Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub_87 ET
0
@MesQueUnClub_87 ja mówię generalnie dlatego mówię ze każdy aspekt trzeba rozważyć indywidualnie aby nie był też wiezienie do rozwoju. W przypadku Barcy dostałby nowych w 100% ludzi.Wyzwanie byloby takie czy ulepszył by ten zespół czy spieprzył taktycznie bo to że rozwinołby indywidualnie to na pewno.
2
@MesQueUnClub_87 to zależy bo też ogranicza rozwój.........świat się zmienia intensywnie ty się zmieniasz otoczenie i ludzie.Nie zrobisz czegoś bo tak 15 lat temu powiedziałeś. Dla mnie to kwestia indywidualn rozpatrzenia plusy minusy co .oze to przynieść dobrego....
4
Plus że nie ma żadnych kontuzji, oby tak zostało. Oczywiście bernal dochodzi do siebie nue gra w meczach ake trenuje Rusford gra krótko w nędzach, a ter stegen ma kontuzje pleców. W zasadzie poza 1 młodym w Hiszpanii to wszyscy maja się dobrze.Andreas po kontuzji wygląda znakomicie Gavi i Araujo ciężko powiedzieć.Gavi się starał a Araujo z Andreasem zachowali czyste konto i Araujo w miarę podawał bo chyba złego podania nie zagrał.Można powiedzieć że na razie jest pozytywnie.
2
Oby. Nie sprzedali Andreasa bo był ze stoperów najlepszy.
6
Wygląda na fajny transfer pasuje do nas przynajmniej na 1 rzut oka.
0
@Guillegavira ok efektowny był
0
@MessiForeverTheBest Szczesny miał lepszych stoperów.
0
@Derean sprzedanie go to abstrakcja na razie to najlepszy nasz stoper.
0
@L4ngusta na razie tylko hiszpański Filipińczyk się pokazał i moze on bardzo ruchliwy chłop.Za to transfery dobrze wygladają
0
@19Riki20 pewnie jest Azjatą z pochodzenia
3
Cieszy występ Roberta bardzo przytomna gra,dobrze że Raphinia jak i Yamal mają wartościowych zmienników ten Azjata strasznie ruchliwy i bramkę strzelił. Sporo dobrego.
0
@Guillegavira też bardzo pozytywny występ
0
@Filipem widziałem tez spóźniona reakcje na krycie on potrafi być bardzo dobry
0
Słaby
Kounde( był kontuzjowany)
Cubarci ( strata bramka)
Martinez wolny jak wracał przy bramce
Reszta bardzo dobrze- świetny występ wszystkich nowych.Wyróżniajacy Andreas
0
@Xxxbarca4ever ale błędu w rozegraniu nie zrobil
0
I Andreas jest szybki błąd naprawi.....
0
Kurde ale oni wolno wracają stracą piłkę to potencjalnych gol
......
0
@RosjaninBut a ja to dałby tak 30 km od Wawy .pole dla prawicy ,niech spacerują sobie i cały rok .Mogli by sobie rocznicę wszystkiego urządzać bosaka, bosaka i mentzena kaczora nowego pilsudskiego;)tylko aby nie przeszkadzali w Wawie.Kaczor zabrał kasę samorządom i Wawa musiała robić remont mostu Poniatowskiego później I właśnie trwa.A chcą chodzić.Dałbym im pole niech łażą....Z bąkiewicza jest raki patriota jak z koziej dupy trąbka. On zakłócał przemówienie powstanki .Wawa i tak ma teraz remonty ulic , od holery koncertów 3 były i jeszcze marsze.....na pole i niech maszerują.Nie mam nic przeciwko.Może nawrocki przyprowadzi kumpli to i ustawka będzie;)
0
@Goldenretriever1899 ie pogardziłbym bo tam błąd chyba sie wkradł.zzgadzam się z tym:)
0
@Goldenretriever1899 nie interesuje to nie jest przypadkowa drużyna od 2022 byli 2 razy w finałach LM to bardzo ułożona drużyna.
Inigo i Cubarci są znakomicie na 90% meczy ale te 10% zespołów to są najwięksi. Obaj sa za wolni I za niscy w meczu z nami raki Mbapoe biegał 34 km to nie isuągakne dla ich obu strzelił na 3 bramki.Sorlot ktory ma 195 tez strzela nam jak chcę.4 zawpdnikow w la lidze strzeliło nam po 3 bramki.Ci zawodnicy nie sa na liszczegolnych zawodnikow o określonych warunkach wzrost albo szybkość albo na drużyny takie jak live psg czy inter.Problem jest ze jak będzie strata czy nie udany spalony to nie dogonić przeciwnika i nie naprawią błędu.Moze to sie skończyć jak karny z Martinezem.Na to szanse Ma Araujo ale w formie i Andreas co pokazał .Jeśli Andreas zostanie i Araujo doprowadza do ladu to na ławie posadzą i cubarsiego i inigo bo fizycznie maja możliwości na te 10% drużyn.A inigo będzie o kolejny rok wolniejszy mniej skoczny ...Bo wchodzi w wiek.
1
@Astad szpylka;)
4
To jak gavi z tą różnicą ze favi nie mial prezezonu ale był ograny w la lidze ten nie jest.Formę gavi w istatnim meczu pokazał.
0
@Goldenretriever1899 nie Andreas znakomicie rozgrywa .Był ustawiony z uwagii na rozegranie nawet na defensywnym pomocniku w przypadku Araujo może być lepszy ale musi dojść fizycznie do ladu co robił przed presezonem i musi przejść presezon może być lepszy.Reszta zawodników wokół niego świetnie rozgrywa.
0
@Goldenretriever1899
On ma tragiczny top speed i jest o centymetr wyższy od Cubarsiego niższy od i Arauho i Andreasa O 8 cm niższy od 3 gości z interu przy rożnych... na te 10 % zespołów decydujących o LM to nie na paranetrów
0
@marcin62
Intel rezygnuje z inwestycji w Polsce i w Niemczech. Prezes firmy podaje powody
"W ostatnich latach inwestowaliśmy zbyt dużo, zbyt szybko, nie mając wystarczającego zapotrzebowania na nasze produkty. W efekcie nasza sieć fabryk została nadmiernie rozdrobniona i niedostatecznie wykorzystywana. Musimy skorygować kurs" — napisał dyrektor generalny Intela, Lip-Bu Tan w liście do pracowników.
0
@Goldenretriever1899 potrzebni sa szybcy i wysocy stoperzy i bernal plus lewy aby blokować takich 3 stoperów 193 cm.Anglik tez nie jest niski. Potrzebujemy też szybkich stoperów ktorzy nie faulują w polu karnym jak Cubarci.Mamy takich stoperów 2 Araujo i Andreas i oni są wstanie naprawić zły spalony .Ale muszą przejść presezon trzeba popracować nad Araujo.Inigo tak jest stary rok gry.....
0
@Nightraider i odpuść z Lm z interem live czy psg bo mamy za niskich albo za wolnych stoperow;)
0
@Nightraider być może trzeba nad nim dłużej popracować. Nie mamy innych zawodników na najmocniejsze zespoły ktory fizycznie dają rady.Inigo to nie jedt przyszłość.Jak na dziś po powrocie kontuzji normalnie grał i trenuje.Pewne ograniczenia po kontuzji zrobi teraz ma presezon i zobaczymy
0
@Pnog37 ale oni z zyamalem i tak zmieniali strony.Na lewej i w środku grał po adaptacji nie na co tego porównywać. Na pozycji yamala też zagra znakomicie.