Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Zegnamy !!!!!!!!!!!!
0
Mascherano przesunięty :)
1
Aguero miedzy dwoma naszymi poszedł jak rakieta...
0
Kurna nniee..........
0
Ale mamy szszęscie !
0
Bony wejdzie trzeba uwazac na niego.
3
Dostaja wciry 2-0 i musza słuchać jeszcze kibiców spiewających hymn Barcy , bezcenne uczucie !! :D
14
Nasi jak śpiewaja !!!!!!!!!!!!!!
1
I Clichy wypada na rewanz :D
0
Suarez pokazuje że ma patent :)
11
Brawo Mats !!
0
A jak juz mam to z opoznieniem 20 sekund ;/
2
Połowe meczu straciłem na szukaniu linków na pitole !!
0
Wszedzie tnie ja pitole !!!!
0
Sorry Suarezz :)
1
Tak jest Messi !!!!!!!
0
To jest własnie róznica fauli w Hiszpanii a Anglii
0
Suarezzzz !!!!!!!!!!
0
Łooo musiało boleć
1
Ostatnio po meczu z Malagą moment forum padło :D
0
No to co teraz nie pozostaje nic innego jak wygrać :) Vamos ! :)
0
O Demichelis gra ... :D
0
Juz chce meczyk !! a co do spotkania to nie możemy podejsc pewni siebie bo City to druzyna absolutnej czołówki. Wygramy ? wygramy ! VeB :)
0
9 siepnia 2014 roku ogłoszono podpisanie pięcioletniego kontraktu z FC Barcelona. Kataloński klub wydał na zawodnika 15 milionów funtów wraz z potencjalnymi zmiennymi.
2
Kapitalny zawodnik. Wielka szkoda że odszedł do City.
0
No w tym sie zgodze z Tobą, ale dac prawie 20 baniek i cały sezon ani razu nie skorzystać.. noo chyba że ostatni mecz sezonu.
0
Ale nie musisz mnie poprawiać, po co ? no pzdr.
1
Za taka kasę jaką dostaje w City to i napewno jest zadowolony z roli zmiennika... ;)
0
To juz nawet nie jest śmieszne, najgorszy transfer jaki może być razem z Douglas.
0
No i co z tego ze tak napisałem ? co świat się wali z tego powodu ? wez ogarnij i nie czepiaj sie byle gów**.