1

Jeśli zagramy tak jak to było w poprzednich spotkaniach przez meczem z Malagą to powinno być dobrze. Tylko trzeba sie dobrze zmotywować na City, bo zawodników to maja światowej klasy a i u siebie beda chcieli sie pewnie pokazać.

0

Dobra takie tematy nie maja sensu bo ciągle jest to samo. Każdy ma swoje zdanie na ten temat i niech tak pozostanie ;)

0

No to będziemy mieć Adriano, Bartrę, Montoye i Douglasa.

1

Kapitalne uderzenie :) oby jutro strzelał tez nie musi byc koniecznie z wolnego, byle Barca wywiozła dobry wynik :)

0

Szkoda, wielka szkoda tej porażki .. :(

10

No to Luis do roboty, obyś miał jutro patent na obronę City ! :)

0

Tą koszulke z wystawy na pierwszym zdjęciu musze sobie kupic, oczywiście Barcy :)

1

Oby tylko Barca jeszcze miała szanse dorwać Real, ale to będzie już trudne bo była doskonała okazja do tego a Real niestety wygrał :/

0

Heh u nas tez ciepło jest jak na luty :D ale Hiszpania to dopiero oglądałem wczoraj mecz Tenerife-Valladolid to tam na trybunach juz koszulki i spodenki heh :D oby zmiana temperatury nie przeszkodziła naszym w osiągnięciu dobrego rezultatu na rewanz w Barcelonie ! :)

1

Za jeden błąd powiadasz ? no spoko, tylko czego taki nalot na Martina jest gdy popełni jakis bład. I wez ogarnij to co mowisz do mnie.

0

No to mi własnie o to chodzi że moze kupia a zaraz moment sprzedadzą.

34

Adriano zdecydowanie powinien zostać, niech sobie wsadza te 9 mln.

1

Fajny wywiad. Tak się czasami zastanawiam jak sie znam np. takiego Matsa od lat jako bramkarza a mówił że początkowo był napastnikiem , to chciałbym go teraz widziec jakby sobie radził na tej pozycji :)

1

Co drugi Czyhrynski ?

0

No początek sezonu miał koszmarny, ale jak widac wszystko się ułozyło.

0

Niech tylko Barcelonie uda sie kupić Danilo a on niech idzie.

3

Adwokat i sędzia, no niezle. Nikt mu na boisku nie podskoczy bo kazda sprawę wygra;d

0

To będzie piekielnie cięzki mecz...

0

Ciekawe jak teraz Barca zareaguje po porażce z Malagą.

0

Nie zmienie zdania o nim nawet jak Barca wygra LM.

0

Alba zachował się fatalnie.

0

Mógł zaryzykować, zyje się raz.

1

PKP, PKS jeden ciul, jedno autobus i nie do przejścia, drugie długie kolejowe to samo.

0

Cała druzyna zagrała jedną wielka kichę a Malaga precz z taką taktyką, yebane PKP !

0

Dla mnie ta godzina tez jest bez sensu a co dopiero jak przyjdzie zagrac o 12 w niedziele... ale tutaj godzina nie powinna miec nic do rzeczy !!

1

A idz pan w pi*** ... mielismy taką szanse, tak blisko bylismy Realu.. Też pisałem o tym że mozemy grac pieknie, a najwazniejszego meczu nie wygrac bo to trofea na koniec sezonu sie liczą. A ten mecz co jak co ale był bardzo ważny ! Ale raz to że Alves zachował sie jak dziecko, dwa że Malaga grała antybutbol autobusem, trzy sędziowanie kolejny raz dramat ale juz nie zrzucam winy na sędziów, cztery że Enrique nie potrafił wymyślec planu na Malage i do w dodtaku na Camp Nou, nadal uważam o nim swoje. I ostatnie zagralismy koszmarnie !

0

Bartra sobie zagra. A przy takim przebiegu dzisiejszego spotkania i to na dodatek pod koniec to dziwne to nie jest że tak sie stało.

1

Tak na 5 lat dac mu przeciez on do 37 roku zycia utrzyma forme ! :)

1

Macie swojego Alvesa i nowy kontrakt ! haha jak Martin popełnił bład to najazd a Alves jeszcze gorszy bo jak dziecko ! A Ci co wychwalaliście nadal Enrique to macie na Malage nie potrafił wymyslec palnu i to w sytuacji gdy był punkt straty do Realu... ja tam za nim nadal nie byłem i nie będe !

2

Szkoda tych ludzie na stadionie dzis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?