0

Nalezy mu się, choc szkoda że juz Tito brak ..

3

Ja sie pozbyłem kataru bo miałem ostatnio, teraz czas by sie go Barca pozbyła z koszulek.

0

Nie wierzę.. ale cóż wybrał to co dla niego najlepsze i co da mu radość to oczywiste.

3

Fajny wywiad z naszym Magikiem. Masakra, ale ten czas szybko leci juz 31 urodziny, a wydaje sie nie tak dawno jak Pep był trenerem Barcy to miał kilka mniej.. ale czasu sie nie oszuka niestety. Oby tylko złapał odpowiednia formę i wygyrwał z Barcą tak jak to powiedział wszystko co mozliwe :)

0

Mają problem, widocznie nadszedł czas by to zmienic i powinni sie z tym pogodzić.

8

W sumie Ronaldo ma cos z pijaka bo czasem ma takie zachwiania na boisku że moment gleba :D

1

Jak zmiany to widac na dobre we wszystkim, tylko czekać teraz na nowe wybory ;)

2

Też maja pomysły... :D

0

Fajnie że sa tak dobrymi kumplami :) Zaraz będzie news że Leo może odejsc do City hehe :)

3

Super artykuł brawo dla redakcji ! :) trzeba podziękowac że Ci Panowie uratowali klub w tamtych czasach co łatwe jak widac nie było... tak samo sprawa sie ma z pieniędzmi, biznesmen zaoferował 15 tys na ratowanie klubu, pomyslcie sobie ile wtedy musiało byc to warte bo w dzisiejszych czasach to nawet za mała pensja dla piłkarza światowego formatu a co dopiero na ratowanie klubu. Masakra tamte czasy i warunki...

1

Nie mówie tego oficjalnie że juz ja ma w rękach, tylko że jak utrzyma ta formę to tak sie stanie.

0

I po co mówia takie cos ja pitole.. druzynie idzie dobrze i ciul ich powinien obchodzic Ronaldo w tym momencie...

2

Wszystko jest takie powtarzające się ze moze i w tym roku LM będzie nasza ? ;)

0

Jak widac Cocu wspaniale sobie radzi jako trener PSV :)

0

Bardzo dobra wiadomosc, przyda sie napewno Vermaelen w obronie ma wszystko co potrzeba tylko ta kontujza mu zjadła poł sezonu...

1

Nwm na co ten Pan wgl liczył na Camp Nou a tym bardziej jak zbierali baty juz od Barcy ;)

5

Leo ma ZP za rok 2015 w kieszeni bo to co gra jest niesamowite. A to dopiero połowa lutego..

3

Z każdym meczem Marc coraz bardziej pokazuje że to on będzie liderem defensywy Barcy w najblizszych latach. W końcu uczył się od znakomitego mistrza Puyola a teraz jeszcze jest Pique.

18

Pedro lubię za to że jest waleczny i biega jak nakręcony zegarek po boisku zawsze ma siły ! a jego powrót wczoraj sprintem pod własną bramkę i odbiór piłki coś pięknego.

4

Po tym jak Leo zbliżył sie do Ronaldo juz tylko na 2 gole napewno tego nie odpuści i kto wie juz niebawem to Messi będzie liderem klasyfikacji strzelców, czego bardzo bym chciał. Ale najważniejsze to dobra gra zespołu, wyniki i oczywiście trofea :)

0

To że ja napisze komentarz nie znaczy że ma mi go ktos skomentować, to tylko moja opinia co innego gdybym zadał pytanie to spoko piszcie odpowiedzi. Więc nwm po co mi cokolwiek komentujesz, ja tego Tobie nigdy nie robiłem więc i Ty lepiej będzie jak to samo zrobisz.

1

Nie takie najgorsze :) złapią nowe siły i będzie podwójne uderzenie na przeciwnika więc lepsze widowisko :)

1

Hehe widzę że Atletico sie popisało :D

7

Bardzo dobrze powiedziane, najważniejsze na koniec bedą trofea bo może być kapitalna gra ale co z tego jak najwazniejszy mecz sie zdarzy przegrać. Narazie idzie pieknie i niech tak pozostanie.

12

Dziś strzeliłem gola, a poprzednio tego nie zrobiłem, gdyż nie trafiłem karnego. Jednak nic się nie stało, trzeba iść naprzód".

Tak jest 100 % racji ! kolejny mecz może być juz 2 bramki i asysta tak więc nie ma co grzebać w tym temacie :)

1

No gramy super piłke, trzeba tylko teraz pilnowac by to sie nie popsuło. I tak jak niżej oby tylko nie głosowali na niego ponownie bo akurat te wyniki to nie jego zasługa...

2

Czemu ? :) przeciez zawsze dodaja po meczu :) a że przewaznie kończa sie o 23 to juz pózno a dziś jest wczesniej więc nic dziwnego że i artykuły sie szybko pojawiaja :)

19

Fajnie że teraz znowu tydzien wolnego, będzie czas na złapanie nowych sił i wyładowanie ich pózniej na boisku w postaci efektownej gry i wspaniałych bramek :)

16

No sędzia dzis przegiął pałe z tym odgwizdaniem spalonego, ale Messi i tak pokazał swój niebywały geniusz strzelecki :) Lepiej że Levante zagrało otwarta piłke a nie postawiło autobus. Z meczu na mecz człowiekowi sie coraz bardzej micha cieszy po tym co Barca gra i jakie sa wyniki :)

1

Brak słów by opisac to co robi Messi.. co mecz to jakis nowy rekord lub tez ma możliwosc pobicia.. fenomen piłkarski pod kazdym względem !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?