4

Zegnamy !!!!!!!!!!!!

0

Mascherano przesunięty :)

1

Aguero miedzy dwoma naszymi poszedł jak rakieta...

0

Kurna nniee..........

0

Ale mamy szszęscie !

0

Bony wejdzie trzeba uwazac na niego.

3

Dostaja wciry 2-0 i musza słuchać jeszcze kibiców spiewających hymn Barcy , bezcenne uczucie !! :D

14

Nasi jak śpiewaja !!!!!!!!!!!!!!

1

I Clichy wypada na rewanz :D

0

Suarez pokazuje że ma patent :)

11

Brawo Mats !!

0

A jak juz mam to z opoznieniem 20 sekund ;/

2

Połowe meczu straciłem na szukaniu linków na pitole !!

0

Wszedzie tnie ja pitole !!!!

0

Sorry Suarezz :)

1

Tak jest Messi !!!!!!!

0

To jest własnie róznica fauli w Hiszpanii a Anglii

0

Suarezzzz !!!!!!!!!!

0

Łooo musiało boleć

1

Ostatnio po meczu z Malagą moment forum padło :D

0

No to co teraz nie pozostaje nic innego jak wygrać :) Vamos ! :)

0

O Demichelis gra ... :D

0

Juz chce meczyk !! a co do spotkania to nie możemy podejsc pewni siebie bo City to druzyna absolutnej czołówki. Wygramy ? wygramy ! VeB :)

0

9 siepnia 2014 roku ogłoszono podpisanie pięcioletniego kontraktu z FC Barcelona. Kataloński klub wydał na zawodnika 15 milionów funtów wraz z potencjalnymi zmiennymi.

2

Kapitalny zawodnik. Wielka szkoda że odszedł do City.

0

No w tym sie zgodze z Tobą, ale dac prawie 20 baniek i cały sezon ani razu nie skorzystać.. noo chyba że ostatni mecz sezonu.

0

Ale nie musisz mnie poprawiać, po co ? no pzdr.

1

Za taka kasę jaką dostaje w City to i napewno jest zadowolony z roli zmiennika... ;)

0

To juz nawet nie jest śmieszne, najgorszy transfer jaki może być razem z Douglas.

0

No i co z tego ze tak napisałem ? co świat się wali z tego powodu ? wez ogarnij i nie czepiaj sie byle gów**.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?