4

Pedro to teraz taki superrezerwowy z ławki.

23

Trzeba awansowac do finału a pozniej spokojnie wygrac na Camp Nou z Rayo ;)

2

Damy radę i awansujemy do finału :) Ale nie wolno nam sie zdekocentrowac bo jeden błąd i moze byc żle..

0

Mascherano powinien nie grac, na DP Busquets a na obrone Mathieu-Pique. Suarez mysle że dałby rade bez kartki.

0

Dobra nie będe więcej z Tobą rozmawiał na ten temat bo to nie ma sensu ;] miej sobie swoje zdanie a ja bede miał swoje, pzdr ;]

1

To było pewne, wszystko potoczyło sie za szybko i teraz nagle jego rozwój sie zatrzymał.. to samo było z Bojanem.. jeśli miałby gdzies zagwarantowane miejsce w podstawowej jedenastce to owszem dobra opcja dla niego.

4

To jest moje zdanie tylko, masz swoje ? spoko !

0

Niech sie nadal ogrywa lepiej w Porto, bo tam ma choc miejsce w składzie pewne.

5

No mnie ta wiadomość nie cieszy, ale jak nie ma innej opcji .. choć wolałbym już Pedro na PO bo było juz mówione że poradziłby sobie tam, jest tez Bartra, Adriano, Montoya, no i Douglas jako ostatni,.. tragedii by nie było tyle Wam powiem, takie moje zdanie.

0

Jeden gol Barcy jako pierwszej i pozamiatane :) ale tak czy siak trzeba uważac bo nie takie cuda się zdarzały w piłce.

0

Haha i niech ktoś powie że mecze nie sa ustawiane ... :) Co do Mascherano i Suareza to musza uważac by nie popełnic jakiegos błedu, bo są ważnymi elementami zespołu i beda potrzebni na finał jak awansujemy, a napewno to zrobimy ;)

4

Navarro jak Messi :)

9

No Rakitic wysoko z ocena :) ale jego forma też ostatnio wysoka :) Alves i Bartra słabo.

0

Sporo jest takich młodych, zdolnych piłkarzy teraz. Sie zobaczy jak to będzie z nim za jakis czas.

6

Henry w barwach Barcy to były piekne chwile..

2

Szkoda kurde żeby miał siedziec i marnowac swój talent na ławie.. jak w Barcelonie mu nie dane grać to lepiej niech odejdzie tam gdzie będzie regularnie mógł to robić, bo przeciez to sie liczy najbardziej dla piłkarza.

0

Takiego napadziora Barca właśnie potrzebuje :)

43

Xavi ma juz swoje lata więc nie oczekujmy ze bedzie grał tak jak za Pepa.. niestety lata leca i tego sie nie da zatrzymac.. choc Generał to nadal jeden z najlepszych na swojej pozycji na świecie.

1

Spodziewaliście się potknięcia Realu Madryt? Spodziewaliśmy się, że wygramy w Grenadzie. Mamy stratę do lidera. Musimy wygrywać wszystkie mecze i kiedy Real się potknie, wykorzystać to.

Ale już Real się potknął kolejny raz i trzeba teraz to wykorzystac w GD, bo tak to zabrzmiało ze dalej czeka na stracone punkty bo wie z góry że Real wygra w El Classico..

0

Damy radę jestem tego pewien, a dobrze ze teraz mamy takich przeciwników wiec rotacje też powinny przynieśc efekt.

0

Trzeba się dobrze przygotowac by pewnie awansowac bez zadnej przykrej niespodzianki..

0

No teraz to juz niech sobie tam zostanie...

1

30 mln to mnóstwo kasy, ale napewno za niego nie będzie grał taki Munir... Pedro wykazuje sie na boisku ogromnym poświeceniem i za to go lubię. No cóż, zobaczymy co zarząd zdecyduje.

0

Nie no masakra, jak nie urok to sr**** :/

2

No z kim jak z kim ale z nimi było obowiązkiem wygrać.

10

Ależ pieknie się czyta artykuły o tym jak Villarreal zatrzymał Real :D :)

1

Jeśli teraz to spartolimy to będzie masakra, szczęscie nam sprzyja po raz drugi i musimy to wykorzystać !

26

Było wybrac chopie Barce i piękna karierę na Camp Nou. Ale to jego decyzja że wolał się skusić na większą kasę, bo wiadome że w Barcelonie by tyle nie dostał co tam.

3

O prosze Tello hat-trick dla Porto ! Brawo ! :)

0

A jednak Villarreal urwało punkt Realowi ! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?