Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cięzki finał się zapowiada, ale nie takie mecze Barca wygrywała ;)
0
Hah nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Mi chodzi o Puchar Krola ze go nie podniesie w tym sezonie ;]
0
Nie to nie , łaski bez na Camp Nou tez to mozna rozegrać, byle zdobyć puchar ;]
0
Nie nic nie powiem już, a że nie lubie ciągnać takich dyskusji to kończe ten temat. Pzdr.
0
Kolejny... masakra poziom tutaj co niektorych.
1
Nie rozsmieszaj mnie człowieku, nie napisałem jasnej diagnozy bo nie bawie sie tutaj w lekarza tylko że możliwe ze cos z kostką...
0
No tak przecież to tylko nieszczesliwy przypadek według niego a mogł Busquets miec nawet złamanie...
6
Hahah beka :D a niech spadaja na drzewo ze swoim Bernabeu, żal im du** sciska że to nie oni sa w finale ;)
9
"Najważniejsze jest to, że zagramy w finale, mniej ważne, gdzie się on odbędzie. "
Dokładnie Magik ! :)
0
Hhahahaha no co za .... ! tylko się kompromituje, niech się cieszy że za Busiego nie wyleciał, żal i tyle !
0
Heh świetnie uchwycone zdjęcie na pierwszej okładce ;)
3
No to teraz tylko dopiąć swego i zdobyć ten puchar na który tak zapracował cały zespoł :)
8
Mascherano sobie z powodzeniem poradzi przeciez na DP to jego nominalna pozycja, a na obrone mamy Mathieu/Barta, jest dobrze :)
1
Tak jak wczoraj pisałem że pewnie cos z kostką, ważne że tylko tak to sie skończyło.
0
Finał przed nami i wynik niewiadomy choc pewnie Barca wygra, ale za to tym razem to se Real nic nie podniesie :D
1
Bo taka prawda, ważne by zdobyc ten puchar ! :)
0
Będzie jak będzie, poczekamy zobaczymy ;]
0
Teraz tylko wygrać ten wielki finał :)
0
No zobaczymy gdzie i z kim rozegramy ten finał ;)
1
Szkoda tylko ze w jednej sytuacji zachował się wprost fatalnie bo mógł dograc do Messiego lub Suareza a sam zawalił...
0
Ostatnia ciekawostka cieszy najbardziej i jest najważniejsza ! :)
0
Oby to tylko stłuczenie.
0
Nic nie doliczył to cos nowego :D Mamy finał !!!!!!!! VeB !!!!!!!!! :)
0
Neymarr w koncu !!!!!!!
2
Busi na ławce !
1
El Pistolerooooooooo !!!!!!!!
2
Neymar to masakra dzis co robi..
1
Ye ye czerwona :D za Busiego
1
Generale poukładaj tą grę !
0
Villarreal juz nie ma nic do stracenia .. będzie grożnie.