Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Heh no zdjęcie i opis do niego genialny ! :)
0
Bardzo śmieszne :)
0
Tak jak to zostało napisane, nic nie trwa wiecznie i pewne jest że zmiany przyjda na jego pozycji.
0
Danilo drug Douglas ? widziales choc jego mecze ? bo ja tak i jest to super zawodnik !
0
Jestem za usunięciem Kataru jako sponsora z koszulek.
0
Hhaha ta mina Leo no wymiata ! :D
3
Wczoraj kibice Feyenoord pokazali własnie klase...
0
No ja tak samo w końcu dla Leo nie ma rzeczy niemożliwych ! :)
1
A nawet mi nie przypominaj.. masakra. Nie, nie jestem happy :D
3
Pieknie się trafiło Realowi :D a co do Manzano to jak na swój młody wiek i małe doświadczenie jest dobrym arbitrem.
3
Pogba by rządził w środku pole w Barcelonie, to jest pewne. On sobie potrafi poradzic bez problemu z 3 zawodnikami. Wielkie wzmocnienie byłoby gdyby dołączył do FCB. Do niego jeszcze kupic Danilo i mamy dwa świente transfery.
1
No sorry ale przesadzili i to totalnie.. ale spoko oni tam sobie rządzą.
0
Szkoda że sprzedali Toure za te 30 mln. Kozak jakich mało.
28
Mam nadzieję że Leo da radę jeszcze dogonic Ronaldo, choc wiemy że nie jest to najważniejsze, lecz trofea na koniec sezonu. Fajnie to wszystko przedstawione.
0
Hahaha smieszne to wygląda :D
1
Eee tam nie jest kompletny bo karnego przeciez nie trafił heh ;)
0
Dobra decyzja, ciekawe jakie zarobki ile mu sie podniosło. Teraz tylko niech forma dopisuje.
0
Nie mozna lekceważyc żadnego rywala ;)
26
El Pistolero sie rozkręca z kazdym meczem co bardzo cieszy ;) widać że ma juz ta pewnośc siebie.
1
Teraz będzie 50 artykułów o tym że Leo nie strzelił karnego ;)
1
Dobry tekst, wszystko ładnie podsumowane. Nie ma co sie czepiąc Leo i jego nie strzelenia karnego, to tylko człowiek, aczkolwiek szkoda ze nie mógł go wykonac Suarez, bo napewno wiele by to dla niego znaczyło gdyby udało mu się zdobyc hat-trick. A sprawa awansu ? będzie cięzko napewno bo jak City się napewno nie podda i rusza to ataku. Ale wierze że kibice pomogą swoim dopingiem tak jak i na Etihad Stadium ;)
0
Masakra ale Arsenal odwalił wczoraj :P teraz Monaco u siebie więc pewnie awans mają.
2
Masakra, czemu znowu o 16 jak ja nie lubię tej godziny.. no ale trzeba wygrac i liczyc nadal na szczęscie że Real gdzies zgubi jeszcze pkt.
0
222 cm o ja pitole :D
4
Ja nadal żałuje że Tata musiał odejsc. Szkoda że nie dano mu jeszcze jednneg sezonu, bo jestem pewien że pokazał by swoje umiejętnosci trenerskie.
3
Widac było po Leo że jest wsciekły, po jak tylko dobiegł końcowy gwizdek to Messi jako pierwszy szybko udał się do szatni. Ale i tak robi dla zespołu więcej niz brak tego gola z karnego.
0
To sa właśnie tzw. sezonowcy...
0
Luis dopiero sie rozkręca :)
0
Eee za 50 mln to przesada lekka...
1
Hmm jak uda mu sie sprowadzic Pogbe to będzie ciekawie ;)