4

Dobra wiadomość, byłoby głupota hamowac ich rozwój.

1

Nie cofajmy sie w czasie o kilkanascie lat bez przesady teraz to inaczej działa zupełnie...

0

To dobry obrońca, zdarzyło sie się go kilkanaście razy widziec w akcji jak miałem mecz Porto na kuponie :) Jak tylko chce to niech wybierze Barce ;)

0

Z tym sie nie zgodze ;) Dla mnie sprawa Montoi jest taka że gdyby dostawał więcej szans a nie tak że zagra mecz na odczepne, a potem znowu wylatuje że nawet sie nie łapie na ławę, to i by był ważnym zawodnikiem podstawowego składu, bo sorki ale jest róznica jak ktos gra np. 25 spotkań od początku sezonu a inny 4 ;)

0

No ale skąd ma miec formę skoro on wgl nie gra o to chodzi.

2

Bo sprawdzam strony klubów i się tym interesuję ?

2

Kurna dlaczego zawsze musi być tak że jest cisza, a gdy Barca zacznie sie interesowac danym zawodnikiem to moment inni tak samo sie rzucają. Małpy.

0

Alves gra od początku sezonu praktycznie kazdy mecz, Montoya ile razy zagrał 4 ? więc cudów tu raczej się nie spodziewajcie...

3

No co jak co ale te 5-6 lat to przesada, nie sądze by w wieku 37 lat był taki jak jest teraz. Jeśli klub mu zaoferuje kontrakt na rok i sie zgodzi to spoko, ale jak on sie nie zgodzi bo będzie chciał 3 letni żeby to był jego ostatni wysoki kontrakt, to nie powinni tego robić. Jest 4 innych obrońców na jego pozycje i każdy by wniósł coś do zespołu.

3

Zapewne odejsce Busquetsa jest niemozliwe. Ja za to chciałbym aby Barca zakupiła Pogbe..marzenie ! ale co ja moge sobie chciec :)

1

Hahaha doyebałes :) :D

0

Miejmy nadzieje że w fantastycznej :)

2

Ojejku urazili go tak że sie chyba chłopaczyna z tego nie podniesie...

1

Wszystko byle nie ten cały Undiano...

28

Demichelisa chyba nie upilnował :D

0

Bardzo dobrze niech mają stracha przed Leo :)

1

Jak odejdzie to Adriano, Bartra , Montoya , ...Douglas... równie dobrze mogą grac na tej pozycji, choc biore pod uwagę Adriano, Bartre i Montoye ale jak juz cos to pewnie Adriano by przejał ta rolę. Ale jak będzie o tym sie przekonamy.

0

Jak tylko zagramy tak jak dotychczas to Malaga nie ma czego szukać zapewne w tym meczu ... ;) noo ale zalezy jaki będzie tez skład bo LM z City juz niebawem.

0

Sandro musi zagrac od pierwszej minuty !! :)

2

Dziwie sie po co wgl logo po wewnętrznej stronie ? dziwny pomysł naprawdę..

0

Szkoda tylko że Adriano tak mało gra w zespole ;)

1

Hahah ale mu Kun poustawiał :D Dobree to :D szkoda że Aguero nie gra w FCB :) i David tak samo .. :)

5

Leo wiedział kiedy wrócić, to co teraz robi na boisku jest niesamowite. Oby mu ta forma juz została na dobre :)

0

Oby Barca dała im lekcje gry :) lecz my tez musimy sie pilnowac bo może być róznie jak to w piłce.

0

Świetna wiadomość :) teraz ważne mecze więc będzie nam potrzebny w pełni zdrów.

1

No jest jest kawał chopa z niego, nie bez powodu był nazywany nowym Drogbą.

1

Ze Sparty Pragi do City no niezle sie wypromował. Dobry jest, ale naszych nie przebije ;)

1

Zebyc kupic kogos i nie mógł trenować nawet to bez sensu, wiec lepiej byłoby aby został w danym klubie ale czy sie na takie cos ktoś zgodzi. Dobry pomysł z tym żeby mogli grac w LM.

0

Ale po częsci ma to cos wspólnego ;)

3

Widac u Leo determinacja idzie pełną parą :) Niech dołączy do Barcy Pogba będzie pięknie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?