierdził że bedzie bronił neosedziow czyli tego burdelu braku oraworzadności.Czyli glosyjac na pis ryzykujesz stratę kasy.Bo dla pis ważne jest koryto plus kosztem kasy z ue co było w przeszłości. Nie pozostaje nic innego jak gratulować myślenia tym co na nawrockiego głosowali.. Rzeklbym liberum Veronica rozbiory są nasza tradycja i za mądrym narodem to my nie jesteśmy.Tylko nasz naród jest wstanie wpuścić sue w położenie ze 49% ludzi uważać będzie nowego orezydenta za Alfonsa.No ake cóż mamy to co mamy.
0
@Blantozaur mądry człowiek wiedziałby kiedy walczyć a kiedy nie. Kiedy nasz doczynienia z dyzlektykiem i jeśli sugestia jest odpuść a ty wałkujesz dalej to stajesz się internetowym prześladowcą.Robiacym sobie dobrze....
0
@Blantozaur nie znasz mnie nie masz pojęcia co zrobiłem w tej sprawie i ile przy tym zrobiłem.Ludzie w internecie lubią dowartościowywać się kosztem innych.No ale jeśli to im pomoże....
0
@wyrek ale ja mówiłem ze pis jest zagrozeniem dla funduszy europejskich a że część narodu jest głupia co poradzić.Bedzie niższe pkb mniej pracy inwestycji .
Zresztą prognoza jest zla
https://businessinsider.com.pl/gospodarka/skutki-wygranej-karola-nawrockiego-ekonomista-punktuje/3eg1v6d
0
@Blantozaur ale ja mam szacunek do Polskiego języka ale jestem dyslektykiem i tyle napisałem dystans zapewne więcej niż wielu tutaj.a to że w kraju ludzie patrza na prezydenta jak na Alfonsa.A nie potrzebny jest im do pilnowania Alfons to inna sprawa.Dla mnie nie ma wymiaru orezydenckiego i tyle.Ten człowiek nie ma wymiaru prezydenckiego i nie ma poważania wśród 49 % to najgorsza wygrana z możliwych.Ba jak skończy prezydenturę to ci ludzie dalej patrzeć będą na niego w taki sposób. Ajest tak dlatego bo nie wyjaśnił swojej przeszłości jest sąd 24h i urządzenie do weryfikacji czy mowi się prawdę. Nie skorzystał tego .Nie budzi zaufania i jest jak jest.Te wybory zwiększyły jeszcze większy podział.
0
@Kazragore nie po prostu po to łamie się oraworzadnośc aby kraść co robil pis w funduszu sprawiedliwości itp...wiadomo jak było 100 soraw były u Ziobry zwyczajnie zamrożone.
A to Niemcy płacą najwięcej kasę.Nie chcesz dawać jadę gdzie rząd miże to ukraść.Dlatego wstrzymują kasę.
Ja tez bym nie dawał na coś gdzue system nie byłby bezpieczny.
Ci do tańczonego mnie tym nie uderzysz bo dla mnie lgbt to 5% ludzi .Czym ty się zajmujesz .To marginalba sprawa. OK gdyby to było 70% społeczeństwa ale 5% społeczeństwa.Baprawdę jest to powód do obłędu na tym punkcie;)