0

Cięzki finał się zapowiada, ale nie takie mecze Barca wygrywała ;)

0

Hah nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Mi chodzi o Puchar Krola ze go nie podniesie w tym sezonie ;]

0

Nie to nie , łaski bez na Camp Nou tez to mozna rozegrać, byle zdobyć puchar ;]

0

Nie nic nie powiem już, a że nie lubie ciągnać takich dyskusji to kończe ten temat. Pzdr.

0

Kolejny... masakra poziom tutaj co niektorych.

1

Nie rozsmieszaj mnie człowieku, nie napisałem jasnej diagnozy bo nie bawie sie tutaj w lekarza tylko że możliwe ze cos z kostką...

0

No tak przecież to tylko nieszczesliwy przypadek według niego a mogł Busquets miec nawet złamanie...

6

Hahah beka :D a niech spadaja na drzewo ze swoim Bernabeu, żal im du** sciska że to nie oni sa w finale ;)

9

"Najważniejsze jest to, że zagramy w finale, mniej ważne, gdzie się on odbędzie. "

Dokładnie Magik ! :)

0

Hhahahaha no co za .... ! tylko się kompromituje, niech się cieszy że za Busiego nie wyleciał, żal i tyle !

0

Heh świetnie uchwycone zdjęcie na pierwszej okładce ;)

3

No to teraz tylko dopiąć swego i zdobyć ten puchar na który tak zapracował cały zespoł :)

8

Mascherano sobie z powodzeniem poradzi przeciez na DP to jego nominalna pozycja, a na obrone mamy Mathieu/Barta, jest dobrze :)

1

Tak jak wczoraj pisałem że pewnie cos z kostką, ważne że tylko tak to sie skończyło.

0

Finał przed nami i wynik niewiadomy choc pewnie Barca wygra, ale za to tym razem to se Real nic nie podniesie :D

1

Bo taka prawda, ważne by zdobyc ten puchar ! :)

0

Będzie jak będzie, poczekamy zobaczymy ;]

0

Teraz tylko wygrać ten wielki finał :)

0

No zobaczymy gdzie i z kim rozegramy ten finał ;)

1

Szkoda tylko ze w jednej sytuacji zachował się wprost fatalnie bo mógł dograc do Messiego lub Suareza a sam zawalił...

0

Ostatnia ciekawostka cieszy najbardziej i jest najważniejsza ! :)

0

Oby to tylko stłuczenie.

0

Nic nie doliczył to cos nowego :D Mamy finał !!!!!!!! VeB !!!!!!!!! :)

0

Neymarr w koncu !!!!!!!

2

Busi na ławce !

1

El Pistolerooooooooo !!!!!!!!

2

Neymar to masakra dzis co robi..

1

Ye ye czerwona :D za Busiego

1

Generale poukładaj tą grę !

0

Villarreal juz nie ma nic do stracenia .. będzie grożnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?